Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Imola (San Marino)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 594 595 596 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Tomek Kiełpiński Elite 1:21.028s + 0.000s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Rafal Celejewski Elite 1:21.081s + 0.053s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Jan Pavlicek2 Elite 1:21.098s + 0.070s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:21.135s + 0.107s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Róbert László2 Elite 1:21.152s + 0.124s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Ilya Vedenikov Elite 1:21.487s + 0.459s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Manuel João Elite 1:21.517s + 0.489s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Jens Frostrup Elite 1:21.540s + 0.512s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Rogerio Mandler Elite 1:21.551s + 0.523s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Ľubomír Štec Elite 1:21.558s + 0.530s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Atis Praudins Elite 1:21.588s + 0.560s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Radek Sus Elite 1:21.693s + 0.665s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Mindaugas Bauža Elite 1:21.760s + 0.732s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Hauke Johannsen Elite 1:21.819s + 0.791s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Łukasz Dudek1 Elite 1:21.871s + 0.843s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Vladimir Islentiev2 Elite 1:21.907s + 0.879s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Carlos Esparza Elite 1:21.932s + 0.904s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Christos Bobolis4 Elite 1:22.040s + 1.012s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Gergő Csernátoni Elite 1:22.067s + 1.039s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Sergei Gordov Master - 5 1:22.075s + 1.047s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Mihail Morozov Elite 1:22.079s + 1.051s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Martino Ghirardi Master - 1 1:22.096s + 1.068s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Dmitry Nechitailo Elite 1:22.100s + 1.072s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Gyuri Székely Elite 1:22.107s + 1.079s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Roland Postle9 Elite 1:22.118s + 1.090s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Sam Wainwright Elite 1:22.130s + 1.102s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Bráulio Monteiro Elite 1:22.278s + 1.250s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Grzesiek Jakubiak Elite 1:22.294s + 1.266s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Maxim Kotov2 Elite 1:22.320s + 1.292s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Gonzalo Alvarez Elite 1:22.329s + 1.301s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Theodosis Vogiatzis Elite 1:22.341s + 1.313s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Jari Aareskoski3 Elite 1:22.377s + 1.349s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Andreas Andreou Master - 5 1:22.383s + 1.355s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. José Abi Jaudi Elite 1:22.389s + 1.361s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Dmitri Nadkho Elite 1:22.432s + 1.404s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Florencia Caro Elite 1:22.448s + 1.420s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Jakab Zoltan Elite 1:22.502s + 1.474s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Alpo Kaakinen1 Elite 1:22.515s + 1.487s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Leandro Sereno7 Elite 1:22.544s + 1.516s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Matt Kasar Elite 1:22.554s + 1.526s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Ognjen Bosić Master - 1 1:22.613s + 1.585s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Vsevolod Demydov2 Elite 1:22.614s + 1.586s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Vaggelis Mpallas Elite 1:22.614s + 1.586s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Michal Szopinski Elite 1:22.619s + 1.591s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Paweł Zaburski Elite 1:22.627s + 1.599s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Toni Söyrinki Elite 1:22.654s + 1.626s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Leonardo Franco Master - 4 1:22.658s + 1.630s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Cédrick Flament Elite 1:22.661s + 1.633s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Mikko Suhonen Elite 1:22.668s + 1.640s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Aleksey Odegov Elite 1:22.676s + 1.648s Musim 60, Perlumbaan 5 Ogo 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Pavel Buhharin Elite 1:22.679s + 1.651s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Tomasz Wypych Elite 1:22.683s + 1.655s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:22.701s + 1.673s Musim 24, Perlumbaan 4 Feb 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Jérôme Duluard Master - 2 1:22.717s + 1.689s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Laurent Quinet Master - 2 1:22.725s + 1.697s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Donatas Paplauskas Elite 1:22.730s + 1.702s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Juan Pablo Romagnoni Master - 3 1:22.738s + 1.710s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Zdenek Hladik3 Elite 1:22.752s + 1.724s Musim 24, Perlumbaan 4 Feb 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Mikołaj Przybylski Elite 1:22.755s + 1.727s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Ádám Jávor Master - 4 1:22.770s + 1.742s Musim 60, Perlumbaan 5 Ogo 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Wojciech Uzikowski Elite 1:22.778s + 1.750s Musim 35, Perlumbaan 2 Feb 26, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Nuno Vicente Elite 1:22.812s + 1.784s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Andrej Rilke Elite 1:22.821s + 1.793s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Nevzat Kasapoglu Elite 1:22.844s + 1.816s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Toygun Senler6 Elite 1:22.848s + 1.820s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Stefan Gommans Elite 1:22.854s + 1.826s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Paul Dove Elite 1:22.862s + 1.834s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Julien Prado Master - 3 1:22.863s + 1.835s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:22.890s + 1.862s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Antonny Katayama Master - 1 1:22.901s + 1.873s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. George Slater Elite 1:22.904s + 1.876s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Charles Kurz Master - 4 1:22.936s + 1.908s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Joel Viitikko Elite 1:22.965s + 1.937s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Yug Desai1 Elite 1:22.966s + 1.938s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. David Jones-Winkley Elite 1:22.975s + 1.947s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. David Rolleston Elite 1:22.985s + 1.957s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Edijs Putniņš Elite 1:22.991s + 1.963s Musim 7, Perlumbaan 17 Feb 8, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Ricardo Vidal Master - 2 1:22.992s + 1.964s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Frederik Broux Master - 5 1:22.997s + 1.969s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Alexey Manukalov Elite 1:23.005s + 1.977s Musim 42, Perlumbaan 10 Jul 8, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Kevin Abdalla Elite 1:23.012s + 1.984s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Ivo Marić Master - 5 1:23.012s + 1.984s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Krasimir Nanchev Elite 1:23.012s + 1.984s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. João Monteiro2 Elite 1:23.013s + 1.985s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Marek Hajnrych Elite 1:23.014s + 1.986s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Adam Dzido Master - 4 1:23.020s + 1.992s Musim 73, Perlumbaan 17 Jan 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Ferenc Koncz Elite 1:23.081s + 2.053s Musim 62, Perlumbaan 3 Dis 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Marco Triulzi Master - 4 1:23.084s + 2.056s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Ivan Andjelic Master - 5 1:23.084s + 2.056s Musim 66, Perlumbaan 4 Ogo 21, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Joao Barbosa Master - 2 1:23.085s + 2.057s Musim 45, Perlumbaan 7 Jan 9, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Vlad Nedobuga Master - 5 1:23.089s + 2.061s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Martynas Molneris Elite 1:23.091s + 2.063s Musim 24, Perlumbaan 4 Feb 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Twig Fahaji Master - 2 1:23.097s + 2.069s Musim 70, Perlumbaan 10 Mei 28, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Stas Prost Elite 1:23.099s + 2.071s Musim 57, Perlumbaan 2 Jan 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Joan Centellas Elite 1:23.101s + 2.073s Musim 16, Perlumbaan 9 Sep 18, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Maxim Pugovok Master - 5 1:23.102s + 2.074s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Krisztián Veinperl Elite 1:23.103s + 2.075s Musim 60, Perlumbaan 5 Ogo 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Rimantas Sagatas2 Elite 1:23.114s + 2.086s Musim 31, Perlumbaan 11 Jun 29, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Svetlio Nikolov Elite 1:23.115s + 2.087s Musim 53, Perlumbaan 4 Mei 24, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Rafael Mantovani Master - 1 1:23.125s + 2.097s Musim 60, Perlumbaan 5 Ogo 11, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 594 595 596 » Lompat ke halaman: