Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Sochi (Federasi Russia)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 328 329 330 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Leandro Sereno7 Elite 1:42.045s + 0.000s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Roland Postle9 Elite 1:42.477s + 0.432s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Christos Bobolis4 Elite 1:42.602s + 0.557s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:42.736s + 0.691s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. João Monteiro2 Elite 1:42.797s + 0.752s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Florencia Caro Elite 1:42.851s + 0.806s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Róbert László2 Elite 1:42.928s + 0.883s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Pavel Buhharin Elite 1:42.936s + 0.891s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Yug Desai1 Elite 1:42.982s + 0.937s Musim 70, Perlumbaan 2 Apr 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Dmitri Nadkho Elite 1:43.015s + 0.970s Musim 55, Perlumbaan 6 Okt 4, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Bert Huylebroeck Elite 1:43.048s + 1.003s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Vladimir Islentiev2 Elite 1:43.170s + 1.125s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Ivan Kudreshov Elite 1:43.171s + 1.126s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Michal Szopinski Elite 1:43.214s + 1.169s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Alpo Kaakinen1 Elite 1:43.239s + 1.194s Musim 70, Perlumbaan 2 Apr 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Atis Praudins Elite 1:43.263s + 1.218s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Jan Velske2 Elite 1:43.286s + 1.241s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Toygun Senler6 Elite 1:43.338s + 1.293s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Radek Czech2 Elite 1:43.350s + 1.305s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Jukka Sireni2 Elite 1:43.383s + 1.338s Musim 52, Perlumbaan 15 Apr 29, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Stefan Gommans Elite 1:43.407s + 1.362s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Jan Pavlicek2 Elite 1:43.468s + 1.423s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Toni Söyrinki Elite 1:43.475s + 1.430s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Alix Martin Elite 1:43.481s + 1.436s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Evaldas Ruseckas Elite 1:43.516s + 1.471s Musim 52, Perlumbaan 15 Apr 29, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Rafal Celejewski Elite 1:43.526s + 1.481s Musim 66, Perlumbaan 15 Sep 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Alexey Manukalov Elite 1:43.529s + 1.484s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Paulo Pinto1 Elite 1:43.589s + 1.544s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Edwin Silva Master - 3 1:43.620s + 1.575s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Alexander Kunze Elite 1:43.624s + 1.579s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Zdenek Hladik3 Elite 1:43.633s + 1.588s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Nick Tsagarakis Elite 1:43.655s + 1.610s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Harsh Sheth Master - 2 1:43.666s + 1.621s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. David Rolleston Elite 1:43.741s + 1.696s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:43.742s + 1.697s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Auke Haarsma Elite 1:43.754s + 1.709s Musim 70, Perlumbaan 2 Apr 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Dominiek Van West Elite 1:43.785s + 1.740s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Paul Williams Master - 5 1:43.831s + 1.786s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Theodosis Vogiatzis Master - 3 1:43.837s + 1.792s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Alex Holland Elite 1:43.853s + 1.808s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Stanislav Frolov Elite 1:43.857s + 1.812s Musim 52, Perlumbaan 15 Apr 29, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Jakab Zoltan Elite 1:43.859s + 1.814s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Andrej Borsuk Elite 1:43.885s + 1.840s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Shoaib Mohamed Elite 1:43.895s + 1.850s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Nevzat Kasapoglu Elite 1:43.895s + 1.850s Musim 72, Perlumbaan 9 Sep 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Marek Hajnrych Elite 1:43.902s + 1.857s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Luca Molendi Master - 5 1:43.959s + 1.914s Musim 52, Perlumbaan 15 Apr 29, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Gyuri Székely Elite 1:43.964s + 1.919s Musim 66, Perlumbaan 15 Sep 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Lázsló Mizse Master - 4 1:43.969s + 1.924s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Maxim Kotov2 Elite 1:43.973s + 1.928s Musim 66, Perlumbaan 15 Sep 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Andrea Squizzato Master - 3 1:43.989s + 1.944s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Robin Goodey Elite 1:44.002s + 1.957s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Vsevolod Demydov2 Elite 1:44.006s + 1.961s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Antonio Gattulli Master - 3 1:44.007s + 1.962s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Andreas Andreou Master - 3 1:44.031s + 1.986s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Pavlin Tzvetanov Elite 1:44.109s + 2.064s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Dmitry Shevel Master - 2 1:44.113s + 2.068s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Marcin Żak Elite 1:44.118s + 2.073s Musim 55, Perlumbaan 6 Okt 4, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Edson Tirelli Master - 1 1:44.123s + 2.078s Musim 55, Perlumbaan 6 Okt 4, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Donatas Paplauskas Elite 1:44.125s + 2.080s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. George Slater Elite 1:44.151s + 2.106s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Gonzalo Alvarez Elite 1:44.159s + 2.114s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Ľubomír Štec Master - 4 1:44.170s + 2.125s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Renato Chichi Elite 1:44.199s + 2.154s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Ilkka Moisio Master - 5 1:44.202s + 2.157s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Manuel João Master - 1 1:44.218s + 2.173s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Ferenc Koncz Master - 4 1:44.223s + 2.178s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Tomek Kiełpiński Elite 1:44.250s + 2.205s Musim 70, Perlumbaan 2 Apr 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Kirill Sikachyov Master - 2 1:44.295s + 2.250s Musim 43, Perlumbaan 17 Okt 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Jarek Rychlicki Master - 3 1:44.353s + 2.308s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Mateusz Wieczorek Master - 5 1:44.354s + 2.309s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Martynas Bražėnas Master - 5 1:44.361s + 2.316s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Tamás Végh Elite 1:44.363s + 2.318s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Radek Sus Master - 4 1:44.366s + 2.321s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Victor Chernyshev Elite 1:44.372s + 2.327s Musim 44, Perlumbaan 8 Nov 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Ivan Silva Master - 3 1:44.386s + 2.341s Musim 66, Perlumbaan 15 Sep 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Emil Kwiatkowski Elite 1:44.395s + 2.350s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Wouter Teuwen Master - 1 1:44.397s + 2.352s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Alexei Malkin Elite 1:44.404s + 2.359s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Stephen Brooks Master - 2 1:44.410s + 2.365s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Piotr Wechterowicz Master - 3 1:44.412s + 2.367s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Jarosław Nowacki Elite 1:44.451s + 2.406s Musim 55, Perlumbaan 6 Okt 4, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Juha Korhonen Elite 1:44.460s + 2.415s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Łukasz Dudek1 Elite 1:44.468s + 2.423s Musim 64, Perlumbaan 6 Apr 24, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Andrian Naidenov Elite 1:44.478s + 2.433s Musim 49, Perlumbaan 13 Okt 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Massimiliano Galli Master - 2 1:44.484s + 2.439s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Klas Britse Elite 1:44.484s + 2.439s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Maja Soren Elite 1:44.493s + 2.448s Musim 45, Perlumbaan 2 Dis 23, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Jens Frostrup Master - 1 1:44.501s + 2.456s Musim 66, Perlumbaan 15 Sep 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. James Berriman Elite 1:44.526s + 2.481s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Samoeni Albanalopolis Elite 1:44.540s + 2.495s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Andrea Amich Master - 5 1:44.549s + 2.504s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Pablo Fernandez Elite 1:44.549s + 2.504s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Goran Slunjski Elite 1:44.557s + 2.512s Musim 72, Perlumbaan 9 Sep 27, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Frederico Neves1 Master - 2 1:44.564s + 2.519s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Alex Ilushenko Master - 5 1:44.567s + 2.522s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Paweł Zaburski Elite 1:44.572s + 2.527s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Ari Rautamies Pro - 22 1:44.579s + 2.534s Musim 61, Perlumbaan 16 Nov 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Níkos Mpalkámos Master - 4 1:44.584s + 2.539s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Viktor Dyankov Elite 1:44.585s + 2.540s Musim 75, Perlumbaan 5 Mac 27, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 328 329 330 » Lompat ke halaman: