Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Ahvenisto (Finland)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 556 557 558 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Aleksej Sutkin Elite 1:12.662s + 0.000s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Gonzalo Alvarez Elite 1:12.756s + 0.094s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Jasper Coosemans1 Elite 1:12.866s + 0.204s Musim 76, Perlumbaan 3 Mei 22, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Daniel Comalada Elite 1:12.941s + 0.279s Musim 46, Perlumbaan 8 Mac 17, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Vsevolod Demydov2 Elite 1:13.030s + 0.368s Musim 36, Perlumbaan 6 Mei 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Jan Velske2 Elite 1:13.100s + 0.438s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. João Monteiro2 Elite 1:13.190s + 0.528s Musim 36, Perlumbaan 6 Mei 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:13.204s + 0.542s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Evaldas Ruseckas Elite 1:13.217s + 0.555s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Alexander Kunze Elite 1:13.289s + 0.627s Musim 46, Perlumbaan 8 Mac 17, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Nevzat Kasapoglu Elite 1:13.290s + 0.628s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Zdenek Hladik3 Elite 1:13.321s + 0.659s Musim 25, Perlumbaan 16 Jun 14, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Nikolay Borzenkov Elite 1:13.346s + 0.684s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Stefan Gommans Elite 1:13.383s + 0.721s Musim 46, Perlumbaan 8 Mac 17, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:13.432s + 0.770s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Radek Sus Elite 1:13.479s + 0.817s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Rimantas Sagatas2 Elite 1:13.480s + 0.818s Musim 39, Perlumbaan 11 Dis 20, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Frederico Neves1 Elite 1:13.482s + 0.820s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Leandro Sereno7 Elite 1:13.515s + 0.853s Musim 36, Perlumbaan 6 Mei 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Pavel Buhharin Elite 1:13.520s + 0.858s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Ayman Daher Elite 1:13.521s + 0.859s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Nuno Vicente Elite 1:13.572s + 0.910s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Nico Zou Elite 1:13.596s + 0.934s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Roland Postle9 Elite 1:13.645s + 0.983s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Rafael Mantovani Elite 1:13.721s + 1.059s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Christos Bobolis4 Elite 1:13.742s + 1.080s Musim 57, Perlumbaan 16 Mac 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Florencia Caro Elite 1:13.756s + 1.094s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. José Abi Jaudi Elite 1:13.765s + 1.103s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Wojciech Uzikowski Elite 1:13.770s + 1.108s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Paulo Pinto1 Elite 1:13.806s + 1.144s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Robin Goodey Elite 1:13.806s + 1.144s Musim 57, Perlumbaan 16 Mac 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Rafal Celejewski Elite 1:13.825s + 1.163s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Božidar Topčić Elite 1:13.827s + 1.165s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Mihail Morozov Elite 1:13.873s + 1.211s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Mikko Suhonen Elite 1:13.902s + 1.240s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Jan Pavlicek2 Elite 1:13.914s + 1.252s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Alexander Lazarenko Elite 1:13.915s + 1.253s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Róbert László2 Elite 1:13.938s + 1.276s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Łukasz Dudek1 Elite 1:13.942s + 1.280s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Radek Czech2 Elite 1:13.949s + 1.287s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Sion Francis Elite 1:13.956s + 1.294s Musim 39, Perlumbaan 11 Dis 20, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Atis Praudins Elite 1:13.960s + 1.298s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Marek Popławski Elite 1:13.964s + 1.302s Musim 39, Perlumbaan 11 Dis 20, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Victor Chernyshev Elite 1:13.978s + 1.316s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Michael Keeney Elite 1:13.993s + 1.331s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Toygun Senler6 Elite 1:14.002s + 1.340s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Virgis Lyss Elite 1:14.002s + 1.340s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Stas Prost Elite 1:14.031s + 1.369s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Claudio Szynkier Elite 1:14.043s + 1.381s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Lee Harding Elite 1:14.044s + 1.382s Musim 76, Perlumbaan 3 Mei 22, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Max Watson Elite 1:14.047s + 1.385s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Ilkka Moisio Elite 1:14.060s + 1.398s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Bert Huylebroeck Elite 1:14.061s + 1.399s Musim 76, Perlumbaan 3 Mei 22, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Tomek Kiełpiński Elite 1:14.069s + 1.407s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Andrej Borsuk Elite 1:14.071s + 1.409s Musim 49, Perlumbaan 14 Okt 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Yug Desai2 Elite 1:14.072s + 1.410s Musim 76, Perlumbaan 3 Mei 22, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Vladimir Islentiev2 Elite 1:14.082s + 1.420s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Stanislav Frolov Elite 1:14.082s + 1.420s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Ian Lynch Elite 1:14.098s + 1.436s Musim 36, Perlumbaan 6 Mei 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Alex Tkachenko Elite 1:14.106s + 1.444s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Michael Winkley Elite 1:14.112s + 1.450s Musim 36, Perlumbaan 6 Mei 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Roman Turkin Elite 1:14.121s + 1.459s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Danny Bayliss Elite 1:14.148s + 1.486s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Fabien Massard Elite 1:14.158s + 1.496s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Andrej Rilke Elite 1:14.168s + 1.506s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Gino Zernani Elite 1:14.180s + 1.518s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. George Slater Elite 1:14.188s + 1.526s Musim 76, Perlumbaan 3 Mei 22, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Martin Bedoya Elite 1:14.196s + 1.534s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Sergey Sergeev Elite 1:14.197s + 1.535s Musim 46, Perlumbaan 8 Mac 17, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Krisztián Veinperl Elite 1:14.200s + 1.538s Musim 57, Perlumbaan 16 Mac 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Toni Söyrinki Elite 1:14.204s + 1.542s Musim 46, Perlumbaan 8 Mac 17, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Paul Lynch Elite 1:14.206s + 1.544s Musim 25, Perlumbaan 16 Jun 14, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Kuba Szajbel Master - 2 1:14.211s + 1.549s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Eduard Gindullin Elite 1:14.229s + 1.567s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Goran Slunjski Elite 1:14.232s + 1.570s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Matt Kasar Master - 3 1:14.270s + 1.608s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Alpo Kaakinen1 Elite 1:14.331s + 1.669s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Andrea Squizzato Elite 1:14.363s + 1.701s Musim 57, Perlumbaan 16 Mac 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Mika Pekkarinen Elite 1:14.380s + 1.718s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Aleksey Odegov Elite 1:14.397s + 1.735s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Shoaib Mohamed Elite 1:14.412s + 1.750s Musim 44, Perlumbaan 12 Nov 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Edwin Silva Elite 1:14.436s + 1.774s Musim 76, Perlumbaan 3 Mei 22, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Wouter Teuwen Master - 5 1:14.436s + 1.774s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Jukka Sireni2 Elite 1:14.448s + 1.786s Musim 49, Perlumbaan 14 Okt 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Olver Hernández Master - 4 1:14.451s + 1.789s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Sergey Lyogky Elite 1:14.456s + 1.794s Musim 31, Perlumbaan 16 Jul 17, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Rodrigo Velasco Elite 1:14.464s + 1.802s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Joel Viitikko Master - 3 1:14.485s + 1.823s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Kaur Kuus Elite 1:14.488s + 1.826s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Sam Brierley Elite 1:14.498s + 1.836s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Tomasz Kaminski Elite 1:14.499s + 1.837s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Ilya Medvedev Master - 1 1:14.501s + 1.839s Musim 49, Perlumbaan 14 Okt 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Paul Gardiner Elite 1:14.507s + 1.845s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Alexey Manukalov Elite 1:14.522s + 1.860s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Michal Szopinski Elite 1:14.529s + 1.867s Musim 44, Perlumbaan 12 Nov 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Patrik Balogh Elite 1:14.530s + 1.868s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Luca Dotti Elite 1:14.556s + 1.894s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Michail Ivanov Elite 1:14.559s + 1.897s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Vladimir Jelicic Elite 1:14.571s + 1.909s Musim 57, Perlumbaan 16 Mac 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Tan S Lake Master - 1 1:14.576s + 1.914s Musim 76, Perlumbaan 3 Mei 22, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 556 557 558 » Lompat ke halaman: