Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Baku City (Azerbaijan)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 240 241 242 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Dmitry Nechitailo Elite 1:40.664s + 0.000s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Nevzat Kasapoglu Elite 1:41.041s + 0.377s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Róbert László2 Elite 1:41.060s + 0.396s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jasper Coosemans1 Elite 1:41.576s + 0.912s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Jan Velske2 Elite 1:41.692s + 1.028s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. David Jones-Winkley Elite 1:41.741s + 1.077s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Bert Huylebroeck Elite 1:41.899s + 1.235s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Gonzalo Alvarez Elite 1:42.038s + 1.374s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Peter Both Elite 1:42.151s + 1.487s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Roland Postle9 Elite 1:42.213s + 1.549s Musim 64, Perlumbaan 7 Apr 27, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Vladimir Islentiev2 Elite 1:42.225s + 1.561s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Jan Pavlicek2 Elite 1:42.252s + 1.588s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Ahmet Sonverdi Elite 1:42.257s + 1.593s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Andrea Squizzato Elite 1:42.328s + 1.664s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Andreas Ramann Elite 1:42.329s + 1.665s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Harsh Sheth Elite 1:42.375s + 1.711s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Krisztián Veinperl Elite 1:42.380s + 1.716s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Martino Colombo Elite 1:42.427s + 1.763s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Christos Bobolis4 Elite 1:42.464s + 1.800s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Marek Hajnrych Elite 1:42.501s + 1.837s Musim 64, Perlumbaan 7 Apr 27, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Paulo Pinto1 Elite 1:42.527s + 1.863s Musim 59, Perlumbaan 9 Jun 23, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Mihail Morozov Elite 1:42.644s + 1.980s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Yug Desai1 Elite 1:42.678s + 2.014s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Alpo Kaakinen1 Elite 1:42.685s + 2.021s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Mindaugas Bauža Elite 1:42.688s + 2.024s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Alex Holland Elite 1:42.771s + 2.107s Musim 64, Perlumbaan 7 Apr 27, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Jens Frostrup Elite 1:42.773s + 2.109s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:42.786s + 2.122s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Rimantas Sagatas2 Elite 1:42.789s + 2.125s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Marcin Żak Elite 1:42.814s + 2.150s Musim 55, Perlumbaan 2 Sep 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Theodosis Vogiatzis Elite 1:42.822s + 2.158s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Vsevolod Demydov2 Elite 1:42.844s + 2.180s Musim 55, Perlumbaan 2 Sep 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Martin Bedoya Elite 1:42.855s + 2.191s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Vladimir Jelicic Elite 1:42.858s + 2.194s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:42.874s + 2.210s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Kiril Stoianov Elite 1:42.888s + 2.224s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Marcin Kosiór Master - 3 1:42.916s + 2.252s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. José Abi Jaudi Elite 1:42.934s + 2.270s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Pavel Buhharin Elite 1:43.011s + 2.347s Musim 59, Perlumbaan 9 Jun 23, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Paweł Zaburski Elite 1:43.012s + 2.348s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Andreas Andreou Elite 1:43.068s + 2.404s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Alix Martin Master - 2 1:43.135s + 2.471s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Nikolay Ivanov Elite 1:43.180s + 2.516s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Victor Ramirez Master - 4 1:43.184s + 2.520s Musim 64, Perlumbaan 7 Apr 27, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Ivan Lukovkin Elite 1:43.194s + 2.530s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Robin Goodey Elite 1:43.227s + 2.563s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Andrian Naidenov Elite 1:43.230s + 2.566s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Pablo Fernandez Elite 1:43.233s + 2.569s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Janne Väänänen Elite 1:43.239s + 2.575s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Niklas Sörén Elite 1:43.300s + 2.636s Musim 59, Perlumbaan 9 Jun 23, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Patrick Feise Elite 1:43.305s + 2.641s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Łukasz Dudek1 Elite 1:43.305s + 2.641s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Piotr Noworyta Elite 1:43.330s + 2.666s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Viktor Dyankov Master - 2 1:43.331s + 2.667s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Guillaume Delamarre Master - 3 1:43.333s + 2.669s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Radek Sus Elite 1:43.363s + 2.699s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Max Watson Elite 1:43.402s + 2.738s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Joel Viitikko Elite 1:43.420s + 2.756s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Jakab Zoltan Elite 1:43.427s + 2.763s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Erwin Verkade Elite 1:43.440s + 2.776s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Julien Prado Elite 1:43.449s + 2.785s Musim 55, Perlumbaan 2 Sep 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Mike Baston Elite 1:43.475s + 2.811s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Rafal Celejewski Elite 1:43.482s + 2.818s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Carlos Esparza Elite 1:43.515s + 2.851s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Sam Wainwright Elite 1:43.520s + 2.856s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Stas Prost Elite 1:43.524s + 2.860s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Abdullah Kasapoglu Elite 1:43.545s + 2.881s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Evaldas Ruseckas Elite 1:43.551s + 2.887s Musim 64, Perlumbaan 7 Apr 27, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Wouter Teuwen Elite 1:43.554s + 2.890s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Henrique Hughes Paunero Master - 2 1:43.580s + 2.916s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Veres Tamás Elite 1:43.582s + 2.918s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Rafael Mantovani Elite 1:43.586s + 2.922s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Aleksey Titarenko Master - 3 1:43.609s + 2.945s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Ivan Stiva Elite 1:43.619s + 2.955s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Tomek Kiełpiński Elite 1:43.621s + 2.957s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Toni Söyrinki Master - 1 1:43.646s + 2.982s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Joachim Rang Elite 1:43.654s + 2.990s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Aris Tsipras Elite 1:43.657s + 2.993s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Patrik Balogh Elite 1:43.661s + 2.997s Musim 55, Perlumbaan 2 Sep 20, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. George Slater Elite 1:43.681s + 3.017s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Andriy Dyadkovich Elite 1:43.686s + 3.022s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Francesco Lupo Elite 1:43.700s + 3.036s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Raimonds Urtāns Master - 2 1:43.711s + 3.047s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Gábor Safranyik Master - 3 1:43.740s + 3.076s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Diego Mahecha Elite 1:43.759s + 3.095s Musim 64, Perlumbaan 7 Apr 27, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Aleksey Odegov Elite 1:43.763s + 3.099s Musim 57, Perlumbaan 1 Jan 20, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Zoltan Kormos Elite 1:43.767s + 3.103s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Mery Lissarrague Master - 5 1:43.779s + 3.115s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Gareth Love Master - 3 1:43.783s + 3.119s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Alex Ilushenko Elite 1:43.798s + 3.134s Musim 72, Perlumbaan 8 Sep 24, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Kevin Abdalla Elite 1:43.855s + 3.191s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Maxim Kotov2 Elite 1:43.856s + 3.192s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Dmitry Smirnov Master - 5 1:43.865s + 3.201s Musim 53, Perlumbaan 11 Jun 17, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Cédrick Flament Elite 1:43.869s + 3.205s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Ljiljan Ozibal Master - 5 1:43.879s + 3.215s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Lee Harding Elite 1:43.882s + 3.218s Musim 76, Perlumbaan 8 Jun 9, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Emmanuel Manfre Master - 5 1:43.902s + 3.238s Musim 70, Perlumbaan 1 Apr 26, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Pedro Nazaré Master - 2 1:43.908s + 3.244s Musim 64, Perlumbaan 7 Apr 27, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. David Rolleston Elite 1:43.937s + 3.273s Musim 60, Perlumbaan 17 Sep 22, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Lazar Petkovic Master - 2 1:43.950s + 3.286s Musim 68, Perlumbaan 5 Jan 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 240 241 242 » Lompat ke halaman: