Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Estoril (Portugal)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 627 628 629 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Paulo Pinto1 Elite 1:09.445s + 0.000s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Róbert László2 Elite 1:09.593s + 0.148s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Vaggelis Mpallas Elite 1:09.633s + 0.188s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Radek Sus Elite 1:09.645s + 0.200s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Jan Velske2 Elite 1:09.887s + 0.442s Musim 73, Perlumbaan 2 Nov 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Rimantas Sagatas2 Elite 1:10.091s + 0.646s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Tamás Végh Elite 1:10.189s + 0.744s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Atis Praudins Elite 1:10.232s + 0.787s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Rafal Celejewski Elite 1:10.238s + 0.793s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Viktor Dyankov Elite 1:10.259s + 0.814s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Max Watson Elite 1:10.261s + 0.816s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Alpo Kaakinen1 Elite 1:10.267s + 0.822s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Christos Bobolis4 Elite 1:10.285s + 0.840s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Łukasz Dudek1 Elite 1:10.443s + 0.998s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Roland Postle9 Elite 1:10.496s + 1.051s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Toni Söyrinki Elite 1:10.569s + 1.124s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Ilkka Moisio Elite 1:10.604s + 1.159s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Theodosis Vogiatzis Elite 1:10.611s + 1.166s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Radek Czech2 Elite 1:10.654s + 1.209s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Alexey Manukalov Elite 1:10.709s + 1.264s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Maxim Kotov2 Elite 1:10.747s + 1.302s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Mikołaj Przybylski Elite 1:10.774s + 1.329s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:10.781s + 1.336s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Tomasz Kaminski Master - 1 1:10.801s + 1.356s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Alix Martin Elite 1:10.809s + 1.364s Musim 73, Perlumbaan 2 Nov 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Manuel João Elite 1:10.877s + 1.432s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Paweł Zaburski Elite 1:10.927s + 1.482s Musim 73, Perlumbaan 2 Nov 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:10.930s + 1.485s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Ivan Kudreshov Elite 1:10.958s + 1.513s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Toygun Senler6 Elite 1:10.965s + 1.520s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Vsevolod Demydov2 Elite 1:11.018s + 1.573s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Andrea Squizzato Elite 1:11.019s + 1.574s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Nikolay Ivanov Elite 1:11.031s + 1.586s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Florencia Caro Elite 1:11.051s + 1.606s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Wojciech Uzikowski Elite 1:11.055s + 1.610s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Martin Seppam Elite 1:11.077s + 1.632s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Michal Szopinski Elite 1:11.078s + 1.633s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Stanislav Frolov Elite 1:11.111s + 1.666s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Mateusz Oleś Elite 1:11.122s + 1.677s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Zdenek Hladik3 Elite 1:11.130s + 1.685s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Niklas Sörén Elite 1:11.135s + 1.690s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Jukka Sireni2 Elite 1:11.145s + 1.700s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Virgis Lyss Elite 1:11.149s + 1.704s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Nuno Vicente Master - 4 1:11.226s + 1.781s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Eduard Gindullin Elite 1:11.237s + 1.792s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Mark Wright Elite 1:11.248s + 1.803s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Marek Hajnrych Elite 1:11.255s + 1.810s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Nico Zou Elite 1:11.264s + 1.819s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Marcin Żak Master - 4 1:11.277s + 1.832s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Ionut Surugiu Master - 1 1:11.333s + 1.888s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Apostolis Goutzos Elite 1:11.335s + 1.890s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Danny Bayliss Elite 1:11.350s + 1.905s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Dmitry Shevel Elite 1:11.369s + 1.924s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Jarosław Nowacki Elite 1:11.397s + 1.952s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Dmitri Nadkho Elite 1:11.439s + 1.994s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Stas Prost Elite 1:11.453s + 2.008s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Mihkel Roogna Pro - 25 1:11.458s + 2.013s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. José Abi Jaudi Master - 5 1:11.497s + 2.052s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Andrej Rilke Elite 1:11.534s + 2.089s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Geoff Atkin Elite 1:11.539s + 2.094s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Gergő Csernátoni Master - 5 1:11.539s + 2.094s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Gergely Magyar Master - 4 1:11.544s + 2.099s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Mihail Morozov Master - 5 1:11.547s + 2.102s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Robin Goodey Elite 1:11.562s + 2.117s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Christoph Seifriedsberger Elite 1:11.571s + 2.126s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Dawid Janczak Master - 4 1:11.594s + 2.149s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Balázs Dömötör Master - 3 1:11.598s + 2.153s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Nevzat Kasapoglu Elite 1:11.609s + 2.164s Musim 73, Perlumbaan 2 Nov 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Francesco Lupo Master - 1 1:11.620s + 2.175s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Christer Andersson Master - 4 1:11.623s + 2.178s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Rui Morais Master - 2 1:11.630s + 2.185s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Ivan Andjelic Pro - 6 1:11.637s + 2.192s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Jan Pavlicek2 Elite 1:11.642s + 2.197s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Sergey Sergeev Pro - 4 1:11.648s + 2.203s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Martin Tajcnár Master - 4 1:11.650s + 2.205s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. David Rolleston Elite 1:11.650s + 2.205s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Evaldas Ruseckas Elite 1:11.651s + 2.206s Musim 41, Perlumbaan 9 Apr 29, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Péter Szűcs Master - 1 1:11.653s + 2.208s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. András Bozóti Master - 4 1:11.672s + 2.227s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Carlos Esparza Master - 3 1:11.674s + 2.229s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Vladimir Islentiev2 Master - 2 1:11.676s + 2.231s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Pavel Buhharin Elite 1:11.688s + 2.243s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Juan Carlos Romero Pro - 6 1:11.693s + 2.248s Musim 73, Perlumbaan 2 Nov 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Jorge Bento Pro - 25 1:11.702s + 2.257s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Pablo Borges Master - 2 1:11.702s + 2.257s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Gideon Rosa Master - 1 1:11.707s + 2.262s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Michael Winkley Elite 1:11.718s + 2.273s Musim 41, Perlumbaan 9 Apr 29, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Leandro Sereno7 Elite 1:11.733s + 2.288s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Raphael Mesquita Elite 1:11.749s + 2.304s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Grzesiek Jakubiak Master - 2 1:11.751s + 2.306s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Elmo Vogel Master - 4 1:11.754s + 2.309s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Ilya Vedenikov Master - 1 1:11.762s + 2.317s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Tibor Csábi Master - 5 1:11.764s + 2.319s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Ivan Bahinov Master - 5 1:11.793s + 2.348s Musim 53, Perlumbaan 16 Jul 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Jérôme Duluard Master - 2 1:11.806s + 2.361s Musim 66, Perlumbaan 1 Ogo 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Michael Genesco Elite 1:11.808s + 2.363s Musim 58, Perlumbaan 10 Apr 25, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Ahmet Sonverdi Elite 1:11.810s + 2.365s Musim 73, Perlumbaan 2 Nov 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Alex Holland Elite 1:11.822s + 2.377s Musim 60, Perlumbaan 7 Ogo 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Roger Bergman Pro - 6 1:11.831s + 2.386s Musim 52, Perlumbaan 12 Apr 19, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Marek Marchewka Elite 1:11.841s + 2.396s Musim 28, Perlumbaan 15 Dis 27, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 627 628 629 » Lompat ke halaman: