Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Bremgarten (Switzerland)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 241 242 243 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Nevzat Kasapoglu Elite 1:39.034s + 0.000s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Yug Desai1 Elite 1:39.185s + 0.151s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Mihail Morozov Elite 1:39.706s + 0.672s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Gonzalo Alvarez Elite 1:39.736s + 0.702s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Roland Postle9 Elite 1:39.754s + 0.720s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:39.830s + 0.796s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Jan Velske2 Elite 1:39.892s + 0.858s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Róbert László2 Elite 1:40.152s + 1.118s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Janne Väänänen Master - 2 1:40.172s + 1.138s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. George Slater Elite 1:40.303s + 1.269s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Christos Bobolis4 Elite 1:40.322s + 1.288s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Wouter Teuwen Elite 1:40.554s + 1.520s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Bert Huylebroeck Elite 1:40.610s + 1.576s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Tomek Kiełpiński Elite 1:40.726s + 1.692s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Radek Czech2 Elite 1:40.925s + 1.891s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Łukasz Dudek1 Elite 1:41.028s + 1.994s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Stefan Olofsson Master - 1 1:41.388s + 2.354s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Jean-françois Charbinat Master - 3 1:41.421s + 2.387s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Harsh Sheth Master - 2 1:41.495s + 2.461s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Joaquín Quintana Master - 3 1:41.499s + 2.465s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Rafal Celejewski Elite 1:41.638s + 2.604s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Matt Kasar Elite 1:41.685s + 2.651s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Martin Bedoya Elite 1:41.800s + 2.766s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Max Watson Elite 1:41.893s + 2.859s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Victor Kamennov Elite 1:41.896s + 2.862s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Alpo Kaakinen1 Elite 1:41.986s + 2.952s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Edwin Silva Master - 3 1:41.992s + 2.958s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Theodosis Vogiatzis Elite 1:42.018s + 2.984s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Sam Wainwright Elite 1:42.039s + 3.005s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Alexey Manukalov Elite 1:42.051s + 3.017s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Farcy Génel Master - 4 1:42.054s + 3.020s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Maxim Kotov2 Elite 1:42.068s + 3.034s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. David Jones-Winkley Elite 1:42.082s + 3.048s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Evaldas Ruseckas Elite 1:42.089s + 3.055s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Peter Both Master - 5 1:42.090s + 3.056s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Piotr Noworyta Elite 1:42.184s + 3.150s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Florencia Caro Elite 1:42.189s + 3.155s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Cédrick Flament Elite 1:42.194s + 3.160s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Atis Praudins Elite 1:42.226s + 3.192s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Gábor Safranyik Elite 1:42.238s + 3.204s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Patryk Janczak Elite 1:42.388s + 3.354s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Lorenzo Di Buono Master - 1 1:42.434s + 3.400s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Ivan Silva Elite 1:42.468s + 3.434s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Paulo Pinto1 Elite 1:42.477s + 3.443s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Sebastian Cucciardi Master - 1 1:42.483s + 3.449s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Toni Söyrinki Elite 1:42.500s + 3.466s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Jakab Zoltan Elite 1:42.502s + 3.468s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Kamal Naoui Master - 1 1:42.510s + 3.476s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Viktor Dyankov Elite 1:42.539s + 3.505s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Nuno Vicente Elite 1:42.556s + 3.522s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Ahmet Sonverdi Master - 3 1:42.564s + 3.530s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Damian Zglinicki Master - 2 1:42.586s + 3.552s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Zygmunt Ząb Pro - 13 1:42.597s + 3.563s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Robin Goodey Elite 1:42.614s + 3.580s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Dmitri Nadkho Elite 1:42.630s + 3.596s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Nick Tsagarakis Master - 5 1:42.637s + 3.603s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Sami Hamada Master - 5 1:42.645s + 3.611s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Ferenc Koncz Elite 1:42.649s + 3.615s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Guy Smets Elite 1:42.678s + 3.644s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Robert Marek Pro - 16 1:42.697s + 3.663s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Konstantin Sobolev Master - 2 1:42.710s + 3.676s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Grzegorz Brojak Pro - 14 1:42.713s + 3.679s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Geoff Atkin Master - 5 1:42.716s + 3.682s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Jasper Coosemans Elite 1:42.717s + 3.683s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Radek Sus Elite 1:42.756s + 3.722s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Ugnius Sagatas Master - 3 1:42.757s + 3.723s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Alex Ilushenko Master - 2 1:42.782s + 3.748s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Guillaume Delamarre Master - 3 1:42.818s + 3.784s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Mateusz Oleś Elite 1:42.830s + 3.796s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Vsevolod Demydov2 Elite 1:42.839s + 3.805s Musim 50, Perlumbaan 8 Nov 24, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Rogerio Mandler Elite 1:42.854s + 3.820s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Attila Gollovitzer Master - 5 1:42.864s + 3.830s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Pieterjan Staessen Pro - 17 1:42.872s + 3.838s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Tomasz Kaminski Elite 1:42.876s + 3.842s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Josh Clark Master - 4 1:42.903s + 3.869s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. James Hitchen Master - 4 1:42.924s + 3.890s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Carlos Esparza Master - 1 1:42.955s + 3.921s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Andreas Ramann Pro - 13 1:42.962s + 3.928s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Luis Ferreira Master - 5 1:42.968s + 3.934s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Jens Frostrup Elite 1:43.004s + 3.970s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Mery Lissarrague Master - 5 1:43.022s + 3.988s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Jose Devassy Master - 3 1:43.028s + 3.994s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Marek Hajnrych Elite 1:43.058s + 4.024s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Jan Pavlicek2 Elite 1:43.059s + 4.025s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Donatas Paplauskas Elite 1:43.061s + 4.027s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Aleksey Odegov Elite 1:43.078s + 4.044s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Joel Viitikko Elite 1:43.088s + 4.054s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Paweł Zaburski Master - 3 1:43.094s + 4.060s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Branislav Hrnjak Master - 3 1:43.122s + 4.088s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Andreas Andreou Master - 5 1:43.140s + 4.106s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Andrea Squizzato Master - 3 1:43.151s + 4.117s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Kristjan Raamann Master - 5 1:43.158s + 4.124s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Victor Chernyshev Elite 1:43.160s + 4.126s Musim 50, Perlumbaan 8 Nov 24, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Alix Martin Master - 2 1:43.174s + 4.140s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Gabriel Arbona Master - 4 1:43.194s + 4.160s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Michael Keeney Elite 1:43.208s + 4.174s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. David Antonio Bovolon Master - 1 1:43.248s + 4.214s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Jean-marc Boissinot Master - 1 1:43.248s + 4.214s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Frédéric Pierret Master - 1 1:43.262s + 4.228s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Pavel Buhharin Elite 1:43.285s + 4.251s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 241 242 243 » Lompat ke halaman: