Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Bremgarten (Switzerland)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 241 242 243 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Yug Desai1 Elite 1:36.826s + 0.000s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Roland Postle9 Elite 1:36.883s + 0.057s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Mihail Morozov Elite 1:37.266s + 0.440s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Cédrick Flament Elite 1:37.870s + 1.044s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Radek Czech2 Elite 1:37.921s + 1.095s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Róbert László2 Elite 1:37.949s + 1.123s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Gonzalo Alvarez Elite 1:37.980s + 1.154s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Christos Bobolis4 Elite 1:38.353s + 1.527s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Theodosis Vogiatzis Elite 1:38.358s + 1.532s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:38.518s + 1.692s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Nevzat Kasapoglu Elite 1:38.519s + 1.693s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Gábor Safranyik Elite 1:38.612s + 1.786s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. George Slater Elite 1:38.625s + 1.799s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Robin Goodey Elite 1:38.636s + 1.810s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Jan Velske2 Elite 1:38.641s + 1.815s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Stefan Olofsson Master - 1 1:38.947s + 2.121s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Wouter Teuwen Elite 1:39.123s + 2.297s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Łukasz Dudek1 Elite 1:39.220s + 2.394s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Tomek Kiełpiński Elite 1:39.285s + 2.459s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Bert Huylebroeck Elite 1:39.323s + 2.497s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Matt Kasar Elite 1:39.348s + 2.522s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Piotr Noworyta Elite 1:39.511s + 2.685s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Jean-françois Charbinat Master - 3 1:39.575s + 2.749s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Jasper Coosemans Elite 1:39.677s + 2.851s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Maxim Kotov2 Elite 1:39.804s + 2.978s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Max Watson Elite 1:39.838s + 3.012s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Janne Väänänen Master - 2 1:39.863s + 3.037s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Alpo Kaakinen1 Elite 1:39.897s + 3.071s Musim 65, Perlumbaan 8 Jul 3, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Rafal Celejewski Elite 1:39.963s + 3.137s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Sebastian Cucciardi Master - 1 1:40.271s + 3.445s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Edwin Silva Master - 3 1:40.308s + 3.482s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Rogerio Mandler Elite 1:40.312s + 3.486s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Martin Bedoya Elite 1:40.318s + 3.492s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Geoff Atkin Master - 5 1:40.437s + 3.611s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Rei Frost Master - 4 1:40.451s + 3.625s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Pavel Buhharin Elite 1:40.481s + 3.655s Musim 65, Perlumbaan 8 Jul 3, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Alix Martin Elite 1:40.513s + 3.687s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Rimantas Sagatas2 Elite 1:40.560s + 3.734s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Tamás Végh Elite 1:40.589s + 3.763s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Joel Viitikko Elite 1:40.615s + 3.789s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Ivan Silva Elite 1:40.649s + 3.823s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Victor Kamennov Elite 1:40.657s + 3.831s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Mateusz Oleś Elite 1:40.690s + 3.864s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Kristjan Raamann Master - 5 1:40.691s + 3.865s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Atis Praudins Elite 1:40.707s + 3.881s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Konstantin Sobolev Master - 2 1:40.733s + 3.907s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Sam Wainwright Elite 1:40.750s + 3.924s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Alexander Kunze Pro - 12 1:40.755s + 3.929s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Zygmunt Ząb Pro - 13 1:40.771s + 3.945s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Alex Ilushenko Master - 2 1:40.788s + 3.962s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Paulo Pinto1 Elite 1:40.790s + 3.964s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Marvin Mackenberg Master - 3 1:40.794s + 3.968s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Maciek Paruch Master - 4 1:40.831s + 4.005s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Toni Söyrinki Elite 1:40.833s + 4.007s Musim 65, Perlumbaan 8 Jul 3, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Farcy Génel Master - 4 1:40.875s + 4.049s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Jakab Zoltan Elite 1:40.893s + 4.067s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Michael Keeney Elite 1:40.927s + 4.101s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Peter Both Master - 5 1:40.942s + 4.116s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Eduard Gindullin Master - 3 1:40.949s + 4.123s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Ugnius Sagatas Master - 3 1:40.964s + 4.138s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Martin Seppam Elite 1:40.971s + 4.145s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Radek Sus Elite 1:40.989s + 4.163s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Kevin Abdalla Elite 1:41.010s + 4.184s Musim 58, Perlumbaan 14 Mei 9, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Nuno Vicente Elite 1:41.049s + 4.223s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. George Togas Master - 3 1:41.052s + 4.226s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Pablo Borges Elite 1:41.060s + 4.234s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Paweł Zaburski Elite 1:41.063s + 4.237s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Jarosław Nowacki Elite 1:41.093s + 4.267s Musim 55, Perlumbaan 8 Okt 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Pedro Nazaré Elite 1:41.099s + 4.273s Musim 65, Perlumbaan 8 Jul 3, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Apostolis Goutzos Master - 4 1:41.109s + 4.283s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Kreisz Bálint Master - 1 1:41.188s + 4.362s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Kamal Naoui Master - 1 1:41.242s + 4.416s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Viktor Dyankov Elite 1:41.249s + 4.423s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Stas Prost Elite 1:41.260s + 4.434s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Andreas Andreou Master - 5 1:41.291s + 4.465s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Antonio Gattulli Elite 1:41.317s + 4.491s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Milcha Paunovic Master - 5 1:41.365s + 4.539s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Harsh Sheth Master - 2 1:41.379s + 4.553s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Guillaume Delamarre Master - 3 1:41.387s + 4.561s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. James Hitchen Master - 4 1:41.389s + 4.563s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Damian Zglinicki Master - 2 1:41.451s + 4.625s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Ferenc Koncz Elite 1:41.454s + 4.628s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Chico Derqui Pro - 21 1:41.455s + 4.629s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Marko Radakovic Master - 5 1:41.461s + 4.635s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Ivo Marić Master - 5 1:41.467s + 4.641s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Bora Janić Elite 1:41.470s + 4.644s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Ahmet Sonverdi Master - 3 1:41.486s + 4.660s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Martin Britain Elite 1:41.495s + 4.669s Musim 65, Perlumbaan 8 Jul 3, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. David Jones-Winkley Elite 1:41.506s + 4.680s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Joaquín Quintana Master - 3 1:41.533s + 4.707s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Attila Gollovitzer Master - 5 1:41.539s + 4.713s Musim 68, Perlumbaan 11 Jan 25, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Florencia Caro Elite 1:41.548s + 4.722s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Brendon Avery Elite 1:41.548s + 4.722s Musim 62, Perlumbaan 2 Dis 5, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Vladimir Islentiev2 Master - 1 1:41.551s + 4.725s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Jukka Sireni2 Elite 1:41.567s + 4.741s Musim 58, Perlumbaan 14 Mei 9, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Raimonds Urtāns Pro - 6 1:41.577s + 4.751s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Gary Mullins Master - 2 1:41.631s + 4.805s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Veres Tamás Elite 1:41.645s + 4.819s Musim 59, Perlumbaan 4 Jun 6, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Ilya Vedenikov Master - 3 1:41.659s + 4.833s Musim 75, Perlumbaan 8 Apr 7, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. András Bozóti Elite 1:41.684s + 4.858s Musim 70, Perlumbaan 8 Mei 21, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 241 242 243 » Lompat ke halaman: