Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Slovakiaring (Slovakia)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 416 417 418 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:35.359s + 0.000s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Christos Bobolis4 Elite 1:35.794s + 0.435s Musim 56, Perlumbaan 17 Jan 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Danny Bayliss Elite 1:35.835s + 0.476s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Max Watson Elite 1:35.895s + 0.536s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Roland Postle9 Elite 1:35.991s + 0.632s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Rimantas Sagatas2 Elite 1:36.200s + 0.841s Musim 56, Perlumbaan 17 Jan 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. João Monteiro2 Elite 1:36.212s + 0.853s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Leandro Sereno7 Elite 1:36.230s + 0.871s Musim 41, Perlumbaan 14 Mei 16, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Rafal Celejewski Elite 1:36.255s + 0.896s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Vsevolod Demydov2 Elite 1:36.431s + 1.072s Musim 41, Perlumbaan 14 Mei 16, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Vladimir Islentiev2 Elite 1:36.470s + 1.111s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Alex Holland Elite 1:36.571s + 1.212s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Florencia Caro Elite 1:36.707s + 1.348s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Jens Frostrup Elite 1:36.711s + 1.352s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Michal Szopinski Elite 1:36.780s + 1.421s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Theodosis Vogiatzis Elite 1:36.788s + 1.429s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Evaldas Ruseckas Elite 1:36.796s + 1.437s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Róbert László2 Elite 1:36.853s + 1.494s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Alpo Kaakinen1 Elite 1:36.952s + 1.593s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Joachim Rang Elite 1:36.956s + 1.597s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Michael Keeney Elite 1:36.962s + 1.603s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Paulo Pinto1 Elite 1:36.966s + 1.607s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. David Rolleston Elite 1:36.985s + 1.626s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Andreas Andreou Elite 1:36.996s + 1.637s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Gonzalo Alvarez Elite 1:37.032s + 1.673s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Toni Söyrinki Elite 1:37.061s + 1.702s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Andrea Squizzato Master - 3 1:37.062s + 1.703s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Aleksey Odegov Elite 1:37.109s + 1.750s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Toygun Senler6 Elite 1:37.165s + 1.806s Musim 38, Perlumbaan 6 Sep 27, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Nick Tsagarakis Elite 1:37.190s + 1.831s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Krzysztof Malik Master - 5 1:37.205s + 1.846s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Dominiek Van West Elite 1:37.210s + 1.851s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Atis Praudins Elite 1:37.244s + 1.885s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Cédrick Flament Elite 1:37.249s + 1.890s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Stanislav Frolov Elite 1:37.294s + 1.935s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Jan Velske2 Elite 1:37.296s + 1.937s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Nikolay Borzenkov Elite 1:37.330s + 1.971s Musim 41, Perlumbaan 14 Mei 16, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Wouter Teuwen Master - 5 1:37.356s + 1.997s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Juha Korhonen Elite 1:37.358s + 1.999s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Łukasz Dudek1 Elite 1:37.362s + 2.003s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Ivan Andjelic Master - 3 1:37.387s + 2.028s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Mihail Morozov Elite 1:37.400s + 2.041s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Gediminas Sarocka Elite 1:37.403s + 2.044s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Kaur Kuus Elite 1:37.413s + 2.054s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Krisztián Veinperl Elite 1:37.424s + 2.065s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Hauke Johannsen Elite 1:37.432s + 2.073s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Martynas Bražėnas Elite 1:37.474s + 2.115s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Kiran Patel Elite 1:37.531s + 2.172s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Nuno Vicente Elite 1:37.535s + 2.176s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Ville Pohjanen Master - 4 1:37.537s + 2.178s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Frederico Neves1 Master - 2 1:37.540s + 2.181s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Peter Both Elite 1:37.558s + 2.199s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Alexey Manukalov Elite 1:37.559s + 2.200s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Patryk Janczak Elite 1:37.584s + 2.225s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:37.585s + 2.226s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Zdenek Hladik3 Master - 2 1:37.591s + 2.232s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Paweł Zaburski Master - 2 1:37.596s + 2.237s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Ricardo Vidal Elite 1:37.598s + 2.239s Musim 71, Perlumbaan 6 Jul 16, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Radek Czech2 Elite 1:37.608s + 2.249s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Martin Bedoya Elite 1:37.614s + 2.255s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Theo Panag Elite 1:37.620s + 2.261s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Martino Colombo Elite 1:37.627s + 2.268s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Mikołaj Przybylski Master - 3 1:37.635s + 2.276s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Jasper Coosemans Elite 1:37.653s + 2.294s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Grzegorz Ogarek Elite 1:37.669s + 2.310s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Jan Pavlicek2 Elite 1:37.679s + 2.320s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Nigel Smith Master - 3 1:37.680s + 2.321s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Marek Hajnrych Elite 1:37.690s + 2.331s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Emil Kwiatkowski Elite 1:37.691s + 2.332s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Kevin Abdalla Elite 1:37.694s + 2.335s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Martin Britain Elite 1:37.706s + 2.347s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Virgis Lyss Elite 1:37.721s + 2.362s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Alexander Kunze Elite 1:37.746s + 2.387s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Tomek Miszczak Pro - 18 1:37.746s + 2.387s Musim 68, Perlumbaan 10 Jan 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Paul Williams Master - 5 1:37.767s + 2.408s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Maxim Egorov Elite 1:37.773s + 2.414s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Maja Soren Elite 1:37.774s + 2.415s Musim 44, Perlumbaan 3 Okt 24, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Renato Chichi Elite 1:37.775s + 2.416s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Stefan Farkas Elite 1:37.779s + 2.420s Musim 56, Perlumbaan 17 Jan 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Ayman Daher Master - 1 1:37.782s + 2.423s Musim 56, Perlumbaan 17 Jan 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Olver Hernández Master - 4 1:37.787s + 2.428s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Alexandru Diaconu Master - 4 1:37.792s + 2.433s Musim 64, Perlumbaan 12 Mei 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Maxim Pugovok Master - 5 1:37.796s + 2.437s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Daniel Comalada Elite 1:37.805s + 2.446s Musim 38, Perlumbaan 6 Sep 27, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Robin Goodey Elite 1:37.813s + 2.454s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Mika Pekkarinen Elite 1:37.824s + 2.465s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Dmitri Nadkho Elite 1:37.829s + 2.470s Musim 56, Perlumbaan 17 Jan 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Stefan Gommans Elite 1:37.842s + 2.483s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Ilya Medvedev Elite 1:37.845s + 2.486s Musim 38, Perlumbaan 6 Sep 27, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Yuri Kuptsov Elite 1:37.856s + 2.497s Musim 53, Perlumbaan 3 Mei 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Bráulio Monteiro Master - 2 1:37.864s + 2.505s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Evgeny Tkachenko Elite 1:37.873s + 2.514s Musim 46, Perlumbaan 1 Feb 20, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. George Slater Elite 1:37.873s + 2.514s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Flavio Mendiković Elite 1:37.879s + 2.520s Musim 75, Perlumbaan 6 Mac 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Gino Zernani Elite 1:37.880s + 2.521s Musim 41, Perlumbaan 14 Mei 16, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Sam Wainwright Elite 1:37.900s + 2.541s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Donatas Paplauskas Master - 3 1:37.911s + 2.552s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Ilkka Moisio Elite 1:37.915s + 2.556s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Tamás Végh Master - 3 1:37.928s + 2.569s Musim 60, Perlumbaan 8 Ogo 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Paul Gardiner Elite 1:37.935s + 2.576s Musim 56, Perlumbaan 17 Jan 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 416 417 418 » Lompat ke halaman: