Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Yas Marina (U.A.E)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 706 707 708 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Leandro Sereno7 Elite 1:32.699s + 0.000s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Tomasz Wypych Elite 1:32.788s + 0.089s Musim 17, Perlumbaan 2 Okt 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Rimantas Sagatas2 Elite 1:32.864s + 0.165s Musim 38, Perlumbaan 16 Nov 1, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jan Pavlicek2 Elite 1:32.914s + 0.215s Musim 54, Perlumbaan 10 Ogo 16, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Toygun Senler6 Elite 1:33.091s + 0.392s Musim 34, Perlumbaan 13 Jan 29, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Atis Praudins Elite 1:33.181s + 0.482s Musim 33, Perlumbaan 9 Nov 2, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Roland Postle9 Elite 1:33.268s + 0.569s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Florencia Caro Elite 1:33.393s + 0.694s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Christos Bobolis4 Elite 1:33.395s + 0.696s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:33.397s + 0.698s Musim 54, Perlumbaan 10 Ogo 16, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. João Monteiro2 Elite 1:33.462s + 0.763s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Ivan Kudreshov Elite 1:33.554s + 0.855s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Jari Aareskoski3 Elite 1:33.825s + 1.126s Musim 17, Perlumbaan 2 Okt 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Dmitry Shevel Elite 1:33.871s + 1.172s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Bartosz Obarewicz Elite 1:33.921s + 1.222s Musim 35, Perlumbaan 6 Mac 12, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Shoaib Mohamed Elite 1:33.922s + 1.223s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Toni Söyrinki Elite 1:33.948s + 1.249s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Sion Francis Elite 1:33.950s + 1.251s Musim 38, Perlumbaan 16 Nov 1, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Rafal Celejewski Elite 1:33.962s + 1.263s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Nikolay Ivanov Elite 1:34.000s + 1.301s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:34.042s + 1.343s Musim 31, Perlumbaan 8 Jun 19, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:34.043s + 1.344s Musim 23, Perlumbaan 8 Jan 4, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Jukka Sireni2 Elite 1:34.050s + 1.351s Musim 51, Perlumbaan 4 Jan 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Krisztián Veinperl Elite 1:34.075s + 1.376s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Michal Szopinski Elite 1:34.098s + 1.399s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Róbert László2 Elite 1:34.147s + 1.448s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Wojciech Uzikowski Elite 1:34.153s + 1.454s Musim 33, Perlumbaan 9 Nov 2, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Vsevolod Demydov2 Elite 1:34.195s + 1.496s Musim 38, Perlumbaan 16 Nov 1, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Vladimir Jelicic Elite 1:34.195s + 1.496s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Apostolis Goutzos Elite 1:34.244s + 1.545s Musim 40, Perlumbaan 2 Jan 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Branislav Hrnjak Elite 1:34.259s + 1.560s Musim 71, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Mateusz Oleś Elite 1:34.267s + 1.568s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Radek Sus Elite 1:34.298s + 1.599s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Maxim Kotov2 Elite 1:34.300s + 1.601s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Ilya Medvedev Elite 1:34.325s + 1.626s Musim 38, Perlumbaan 16 Nov 1, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Yug Desai1 Elite 1:34.334s + 1.635s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Zdenek Hladik3 Elite 1:34.350s + 1.651s Musim 23, Perlumbaan 8 Jan 4, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Stanislav Frolov Elite 1:34.351s + 1.652s Musim 51, Perlumbaan 4 Jan 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Michael Keeney Elite 1:34.365s + 1.666s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Marek Marchewka Elite 1:34.367s + 1.668s Musim 29, Perlumbaan 12 Feb 21, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Nevzat Kasapoglu Elite 1:34.433s + 1.734s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Tomasz Kaminski Elite 1:34.437s + 1.738s Musim 35, Perlumbaan 6 Mac 12, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Theodosis Vogiatzis Elite 1:34.461s + 1.762s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Donatas Paplauskas Elite 1:34.464s + 1.765s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. David Rolleston Elite 1:34.464s + 1.765s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Nick Tsagarakis Elite 1:34.468s + 1.769s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Pavel Buhharin Elite 1:34.484s + 1.785s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Łukasz Dudek1 Elite 1:34.500s + 1.801s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Stas Prost Elite 1:34.509s + 1.810s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Alexey Manukalov Elite 1:34.536s + 1.837s Musim 50, Perlumbaan 9 Nov 27, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Maxim Egorov Elite 1:34.555s + 1.856s Musim 50, Perlumbaan 9 Nov 27, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Max Watson Master - 3 1:34.582s + 1.883s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Victor Chernyshev Elite 1:34.611s + 1.912s Musim 50, Perlumbaan 9 Nov 27, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Alexander Hrizantov Master - 3 1:34.611s + 1.912s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Bráulio Monteiro Master - 2 1:34.625s + 1.926s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Marek Hajnrych Elite 1:34.654s + 1.955s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Mikko Suhonen Elite 1:34.666s + 1.967s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Laila Britāle Elite 1:34.686s + 1.987s Musim 17, Perlumbaan 2 Okt 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Joss Giraud Master - 4 1:34.692s + 1.993s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Dominiek Van West Elite 1:34.697s + 1.998s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Abdullah Kasapoglu Elite 1:34.699s + 2.000s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Ayman Daher Elite 1:34.703s + 2.004s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Heidi Aareskoski2 Elite 1:34.712s + 2.013s Musim 17, Perlumbaan 2 Okt 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Evaldas Ruseckas Elite 1:34.712s + 2.013s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Fabien Massard Master - 5 1:34.712s + 2.013s Musim 71, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Mark Webster Elite 1:34.713s + 2.014s Musim 30, Perlumbaan 3 Mac 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Paweł Zaburski Elite 1:34.723s + 2.024s Musim 54, Perlumbaan 10 Ogo 16, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Danny Bayliss Master - 5 1:34.733s + 2.034s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Alex Holland Elite 1:34.743s + 2.044s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Aris Tsipras Elite 1:34.752s + 2.053s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Paul Gardiner Elite 1:34.760s + 2.061s Musim 28, Perlumbaan 2 Nov 11, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Tim Sewell Elite 1:34.771s + 2.072s Musim 35, Perlumbaan 6 Mac 12, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Julien Prado Elite 1:34.778s + 2.079s Musim 54, Perlumbaan 10 Ogo 16, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Radek Czech2 Elite 1:34.818s + 2.119s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Rafael Mantovani Elite 1:34.823s + 2.124s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Jens Frostrup Elite 1:34.823s + 2.124s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Robin Goodey Elite 1:34.850s + 2.151s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Jan Velske2 Elite 1:34.862s + 2.163s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Igor Pererva Master - 5 1:34.880s + 2.181s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Patryk Janczak Elite 1:34.888s + 2.189s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Andrea Squizzato Master - 3 1:34.890s + 2.191s Musim 71, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Vladimir Islentiev2 Elite 1:34.891s + 2.192s Musim 17, Perlumbaan 2 Okt 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Sergei Gordov Master - 1 1:34.894s + 2.195s Musim 71, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. David Jones-Winkley Master - 2 1:34.906s + 2.207s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Kevin Abdalla Elite 1:34.922s + 2.223s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Aleksej Sutkin Elite 1:34.929s + 2.230s Musim 28, Perlumbaan 2 Nov 11, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Andreas Weilemann Elite 1:34.930s + 2.231s Musim 30, Perlumbaan 3 Mac 27, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Peter Both Elite 1:34.930s + 2.231s Musim 71, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. José Abi Jaudi Elite 1:34.933s + 2.234s Musim 54, Perlumbaan 10 Ogo 16, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Nikolay Borzenkov Elite 1:34.934s + 2.235s Musim 40, Perlumbaan 2 Jan 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Ivan Lukovkin Master - 4 1:34.934s + 2.235s Musim 71, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Lukas Jonaitis Elite 1:34.937s + 2.238s Musim 35, Perlumbaan 6 Mac 12, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Nuno Vicente Elite 1:34.947s + 2.248s Musim 22, Perlumbaan 13 Nov 12, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Nuno Vicente Master - 1 1:34.947s + 2.248s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Andriy Dyadkovich Elite 1:34.953s + 2.254s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Juha Korhonen Elite 1:34.954s + 2.255s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Geoff Atkin Elite 1:34.954s + 2.255s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Mihail Morozov Elite 1:34.957s + 2.258s Musim 51, Perlumbaan 4 Jan 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Marcin Żak Master - 4 1:34.989s + 2.290s Musim 54, Perlumbaan 10 Ogo 16, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Ivan Silva Master - 3 1:35.008s + 2.309s Musim 71, Perlumbaan 17 Ogo 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 706 707 708 » Lompat ke halaman: