Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Mexico City (Mexico)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 719 720 721 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. George Slater Elite 1:08.780s + 0.000s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Alpo Kaakinen1 Elite 1:09.769s + 0.989s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:09.843s + 1.063s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jarosław Nowacki Elite 1:09.903s + 1.123s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Róbert László2 Elite 1:10.356s + 1.576s Musim 61, Perlumbaan 9 Okt 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Nevzat Kasapoglu Elite 1:10.394s + 1.614s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Robin Goodey Elite 1:10.511s + 1.731s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Daniel Comalada Elite 1:10.586s + 1.806s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Ivan Lukovkin Elite 1:10.592s + 1.812s Musim 72, Perlumbaan 17 Okt 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Jan Velske2 Elite 1:10.615s + 1.835s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Rafal Celejewski Elite 1:10.639s + 1.859s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Rimantas Sagatas2 Elite 1:10.658s + 1.878s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Gonzalo Alvarez Elite 1:10.660s + 1.880s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. David Jones-Winkley Elite 1:10.677s + 1.897s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Joel Viitikko Elite 1:10.683s + 1.903s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Jose Devassy Elite 1:10.736s + 1.956s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Radek Sus Elite 1:10.764s + 1.984s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Heidi Aareskoski2 Elite 1:10.786s + 2.006s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Janne Väänänen Elite 1:10.787s + 2.007s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Vsevolod Demydov2 Elite 1:10.793s + 2.013s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Vladimir Islentiev2 Elite 1:10.823s + 2.043s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Roland Postle9 Elite 1:10.829s + 2.049s Musim 61, Perlumbaan 9 Okt 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Sergei Mitrahovich Elite 1:10.833s + 2.053s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Florencia Caro Elite 1:10.877s + 2.097s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. José Abi Jaudi Elite 1:10.888s + 2.108s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Christos Bobolis4 Elite 1:10.894s + 2.114s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:10.916s + 2.136s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Diogo Schwinn Elite 1:10.930s + 2.150s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Carlos Esparza Elite 1:11.049s + 2.269s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Maxim Kotov2 Elite 1:11.080s + 2.300s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Juan Carlos Romero Master - 4 1:11.118s + 2.338s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Artur Terezan Master - 2 1:11.125s + 2.345s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Jan Pavlicek2 Elite 1:11.128s + 2.348s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Radek Czech2 Elite 1:11.183s + 2.403s Musim 61, Perlumbaan 9 Okt 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Dmitry Nechitailo Elite 1:11.187s + 2.407s Musim 72, Perlumbaan 17 Okt 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Donatas Paplauskas Elite 1:11.204s + 2.424s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Rogerio Mandler Elite 1:11.232s + 2.452s Musim 72, Perlumbaan 17 Okt 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Michal Szopinski Elite 1:11.232s + 2.452s Musim 65, Perlumbaan 3 Jun 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Jari Aareskoski3 Elite 1:11.235s + 2.455s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Mateusz Oleś Elite 1:11.236s + 2.456s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Yug Desai1 Elite 1:11.245s + 2.465s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Jakab Zoltan Elite 1:11.267s + 2.487s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Paulo Pinto1 Elite 1:11.274s + 2.494s Musim 61, Perlumbaan 9 Okt 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Olver Hernández Elite 1:11.280s + 2.500s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Jukka Sireni2 Elite 1:11.288s + 2.508s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Martynas Bražėnas Elite 1:11.293s + 2.513s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Eduard Gindullin Elite 1:11.312s + 2.532s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Paweł Zaburski Elite 1:11.316s + 2.536s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Edijs Putniņš Elite 1:11.319s + 2.539s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Stas Prost Elite 1:11.352s + 2.572s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Tan S Lake Elite 1:11.377s + 2.597s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Jasper Coosemans Master - 2 1:11.380s + 2.600s Musim 72, Perlumbaan 17 Okt 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. András Bozóti Elite 1:11.410s + 2.630s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Gustavo Bellotto Master - 1 1:11.432s + 2.652s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Łukasz Głuszak Elite 1:11.450s + 2.670s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Theodosis Vogiatzis Elite 1:11.451s + 2.671s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Piotr Noworyta Elite 1:11.458s + 2.678s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Mindaugas Bauža Elite 1:11.468s + 2.688s Musim 72, Perlumbaan 17 Okt 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:11.481s + 2.701s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Atis Praudins Elite 1:11.489s + 2.709s Musim 72, Perlumbaan 17 Okt 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Kristoffer Johnsson Master - 5 1:11.499s + 2.719s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Miel Soeterbroek Elite 1:11.518s + 2.738s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Vaggelis Mpallas Elite 1:11.544s + 2.764s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Alix Martin Elite 1:11.548s + 2.768s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Michaela Källström Master - 2 1:11.582s + 2.802s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Tomek Kiełpiński Elite 1:11.585s + 2.805s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Toni Söyrinki Elite 1:11.589s + 2.809s Musim 65, Perlumbaan 3 Jun 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Gatis Laugalis1 Elite 1:11.598s + 2.818s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Ayman Daher Elite 1:11.607s + 2.827s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Leandro Sereno7 Elite 1:11.619s + 2.839s Musim 27, Perlumbaan 15 Okt 21, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Mike Baston Elite 1:11.620s + 2.840s Musim 72, Perlumbaan 17 Okt 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Michael Keeney Elite 1:11.627s + 2.847s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Jérôme Duluard Master - 2 1:11.654s + 2.874s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Zdenek Hladik3 Elite 1:11.666s + 2.886s Musim 50, Perlumbaan 2 Nov 3, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Tomasz Wypych Elite 1:11.672s + 2.892s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Laila Britāle Elite 1:11.672s + 2.892s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Tibor Csábi Master - 5 1:11.680s + 2.900s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Mindaugas Sarocka Elite 1:11.687s + 2.907s Musim 27, Perlumbaan 15 Okt 21, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Christophe Dumont Master - 4 1:11.698s + 2.918s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Mihail Morozov Elite 1:11.708s + 2.928s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Sam Wainwright Elite 1:11.708s + 2.928s Musim 65, Perlumbaan 3 Jun 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Kevin Abdalla Elite 1:11.711s + 2.931s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Giuseppe Masciandaro Master - 1 1:11.724s + 2.944s Musim 58, Perlumbaan 3 Mac 31, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. David Rolleston Elite 1:11.739s + 2.959s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Carlo Merli Master - 1 1:11.740s + 2.960s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Farcy Génel Master - 4 1:11.744s + 2.964s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Francesco Lupo Elite 1:11.762s + 2.982s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Pavel Buhharin Elite 1:11.765s + 2.985s Musim 65, Perlumbaan 3 Jun 15, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Bert Huylebroeck Master - 5 1:11.766s + 2.986s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Guy Smets Elite 1:11.775s + 2.995s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Rauno Tammel Master - 5 1:11.780s + 3.000s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Dmitri Nadkho Elite 1:11.784s + 3.004s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Aleksej Sutkin Elite 1:11.794s + 3.014s Musim 27, Perlumbaan 15 Okt 21, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Rodrigo Velasco Pro - 15 1:11.795s + 3.015s Musim 63, Perlumbaan 3 Feb 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Rémy Pointet Master - 2 1:11.811s + 3.031s Musim 67, Perlumbaan 5 Okt 26, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Krasimir Ivanov Master - 4 1:11.815s + 3.035s Musim 55, Perlumbaan 13 Okt 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Leon Smith Master - 1 1:11.832s + 3.052s Musim 61, Perlumbaan 9 Okt 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Joana Monteiro Master - 1 1:11.833s + 3.053s Musim 14, Perlumbaan 17 Jun 5, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Lee Harding Elite 1:11.836s + 3.056s Musim 74, Perlumbaan 11 Feb 14, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Jens Frostrup Elite 1:11.836s + 3.056s Musim 69, Perlumbaan 9 Mac 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 719 720 721 » Lompat ke halaman: