Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Magny Cours (Perancis)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 618 619 620 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:12.748s + 0.000s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Tomasz Wypych Elite 1:12.772s + 0.024s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. João Monteiro2 Elite 1:13.056s + 0.308s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:13.095s + 0.347s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Alex Holland Elite 1:13.102s + 0.354s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Atis Praudins Elite 1:13.107s + 0.359s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:13.144s + 0.396s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Łukasz Dudek1 Elite 1:13.197s + 0.449s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Christos Bobolis4 Elite 1:13.212s + 0.464s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Leandro Sereno7 Elite 1:13.221s + 0.473s Musim 28, Perlumbaan 13 Dis 20, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Toygun Senler6 Elite 1:13.279s + 0.531s Musim 28, Perlumbaan 13 Dis 20, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Frederico Neves1 Elite 1:13.293s + 0.545s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Nikolay Borzenkov Elite 1:13.335s + 0.587s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Zdenek Hladik3 Elite 1:13.363s + 0.615s Musim 25, Perlumbaan 8 Mei 17, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Virgis Lyss Elite 1:13.366s + 0.618s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Ricardo Vidal Elite 1:13.374s + 0.626s Musim 71, Perlumbaan 2 Jul 2, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Alpo Kaakinen1 Elite 1:13.416s + 0.668s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:13.417s + 0.669s Musim 25, Perlumbaan 8 Mei 17, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Sion Francis Elite 1:13.445s + 0.697s Musim 38, Perlumbaan 3 Sep 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Paulo Pinto1 Elite 1:13.503s + 0.755s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Laila Britāle Elite 1:13.528s + 0.780s Musim 26, Perlumbaan 16 Ogo 19, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Rimantas Sagatas2 Elite 1:13.587s + 0.839s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Vladimir Islentiev2 Elite 1:13.627s + 0.879s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Daniel Comalada Elite 1:13.631s + 0.883s Musim 47, Perlumbaan 4 Mei 5, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Martin Bedoya Elite 1:13.631s + 0.883s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Roland Postle9 Elite 1:13.650s + 0.902s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Mindaugas Sarocka Elite 1:13.667s + 0.919s Musim 33, Perlumbaan 11 Nov 9, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Jari Aareskoski3 Elite 1:13.680s + 0.932s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Heidi Aareskoski2 Elite 1:13.690s + 0.942s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Jukka Sireni2 Elite 1:13.707s + 0.959s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Nuno Vicente Elite 1:13.715s + 0.967s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Florencia Caro Elite 1:13.734s + 0.986s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Ilkka Moisio Elite 1:13.745s + 0.997s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Wojciech Uzikowski Elite 1:13.751s + 1.003s Musim 28, Perlumbaan 13 Dis 20, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Ayman Daher Elite 1:13.753s + 1.005s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. David Rolleston Elite 1:13.775s + 1.027s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Sam Tipple Elite 1:13.813s + 1.065s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Sujay Warrier Elite 1:13.843s + 1.095s Musim 47, Perlumbaan 4 Mei 5, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Adam Wierzba Elite 1:13.850s + 1.102s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Ilya Medvedev Elite 1:13.853s + 1.105s Musim 38, Perlumbaan 3 Sep 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Vaggelis Mpallas Elite 1:13.888s + 1.140s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Christer Andersson Elite 1:13.944s + 1.196s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Anton Kuznetsov Elite 1:13.952s + 1.204s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Carlos Esparza Elite 1:14.017s + 1.269s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Diego Mahecha Elite 1:14.021s + 1.273s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Andrej Rilke Elite 1:14.032s + 1.284s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Rui Silva Elite 1:14.041s + 1.293s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Theodosis Vogiatzis Elite 1:14.087s + 1.339s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Sverri Johansen Master - 5 1:14.102s + 1.354s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Mikko Suhonen Elite 1:14.128s + 1.380s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Michal Szopinski Elite 1:14.133s + 1.385s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Apostolis Goutzos Elite 1:14.152s + 1.404s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Peter Both Elite 1:14.158s + 1.410s Musim 71, Perlumbaan 2 Jul 2, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Róbert László2 Elite 1:14.167s + 1.419s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Maxim Kotov2 Elite 1:14.177s + 1.429s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Radek Sus Elite 1:14.212s + 1.464s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Martynas Bražėnas Elite 1:14.216s + 1.468s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Rafal Celejewski Elite 1:14.219s + 1.471s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Rafael Mantovani Elite 1:14.221s + 1.473s Musim 38, Perlumbaan 3 Sep 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Toni Söyrinki Elite 1:14.234s + 1.486s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Kiran Patel Elite 1:14.235s + 1.487s Musim 47, Perlumbaan 4 Mei 5, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Tomasz Kaminski Elite 1:14.238s + 1.490s Musim 28, Perlumbaan 13 Dis 20, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Dmitry Shevel Elite 1:14.240s + 1.492s Musim 52, Perlumbaan 13 Apr 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Pedro Correia Master - 4 1:14.241s + 1.493s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Alexandru Diaconu Master - 4 1:14.255s + 1.507s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Rodrigo Velasco Elite 1:14.263s + 1.515s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Stas Prost Elite 1:14.271s + 1.523s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Radomir Czech2 Elite 1:14.274s + 1.526s Musim 38, Perlumbaan 3 Sep 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Janne Väänänen Master - 1 1:14.288s + 1.540s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Paul Gardiner Elite 1:14.295s + 1.547s Musim 28, Perlumbaan 13 Dis 20, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Tomek Kiełpiński Elite 1:14.326s + 1.578s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Evaldas Ruseckas Elite 1:14.328s + 1.580s Musim 64, Perlumbaan 9 Mei 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Mateusz Oleś Elite 1:14.328s + 1.580s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Cédrick Flament Elite 1:14.332s + 1.584s Musim 71, Perlumbaan 2 Jul 2, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Andreas Andreou Elite 1:14.341s + 1.593s Musim 71, Perlumbaan 2 Jul 2, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Jan Pavlicek2 Elite 1:14.347s + 1.599s Musim 33, Perlumbaan 11 Nov 9, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Martynas Molneris Elite 1:14.382s + 1.634s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Victor Chernyshev Elite 1:14.403s + 1.655s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Roman Maksimenkov Master - 3 1:14.417s + 1.669s Musim 33, Perlumbaan 11 Nov 9, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Pablo Fernandez Elite 1:14.432s + 1.684s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Stefan Wenke Elite 1:14.440s + 1.692s Musim 47, Perlumbaan 4 Mei 5, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Nico Zou Elite 1:14.468s + 1.720s Musim 26, Perlumbaan 16 Ogo 19, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Junior Almeida Elite 1:14.486s + 1.738s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Branislav Hrnjak Elite 1:14.492s + 1.744s Musim 71, Perlumbaan 2 Jul 2, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Christoph Seifriedsberger Elite 1:14.494s + 1.746s Musim 38, Perlumbaan 3 Sep 17, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Viktor Dyankov Elite 1:14.498s + 1.750s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Tomas Červinskis Master - 4 1:14.536s + 1.788s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Denis Grahov Elite 1:14.573s + 1.825s Musim 26, Perlumbaan 16 Ogo 19, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Serguei Baranovski Elite 1:14.581s + 1.833s Musim 28, Perlumbaan 13 Dis 20, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Tamás Végh Master - 3 1:14.582s + 1.834s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Nick Tsagarakis Elite 1:14.586s + 1.838s Musim 47, Perlumbaan 4 Mei 5, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Collin Clément Master - 2 1:14.590s + 1.842s Musim 42, Perlumbaan 7 Jun 27, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Maarten Verhulst Elite 1:14.604s + 1.856s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Hauke Johannsen Elite 1:14.615s + 1.867s Musim 71, Perlumbaan 2 Jul 2, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Samoeni Albanalopolis Master - 4 1:14.617s + 1.869s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Domien Luts Master - 1 1:14.624s + 1.876s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Geoff Atkin Elite 1:14.624s + 1.876s Musim 66, Perlumbaan 9 Sep 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Gatis Laugalis1 Elite 1:14.629s + 1.881s Musim 11, Perlumbaan 12 Okt 21, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Martin Rosina Elite 1:14.636s + 1.888s Musim 16, Perlumbaan 4 Sep 1, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Donatas Paplauskas Master - 3 1:14.665s + 1.917s Musim 60, Perlumbaan 4 Ogo 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 618 619 620 » Lompat ke halaman: