Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Rafaela Oval (Argentina)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
101. | Maxim Stroganoff (Ret) | 54.568s | + 4.673s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 2 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
102. | Marco Triulzi (P19) | 54.575s | + 4.680s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 5 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
103. | Robert Roar (Ret) | 54.595s | + 4.700s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 7 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
104. | Harsh Sheth (E) | 54.598s | + 4.703s | Musim 81, Perlumbaan 8 | Elite | Apr 20, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
105. | Rafael Zambrano (P23) | 54.603s | + 4.708s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 6 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
106. | Tomasz Siwiec (A78) | 54.611s | + 4.716s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 1 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
107. | Wouter Teuwen3 (E) | 54.614s | + 4.719s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 5 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
108. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 54.626s | + 4.731s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 2 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
109. | David Cabral (P11) | 54.671s | + 4.776s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 3 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
110. | David Rolleston1 (M2) | 54.683s | + 4.788s | Musim 86, Perlumbaan 2 | Elite | Feb 15, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
111. | Fabio Corio (E) | 54.688s | + 4.793s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 1 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
112. | Edwin Carlier (A28) | 54.695s | + 4.800s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 3 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
113. | Marcin Skrzypiec (P9) | 54.713s | + 4.818s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 4 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
114. | Ivo Ivanov (A41) | 54.729s | + 4.834s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 5 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
115. | Katerina Kakni (A24) | 54.741s | + 4.846s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 3 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
116. | Ivan Anđelić (M3) | 54.770s | + 4.875s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 2 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
117. | Michaela Källström (A77) | 54.784s | + 4.889s | Musim 76, Perlumbaan 11 | Elite | Jun 19, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
118. | Jos Haarsma (A41) | 54.796s | + 4.901s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 1 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
119. | Daniel Cotlo (Ret) | 54.817s | + 4.922s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 15 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
120. | Konstantin Sobolev (Ret) | 54.841s | + 4.946s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 2 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
121. | Dennis Difrancesco (A32) | 54.856s | + 4.961s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 18 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
122. | Rowie Halcon (P8) | 54.867s | + 4.972s | Musim 76, Perlumbaan 11 | Master - 3 | Jun 19, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
123. | Kirill Ermolenkov (Ret) | 54.872s | + 4.977s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 21 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
124. | Alexei Malkin (P24) | 54.892s | + 4.997s | Musim 95, Perlumbaan 14 | Elite | Okt 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
125. | Arkadiusz Nicewicz (A77) | 54.898s | + 5.003s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 19 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
126. | Ruben Domingos (Ret) | 54.907s | + 5.012s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 1 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
127. | Mike Dixon (A3) | 54.916s | + 5.021s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 25 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
128. | Alek Smiatacz (Ret) | 54.917s | + 5.022s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 4 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
129. | Juan Manuel Collova (P16) | 54.926s | + 5.031s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 16 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
130. | Andres Duffey (E) | 54.937s | + 5.042s | Musim 95, Perlumbaan 14 | Master - 3 | Okt 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
131. | Sam Le Meur (A34) | 54.940s | + 5.045s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 4 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
132. | Zeljko Davidovic (Ret) | 54.947s | + 5.052s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 8 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
133. | Mindaugas Bauža (P24) | 54.952s | + 5.057s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 1 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
134. | Lee Harding (E) | 54.965s | + 5.070s | Musim 81, Perlumbaan 8 | Elite | Apr 20, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
135. | Hans Bondesson (R63) | 54.976s | + 5.081s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 2 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
136. | Dominik Karda (M1) | 54.988s | + 5.093s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 5 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
137. | Jánosné Tóth (A52) | 55.002s | + 5.107s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 2 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
138. | Lee Ifans (P13) | 55.003s | + 5.108s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 23 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
139. | Leandro Sereno7 (E) | 55.008s | + 5.113s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 4 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
140. | Attila Gollovitzer (Ret) | 55.011s | + 5.116s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 5 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
141. | Igor Stuparić (A69) | 55.024s | + 5.129s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 11 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
142. | Apostolis Goutzos (P3) | 55.026s | + 5.131s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 4 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
143. | Didier Cave (P2) | 55.026s | + 5.131s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 11 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
144. | Apostolis Dagdilellis (Ret) | 55.030s | + 5.135s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 13 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
145. | Arnaud de Marneffe (P19) | 55.055s | + 5.160s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 4 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
146. | Luca Molendi (M4) | 55.072s | + 5.177s | Musim 95, Perlumbaan 14 | Elite | Okt 17, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
147. | Veijo Sorvoja (A1) | 55.079s | + 5.184s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Pro - 9 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
148. | Armenio Santos (P2) | 55.080s | + 5.185s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 3 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
149. | Giovanni Orecchioni (P15) | 55.081s | + 5.186s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 5 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
150. | Kristjan Raamann (M4) | 55.098s | + 5.203s | Musim 68, Perlumbaan 2 | Master - 5 | Dis 18, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |