Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Zandvoort (Belanda)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 600 601 602 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. George Slater Elite 1:03.781s + 0.000s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Carlos Esparza Elite 1:04.451s + 0.670s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Joel Viitikko Elite 1:04.575s + 0.794s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jan Velske2 Elite 1:04.622s + 0.841s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Peter Both Elite 1:04.969s + 1.188s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Miel Soeterbroek Elite 1:04.982s + 1.201s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:05.098s + 1.317s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Robin Goodey Elite 1:05.123s + 1.342s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Jasper Coosemans Elite 1:05.183s + 1.402s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Sergey Shinkevich Elite 1:05.189s + 1.408s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Roland Postle9 Elite 1:05.280s + 1.499s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Paweł Zaburski Elite 1:05.324s + 1.543s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Flavio Mendiković Elite 1:05.380s + 1.599s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Radek Sus Elite 1:05.389s + 1.608s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Dmitry Nechitailo Elite 1:05.389s + 1.608s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Lee Harding Elite 1:05.391s + 1.610s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Nevzat Kasapoglu Elite 1:05.482s + 1.701s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Aris Tsipras Elite 1:05.489s + 1.708s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Jakab Zoltan Elite 1:05.565s + 1.784s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Christos Bobolis4 Elite 1:05.582s + 1.801s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Róbert László2 Elite 1:05.646s + 1.865s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Rimantas Sagatas2 Elite 1:05.655s + 1.874s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Andriy Dyadkovich Elite 1:05.668s + 1.887s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Joachim Rang Master - 5 1:05.696s + 1.915s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Ahmet Sonverdi Elite 1:05.784s + 2.003s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Toni Söyrinki Elite 1:05.813s + 2.032s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Evaldas Ruseckas Elite 1:05.826s + 2.045s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Alex Holland Elite 1:05.847s + 2.066s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Ross Proud Elite 1:05.883s + 2.102s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Henrique Hughes Paunero Elite 1:05.905s + 2.124s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:05.931s + 2.150s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Kristoffer Johnsson Master - 5 1:05.949s + 2.168s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Yug Desai1 Elite 1:05.980s + 2.199s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Vsevolod Demydov2 Elite 1:06.012s + 2.231s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Alix Martin Elite 1:06.018s + 2.237s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Gonzalo Alvarez Elite 1:06.021s + 2.240s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Mika Pekkarinen Elite 1:06.034s + 2.253s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Gustavo Bellotto Master - 1 1:06.041s + 2.260s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Rui Silva Master - 4 1:06.053s + 2.272s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Rafael Mantovani Elite 1:06.068s + 2.287s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Marek Hajnrych Elite 1:06.096s + 2.315s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Max Watson Elite 1:06.118s + 2.337s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Nikolay Ivanov Elite 1:06.121s + 2.340s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Radek Czech2 Elite 1:06.128s + 2.347s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Stefan Gommans Master - 2 1:06.128s + 2.347s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Atis Praudins Elite 1:06.131s + 2.350s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Tan S Lake Elite 1:06.153s + 2.372s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. James Berriman Master - 5 1:06.157s + 2.376s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Jukka Sireni2 Elite 1:06.182s + 2.401s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Abdullah Kasapoglu Elite 1:06.203s + 2.422s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Pavel Buhharin Elite 1:06.209s + 2.428s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Nuno Vicente Elite 1:06.214s + 2.433s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Martynas Bražėnas Master - 4 1:06.252s + 2.471s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. José Abi Jaudi Elite 1:06.267s + 2.486s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Sam Norris Master - 5 1:06.286s + 2.505s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Dmitri Nadkho Elite 1:06.300s + 2.519s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Viktor Dyankov Elite 1:06.306s + 2.525s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Łukasz Dudek1 Elite 1:06.331s + 2.550s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Niels Wolters Elite 1:06.337s + 2.556s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Jan Pavlicek2 Elite 1:06.339s + 2.558s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Andrew King Master - 1 1:06.368s + 2.587s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Vladimir Islentiev2 Elite 1:06.389s + 2.608s Musim 18, Perlumbaan 8 Jan 29, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Nick Tsagarakis Master - 5 1:06.393s + 2.612s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Farcy Génel Master - 2 1:06.394s + 2.613s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Florencia Caro Elite 1:06.406s + 2.625s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Aleksandar Aleksandrov Master - 5 1:06.413s + 2.632s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Wojciech Uzikowski Elite 1:06.417s + 2.636s Musim 36, Perlumbaan 1 Apr 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Rafal Celejewski Elite 1:06.425s + 2.644s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Theodosis Vogiatzis Elite 1:06.435s + 2.654s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Rolandas Sirvinskas Master - 4 1:06.446s + 2.665s Musim 44, Perlumbaan 15 Dis 5, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Toygun Senler6 Elite 1:06.457s + 2.676s Musim 18, Perlumbaan 8 Jan 29, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. João Monteiro2 Elite 1:06.497s + 2.716s Musim 36, Perlumbaan 1 Apr 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Maja Soren Elite 1:06.517s + 2.736s Musim 44, Perlumbaan 15 Dis 5, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Łukasz Rutkowski Master - 2 1:06.517s + 2.736s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Kamal Naoui Elite 1:06.538s + 2.757s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Sasa Mihoci Master - 2 1:06.553s + 2.772s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Erwin Verkade Elite 1:06.570s + 2.789s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Jani Syrjäläinen Elite 1:06.588s + 2.807s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Mihail Morozov Elite 1:06.590s + 2.809s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Jose Luis Monty Master - 5 1:06.608s + 2.827s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Martin Seppam Elite 1:06.632s + 2.851s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Sam Wainwright Elite 1:06.637s + 2.856s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Martynas Atkočius Elite 1:06.638s + 2.857s Musim 44, Perlumbaan 15 Dis 5, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Ilya Medvedev Elite 1:06.647s + 2.866s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Zdenek Hladik3 Elite 1:06.648s + 2.867s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Shersh Khandelwal Master - 3 1:06.660s + 2.879s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. David Jones-Winkley Master - 2 1:06.688s + 2.907s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Harsh Sheth Master - 2 1:06.700s + 2.919s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Michael Keeney Master - 3 1:06.709s + 2.928s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Daniel Comalada Elite 1:06.720s + 2.939s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Aleksej Sutkin Elite 1:06.726s + 2.945s Musim 18, Perlumbaan 8 Jan 29, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Krisztián Veinperl Elite 1:06.740s + 2.959s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Patryk Janczak Elite 1:06.752s + 2.971s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Alexander Ilyin Elite 1:06.763s + 2.982s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Niklas Sörén Elite 1:06.770s + 2.989s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. István Farkas Master - 2 1:06.773s + 2.992s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Luca Dotti Master - 4 1:06.779s + 2.998s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Matt Kasar Master - 3 1:06.783s + 3.002s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Nikolay Borzenkov Elite 1:06.785s + 3.004s Musim 44, Perlumbaan 15 Dis 5, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Apostolis Goutzos Elite 1:06.789s + 3.008s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 600 601 602 » Lompat ke halaman: