Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Grobnik (Croatia)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 195 196 197 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Roland Postle9 Elite 1:07.764s + 0.000s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Dmitry Nechitailo Elite 1:08.274s + 0.510s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Nevzat Kasapoglu Elite 1:08.277s + 0.513s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Bert Huylebroeck Elite 1:08.298s + 0.534s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Andreas Ramann Elite 1:08.664s + 0.900s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Alpo Kaakinen1 Elite 1:08.722s + 0.958s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Jan Velske2 Elite 1:08.748s + 0.984s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Gonzalo Alvarez Elite 1:09.005s + 1.241s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Jasper Coosemans Elite 1:09.206s + 1.442s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Joel Viitikko Elite 1:09.336s + 1.572s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Radek Sus Elite 1:09.414s + 1.650s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Alan Horsley Master - 1 1:09.505s + 1.741s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. George Slater Elite 1:09.506s + 1.742s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Tomek Kiełpiński Elite 1:09.538s + 1.774s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Christos Bobolis4 Elite 1:09.539s + 1.775s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Theodosis Vogiatzis Elite 1:09.564s + 1.800s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Vaggelis Mpallas Elite 1:09.615s + 1.851s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Łukasz Dudek1 Elite 1:09.639s + 1.875s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. István Farkas Elite 1:09.646s + 1.882s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Wouter Teuwen Elite 1:09.648s + 1.884s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Piotr Noworyta Elite 1:09.660s + 1.896s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Róbert László2 Elite 1:09.666s + 1.902s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Paulo Pinto1 Elite 1:09.670s + 1.906s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Alexey Manukalov Elite 1:09.751s + 1.987s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Ivan Bahinov Elite 1:09.782s + 2.018s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Aleksey Odegov Elite 1:09.802s + 2.038s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Peter Both Elite 1:09.815s + 2.051s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Tamás Végh Elite 1:09.858s + 2.094s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:09.891s + 2.127s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Tomasz Kaminski Elite 1:09.989s + 2.225s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Nuno Vicente Elite 1:10.014s + 2.250s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Joachim Rang Master - 5 1:10.017s + 2.253s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Fabien Massard Elite 1:10.042s + 2.278s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Ilya Vedenikov Elite 1:10.077s + 2.313s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Apostolis Goutzos Elite 1:10.079s + 2.315s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Michal Szopinski Elite 1:10.083s + 2.319s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:10.084s + 2.320s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Viktor Dyankov Elite 1:10.086s + 2.322s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Andrej Rilke Master - 5 1:10.094s + 2.330s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Carlos Esparza Elite 1:10.105s + 2.341s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Hauke Johannsen Elite 1:10.108s + 2.344s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Evaldas Ruseckas Elite 1:10.155s + 2.391s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Liudvikas Selmistraitis Master - 2 1:10.193s + 2.429s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. James Hitchen Master - 4 1:10.194s + 2.430s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Andy Goodall Pro - 14 1:10.197s + 2.433s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Martin Bedoya Elite 1:10.216s + 2.452s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Vsevolod Demydov2 Elite 1:10.227s + 2.463s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Michael Keeney Elite 1:10.240s + 2.476s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Vladimir Islentiev2 Elite 1:10.248s + 2.484s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Fernando Sosa Master - 5 1:10.254s + 2.490s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Miel Soeterbroek Elite 1:10.277s + 2.513s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Ilkka Moisio Master - 3 1:10.294s + 2.530s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Radek Czech2 Elite 1:10.297s + 2.533s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Melando Tasoso Elite 1:10.302s + 2.538s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Mika Pekkarinen Elite 1:10.311s + 2.547s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Florencia Caro Elite 1:10.312s + 2.548s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Harsh Sheth Master - 2 1:10.312s + 2.548s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Veres Tamás Elite 1:10.318s + 2.554s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Nikolai Egorov Elite 1:10.328s + 2.564s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Rodrigo Velasco Master - 1 1:10.335s + 2.571s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Dmitri Nadkho Elite 1:10.373s + 2.609s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Paweł Zaburski Elite 1:10.388s + 2.624s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Maxim Kotov2 Elite 1:10.396s + 2.632s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Alex Ilushenko Master - 5 1:10.396s + 2.632s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Toni Söyrinki Elite 1:10.398s + 2.634s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Mery Lissarrague Elite 1:10.405s + 2.641s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Paweł Otworowski Master - 1 1:10.408s + 2.644s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Klas Britse Master - 4 1:10.411s + 2.647s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Rui Silva Elite 1:10.447s + 2.683s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Ivan Silva Master - 3 1:10.447s + 2.683s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Martynas Bražėnas Elite 1:10.449s + 2.685s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Maxim Egorov Master - 3 1:10.468s + 2.704s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Diego Mahecha Elite 1:10.483s + 2.719s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Sam Tipple Master - 1 1:10.488s + 2.724s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Stas Prost Elite 1:10.522s + 2.758s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Nagyházi Sándor Elite 1:10.539s + 2.775s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Grzesiek Jakubiak Master - 2 1:10.569s + 2.805s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Niklas Sörén Elite 1:10.574s + 2.810s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Sasa Popovic Master - 1 1:10.602s + 2.838s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Atis Praudins Master - 4 1:10.605s + 2.841s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Ahmet Sonverdi Elite 1:10.605s + 2.841s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Rimantas Sagatas2 Elite 1:10.609s + 2.845s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Rogerio Mandler Elite 1:10.629s + 2.865s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Ville Pohjanen Master - 4 1:10.636s + 2.872s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Phil Maunder Master - 3 1:10.647s + 2.883s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Pavel Buhharin Elite 1:10.654s + 2.890s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Rafal Celejewski Elite 1:10.661s + 2.897s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Andrea Squizzato Master - 3 1:10.673s + 2.909s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Shersh Khandelwal Master - 3 1:10.677s + 2.913s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Geoff Atkin Elite 1:10.681s + 2.917s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Virgis Lyss Master - 5 1:10.697s + 2.933s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Daniel Nikolov Master - 2 1:10.708s + 2.944s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Sam Wainwright Elite 1:10.713s + 2.949s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Luca Molendi Master - 5 1:10.714s + 2.950s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Martin Seppam Elite 1:10.716s + 2.952s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Manuel João Master - 1 1:10.721s + 2.957s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Raimonds Urtāns Master - 2 1:10.738s + 2.974s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Robin Goodey Elite 1:10.744s + 2.980s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Ivan Kudreshov Elite 1:10.757s + 2.993s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Oliver Radna Master - 4 1:10.762s + 2.998s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 195 196 197 » Lompat ke halaman: