Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Buenos Aires (Argentina)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 671 672 673 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Łukasz Dudek1 Elite 1:21.450s + 0.000s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Miel Soeterbroek Elite 1:21.618s + 0.168s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Radek Sus Elite 1:21.788s + 0.338s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:22.034s + 0.584s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Rimantas Sagatas2 Elite 1:22.152s + 0.702s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Jan Pavlicek2 Elite 1:22.156s + 0.706s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Roland Postle9 Elite 1:22.183s + 0.733s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Atis Praudins Elite 1:22.201s + 0.751s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Theodosis Vogiatzis Elite 1:22.205s + 0.755s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. David Rolleston Elite 1:22.286s + 0.836s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Carlos Esparza Elite 1:22.294s + 0.844s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Michael Keeney Elite 1:22.312s + 0.862s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Božidar Topčić Elite 1:22.316s + 0.866s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Radek Czech2 Elite 1:22.337s + 0.887s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Christos Bobolis4 Elite 1:22.348s + 0.898s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Marek Hajnrych Elite 1:22.451s + 1.001s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Jakab Zoltan Elite 1:22.535s + 1.085s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Andrej Rilke Master - 1 1:22.565s + 1.115s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Guy Smets Elite 1:22.600s + 1.150s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:22.710s + 1.260s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Martin Seppam Elite 1:22.743s + 1.293s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Paulo Pinto1 Elite 1:22.777s + 1.327s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Pavel Buhharin Elite 1:22.796s + 1.346s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Dmitri Nadkho Elite 1:22.800s + 1.350s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Jan Velske2 Elite 1:22.820s + 1.370s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Zdenek Hladik3 Elite 1:22.831s + 1.381s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Zoltan Kormos Master - 4 1:22.858s + 1.408s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Florencia Caro Elite 1:22.891s + 1.441s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Paweł Zaburski Elite 1:22.901s + 1.451s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Jari Aareskoski3 Elite 1:22.914s + 1.464s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Vsevolod Demydov2 Elite 1:22.919s + 1.469s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Leandro Sereno7 Elite 1:22.939s + 1.489s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. José Abi Jaudi Elite 1:22.952s + 1.502s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Alix Martin Master - 2 1:22.954s + 1.504s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Julien Prado Elite 1:22.956s + 1.506s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Robin Goodey Elite 1:22.971s + 1.521s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Mateusz Oleś Elite 1:23.034s + 1.584s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Dmitry Shevel Elite 1:23.050s + 1.600s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Frederico Neves1 Elite 1:23.075s + 1.625s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. William Day Master - 2 1:23.076s + 1.626s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Apostolis Goutzos Elite 1:23.093s + 1.643s Musim 40, Perlumbaan 13 Mac 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Krisztián Veinperl Elite 1:23.097s + 1.647s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Shoaib Mohamed Elite 1:23.103s + 1.653s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. João Monteiro2 Elite 1:23.108s + 1.658s Musim 40, Perlumbaan 13 Mac 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Joel Viitikko Master - 3 1:23.114s + 1.664s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Maxim Kotov2 Elite 1:23.132s + 1.682s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Ilkka Moisio Elite 1:23.133s + 1.683s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Niklas Sörén Elite 1:23.134s + 1.684s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Nuno Vicente Elite 1:23.208s + 1.758s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Peter Alan Master - 4 1:23.225s + 1.775s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Nikolay Borzenkov Elite 1:23.271s + 1.821s Musim 40, Perlumbaan 13 Mac 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Georgi Terziev Master - 5 1:23.295s + 1.845s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Róbert László2 Elite 1:23.347s + 1.897s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Goran Slunjski Elite 1:23.374s + 1.924s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Sam Norris Master - 3 1:23.378s + 1.928s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Rafal Celejewski Elite 1:23.391s + 1.941s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Ayman Daher Elite 1:23.423s + 1.973s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Mihail Morozov Master - 5 1:23.439s + 1.989s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Cristina Demeo Master - 1 1:23.449s + 1.999s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Aleksej Sutkin Elite 1:23.472s + 2.022s Musim 29, Perlumbaan 1 Jan 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Toygun Senler6 Elite 1:23.474s + 2.024s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Simone Pasqualoni Master - 5 1:23.481s + 2.031s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Vladimir Islentiev2 Elite 1:23.487s + 2.037s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Rafael Mantovani Elite 1:23.489s + 2.039s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Mindaugas Sarocka Elite 1:23.490s + 2.040s Musim 29, Perlumbaan 1 Jan 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. George Slater Elite 1:23.493s + 2.043s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Mairo Toom Master - 5 1:23.501s + 2.051s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Horváth Sándor Elite 1:23.506s + 2.056s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Alexey Manukalov Elite 1:23.507s + 2.057s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Grzesiek Jakubiak Elite 1:23.523s + 2.073s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Viktor Dyankov Master - 2 1:23.534s + 2.084s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Evaldas Ruseckas Elite 1:23.544s + 2.094s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Wouter Teuwen Elite 1:23.549s + 2.099s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Donatas Paplauskas Elite 1:23.553s + 2.103s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Artur Terezan Master - 2 1:23.557s + 2.107s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Maxim Stroganoff Master - 2 1:23.586s + 2.136s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Lorenzo Rodrigues Master - 5 1:23.588s + 2.138s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Jônatas Paiva Master - 2 1:23.594s + 2.144s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Bronek Obarewicz Master - 3 1:23.599s + 2.149s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Stefan Gommans Master - 4 1:23.610s + 2.160s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Rui Silva Master - 4 1:23.627s + 2.177s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Michail Ivanov Elite 1:23.633s + 2.183s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Rüdiger Kaireit Master - 2 1:23.650s + 2.200s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Rogerio Mandler Elite 1:23.655s + 2.205s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Ľubomír Štec Elite 1:23.661s + 2.211s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Martin Britain Master - 1 1:23.664s + 2.214s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Rui Fonseca Master - 2 1:23.669s + 2.219s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Joss Giraud Master - 4 1:23.669s + 2.219s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Bastian Tubagus Renaldy Elite 1:23.678s + 2.228s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Mick Sheahan Master - 2 1:23.686s + 2.236s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Stas Prost Master - 4 1:23.688s + 2.238s Musim 40, Perlumbaan 13 Mac 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Andrea Squizzato Elite 1:23.698s + 2.248s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Hováth Kázmér Master - 2 1:23.705s + 2.255s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Gonzalo Alvarez Elite 1:23.707s + 2.257s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Toni Söyrinki Elite 1:23.712s + 2.262s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Maria Maksimenkova Master - 3 1:23.724s + 2.274s Musim 40, Perlumbaan 13 Mac 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Tomi Kaartinen Master - 1 1:23.727s + 2.277s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Michael Genesco Master - 1 1:23.729s + 2.279s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Nico Zou Elite 1:23.735s + 2.285s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Yug Desai1 Elite 1:23.746s + 2.296s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 671 672 673 » Lompat ke halaman: