Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Ahvenisto (Finland)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 540 541 542 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Jan Velske Elite 1:12.501s + 0.000s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Atis Praudins Elite 1:12.502s + 0.001s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Nevzat Kasapoglu Elite 1:12.830s + 0.329s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Gonzalo Alvarez Elite 1:12.901s + 0.400s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Gyuri Székely Elite 1:13.085s + 0.584s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Roland Postle7 Elite 1:13.089s + 0.588s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Mihail Morozov Elite 1:13.175s + 0.674s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Nuno Vicente Elite 1:13.217s + 0.716s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Božidar Topčić Elite 1:13.236s + 0.735s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Róbert László2 Elite 1:13.261s + 0.760s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Christos Bobolis4 Elite 1:13.545s + 1.044s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Goran Slunjski Elite 1:13.640s + 1.139s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Ilya Vedenikov Master - 2 1:13.661s + 1.160s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Krisztián Veinperl Elite 1:13.697s + 1.196s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:13.737s + 1.236s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Wouter Teuwen Master - 5 1:13.760s + 1.259s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Zdenek Hladik3 Elite 1:13.767s + 1.266s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Toni Söyrinki Elite 1:13.773s + 1.272s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Michał Wilczyński Elite 1:13.805s + 1.304s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:13.842s + 1.341s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Daniel Comalada Elite 1:13.847s + 1.346s Musim 46, Perlumbaan 8 Mac 17, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Rogerio Mandler Elite 1:13.876s + 1.375s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Ahmet Sonverdi Elite 1:13.879s + 1.378s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. José Abi Jaudi Elite 1:13.886s + 1.385s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Pavel Buhharin Elite 1:13.904s + 1.403s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Matt Kasar Master - 3 1:13.931s + 1.430s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Jens Frostrup Elite 1:13.941s + 1.440s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Leandro Sereno7 Elite 1:13.947s + 1.446s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Nico Zou Elite 1:13.948s + 1.447s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Viktor Négyesi Master - 2 1:13.952s + 1.451s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Łukasz Dudek1 Elite 1:13.971s + 1.470s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Alix Martin Master - 2 1:13.975s + 1.474s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Pablo Fernandez Master - 5 1:13.990s + 1.489s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Piotr Noworyta Elite 1:14.006s + 1.505s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Jan Pavlicek2 Elite 1:14.013s + 1.512s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Radek Czech2 Elite 1:14.022s + 1.521s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Patrick Feise Master - 5 1:14.039s + 1.538s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Robin Goodey Master - 5 1:14.053s + 1.552s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Wojciech Uzikowski Elite 1:14.086s + 1.585s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Igor Pererva Master - 5 1:14.099s + 1.598s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Julien Prado Master - 3 1:14.111s + 1.610s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Yug Desai1 Master - 2 1:14.117s + 1.616s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Vladimir Jelicic Elite 1:14.132s + 1.631s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Aleksej Sutkin Elite 1:14.143s + 1.642s Musim 28, Perlumbaan 16 Dis 30, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Sam Norris Master - 3 1:14.147s + 1.646s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. András Bozóti Master - 1 1:14.158s + 1.657s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Martin Partsch Master - 2 1:14.158s + 1.657s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Martin Britain Master - 2 1:14.160s + 1.659s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Evaldas Ruseckas Elite 1:14.169s + 1.668s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Craig Mudiman Master - 2 1:14.169s + 1.668s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. George Slater Elite 1:14.173s + 1.672s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Mikko Suhonen Elite 1:14.204s + 1.703s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Ivan Andjelic Master - 5 1:14.205s + 1.704s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Ivan Silva Master - 3 1:14.208s + 1.707s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Max Watson Elite 1:14.231s + 1.730s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Joel Viitikko Master - 3 1:14.244s + 1.743s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Paulo Pinto1 Elite 1:14.245s + 1.744s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Bronek Obarewicz Master - 3 1:14.249s + 1.748s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Jasper Coosemans Master - 2 1:14.265s + 1.764s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Roman Lizogub Master - 5 1:14.268s + 1.767s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Rimantas Sagatas2 Elite 1:14.282s + 1.781s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Tamás Végh Elite 1:14.283s + 1.782s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Alex Ilushenko Elite 1:14.285s + 1.784s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Florencia Caro Elite 1:14.292s + 1.791s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Martin Bedoya Elite 1:14.313s + 1.812s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Charles Kurz Master - 4 1:14.318s + 1.817s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Nastia Mikulenak Master - 5 1:14.319s + 1.818s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Manuel João Elite 1:14.326s + 1.825s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Ugnius Sagatas Master - 3 1:14.330s + 1.829s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Emmanuel Manfre Master - 5 1:14.338s + 1.837s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Jose Devassy Master - 3 1:14.350s + 1.849s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. João Monteiro2 Elite 1:14.364s + 1.863s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Szymon Kut Master - 4 1:14.368s + 1.867s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Apostolis Sakellariou Master - 1 1:14.370s + 1.869s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Michail Ivanov Pro - 24 1:14.380s + 1.879s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Ayman Daher Master - 3 1:14.399s + 1.898s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Rauno Tammel Master - 5 1:14.400s + 1.899s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Alexander Kunze Elite 1:14.405s + 1.904s Musim 46, Perlumbaan 8 Mac 17, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Samoeni Albanalopolis Master - 4 1:14.407s + 1.906s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Jean-marc Boissinot Master - 1 1:14.410s + 1.909s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Lorenzo Di Buono Master - 4 1:14.428s + 1.927s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Andrej Rilke Master - 3 1:14.429s + 1.928s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Jakab Zoltan Elite 1:14.432s + 1.931s Musim 60, Perlumbaan 10 Ogo 29, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Semir Prosic Master - 4 1:14.434s + 1.933s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Horváth Sándor Elite 1:14.441s + 1.940s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Rafal Celejewski Elite 1:14.447s + 1.946s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Radek Sus Elite 1:14.448s + 1.947s Musim 66, Perlumbaan 8 Sep 4, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Yuri Kuptsov Elite 1:14.451s + 1.950s Musim 53, Perlumbaan 2 Mei 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Aleksey Odegov Elite 1:14.459s + 1.958s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Toygun Senler6 Elite 1:14.464s + 1.963s Musim 31, Perlumbaan 16 Jul 17, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Vladimir Islentiev2 Elite 1:14.465s + 1.964s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Attila Gollovitzer Master - 5 1:14.467s + 1.966s Musim 72, Perlumbaan 5 Sep 13, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Tomek Kiełpiński Elite 1:14.470s + 1.969s Musim 42, Perlumbaan 8 Jul 1, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Rafael Zambrano Pro - 6 1:14.472s + 1.971s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Grzesiek Jakubiak Elite 1:14.482s + 1.981s Musim 56, Perlumbaan 6 Dis 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Tomasz Kaminski Elite 1:14.494s + 1.993s Musim 31, Perlumbaan 16 Jul 17, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Tibor Csábi Master - 5 1:14.497s + 1.996s Musim 57, Perlumbaan 16 Mac 14, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Alex Mehser Pro - 13 1:14.501s + 2.000s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Paul Lynch Elite 1:14.504s + 2.003s Musim 25, Perlumbaan 16 Jun 14, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Rares Bogdan Master - 5 1:14.511s + 2.010s Musim 68, Perlumbaan 15 Feb 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 540 541 542 » Lompat ke halaman: