Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Imola (San Marino)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 594 595 596 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Leandro Sereno7 Elite 1:21.164s + 0.000s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Jari Aareskoski3 Elite 1:21.281s + 0.117s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Roland Postle9 Elite 1:21.590s + 0.426s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Toygun Senler6 Elite 1:21.594s + 0.430s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Christer Andersson Elite 1:21.810s + 0.646s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Tomasz Wypych Elite 1:21.858s + 0.694s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Christos Bobolis4 Elite 1:21.870s + 0.706s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Theodosis Vogiatzis Elite 1:22.008s + 0.844s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Vladimir Islentiev2 Elite 1:22.074s + 0.910s Musim 18, Perlumbaan 11 Feb 9, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Toni Söyrinki Elite 1:22.114s + 0.950s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Bráulio Monteiro Elite 1:22.188s + 1.024s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:22.197s + 1.033s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Sam Wainwright Elite 1:22.288s + 1.124s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Gatis Laugalis1 Elite 1:22.290s + 1.126s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Tomek Kiełpiński Elite 1:22.292s + 1.128s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:22.307s + 1.143s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Maarten Verhulst Elite 1:22.321s + 1.157s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Marek Hajnrych Elite 1:22.354s + 1.190s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Gergő Csernátoni Elite 1:22.356s + 1.192s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Atis Praudins Elite 1:22.379s + 1.215s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Jan Pavlicek2 Elite 1:22.416s + 1.252s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. João Monteiro2 Elite 1:22.447s + 1.283s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Maxim Kotov2 Elite 1:22.518s + 1.354s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Peter Helcmanovsky Elite 1:22.630s + 1.466s Musim 8, Perlumbaan 5 Mac 7, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Donatas Paplauskas Elite 1:22.643s + 1.479s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Nikolay Borzenkov Elite 1:22.695s + 1.531s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Rafal Celejewski Elite 1:22.739s + 1.575s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Jens Frostrup Elite 1:22.770s + 1.606s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Sion Francis Master - 4 1:22.822s + 1.658s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Evaldas Ruseckas Elite 1:22.846s + 1.682s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Karina Baronaite Master - 1 1:22.888s + 1.724s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Frederico Neves1 Elite 1:22.891s + 1.727s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Danny Bayliss Elite 1:22.942s + 1.778s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Cristian Iorga1 Elite 1:22.946s + 1.782s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. David Jones-Winkley Elite 1:22.964s + 1.800s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Radek Sus Elite 1:23.017s + 1.853s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Martynas Molneris Elite 1:23.034s + 1.870s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Ivan Kudreshov Elite 1:23.041s + 1.877s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Rui Fonseca Master - 2 1:23.047s + 1.883s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Stefan Gommans Elite 1:23.048s + 1.884s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Sjaak Lagewaard Master - 2 1:23.091s + 1.927s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Mariano Torregomez Elite 1:23.093s + 1.929s Musim 3, Perlumbaan 14 Mac 30, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Krasimir Nanchev Elite 1:23.111s + 1.947s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Florencia Caro Elite 1:23.119s + 1.955s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Saulius Kepezinskas Master - 1 1:23.133s + 1.969s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Alexander Kunze Elite 1:23.155s + 1.991s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Hauke Johannsen Elite 1:23.162s + 1.998s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. José Abi Jaudi Master - 5 1:23.174s + 2.010s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Mikko Heikkinen Elite 1:23.178s + 2.014s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Rimantas Sagatas2 Elite 1:23.183s + 2.019s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Wojciech Uzikowski Elite 1:23.190s + 2.026s Musim 35, Perlumbaan 2 Feb 26, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Ľubomír Štec Elite 1:23.198s + 2.034s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Edijs Putniņš Elite 1:23.202s + 2.038s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Kaur Kuus Elite 1:23.219s + 2.055s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Michalis Marolachakis Elite 1:23.250s + 2.086s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Paweł Zaburski Elite 1:23.252s + 2.088s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Laila Britāle Elite 1:23.311s + 2.147s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Vsevolod Demydov2 Elite 1:23.330s + 2.166s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Shoaib Mohamed Elite 1:23.343s + 2.179s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Nuno Vicente Elite 1:23.363s + 2.199s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Joan Centellas Elite 1:23.381s + 2.217s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Jakab Zoltan Elite 1:23.393s + 2.229s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Michal Szopinski Elite 1:23.405s + 2.241s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Vladimir Petrov Elite 1:23.420s + 2.256s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Victor Chernyshev Elite 1:23.424s + 2.260s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Michael Keeney Elite 1:23.437s + 2.273s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Pavel Buhharin Elite 1:23.439s + 2.275s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Zdenek Hladik3 Elite 1:23.458s + 2.294s Musim 18, Perlumbaan 11 Feb 9, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Manuel João Elite 1:23.460s + 2.296s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Tomas Celiesius Elite 1:23.478s + 2.314s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Heidi Aareskoski2 Elite 1:23.479s + 2.315s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Sergei Gordov Master - 5 1:23.482s + 2.318s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. David Rolleston Elite 1:23.490s + 2.326s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Gyuri Székely Elite 1:23.507s + 2.343s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Łukasz Dudek1 Elite 1:23.518s + 2.354s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Alpo Kaakinen1 Elite 1:23.518s + 2.354s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Nevzat Kasapoglu Elite 1:23.522s + 2.358s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Lukas Jonaitis Elite 1:23.524s + 2.360s Musim 35, Perlumbaan 2 Feb 26, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Martin Rosina Elite 1:23.530s + 2.366s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Petar Totev3 Elite 1:23.549s + 2.385s Musim 3, Perlumbaan 14 Mac 30, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Evaldas Okriemas Master - 3 1:23.552s + 2.388s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Tomas Valaitis Elite 1:23.554s + 2.390s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Georgi Georgiev Elite 1:23.570s + 2.406s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Róbert László2 Elite 1:23.576s + 2.412s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Mihail Morozov Elite 1:23.586s + 2.422s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Aleksej Sutkin Master - 2 1:23.604s + 2.440s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Nick Tsagarakis Elite 1:23.618s + 2.454s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Tadas Ragaliauskas Master - 2 1:23.635s + 2.471s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Alexey Manukalov Elite 1:23.635s + 2.471s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Alexander Ree Elite 1:23.647s + 2.483s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Junior Almeida Elite 1:23.655s + 2.491s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Tomasz Kaminski Master - 2 1:23.668s + 2.504s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Jos Roestenberg Master - 3 1:23.671s + 2.507s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Hans Bondesson Master - 1 1:23.684s + 2.520s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Ferenc Koncz Elite 1:23.684s + 2.520s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Apostolis Goutzos Elite 1:23.703s + 2.539s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Pedro Martins Da Silva Master - 2 1:23.707s + 2.543s Musim 8, Perlumbaan 5 Mac 7, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Radomir Czech2 Master - 1 1:23.719s + 2.555s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Márton Martin Safranyik Master - 1 1:23.730s + 2.566s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Nikolay Ivanov Elite 1:23.747s + 2.583s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 594 595 596 » Lompat ke halaman: