Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Mugello (Itali)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 571 572 573 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Jan Velske2 Elite 1:15.228s + 0.000s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Rafal Celejewski Elite 1:15.275s + 0.047s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Sam Wainwright Elite 1:15.541s + 0.313s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Mindaugas Bauža Elite 1:15.766s + 0.538s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Roland Postle9 Elite 1:15.869s + 0.641s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Róbert László2 Elite 1:15.875s + 0.647s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Michael Keeney Elite 1:15.893s + 0.665s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Tamás Végh Elite 1:15.930s + 0.702s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Mihail Morozov Elite 1:15.973s + 0.745s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Christos Bobolis4 Elite 1:15.996s + 0.768s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Jesus Fernandez Elite 1:16.009s + 0.781s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Alexey Manukalov Elite 1:16.104s + 0.876s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Martynas Bražėnas Elite 1:16.178s + 0.950s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Kaur Kuus Elite 1:16.201s + 0.973s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Martin Seppam Elite 1:16.228s + 1.000s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Łukasz Dudek1 Elite 1:16.234s + 1.006s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Stanislav Frolov Elite 1:16.235s + 1.007s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Pedro Henrique Master - 1 1:16.276s + 1.048s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Hauke Johannsen Elite 1:16.318s + 1.090s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Toygun Senler6 Elite 1:16.366s + 1.138s Musim 44, Perlumbaan 13 Nov 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:16.388s + 1.160s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Tomek Kiełpiński Elite 1:16.391s + 1.163s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Radek Czech2 Elite 1:16.417s + 1.189s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Mateusz Oleś Elite 1:16.478s + 1.250s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Alpo Kaakinen1 Elite 1:16.520s + 1.292s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. George Slater Elite 1:16.556s + 1.328s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Evaldas Ruseckas Elite 1:16.568s + 1.340s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Yug Desai1 Elite 1:16.588s + 1.360s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Rui Silva Elite 1:16.600s + 1.372s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Maxim Kotov2 Elite 1:16.604s + 1.376s Musim 8, Perlumbaan 6 Mac 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Florin Ionut Elite 1:16.606s + 1.378s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. David Jones-Winkley Elite 1:16.623s + 1.395s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Peter Both Elite 1:16.626s + 1.398s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Toni Söyrinki Elite 1:16.631s + 1.403s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Carlos Esparza Elite 1:16.646s + 1.418s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Nikolai Egorov Master - 5 1:16.648s + 1.420s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Martino Ghirardi Master - 1 1:16.666s + 1.438s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Radek Sus Elite 1:16.667s + 1.439s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Lazar Petkovic Elite 1:16.670s + 1.442s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Marcin Żak Master - 4 1:16.685s + 1.457s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Andrej Rilke Elite 1:16.723s + 1.495s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Leandro Sereno7 Elite 1:16.754s + 1.526s Musim 44, Perlumbaan 13 Nov 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Victor Kamennov Elite 1:16.769s + 1.541s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Nevzat Kasapoglu Elite 1:16.780s + 1.552s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Jakab Zoltan Elite 1:16.781s + 1.553s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Paulo Pinto1 Elite 1:16.808s + 1.580s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Vsevolod Demydov2 Elite 1:16.835s + 1.607s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Jan Pavlicek2 Elite 1:16.837s + 1.609s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Edijs Putniņš Elite 1:16.844s + 1.616s Musim 8, Perlumbaan 6 Mac 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Rimantas Sagatas2 Elite 1:16.845s + 1.617s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Dmitry Nechitailo Elite 1:16.864s + 1.636s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Apostolis Goutzos Elite 1:16.877s + 1.649s Musim 40, Perlumbaan 6 Feb 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Nikolay Borzenkov Elite 1:16.888s + 1.660s Musim 40, Perlumbaan 6 Feb 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. João Monteiro2 Elite 1:16.904s + 1.676s Musim 44, Perlumbaan 13 Nov 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Valter Polsaque Master - 1 1:16.913s + 1.685s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Rogerio Mandler Elite 1:16.921s + 1.693s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Alexei Malkin Elite 1:16.921s + 1.693s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Joel Viitikko Elite 1:16.928s + 1.700s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:16.945s + 1.717s Musim 25, Perlumbaan 17 Jun 17, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Rainer Madalik Pro - 10 1:16.955s + 1.727s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Vladimir Islentiev2 Elite 1:16.964s + 1.736s Musim 20, Perlumbaan 14 Jul 6, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Pedro Da Rocha Master - 4 1:16.972s + 1.744s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Jed Lilly Master - 2 1:17.018s + 1.790s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Michal Szopinski Elite 1:17.025s + 1.797s Musim 44, Perlumbaan 13 Nov 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Fernando Sosa Master - 5 1:17.038s + 1.810s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Pablo Fernandez Elite 1:17.060s + 1.832s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Paweł Zaburski Elite 1:17.062s + 1.834s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. András Bozóti Master - 4 1:17.065s + 1.837s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Jos Kwan Pro - 10 1:17.066s + 1.838s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Zdenek Hladik3 Elite 1:17.075s + 1.847s Musim 25, Perlumbaan 17 Jun 17, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Nikolay Ivanov Pro - 19 1:17.086s + 1.858s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Tomasz Kaminski Master - 1 1:17.091s + 1.863s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Andreas Andreou Master - 5 1:17.143s + 1.915s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Danny Bayliss Elite 1:17.168s + 1.940s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Jari Aareskoski3 Elite 1:17.175s + 1.947s Musim 8, Perlumbaan 6 Mac 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Paul Dove Elite 1:17.181s + 1.953s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Artur Terezan Master - 2 1:17.188s + 1.960s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Jeroen De Leur Master - 1 1:17.209s + 1.981s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Bráulio Monteiro Master - 2 1:17.214s + 1.986s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Grzegorz Brojak Master - 4 1:17.219s + 1.991s Musim 37, Perlumbaan 4 Jul 16, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Gergely Magyar Pro - 6 1:17.222s + 1.994s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Jesús Pérez Pro - 8 1:17.233s + 2.005s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Pavlin Tzvetanov Elite 1:17.236s + 2.008s Musim 44, Perlumbaan 13 Nov 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Paweł Parszuto Elite 1:17.251s + 2.023s Musim 40, Perlumbaan 6 Feb 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Raluca Tiuca Master - 5 1:17.254s + 2.026s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Gino Zernani Master - 4 1:17.255s + 2.027s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Florencia Caro Elite 1:17.257s + 2.029s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Mikko Suhonen Elite 1:17.269s + 2.041s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Dávid Kaposi Pro - 20 1:17.269s + 2.041s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Donatas Paplauskas Elite 1:17.274s + 2.046s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Ilya Vedenikov Elite 1:17.276s + 2.048s Musim 73, Perlumbaan 15 Dis 20, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Charles Kurz Master - 1 1:17.285s + 2.057s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Božidar Topčić Master - 2 1:17.286s + 2.058s Musim 70, Perlumbaan 6 Mei 14, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Marco Triulzi Master - 4 1:17.301s + 2.073s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Andrey Vlaskin Pro - 14 1:17.310s + 2.082s Musim 53, Perlumbaan 14 Jun 28, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Atis Praudins Elite 1:17.329s + 2.101s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Miel Soeterbroek Elite 1:17.347s + 2.119s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Nuno Vicente Elite 1:17.350s + 2.122s Musim 61, Perlumbaan 4 Okt 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Grzegorz Ogarek Master - 3 1:17.361s + 2.133s Musim 67, Perlumbaan 8 Nov 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Tiago Mendes Pro - 18 1:17.364s + 2.136s Musim 64, Perlumbaan 14 Mei 22, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 571 572 573 » Lompat ke halaman: