Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Yas Marina (U.A.E)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 706 707 708 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Róbert László2 Elite 1:31.390s + 0.000s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Geoff Atkin Elite 1:31.921s + 0.531s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Jan Velske2 Elite 1:32.358s + 0.968s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Łukasz Dudek1 Elite 1:32.373s + 0.983s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. José Abi Jaudi Elite 1:32.379s + 0.989s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Michael Keeney Elite 1:32.412s + 1.022s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:32.651s + 1.261s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Christos Bobolis4 Elite 1:32.714s + 1.324s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Roland Postle9 Elite 1:32.758s + 1.368s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Theodosis Vogiatzis Elite 1:32.863s + 1.473s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Alex Holland Elite 1:32.954s + 1.564s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Patryk Janczak Elite 1:32.971s + 1.581s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Rafal Celejewski Elite 1:32.982s + 1.592s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Zdenek Hladik3 Elite 1:32.999s + 1.609s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Donatas Paplauskas Elite 1:33.041s + 1.651s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Leandro Sereno7 Elite 1:33.043s + 1.653s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Jan Pavlicek2 Elite 1:33.086s + 1.696s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:33.109s + 1.719s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Stas Prost Elite 1:33.109s + 1.719s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Gergő Csernátoni Elite 1:33.116s + 1.726s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Nikolay Ivanov Elite 1:33.124s + 1.734s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Sam Wainwright Elite 1:33.127s + 1.737s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Toni Söyrinki Elite 1:33.133s + 1.743s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Rimantas Sagatas2 Elite 1:33.134s + 1.744s Musim 35, Perlumbaan 6 Mac 12, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Robin Goodey Elite 1:33.135s + 1.745s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Evaldas Ruseckas Elite 1:33.151s + 1.761s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Rogerio Mandler Elite 1:33.180s + 1.790s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Vsevolod Demydov2 Elite 1:33.241s + 1.851s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Igor Pererva Master - 5 1:33.241s + 1.851s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Ilkka Moisio Master - 5 1:33.251s + 1.861s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Toygun Senler6 Elite 1:33.267s + 1.877s Musim 28, Perlumbaan 2 Nov 11, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Krisztián Veinperl Elite 1:33.307s + 1.917s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Ivan Kudreshov Elite 1:33.311s + 1.921s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Maxim Kotov2 Elite 1:33.323s + 1.933s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Rafael Mantovani Elite 1:33.345s + 1.955s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Atis Praudins Elite 1:33.360s + 1.970s Musim 33, Perlumbaan 9 Nov 2, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Alexandre Reis Master - 2 1:33.378s + 1.988s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Vladimir Jelicic Elite 1:33.400s + 2.010s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Marek Hajnrych Elite 1:33.417s + 2.027s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Gyuri Székely Master - 5 1:33.427s + 2.037s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Gary Partridge Master - 2 1:33.441s + 2.051s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Jens Frostrup Elite 1:33.467s + 2.077s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Michał Wilczyński Elite 1:33.486s + 2.096s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Radek Sus Elite 1:33.496s + 2.106s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Alpo Kaakinen1 Elite 1:33.496s + 2.106s Musim 68, Perlumbaan 7 Jan 11, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Renato Chichi Elite 1:33.516s + 2.126s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Mateusz Oleś Elite 1:33.533s + 2.143s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Bernard Bontjer Elite 1:33.544s + 2.154s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Wojciech Uzikowski Elite 1:33.549s + 2.159s Musim 35, Perlumbaan 6 Mac 12, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Joel Viitikko Elite 1:33.559s + 2.169s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Dmitry Shevel Elite 1:33.568s + 2.178s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Alexander Hrizantov Master - 3 1:33.581s + 2.191s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Aleksey Odegov Master - 2 1:33.591s + 2.201s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Alexey Manukalov Elite 1:33.601s + 2.211s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Stefan Farkas Elite 1:33.625s + 2.235s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Aleksej Sutkin Elite 1:33.634s + 2.244s Musim 28, Perlumbaan 2 Nov 11, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Max Watson Master - 5 1:33.643s + 2.253s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Nuno Vicente Master - 4 1:33.663s + 2.273s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Sam Norris Elite 1:33.665s + 2.275s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Jasper Coosemans Elite 1:33.676s + 2.286s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Maxim Pugovok Master - 5 1:33.679s + 2.289s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Konstantin Sobolev Master - 3 1:33.681s + 2.291s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Jesus Brea Elite 1:33.681s + 2.291s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Nikolay Borzenkov Elite 1:33.688s + 2.298s Musim 40, Perlumbaan 2 Jan 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Edson Tirelli Master - 5 1:33.698s + 2.308s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Sverri Johansen Elite 1:33.727s + 2.337s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Jakab Zoltan Elite 1:33.732s + 2.342s Musim 61, Perlumbaan 17 Nov 24, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Martin Bedoya Elite 1:33.740s + 2.350s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Adrian Postolache Master - 4 1:33.741s + 2.351s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Tomasz Kaminski Elite 1:33.742s + 2.352s Musim 28, Perlumbaan 2 Nov 11, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Carlos Esparza Elite 1:33.746s + 2.356s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Stanislav Frolov Elite 1:33.753s + 2.363s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Dominiek Van West Elite 1:33.769s + 2.379s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Oleg Pokhilko Master - 3 1:33.773s + 2.383s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Erwin Verkade Elite 1:33.778s + 2.388s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. João Monteiro2 Elite 1:33.781s + 2.391s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Pavel Buhharin Elite 1:33.794s + 2.404s Musim 57, Perlumbaan 13 Mac 3, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Nico Zou Elite 1:33.807s + 2.417s Musim 28, Perlumbaan 2 Nov 11, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Mark Webster Elite 1:33.812s + 2.422s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Ilya Medvedev Elite 1:33.815s + 2.425s Musim 35, Perlumbaan 6 Mac 12, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Jukka Sireni2 Elite 1:33.818s + 2.428s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Aurimas Kubilius Master - 3 1:33.839s + 2.449s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. George Slater Elite 1:33.842s + 2.452s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Hrvoje Topčić Master - 4 1:33.856s + 2.466s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Florencia Caro Elite 1:33.864s + 2.474s Musim 45, Perlumbaan 1 Dis 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Antonny Katayama Master - 1 1:33.885s + 2.495s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Roman Lizogub Master - 5 1:33.894s + 2.504s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Sergei Mitrahovich Elite 1:33.923s + 2.533s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Karl-Martin Müür Master - 1 1:33.925s + 2.535s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Kevin Abdalla Elite 1:33.937s + 2.547s Musim 67, Perlumbaan 13 Nov 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Antonio Gattulli Elite 1:33.945s + 2.555s Musim 64, Perlumbaan 2 Apr 10, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Gino Zernani Pro - 17 1:33.957s + 2.567s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Marcio Klaus Master - 2 1:33.963s + 2.573s Musim 56, Perlumbaan 3 Nov 25, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Tomasz Wypych Elite 1:33.971s + 2.581s Musim 17, Perlumbaan 2 Okt 30, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Maxim Egorov Elite 1:34.004s + 2.614s Musim 50, Perlumbaan 9 Nov 27, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Victor Chernyshev Elite 1:34.027s + 2.637s Musim 50, Perlumbaan 9 Nov 27, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Vinicio Souza Master - 2 1:34.035s + 2.645s Musim 52, Perlumbaan 10 Apr 12, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Peter Both Elite 1:34.035s + 2.645s Musim 73, Perlumbaan 9 Nov 29, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Apostolis Goutzos Elite 1:34.050s + 2.660s Musim 40, Perlumbaan 2 Jan 28, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Mairo Toom Master - 5 1:34.056s + 2.666s Musim 54, Perlumbaan 10 Ogo 16, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 706 707 708 » Lompat ke halaman: