Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Sakhir (Bahrain)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 716 717 718 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Roland Postle9 Elite 1:21.617s + 0.000s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Theodosis Vogiatzis Elite 1:22.063s + 0.446s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Leandro Sereno7 Elite 1:22.069s + 0.452s Musim 10, Perlumbaan 17 Ogo 29, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Alpo Kaakinen1 Elite 1:22.101s + 0.484s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Jari Aareskoski3 Elite 1:22.182s + 0.565s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Yug Desai1 Elite 1:22.198s + 0.581s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Edijs Putniņš Elite 1:22.209s + 0.592s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Jan Velske2 Elite 1:22.318s + 0.701s Musim 72, Perlumbaan 6 Sep 17, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Róbert László2 Elite 1:22.414s + 0.797s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Florencia Caro Elite 1:22.418s + 0.801s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Martynas Molneris Elite 1:22.425s + 0.808s Musim 10, Perlumbaan 17 Ogo 29, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Joachim Rang Master - 5 1:22.437s + 0.820s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Toni Söyrinki Elite 1:22.463s + 0.846s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Carlos Esparza Elite 1:22.601s + 0.984s Musim 72, Perlumbaan 6 Sep 17, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Vsevolod Demydov2 Elite 1:22.618s + 1.001s Musim 52, Perlumbaan 7 Apr 1, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:22.637s + 1.020s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Jos Roestenberg Elite 1:22.653s + 1.036s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Christos Bobolis4 Elite 1:22.657s + 1.040s Musim 65, Perlumbaan 16 Jul 31, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Marek Hajnrych Elite 1:22.675s + 1.058s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Max Watson Elite 1:22.678s + 1.061s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. George Slater Elite 1:22.683s + 1.066s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Alix Martin Elite 1:22.708s + 1.091s Musim 75, Perlumbaan 3 Mac 20, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Jukka Sireni2 Elite 1:22.738s + 1.121s Musim 52, Perlumbaan 7 Apr 1, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. David Jones-Winkley Elite 1:22.744s + 1.127s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Jan Pavlicek2 Elite 1:22.753s + 1.136s Musim 52, Perlumbaan 7 Apr 1, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Andreas Ramann Elite 1:22.774s + 1.157s Musim 75, Perlumbaan 3 Mac 20, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Jasper Coosemans1 Elite 1:22.806s + 1.189s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Evaldas Ruseckas Elite 1:22.816s + 1.199s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. João Monteiro2 Elite 1:22.822s + 1.205s Musim 43, Perlumbaan 13 Sep 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Heidi Aareskoski2 Elite 1:22.900s + 1.283s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Daniel Nikolov Elite 1:22.903s + 1.286s Musim 48, Perlumbaan 11 Jul 31, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Rimantas Sagatas2 Elite 1:22.929s + 1.312s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Pavel Buhharin Elite 1:22.939s + 1.322s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Martin Bedoya Elite 1:22.946s + 1.329s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Michal Szopinski Elite 1:22.962s + 1.345s Musim 65, Perlumbaan 16 Jul 31, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Renato Chichi Elite 1:23.036s + 1.419s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Maxim Kotov2 Elite 1:23.053s + 1.436s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Gatis Laugalis1 Elite 1:23.054s + 1.437s Musim 10, Perlumbaan 17 Ogo 29, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Atis Praudins Elite 1:23.054s + 1.437s Musim 75, Perlumbaan 3 Mac 20, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Vladimir Islentiev2 Elite 1:23.083s + 1.466s Musim 10, Perlumbaan 17 Ogo 29, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Sverri Johansen Elite 1:23.091s + 1.474s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Dmitry Nechitailo Elite 1:23.099s + 1.482s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Ivan Silva Master - 3 1:23.118s + 1.501s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Lee Harding Elite 1:23.122s + 1.505s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Ayman Daher Master - 5 1:23.146s + 1.529s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Alex Holland Elite 1:23.153s + 1.536s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Stas Prost Elite 1:23.159s + 1.542s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Nikolay Ivanov Elite 1:23.163s + 1.546s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Mikołaj Przybylski Elite 1:23.169s + 1.552s Musim 48, Perlumbaan 11 Jul 31, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Zdenek Hladik3 Elite 1:23.190s + 1.573s Musim 49, Perlumbaan 6 Sep 15, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Dominiek Van West Elite 1:23.198s + 1.581s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Toygun Senler6 Elite 1:23.209s + 1.592s Musim 19, Perlumbaan 1 Mac 12, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Jérôme Duluard Master - 2 1:23.229s + 1.612s Musim 65, Perlumbaan 16 Jul 31, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Georgi Georgiev Elite 1:23.230s + 1.613s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Maarten Verhulst Elite 1:23.245s + 1.628s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Jens Frostrup Elite 1:23.252s + 1.635s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Devashis Tamhane Elite 1:23.254s + 1.637s Musim 46, Perlumbaan 12 Mac 31, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Łukasz Dudek1 Elite 1:23.255s + 1.638s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Daniel Comalada Elite 1:23.295s + 1.678s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:23.307s + 1.690s Musim 10, Perlumbaan 17 Ogo 29, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Sergey Seravin Elite 1:23.307s + 1.690s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:23.311s + 1.694s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Gordon Ashford Elite 1:23.313s + 1.696s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Radek Czech2 Elite 1:23.360s + 1.743s Musim 65, Perlumbaan 16 Jul 31, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Sion Francis Elite 1:23.365s + 1.748s Musim 38, Perlumbaan 15 Okt 29, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Maria Maksimenkova Elite 1:23.369s + 1.752s Musim 41, Perlumbaan 2 Apr 4, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Nuno Vicente Master - 4 1:23.375s + 1.758s Musim 52, Perlumbaan 7 Apr 1, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Juha Korhonen Elite 1:23.375s + 1.758s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Stanislav Frolov Elite 1:23.377s + 1.760s Musim 48, Perlumbaan 11 Jul 31, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Jose Devassy Elite 1:23.389s + 1.772s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Ian Lynch Elite 1:23.399s + 1.782s Musim 38, Perlumbaan 15 Okt 29, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Andrej Borsuk Elite 1:23.404s + 1.787s Musim 49, Perlumbaan 6 Sep 15, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Peter Thompson Master - 5 1:23.420s + 1.803s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Alexander Hrizantov Master - 3 1:23.420s + 1.803s Musim 52, Perlumbaan 7 Apr 1, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Peder Ohlis Elite 1:23.423s + 1.806s Musim 6, Perlumbaan 2 Okt 2, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Roni Moura Elite 1:23.428s + 1.811s Musim 12, Perlumbaan 2 Nov 25, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Rogerio Mandler Elite 1:23.429s + 1.812s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Mindaugas Sarocka Elite 1:23.430s + 1.813s Musim 33, Perlumbaan 8 Okt 30, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Joel Viitikko Elite 1:23.430s + 1.813s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Rui Silva Elite 1:23.432s + 1.815s Musim 64, Perlumbaan 1 Apr 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Petar Totev3 Elite 1:23.433s + 1.816s Musim 3, Perlumbaan 17 Apr 10, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Dmitry Shevel Elite 1:23.440s + 1.823s Musim 52, Perlumbaan 7 Apr 1, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Goran Slunjski Elite 1:23.453s + 1.836s Musim 72, Perlumbaan 6 Sep 17, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Nevzat Kasapoglu Elite 1:23.456s + 1.839s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 1:23.458s + 1.841s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Jarosław Nowacki Elite 1:23.459s + 1.842s Musim 58, Perlumbaan 7 Apr 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Gábor Safranyik Master - 1 1:23.470s + 1.853s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Rui Fonseca Elite 1:23.490s + 1.873s Musim 19, Perlumbaan 1 Mac 12, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Alexander Ilyin Elite 1:23.500s + 1.883s Musim 41, Perlumbaan 2 Apr 4, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Paweł Zaburski Elite 1:23.507s + 1.890s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Jean-marc Boissinot Master - 1 1:23.517s + 1.900s Musim 69, Perlumbaan 11 Mac 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Mark Wright Elite 1:23.549s + 1.932s Musim 65, Perlumbaan 16 Jul 31, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Alexey Manukalov Elite 1:23.564s + 1.947s Musim 48, Perlumbaan 11 Jul 31, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Tomasz Wypych Elite 1:23.579s + 1.962s Musim 17, Perlumbaan 3 Nov 3, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Dario Kajt Pro - 21 1:23.599s + 1.982s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Andrea Squizzato Master - 3 1:23.608s + 1.991s Musim 75, Perlumbaan 3 Mac 20, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Choves Correa Master - 2 1:23.609s + 1.992s Musim 49, Perlumbaan 6 Sep 15, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Maxim Egorov Master - 4 1:23.620s + 2.003s Musim 49, Perlumbaan 6 Sep 15, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Lorenzo Di Buono Master - 4 1:23.621s + 2.004s Musim 74, Perlumbaan 13 Feb 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Frederico Neves1 Elite 1:23.636s + 2.019s Musim 48, Perlumbaan 11 Jul 31, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 716 717 718 » Lompat ke halaman: