Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Zolder (Belgium)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 689 690 691 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Christos Bobolis4 Elite 1:07.313s + 0.000s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Jan Velske2 Elite 1:07.368s + 0.055s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Guy Smets Elite 1:07.527s + 0.214s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:07.807s + 0.494s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Flavio Mendiković Elite 1:07.854s + 0.541s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Marek Hajnrych Elite 1:08.002s + 0.689s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Ahmet Sonverdi Elite 1:08.103s + 0.790s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Łukasz Dudek1 Elite 1:08.113s + 0.800s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Alpo Kaakinen1 Elite 1:08.183s + 0.870s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Róbert László2 Elite 1:08.198s + 0.885s Musim 69, Perlumbaan 4 Mac 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Jasper Coosemans Elite 1:08.242s + 0.929s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Theodosis Vogiatzis Elite 1:08.317s + 1.004s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Dmitry Nechitailo Elite 1:08.320s + 1.007s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Rafal Celejewski Elite 1:08.418s + 1.105s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Ľubomír Štec Elite 1:08.464s + 1.151s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. David Rolleston Elite 1:08.475s + 1.162s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Gergő Csernátoni Elite 1:08.515s + 1.202s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Aleksey Odegov Elite 1:08.522s + 1.209s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Christoph Seifriedsberger Master - 1 1:08.545s + 1.232s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Stefan Farkas Master - 5 1:08.571s + 1.258s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Atis Praudins Elite 1:08.578s + 1.265s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Mateusz Oleś Elite 1:08.581s + 1.268s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Grzesiek Jakubiak Elite 1:08.609s + 1.296s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Roland Postle9 Elite 1:08.656s + 1.343s Musim 69, Perlumbaan 4 Mac 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Paweł Zaburski Elite 1:08.660s + 1.347s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Kevin Abdalla Elite 1:08.673s + 1.360s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Francesco Lupo Elite 1:08.688s + 1.375s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Sam Wainwright Elite 1:08.705s + 1.392s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Adam Wierzba Elite 1:08.713s + 1.400s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Donatas Paplauskas Elite 1:08.725s + 1.412s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Vladimir Islentiev2 Elite 1:08.736s + 1.423s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Evaldas Ruseckas Elite 1:08.739s + 1.426s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Michał Wilczyński Master - 3 1:08.829s + 1.516s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Yug Desai1 Elite 1:08.839s + 1.526s Musim 69, Perlumbaan 4 Mac 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Tomas Laureckas Elite 1:08.858s + 1.545s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Heidi Aareskoski2 Elite 1:08.863s + 1.550s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Vaggelis Mpallas Elite 1:08.864s + 1.551s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Toni Söyrinki Elite 1:08.866s + 1.553s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Krisztián Veinperl Elite 1:08.883s + 1.570s Musim 59, Perlumbaan 3 Jun 2, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Radek Sus Elite 1:08.896s + 1.583s Musim 69, Perlumbaan 4 Mac 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Jan Pavlicek2 Elite 1:08.903s + 1.590s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Viktor Dyankov Elite 1:08.915s + 1.602s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Troy Sheahen Master - 4 1:08.938s + 1.625s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Tomek Kiełpiński Elite 1:08.984s + 1.671s Musim 69, Perlumbaan 4 Mac 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Gary Mullins Master - 2 1:09.007s + 1.694s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Tomasz Kaminski Elite 1:09.016s + 1.703s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Edijs Putniņš Elite 1:09.019s + 1.706s Musim 10, Perlumbaan 6 Jul 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Lee Harding Elite 1:09.019s + 1.706s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Thomas Bertolino Master - 5 1:09.066s + 1.753s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Vsevolod Demydov2 Elite 1:09.067s + 1.754s Musim 41, Perlumbaan 7 Apr 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Stefan Gommans Master - 4 1:09.067s + 1.754s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Tomasz Wypych Elite 1:09.082s + 1.769s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Gunter Bosman Elite 1:09.114s + 1.801s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Maxim Kotov2 Elite 1:09.129s + 1.816s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Toygun Senler6 Elite 1:09.129s + 1.816s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Jakab Zoltan Elite 1:09.136s + 1.823s Musim 59, Perlumbaan 3 Jun 2, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Alexey Manukalov Elite 1:09.138s + 1.825s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Leandro Sereno7 Elite 1:09.147s + 1.834s Musim 41, Perlumbaan 7 Apr 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. George Slater Elite 1:09.153s + 1.840s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Jari Aareskoski3 Elite 1:09.155s + 1.842s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Paulo Pinto1 Elite 1:09.186s + 1.873s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. José Abi Jaudi Master - 5 1:09.205s + 1.892s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Ayman Daher Elite 1:09.210s + 1.897s Musim 59, Perlumbaan 3 Jun 2, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Martynas Molneris Elite 1:09.215s + 1.902s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:09.221s + 1.908s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Stas Prost Elite 1:09.231s + 1.918s Musim 41, Perlumbaan 7 Apr 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Nikolay Borzenkov Elite 1:09.253s + 1.940s Musim 41, Perlumbaan 7 Apr 22, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Gonzalo Alvarez Elite 1:09.260s + 1.947s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Nick Tsagarakis Master - 5 1:09.271s + 1.958s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Michael Keeney Elite 1:09.274s + 1.961s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Farcy Génel Master - 1 1:09.287s + 1.974s Musim 59, Perlumbaan 3 Jun 2, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Laila Britāle Elite 1:09.290s + 1.977s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Mihkel Roogna Master - 4 1:09.291s + 1.978s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Christer Andersson Master - 2 1:09.301s + 1.988s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Paul Williams Master - 5 1:09.316s + 2.003s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:09.325s + 2.012s Musim 29, Perlumbaan 7 Feb 3, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Rafal Kowalski Elite 1:09.328s + 2.015s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Victor Kamennov Elite 1:09.332s + 2.019s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Rafael Mantovani Master - 4 1:09.334s + 2.021s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Michal Szopinski Master - 2 1:09.335s + 2.022s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Ivan Stiva Elite 1:09.341s + 2.028s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Pablo Borges Elite 1:09.368s + 2.055s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Jukka Sireni2 Elite 1:09.369s + 2.056s Musim 59, Perlumbaan 3 Jun 2, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Kamal Naoui Master - 4 1:09.395s + 2.082s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Jose Antonio Elite 1:09.403s + 2.090s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Joss Giraud Master - 4 1:09.416s + 2.103s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Håkan Ferm Elite 1:09.421s + 2.108s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Hováth Kázmér Master - 2 1:09.426s + 2.113s Musim 69, Perlumbaan 4 Mac 5, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Nevzat Kasapoglu Elite 1:09.435s + 2.122s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Joel Viitikko Elite 1:09.447s + 2.134s Musim 75, Perlumbaan 16 Mei 5, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Radek Czech2 Elite 1:09.453s + 2.140s Musim 62, Perlumbaan 16 Jan 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Joaquín Quintana Elite 1:09.456s + 2.143s Musim 50, Perlumbaan 16 Dis 22, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Aleksej Sutkin Elite 1:09.461s + 2.148s Musim 29, Perlumbaan 7 Feb 3, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Michail Ivanov Master - 4 1:09.463s + 2.150s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Jérôme Duluard Master - 2 1:09.463s + 2.150s Musim 67, Perlumbaan 11 Nov 16, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Ludwig Henry Elite 1:09.466s + 2.153s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Wouter Teuwen Elite 1:09.479s + 2.166s Musim 71, Perlumbaan 10 Jul 30, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Vaidotas Valiukas Elite 1:09.480s + 2.167s Musim 15, Perlumbaan 5 Jun 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Martin Bedoya Master - 3 1:09.502s + 2.189s Musim 55, Perlumbaan 10 Okt 18, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Mindaugas Sarocka Elite 1:09.507s + 2.194s Musim 29, Perlumbaan 7 Feb 3, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 689 690 691 » Lompat ke halaman: