Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Portimao (Portugal)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 500 501 502 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:22.456s + 0.000s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Rafal Celejewski Elite 1:22.681s + 0.225s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. George Slater Elite 1:22.684s + 0.228s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Toni Söyrinki Elite 1:22.700s + 0.244s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Roland Postle9 Elite 1:22.882s + 0.426s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Gonzalo Alvarez Elite 1:22.929s + 0.473s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Evaldas Ruseckas Elite 1:23.064s + 0.608s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Ricardo Vidal Elite 1:23.140s + 0.684s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Christos Bobolis4 Elite 1:23.246s + 0.790s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Ayman Daher Elite 1:23.363s + 0.907s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:23.376s + 0.920s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Lee Harding Elite 1:23.420s + 0.964s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Michael Keeney Elite 1:23.427s + 0.971s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Alexey Manukalov Elite 1:23.458s + 1.002s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Róbert László2 Elite 1:23.459s + 1.003s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Aris Tsipras Elite 1:23.490s + 1.034s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Andreas Andreou Elite 1:23.505s + 1.049s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Sergey Shinkevich Elite 1:23.505s + 1.049s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Carlos Esparza Elite 1:23.586s + 1.130s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Alexei Malkin Elite 1:23.599s + 1.143s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Pavel Buhharin Elite 1:23.638s + 1.182s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Nevzat Kasapoglu Master - 1 1:23.664s + 1.208s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Tomasz Kaminski Elite 1:23.683s + 1.227s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Robin Goodey Elite 1:23.698s + 1.242s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Gergő Csernátoni Elite 1:23.740s + 1.284s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Cédrick Flament Elite 1:23.756s + 1.300s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Vsevolod Demydov2 Elite 1:23.763s + 1.307s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Radek Czech2 Elite 1:23.818s + 1.362s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Sam Wainwright Elite 1:23.864s + 1.408s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. José Abi Jaudi Elite 1:23.869s + 1.413s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Florencia Caro Elite 1:23.881s + 1.425s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Andrian Naidenov Elite 1:23.885s + 1.429s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Michael Winkley Master - 3 1:23.901s + 1.445s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Francesco Lupo Elite 1:23.925s + 1.469s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Nuno Vicente Elite 1:23.928s + 1.472s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Andriy Dyadkovich Elite 1:23.930s + 1.474s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Mateusz Oleś Elite 1:23.944s + 1.488s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Ivan Bahinov Elite 1:24.008s + 1.552s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Rimantas Sagatas2 Elite 1:24.023s + 1.567s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Toto Soave Master - 2 1:24.027s + 1.571s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Nikolai Egorov Elite 1:24.052s + 1.596s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Joss Giraud Master - 4 1:24.056s + 1.600s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Alpo Kaakinen1 Elite 1:24.084s + 1.628s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Tomek Kiełpiński Elite 1:24.104s + 1.648s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Tamás Végh Elite 1:24.127s + 1.671s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Paweł Zaburski Master - 3 1:24.153s + 1.697s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Miel Soeterbroek Elite 1:24.173s + 1.717s Musim 63, Perlumbaan 12 Mac 13, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Maxim Stroganoff Master - 2 1:24.259s + 1.803s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Jasper Coosemans Elite 1:24.282s + 1.826s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Andrea Squizzato Elite 1:24.315s + 1.859s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Lorenzo Di Buono Master - 1 1:24.323s + 1.867s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Thomas Bertolino Master - 5 1:24.331s + 1.875s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Jarosław Nowacki Elite 1:24.335s + 1.879s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Mihail Morozov Master - 5 1:24.337s + 1.881s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Hauke Johannsen Elite 1:24.340s + 1.884s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Farcy Génel Master - 2 1:24.381s + 1.925s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Martin Bedoya Elite 1:24.383s + 1.927s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Łukasz Dudek1 Elite 1:24.389s + 1.933s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Aleksey Odegov Elite 1:24.429s + 1.973s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Alan Horsley Master - 1 1:24.431s + 1.975s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Dmitri Nadkho Elite 1:24.445s + 1.989s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Ross Proud Elite 1:24.451s + 1.995s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. José Silva Master - 5 1:24.455s + 1.999s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Atis Praudins Elite 1:24.457s + 2.001s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. István Farkas Elite 1:24.458s + 2.002s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Paulo Pinto1 Elite 1:24.463s + 2.007s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Nick Goodwin Master - 2 1:24.463s + 2.007s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Leandro Sereno7 Master - 4 1:24.498s + 2.042s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Domien Luts Elite 1:24.503s + 2.047s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Erwin Verkade Elite 1:24.505s + 2.049s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Tan S Lake Elite 1:24.537s + 2.081s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Jan Pavlicek2 Elite 1:24.560s + 2.104s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Rémy Pointet Master - 2 1:24.564s + 2.108s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Emmanuel Manfre Master - 2 1:24.571s + 2.115s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Mika Pekkarinen Master - 2 1:24.578s + 2.122s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Vladimir Jelicic Elite 1:24.622s + 2.166s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Radek Sus Elite 1:24.629s + 2.173s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Eduard Gindullin Master - 2 1:24.645s + 2.189s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Toygun Senler6 Elite 1:24.672s + 2.216s Musim 40, Perlumbaan 4 Feb 4, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Sergey Sergeev Master - 4 1:24.673s + 2.217s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Viktor Dyankov Master - 2 1:24.676s + 2.220s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Victor Kamennov Elite 1:24.683s + 2.227s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. João Monteiro2 Elite 1:24.694s + 2.238s Musim 40, Perlumbaan 4 Feb 4, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Ivan Andjelic Master - 3 1:24.694s + 2.238s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Donatas Paplauskas Elite 1:24.698s + 2.242s Musim 61, Perlumbaan 6 Okt 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Zdenek Hladik3 Elite 1:24.724s + 2.268s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Kristoffer Johnsson Master - 5 1:24.724s + 2.268s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Kamal Naoui Master - 4 1:24.735s + 2.279s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Nikolay Ivanov Elite 1:24.774s + 2.318s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Tinie Lourens Master - 1 1:24.781s + 2.325s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Michael Genesco Master - 1 1:24.791s + 2.335s Musim 57, Perlumbaan 15 Mac 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Emil Kwiatkowski Master - 2 1:24.798s + 2.342s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Artur Terezan Master - 2 1:24.810s + 2.354s Musim 67, Perlumbaan 15 Nov 30, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Twig Fahaji Elite 1:24.813s + 2.357s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Jed Lilly Master - 2 1:24.816s + 2.360s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Alex Ilushenko Master - 2 1:24.821s + 2.365s Musim 71, Perlumbaan 4 Jul 9, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Pedro Henrique Master - 1 1:24.828s + 2.372s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Guy Smets Master - 5 1:24.851s + 2.395s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Martin Frei Master - 1 1:24.851s + 2.395s Musim 54, Perlumbaan 1 Jul 15, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Alexander Kunze Elite 1:24.863s + 2.407s Musim 74, Perlumbaan 9 Feb 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 500 501 502 » Lompat ke halaman: