Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Laguna Seca (Amerika Syarikat)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 612 613 614 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Andreas Ramann Elite 1:10.156s + 0.000s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Gonzalo Alvarez Elite 1:10.471s + 0.315s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Max Watson Elite 1:10.607s + 0.451s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jakab Zoltan Elite 1:10.670s + 0.514s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. José Abi Jaudi Elite 1:10.699s + 0.543s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Rimantas Sagatas2 Elite 1:10.742s + 0.586s Musim 57, Perlumbaan 8 Feb 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Radek Czech2 Elite 1:10.872s + 0.716s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Christos Bobolis4 Elite 1:10.877s + 0.721s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Łukasz Dudek1 Elite 1:10.918s + 0.762s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Martin Seppam Elite 1:10.937s + 0.781s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Martin Bedoya Elite 1:11.011s + 0.855s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Róbert László2 Elite 1:11.018s + 0.862s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Rafal Celejewski Elite 1:11.019s + 0.863s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:11.034s + 0.878s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Alpo Kaakinen1 Elite 1:11.044s + 0.888s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Lázsló Mizse Elite 1:11.075s + 0.919s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Robin Goodey Elite 1:11.091s + 0.935s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Vsevolod Demydov2 Elite 1:11.151s + 0.995s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Rui Silva Master - 4 1:11.151s + 0.995s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Marek Hajnrych Elite 1:11.180s + 1.024s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Ivan Stiva Elite 1:11.206s + 1.050s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Radek Sus Elite 1:11.231s + 1.075s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Miel Soeterbroek Elite 1:11.270s + 1.114s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Aleksey Titarenko Master - 1 1:11.296s + 1.140s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Martin Britain Master - 1 1:11.297s + 1.141s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Theodosis Vogiatzis Elite 1:11.361s + 1.205s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Florencia Caro Elite 1:11.371s + 1.215s Musim 57, Perlumbaan 8 Feb 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Toni Söyrinki Elite 1:11.420s + 1.264s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Jens Frostrup Elite 1:11.436s + 1.280s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Danny Bayliss Elite 1:11.488s + 1.332s Musim 54, Perlumbaan 6 Ogo 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Carlos Esparza Master - 3 1:11.503s + 1.347s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Maxim Egorov Elite 1:11.532s + 1.376s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Nuno Vicente Elite 1:11.540s + 1.384s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Jan Velske2 Master - 2 1:11.548s + 1.392s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. David Rolleston Elite 1:11.587s + 1.431s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Roland Postle9 Elite 1:11.610s + 1.454s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Joachim Rang Elite 1:11.630s + 1.474s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 1:11.654s + 1.498s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Jan Pavlicek2 Elite 1:11.666s + 1.510s Musim 54, Perlumbaan 6 Ogo 2, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Alex Holland Elite 1:11.667s + 1.511s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Victor Ramirez Master - 4 1:11.673s + 1.517s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Wouter Teuwen Elite 1:11.700s + 1.544s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Donatas Paplauskas Elite 1:11.722s + 1.566s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Pavel Buhharin Elite 1:11.733s + 1.577s Musim 57, Perlumbaan 8 Feb 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Jari Aareskoski3 Elite 1:11.746s + 1.590s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Pablo Fernandez Master - 5 1:11.766s + 1.610s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Hauke Johannsen Elite 1:11.767s + 1.611s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Martynas Bražėnas Elite 1:11.781s + 1.625s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Mika Pekkarinen Elite 1:11.784s + 1.628s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Andriy Dyadkovich Elite 1:11.791s + 1.635s Musim 57, Perlumbaan 8 Feb 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Heidi Aareskoski2 Elite 1:11.800s + 1.644s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Mike Baston Elite 1:11.803s + 1.647s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Leandro Sereno7 Elite 1:11.817s + 1.661s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Diogo Schwinn Elite 1:11.819s + 1.663s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Nevzat Kasapoglu Elite 1:11.837s + 1.681s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Bert Huylebroeck Elite 1:11.837s + 1.681s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Jesus Fernandez Master - 4 1:11.852s + 1.696s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. João Monteiro2 Elite 1:11.857s + 1.701s Musim 43, Perlumbaan 11 Sep 16, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Paul Venner Elite 1:11.861s + 1.705s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Evaldas Ruseckas Elite 1:11.879s + 1.723s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Goran Slunjski Master - 2 1:11.880s + 1.724s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Branislav Hrnjak Master - 3 1:11.886s + 1.730s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Tomasz Wypych Elite 1:11.888s + 1.732s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Stefan Gommans Master - 2 1:11.892s + 1.736s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Michael Monaco Elite 1:11.897s + 1.741s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Ádám Jávor Master - 1 1:11.897s + 1.741s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Joel Viitikko Elite 1:11.898s + 1.742s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Niklas Sörén Elite 1:11.904s + 1.748s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Frederico Neves1 Elite 1:11.911s + 1.755s Musim 43, Perlumbaan 11 Sep 16, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:11.912s + 1.756s Musim 57, Perlumbaan 8 Feb 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Roland Jakobsson Master - 5 1:11.920s + 1.764s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Nagyházi Sándor Master - 3 1:11.921s + 1.765s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Junior Almeida Elite 1:11.929s + 1.773s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Michal Szopinski Master - 2 1:11.942s + 1.786s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Ugnius Sagatas Master - 3 1:11.944s + 1.788s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Paweł Zaburski Master - 2 1:11.946s + 1.790s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Nikolay Borzenkov Elite 1:11.973s + 1.817s Musim 41, Perlumbaan 4 Apr 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Toygun Senler6 Elite 1:11.974s + 1.818s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Michail Ivanov Master - 4 1:11.974s + 1.818s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Jasper Coosemans Elite 1:11.981s + 1.825s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Marcelo Ascencio Master - 2 1:12.001s + 1.845s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Ivan Andjelic Master - 3 1:12.007s + 1.851s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:12.024s + 1.868s Musim 15, Perlumbaan 14 Jul 31, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. József Szente Master - 5 1:12.024s + 1.868s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Andrej Rilke Master - 2 1:12.039s + 1.883s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Stefan Stillhart Master - 4 1:12.039s + 1.883s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Andre Cherkasoff Master - 2 1:12.044s + 1.888s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Denis Grahov Elite 1:12.045s + 1.889s Musim 41, Perlumbaan 4 Apr 11, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. András Bozóti Master - 1 1:12.046s + 1.890s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Andreas Andreou Elite 1:12.053s + 1.897s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Guy Smets Elite 1:12.055s + 1.899s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. James Berriman Elite 1:12.066s + 1.910s Musim 75, Perlumbaan 12 Apr 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Grzesiek Jakubiak Elite 1:12.069s + 1.913s Musim 57, Perlumbaan 8 Feb 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Alexey Manukalov Elite 1:12.069s + 1.913s Musim 43, Perlumbaan 11 Sep 16, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Stefan Leitgeb Master - 1 1:12.083s + 1.927s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Andrea Squizzato Master - 4 1:12.088s + 1.932s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Alan Horsley Master - 1 1:12.101s + 1.945s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Apostolis Goutzos Master - 4 1:12.108s + 1.952s Musim 71, Perlumbaan 12 Ogo 6, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. William Day Master - 2 1:12.108s + 1.952s Musim 63, Perlumbaan 1 Feb 2, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Jérôme Duluard Elite 1:12.122s + 1.966s Musim 68, Perlumbaan 1 Dis 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 612 613 614 » Lompat ke halaman: