Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Avus (Jerman)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 196 197 198 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Andreas Ramann Elite 56.177s + 0.000s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Dmitry Nechitailo Elite 57.454s + 1.277s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Róbert László2 Elite 57.563s + 1.386s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Martino Colombo Elite 57.568s + 1.391s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Jens Frostrup Elite 57.947s + 1.770s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Theodosis Vogiatzis Elite 58.081s + 1.904s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Roland Postle9 Elite 58.183s + 2.006s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Toni Söyrinki Elite 58.186s + 2.009s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Ioannis Dimitroglou4 Elite 58.232s + 2.055s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Janne Väänänen Elite 58.345s + 2.168s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Joachim Rang Elite 58.456s + 2.279s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Joel Viitikko Elite 58.556s + 2.379s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. José Abi Jaudi Elite 58.595s + 2.418s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Julien Prado Elite 58.655s + 2.478s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Gyuri Székely Elite 58.757s + 2.580s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Lee Harding Elite 58.762s + 2.585s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Gergő Csernátoni Elite 59.074s + 2.897s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Yug Desai1 Elite 59.078s + 2.901s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Paulo Pinto1 Elite 59.096s + 2.919s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Hauke Johannsen Elite 59.138s + 2.961s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Pieterjan Staessen Master - 4 59.166s + 2.989s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Jasper Coosemans Elite 59.327s + 3.150s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Donatas Paplauskas Elite 59.390s + 3.213s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Rich Nicholls Pro - 13 59.405s + 3.228s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Alexei Malkin Elite 59.451s + 3.274s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Tamás Végh Elite 59.470s + 3.293s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Vaggelis Mpallas Elite 59.520s + 3.343s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Atis Praudins Elite 59.540s + 3.363s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Rowie Halcon Master - 3 59.689s + 3.512s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Domien Luts Elite 59.726s + 3.549s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Níkos Mpalkámos Master - 4 59.746s + 3.569s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Klas Britse Elite 59.764s + 3.587s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Michail Ivanov Master - 4 59.778s + 3.601s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Paul Williams Master - 5 59.899s + 3.722s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Francesco Lupo Elite 59.901s + 3.724s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. James Berriman Elite 59.908s + 3.731s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Vladimir Islentiev2 Elite 59.965s + 3.788s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Mike Bennett Pro - 12 1:00.046s + 3.869s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. József Szente Master - 5 1:00.063s + 3.886s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Virgis Lyss Elite 1:00.233s + 4.056s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. David Rolleston Elite 1:00.265s + 4.088s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Bruno Caseiro Pro - 4 1:00.293s + 4.116s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Aleksey Titarenko Master - 1 1:00.321s + 4.144s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Gonzalo Alvarez Elite 1:00.328s + 4.151s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Geoff Atkin Elite 1:00.347s + 4.170s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Kuba Szajbel Master - 4 1:00.396s + 4.219s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Grzegorz Ogarek Master - 3 1:00.400s + 4.223s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Alpo Kaakinen1 Elite 1:00.401s + 4.224s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Melissa Martin Master - 1 1:00.405s + 4.228s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Jakab Zoltan Elite 1:00.408s + 4.231s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Gellért Pászner Master - 5 1:00.409s + 4.232s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Twig Fahaji Master - 3 1:00.418s + 4.241s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Miel Soeterbroek Master - 3 1:00.434s + 4.257s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Radek Czech2 Elite 1:00.454s + 4.277s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Christos Bobolis4 Elite 1:00.454s + 4.277s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Tomek Kiełpiński Elite 1:00.478s + 4.301s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Rui Morais Master - 2 1:00.489s + 4.312s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Diogo Abdalla Master - 5 1:00.491s + 4.314s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Stanislav Frolov Master - 5 1:00.500s + 4.323s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Ljiljan Ozibal Pro - 22 1:00.517s + 4.340s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Gabriel Escada Pro - 22 1:00.543s + 4.366s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Max Watson Master - 3 1:00.572s + 4.395s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Vlad Nedobuga Master - 5 1:00.585s + 4.408s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Carlos Esparza Elite 1:00.616s + 4.439s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Nevzat Kasapoglu Elite 1:00.620s + 4.443s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Nuno Vicente Elite 1:00.622s + 4.445s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Jesus Fernandez Master - 5 1:00.633s + 4.456s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Juan Manuel Collova Pro - 16 1:00.655s + 4.478s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Nastia Mikulenak Master - 5 1:00.662s + 4.485s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Jose Luis Macho Pita Elite 1:00.680s + 4.503s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Rafal Celejewski Elite 1:00.704s + 4.527s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Salvatore Siracusa Master - 1 1:00.713s + 4.536s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Martin Bedoya Elite 1:00.741s + 4.564s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Paweł Zaburski Elite 1:00.747s + 4.570s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Lorenzo Rodrigues Master - 5 1:00.751s + 4.574s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Tomi Kaartinen Elite 1:00.757s + 4.580s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Viktor Dyankov Elite 1:00.804s + 4.627s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Michal Szopinski Master - 2 1:00.811s + 4.634s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Aigars Vitolins Master - 5 1:00.817s + 4.640s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Branislav Mihic Master - 4 1:00.827s + 4.650s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Christophe Dumont Master - 4 1:00.832s + 4.655s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Martin Britain Master - 2 1:00.843s + 4.666s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. George Slater Elite 1:00.857s + 4.680s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Leandro Sereno7 Master - 2 1:00.871s + 4.694s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Dudley Wainwright Pro - 8 1:00.878s + 4.701s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Victor Ramirez Pro - 14 1:00.889s + 4.712s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Abdullah Kasapoglu Master - 4 1:00.897s + 4.720s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Pablo Fernandez Elite 1:00.928s + 4.751s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Iain Bartholomew Pro - 4 1:00.934s + 4.757s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Rimantas Sagatas2 Master - 1 1:00.935s + 4.758s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Matt Bryan Elite 1:00.942s + 4.765s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Andrian Naidenov Master - 2 1:00.943s + 4.766s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Tim Wagner Master - 2 1:00.982s + 4.805s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Sverri Johansen Master - 5 1:00.991s + 4.814s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Ádám Jávor Master - 4 1:00.992s + 4.815s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Katerina Kakni Master - 3 1:01.002s + 4.825s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Konstantin Sobolev Pro - 24 1:01.007s + 4.830s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Robin Goodey Elite 1:01.010s + 4.833s Musim 75, Perlumbaan 7 Apr 3, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Gary Mullins Master - 4 1:01.022s + 4.845s Musim 67, Perlumbaan 17 Dis 7, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Guy Smets Master - 2 1:01.031s + 4.854s Musim 61, Perlumbaan 5 Okt 13, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 196 197 198 » Lompat ke halaman: