Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Grobnik (Croatia)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 195 196 197 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Nevzat Kasapoglu Elite 1:06.738s + 0.000s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Roland Postle9 Elite 1:06.867s + 0.129s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Alpo Kaakinen1 Elite 1:07.394s + 0.656s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Dmitry Nechitailo Elite 1:07.848s + 1.110s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Bert Huylebroeck Elite 1:08.004s + 1.266s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Jan Velske2 Elite 1:08.180s + 1.442s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Gonzalo Alvarez Elite 1:08.457s + 1.719s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Joel Viitikko Elite 1:08.471s + 1.733s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Andreas Ramann Elite 1:08.996s + 2.258s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Peter Both Elite 1:09.012s + 2.274s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Piotr Noworyta Elite 1:09.128s + 2.390s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Ilya Vedenikov Elite 1:09.162s + 2.424s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Alexey Manukalov Elite 1:09.251s + 2.513s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Róbert László2 Elite 1:09.296s + 2.558s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Joachim Rang Master - 5 1:09.306s + 2.568s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Jasper Coosemans Elite 1:09.367s + 2.629s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Radek Sus Elite 1:09.443s + 2.705s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Wouter Teuwen Elite 1:09.479s + 2.741s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Christos Bobolis4 Elite 1:09.520s + 2.782s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Łukasz Dudek1 Elite 1:09.562s + 2.824s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Diego Mahecha Elite 1:09.568s + 2.830s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Vaggelis Mpallas Elite 1:09.568s + 2.830s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Terence Carneiro Master - 5 1:09.607s + 2.869s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Hauke Johannsen Elite 1:09.676s + 2.938s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Marcin Żak Master - 4 1:09.819s + 3.081s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Rogerio Mandler Elite 1:09.830s + 3.092s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Maxim Stroganoff Master - 2 1:09.841s + 3.103s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Pavel Buhharin Elite 1:09.845s + 3.107s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Aleksey Odegov Elite 1:09.853s + 3.115s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Carlos Esparza Elite 1:09.899s + 3.161s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Nagyházi Sándor Elite 1:09.919s + 3.181s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Theodosis Vogiatzis Elite 1:09.954s + 3.216s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Nuno Vicente Elite 1:09.990s + 3.252s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Nikolai Egorov Elite 1:09.998s + 3.260s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Victor Kamennov Elite 1:10.000s + 3.262s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Viktor Dyankov Elite 1:10.021s + 3.283s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Klas Britse Master - 4 1:10.027s + 3.289s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Toni Söyrinki Elite 1:10.048s + 3.310s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Michael Keeney Elite 1:10.083s + 3.345s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:10.088s + 3.350s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Florencia Caro Elite 1:10.121s + 3.383s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Paulo Pinto1 Elite 1:10.129s + 3.391s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Ahmet Sonverdi Elite 1:10.130s + 3.392s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Rimantas Sagatas2 Elite 1:10.134s + 3.396s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Michal Szopinski Elite 1:10.136s + 3.398s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Rafal Celejewski Elite 1:10.150s + 3.412s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Mery Lissarrague Elite 1:10.157s + 3.419s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Manuel João Master - 1 1:10.167s + 3.429s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Sam Tipple Master - 1 1:10.172s + 3.434s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Fernando Sosa Master - 5 1:10.254s + 3.516s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Andrea Squizzato Master - 4 1:10.271s + 3.533s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. James Hitchen Master - 4 1:10.276s + 3.538s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Ivan Bahinov Elite 1:10.282s + 3.544s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Evaldas Ruseckas Elite 1:10.293s + 3.555s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Paweł Zaburski Elite 1:10.328s + 3.590s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Branislav Hrnjak Elite 1:10.352s + 3.614s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Maciej Młynek Master - 1 1:10.372s + 3.634s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. István Farkas Elite 1:10.375s + 3.637s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Tamás Végh Elite 1:10.403s + 3.665s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Martynas Bražėnas Elite 1:10.404s + 3.666s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Edwin Silva Master - 3 1:10.413s + 3.675s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Nikos Tzivas Master - 5 1:10.425s + 3.687s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Martin Seppam Elite 1:10.427s + 3.689s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Aleksey Titarenko Master - 3 1:10.440s + 3.702s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Jarosław Nowacki Master - 1 1:10.441s + 3.703s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Radek Czech2 Elite 1:10.452s + 3.714s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Božidar Topčić Master - 2 1:10.488s + 3.750s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Jukka Sireni2 Elite 1:10.500s + 3.762s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Stefan Leinsinger Master - 1 1:10.510s + 3.772s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Victor Ramirez Master - 4 1:10.519s + 3.781s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Mika Pekkarinen Elite 1:10.532s + 3.794s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. András Bozóti Master - 4 1:10.544s + 3.806s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Uwe Gibis Pro - 17 1:10.548s + 3.810s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Krisztián Veinperl Elite 1:10.550s + 3.812s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Alan Horsley Master - 1 1:10.552s + 3.814s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Alexander Kunze Pro - 11 1:10.553s + 3.815s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Ivan Kudreshov Elite 1:10.553s + 3.815s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Michail Ivanov Master - 4 1:10.575s + 3.837s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Lee Harding Elite 1:10.588s + 3.850s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Stefan Gommans Pro - 19 1:10.602s + 3.864s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Tinie Lourens Master - 1 1:10.604s + 3.866s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Marc Werner Pro - 3 1:10.615s + 3.877s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Stefan Farkas Master - 5 1:10.621s + 3.883s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:10.630s + 3.892s Musim 71, Perlumbaan 8 Jul 23, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Atis Praudins Master - 2 1:10.644s + 3.906s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Dmitri Nadkho Elite 1:10.646s + 3.908s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Andreas Andreou Master - 3 1:10.679s + 3.941s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Melando Tasoso Elite 1:10.679s + 3.941s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Jan Pavlicek2 Elite 1:10.684s + 3.946s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Kaur Kuus Master - 1 1:10.727s + 3.989s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Simone Pasqualoni Master - 4 1:10.733s + 3.995s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Martino Ghirardi Master - 1 1:10.741s + 4.003s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Wilber Morales Pro - 23 1:10.741s + 4.003s Musim 74, Perlumbaan 4 Jan 21, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Apostolis Goutzos Elite 1:10.743s + 4.005s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Pedro Correia Master - 4 1:10.743s + 4.005s Musim 64, Perlumbaan 10 Mei 8, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Julien Prado Elite 1:10.747s + 4.009s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Maxim Kotov2 Master - 3 1:10.752s + 4.014s Musim 54, Perlumbaan 14 Ogo 30, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Mateusz Oleś Elite 1:10.752s + 4.014s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Mihail Morozov Master - 5 1:10.762s + 4.024s Musim 66, Perlumbaan 6 Ogo 28, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Andrej Rilke Master - 5 1:10.766s + 4.028s Musim 59, Perlumbaan 16 Jul 18, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 195 196 197 » Lompat ke halaman: