Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Avus (Jerman)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 196 197 198 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Andreas Ramann Elite 56.462s + 0.000s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Martino Colombo Elite 57.203s + 0.741s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Joachim Rang Elite 57.823s + 1.361s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Dmitry Nechitailo Elite 57.919s + 1.457s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Róbert László2 Elite 58.872s + 2.410s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Paul Williams Master - 5 59.467s + 3.005s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. James Berriman Elite 59.497s + 3.035s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Toni Söyrinki Elite 59.498s + 3.036s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Roland Postle9 Elite 59.559s + 3.097s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Joel Viitikko Elite 59.826s + 3.364s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Rowie Halcon Master - 3 59.939s + 3.477s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Andrea Squizzato Master - 3 59.995s + 3.533s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Atis Praudins Elite 1:00.006s + 3.544s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Rich Nicholls Pro - 13 1:00.016s + 3.554s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Jasper Coosemans Elite 1:00.085s + 3.623s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Kuba Szajbel Master - 4 1:00.097s + 3.635s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Twig Fahaji Master - 3 1:00.190s + 3.728s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Mike Bennett Pro - 12 1:00.199s + 3.737s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Rafal Celejewski Elite 1:00.236s + 3.774s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Pieterjan Staessen Master - 4 1:00.272s + 3.810s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. George Slater Elite 1:00.356s + 3.894s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Bruno Caseiro Pro - 4 1:00.358s + 3.896s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:00.374s + 3.912s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Janne Väänänen Elite 1:00.408s + 3.946s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Christos Bobolis4 Elite 1:00.419s + 3.957s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Diogo Abdalla Master - 5 1:00.468s + 4.006s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Nevzat Kasapoglu Elite 1:00.478s + 4.016s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Alpo Kaakinen1 Elite 1:00.502s + 4.040s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Max Watson Master - 3 1:00.546s + 4.084s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Theodosis Vogiatzis Elite 1:00.564s + 4.102s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Yug Desai1 Elite 1:00.624s + 4.162s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Rafael Mantovani Elite 1:00.648s + 4.186s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Joss Giraud Master - 4 1:00.712s + 4.250s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Nick Tsagarakis Master - 5 1:00.761s + 4.299s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Rimantas Sagatas2 Elite 1:00.764s + 4.302s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Florencia Caro Elite 1:00.768s + 4.306s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:00.870s + 4.408s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Donatas Paplauskas Elite 1:00.901s + 4.439s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Vladimir Jelicic Elite 1:00.934s + 4.472s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Aleksey Odegov Elite 1:00.970s + 4.508s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Lee Harding Elite 1:00.978s + 4.516s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Michał Wilczyński Elite 1:01.010s + 4.548s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Wouter Teuwen Master - 1 1:01.015s + 4.553s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Julien Prado Elite 1:01.041s + 4.579s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Stefan Olofsson Master - 1 1:01.056s + 4.594s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Dudley Wainwright Pro - 8 1:01.057s + 4.595s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Alix Martin Elite 1:01.104s + 4.642s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. José Abi Jaudi Elite 1:01.140s + 4.678s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Níkos Mpalkámos Master - 4 1:01.153s + 4.691s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Francesco Lupo Elite 1:01.168s + 4.706s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Melissa Martin Master - 1 1:01.200s + 4.738s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Michael Keeney Elite 1:01.206s + 4.744s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Flavio Mendiković Elite 1:01.214s + 4.752s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Gyuri Székely Elite 1:01.236s + 4.774s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Evaldas Ruseckas Elite 1:01.242s + 4.780s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Paulo Pinto1 Elite 1:01.243s + 4.781s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Gino Zernani Elite 1:01.247s + 4.785s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Pavel Buhharin Elite 1:01.247s + 4.785s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. David Rolleston Elite 1:01.251s + 4.789s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Bronek Obarewicz Pro - 7 1:01.255s + 4.793s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Ethan Littlejohns Master - 3 1:01.281s + 4.819s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Martin Britain Master - 2 1:01.308s + 4.846s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Juan Manuel Collova Pro - 16 1:01.316s + 4.854s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Rémy Pointet Master - 2 1:01.322s + 4.860s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Stanislav Frolov Master - 5 1:01.355s + 4.893s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Eduard Gindullin Elite 1:01.360s + 4.898s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Gavin Adam Master - 2 1:01.394s + 4.932s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Edwin Silva Master - 3 1:01.397s + 4.935s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Domien Luts Elite 1:01.408s + 4.946s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Vladimir Islentiev2 Elite 1:01.450s + 4.988s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Aleksey Titarenko Master - 1 1:01.450s + 4.988s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Zdenek Hladik3 Elite 1:01.459s + 4.997s Musim 50, Perlumbaan 17 Dis 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Dmitri Nadkho Elite 1:01.459s + 4.997s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Bora Janić Elite 1:01.485s + 5.023s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Timo Sydänmetsä Elite 1:01.487s + 5.025s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Klas Britse Elite 1:01.487s + 5.025s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Grzegorz Ogarek Master - 3 1:01.500s + 5.038s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Jens Frostrup Elite 1:01.507s + 5.045s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Vsevolod Demydov2 Elite 1:01.540s + 5.078s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Frederico Neves1 Master - 2 1:01.548s + 5.086s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Martin Bedoya Elite 1:01.574s + 5.112s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Mehdi El Fathy Master - 1 1:01.626s + 5.164s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Gergő Csernátoni Elite 1:01.643s + 5.181s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. James Brown Master - 2 1:01.666s + 5.204s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Michail Ivanov Master - 4 1:01.682s + 5.220s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Thomas Bertolino Master - 5 1:01.682s + 5.220s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Luis Ferreira Master - 2 1:01.689s + 5.227s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Paweł Zaburski Elite 1:01.693s + 5.231s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Jukka Sireni2 Elite 1:01.698s + 5.236s Musim 50, Perlumbaan 17 Dis 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Sergei Mitrahovich Elite 1:01.721s + 5.259s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Ayman Daher Master - 1 1:01.722s + 5.260s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Maxim Kotov2 Elite 1:01.745s + 5.283s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Patryk Janczak Master - 5 1:01.754s + 5.292s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Asdrúbal Corral Master - 4 1:01.773s + 5.311s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Mindaugas Bauža Pro - 11 1:01.790s + 5.328s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Branislav Mihic Master - 4 1:01.799s + 5.337s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Andrian Naidenov Master - 2 1:01.812s + 5.350s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Paul Gardiner Elite 1:01.815s + 5.353s Musim 56, Perlumbaan 5 Dis 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Sergey Seravin Master - 1 1:01.840s + 5.378s Musim 50, Perlumbaan 17 Dis 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Abdullah Kasapoglu Master - 4 1:01.854s + 5.392s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 196 197 198 » Lompat ke halaman: