Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Interlagos (Brazil)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 621 622 623 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Róbert László2 Elite 1:10.706s + 0.000s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:10.853s + 0.147s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Paulo Pinto1 Elite 1:11.277s + 0.571s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jari Aareskoski3 Elite 1:11.317s + 0.611s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Roland Postle9 Elite 1:11.344s + 0.638s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Vsevolod Demydov2 Elite 1:11.349s + 0.643s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:11.387s + 0.681s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Stas Prost Elite 1:11.479s + 0.773s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Mateusz Oleś Elite 1:11.502s + 0.796s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Christos Bobolis4 Elite 1:11.508s + 0.802s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Sam Wainwright Elite 1:11.517s + 0.811s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Jan Pavlicek2 Elite 1:11.546s + 0.840s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Cédrick Flament Elite 1:11.563s + 0.857s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Zdenek Hladik3 Elite 1:11.572s + 0.866s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Gergő Csernátoni Elite 1:11.592s + 0.886s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Viktor Dyankov Elite 1:11.618s + 0.912s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Patrick Feise Elite 1:11.624s + 0.918s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Peter Both Elite 1:11.629s + 0.923s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Toygun Senler6 Elite 1:11.658s + 0.952s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Dmitry Nechitailo Elite 1:11.667s + 0.961s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Vladimir Islentiev2 Elite 1:11.730s + 1.024s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Tomasz Wypych Elite 1:11.757s + 1.051s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Leandro Sereno7 Elite 1:11.817s + 1.111s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Toni Söyrinki Elite 1:11.873s + 1.167s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Paweł Zaburski Elite 1:11.922s + 1.216s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Tomek Kiełpiński Elite 1:11.991s + 1.285s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Jan Velske2 Elite 1:11.991s + 1.285s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Radek Czech2 Elite 1:12.004s + 1.298s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Robin Goodey Elite 1:12.035s + 1.329s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Laila Britāle Elite 1:12.047s + 1.341s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Atis Praudins Elite 1:12.135s + 1.429s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Tamás Végh Elite 1:12.142s + 1.436s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Edson Tirelli Master - 1 1:12.144s + 1.438s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Rui Fonseca Master - 2 1:12.169s + 1.463s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Radek Sus Elite 1:12.188s + 1.482s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Nuno Vicente Elite 1:12.192s + 1.486s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Rafal Celejewski Elite 1:12.196s + 1.490s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Heidi Aareskoski2 Elite 1:12.218s + 1.512s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Łukasz Dudek1 Elite 1:12.259s + 1.553s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Maxim Kotov2 Elite 1:12.269s + 1.563s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Carlos Esparza Elite 1:12.284s + 1.578s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Aleksej Sutkin Elite 1:12.329s + 1.623s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Gergely Magyar Master - 4 1:12.345s + 1.639s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Christer Andersson Elite 1:12.353s + 1.647s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Evaldas Ruseckas Elite 1:12.365s + 1.659s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Jakab Zoltan Elite 1:12.368s + 1.662s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Vladimir Petrov Elite 1:12.385s + 1.679s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Jasper Coosemans Elite 1:12.387s + 1.681s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Theodosis Vogiatzis Elite 1:12.401s + 1.695s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Sasa Mihoci Master - 2 1:12.416s + 1.710s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Mihkel Roogna Master - 4 1:12.423s + 1.717s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:12.456s + 1.750s Musim 22, Perlumbaan 11 Nov 5, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Ivan Andjelic Master - 4 1:12.456s + 1.750s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Pavel Buhharin Elite 1:12.464s + 1.758s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Ondrej Kočiš Master - 4 1:12.476s + 1.770s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Tomasz Kaminski Elite 1:12.486s + 1.780s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Ruben Domingos Master - 1 1:12.499s + 1.793s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Jose Luis Monty Master - 4 1:12.501s + 1.795s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Gary Partridge Elite 1:12.508s + 1.802s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Nevzat Kasapoglu Master - 1 1:12.509s + 1.803s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Wojciech Uzikowski Elite 1:12.521s + 1.815s Musim 28, Perlumbaan 6 Nov 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Aleksey Titarenko Elite 1:12.541s + 1.835s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Kimberly Andrews Master - 2 1:12.569s + 1.863s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Alexey Domarev Elite 1:12.570s + 1.864s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Milan Zemanovic Master - 3 1:12.574s + 1.868s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Joel Viitikko Elite 1:12.584s + 1.878s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. David Jones-Winkley Elite 1:12.637s + 1.931s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Martin Irla Pro - 19 1:12.639s + 1.933s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Sean Hillier Master - 4 1:12.664s + 1.958s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Mikko Suhonen Elite 1:12.665s + 1.959s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Leo Leal Master - 5 1:12.666s + 1.960s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Eduardo Sanchez Carenzo Master - 3 1:12.683s + 1.977s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Antonny Katayama Master - 1 1:12.716s + 2.010s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Fabien Massard Elite 1:12.717s + 2.011s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Michele Brambilla Master - 5 1:12.724s + 2.018s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Tom Seib Master - 2 1:12.745s + 2.039s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Dmitri Kondrat Elite 1:12.753s + 2.047s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Maarten Verhulst Elite 1:12.754s + 2.048s Musim 14, Perlumbaan 5 Apr 21, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Joaquín Quintana Elite 1:12.763s + 2.057s Musim 50, Perlumbaan 5 Nov 13, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Goran Slunjski Master - 1 1:12.767s + 2.061s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Thomas Bertolino Pro - 10 1:12.773s + 2.067s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Gyuri Székely Master - 5 1:12.775s + 2.069s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Michael Keeney Elite 1:12.778s + 2.072s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Rogerio Mandler Elite 1:12.791s + 2.085s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Nico Zou Elite 1:12.804s + 2.098s Musim 28, Perlumbaan 6 Nov 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Tomas Celiesius Elite 1:12.827s + 2.121s Musim 14, Perlumbaan 5 Apr 21, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Eugen Jochim Master - 5 1:12.831s + 2.125s Musim 39, Perlumbaan 3 Nov 22, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. George Slater Elite 1:12.834s + 2.128s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Lee Harding Master - 2 1:12.839s + 2.133s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Hauke Johannsen Master - 4 1:12.850s + 2.144s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Timo Sydänmetsä Master - 3 1:12.851s + 2.145s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Rolandas Sirvinskas Master - 1 1:12.852s + 2.146s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Michal Szopinski Master - 5 1:12.857s + 2.151s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Rimantas Sagatas2 Elite 1:12.873s + 2.167s Musim 31, Perlumbaan 3 Jun 1, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Nathan Skelly Elite 1:12.874s + 2.168s Musim 33, Perlumbaan 15 Nov 23, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Vladimir Jelicic Master - 5 1:12.877s + 2.171s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Mindaugas Sarocka Elite 1:12.878s + 2.172s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Zsolt Kereki Master - 1 1:12.882s + 2.176s Musim 45, Perlumbaan 13 Jan 30, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Matt Kasar Elite 1:12.885s + 2.179s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. João Monteiro2 Elite 1:12.898s + 2.192s Musim 33, Perlumbaan 15 Nov 23, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 621 622 623 » Lompat ke halaman: