Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Brands Hatch (United Kingdom)

 
Halaman [12 3 ... 361 362 363 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Kumpulan Tarikh
1. Kevin Abdalla (Ret) 1:21.350s + 0.000s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Viktor Dyankov (E) 1:21.859s + 0.509s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Maurizio Siracusa (E) 1:22.099s + 0.749s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Łukasz Dudek1 (Ret) 1:22.142s + 0.792s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Tamás Végh (Ret) 1:22.263s + 0.913s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Paulo Pinto1 (M1) 1:22.424s + 1.074s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Marc De Jong (Ret) 1:22.431s + 1.081s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Alwyn Van Saarloos (P20) 1:22.458s + 1.108s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Wouter Teuwen3 (E) 1:22.635s + 1.285s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Atis Praudiņš (E) 1:22.656s + 1.306s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Aleksej Sutkin (P13) 1:22.705s + 1.355s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Joachim Vaes (M5) 1:22.712s + 1.362s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Kuba Szajbel (M5) 1:22.735s + 1.385s Musim 89, Perlumbaan 8 Elite Sep 13, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Ian Lynch (Ret) 1:22.755s + 1.405s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Bert Huylebroeck1 (E) 1:22.767s + 1.417s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Patryk Janczak (M1) 1:22.812s + 1.462s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 5 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Victor Kamennov (A17) 1:22.897s + 1.547s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Pavel Buhharin (Ret) 1:22.943s + 1.593s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Jake Clark (P11) 1:22.972s + 1.622s Musim 52, Perlumbaan 14 Master - 1 Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Roland Postle10 (E) 1:23.002s + 1.652s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Mick Ridley (A31) 1:23.019s + 1.669s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 2 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Toygun Senler6 (Ret) 1:23.045s + 1.695s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Boris Hristov (Ret) 1:23.065s + 1.715s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Mikko Suhonen (M4) 1:23.077s + 1.727s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Sergey Sergeev (P9) 1:23.088s + 1.738s Musim 43, Perlumbaan 3 Elite Ogo 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Stefan Gommans (P2) 1:23.089s + 1.739s Musim 39, Perlumbaan 7 Master - 5 Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Manuel João (Ret) 1:23.100s + 1.750s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Maxim Pugovok (Ret) 1:23.141s + 1.791s Musim 39, Perlumbaan 7 Master - 1 Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Luca Molendi (M4) 1:23.142s + 1.792s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Matt Stewart (P25) 1:23.158s + 1.808s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 1 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Andrian Naidenov (M5) 1:23.179s + 1.829s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Christos Bobolis4 (Ret) 1:23.220s + 1.870s Musim 74, Perlumbaan 17 Elite Mac 6, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. André de Carvalho (E) 1:23.249s + 1.899s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Mikołaj Przybylski (Ret) 1:23.265s + 1.915s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Laurent Quinet (M4) 1:23.272s + 1.922s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 2 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Radek Sus (Ret) 1:23.346s + 1.996s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Julien Prado (M2) 1:23.370s + 2.020s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 3 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:23.373s + 2.023s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Maxim Kotov2 (Ret) 1:23.382s + 2.032s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Dmitry Nechitailo (A33) 1:23.400s + 2.050s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 1 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Giuseppe Carlomagno (P13) 1:23.411s + 2.061s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Ari Rautamies (P23) 1:23.414s + 2.064s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 5 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. João Monteiro2 (Ret) 1:23.423s + 2.073s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Ivan Silva (A65) 1:23.423s + 2.073s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 3 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Paweł Zaburski (M3) 1:23.456s + 2.106s Musim 74, Perlumbaan 17 Elite Mac 6, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Mika Pekkarinen (P15) 1:23.461s + 2.111s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 2 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Theodosis Vogiatzis (P10) 1:23.489s + 2.139s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Yug Desai3 (Ret) 1:23.489s + 2.139s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 2 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:23.506s + 2.156s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Alexey Manukalov (Ret) 1:23.524s + 2.174s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Rafal Celejewski (A48) 1:23.537s + 2.187s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Jan Velske3 (Ret) 1:23.549s + 2.199s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 4 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Ondrej Kočiš (P12) 1:23.551s + 2.201s Musim 52, Perlumbaan 14 Master - 5 Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:23.553s + 2.203s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:23.573s + 2.223s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Jukka Sireni2 (Ret) 1:23.576s + 2.226s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Sergio Fanelli (A66) 1:23.583s + 2.233s Musim 89, Perlumbaan 8 Elite Sep 13, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Lorenzo Di Buono (E) 1:23.588s + 2.238s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Cristina Demeo (P23) 1:23.592s + 2.242s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 4 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Filipe Miguel (Ret) 1:23.598s + 2.248s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 2 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:23.600s + 2.250s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. David Rolleston1 (M2) 1:23.602s + 2.252s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 2 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Carlos Esparza (M4) 1:23.602s + 2.252s Musim 74, Perlumbaan 17 Elite Mac 6, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Lee Harding (E) 1:23.624s + 2.274s Musim 74, Perlumbaan 17 Elite Mac 6, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Christoph Seifriedsberger (Ret) 1:23.627s + 2.277s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Julio Asencio (A73) 1:23.644s + 2.294s Musim 89, Perlumbaan 8 Elite Sep 13, 2022 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Alexander Kunze (P7) 1:23.663s + 2.313s Musim 66, Perlumbaan 10 Pro - 12 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Leandro Sereno7 (E) 1:23.665s + 2.315s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Christer Andersson (P25) 1:23.668s + 2.318s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Miel Soeterbroek (M4) 1:23.669s + 2.319s Musim 64, Perlumbaan 13 Elite Mei 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:23.670s + 2.320s Musim 95, Perlumbaan 9 Elite Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Ivan Filipov (Ret) 1:23.676s + 2.326s Musim 52, Perlumbaan 14 Master - 1 Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Ugnius Sagatas (Ret) 1:23.678s + 2.328s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 3 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Sion Francis (Ret) 1:23.688s + 2.338s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Pedro Nazaré (A63) 1:23.688s + 2.338s Musim 43, Perlumbaan 3 Elite Ogo 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Marek Popławski (P20) 1:23.697s + 2.347s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Alix Martin (Ret) 1:23.702s + 2.352s Musim 74, Perlumbaan 17 Elite Mac 6, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Nafornita Adrian (Ret) 1:23.711s + 2.361s Musim 43, Perlumbaan 3 Elite Ogo 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Robin Goodey (Ret) 1:23.724s + 2.374s Musim 74, Perlumbaan 17 Elite Mac 6, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Mark Webster (M1) 1:23.727s + 2.377s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Apostolis Goutzos (P3) 1:23.744s + 2.394s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Abdullah Kasapoglu (A30) 1:23.757s + 2.407s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 4 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Rafael Mantovani (P13) 1:23.766s + 2.416s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Nuno Vicente (P5) 1:23.770s + 2.420s Musim 95, Perlumbaan 9 Master - 3 Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Tomas Červinskis (Ret) 1:23.810s + 2.460s Musim 43, Perlumbaan 3 Elite Ogo 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Timo Sydänmetsä (Ret) 1:23.821s + 2.471s Musim 43, Perlumbaan 3 Elite Ogo 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Jesus Fernandez (P22) 1:23.886s + 2.536s Musim 52, Perlumbaan 14 Master - 2 Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Bora Janić (P1) 1:23.894s + 2.544s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 2 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Toni Söyrinki (E) 1:23.900s + 2.550s Musim 66, Perlumbaan 10 Elite Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Toncho Mihaylov (Ret) 1:23.902s + 2.552s Musim 52, Perlumbaan 14 Master - 4 Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Jesús Pérez (A43) 1:23.904s + 2.554s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 1 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Vincent Gaubert (Ret) 1:23.910s + 2.560s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 3 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Nikos Mouratidis (Ret) 1:23.911s + 2.561s Musim 39, Perlumbaan 7 Pro - 8 Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Guy Smets (Ret) 1:23.912s + 2.562s Musim 43, Perlumbaan 3 Elite Ogo 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Frederico Neves1 (Ret) 1:23.918s + 2.568s Musim 39, Perlumbaan 7 Elite Dis 6, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Mihail Morozov (A30) 1:23.926s + 2.576s Musim 52, Perlumbaan 14 Elite Apr 26, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Pablo Fernandez1 (M2) 1:23.939s + 2.589s Musim 95, Perlumbaan 9 Master - 3 Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Mihail Golovanov (P4) 1:23.950s + 2.600s Musim 95, Perlumbaan 9 Master - 5 Sep 29, 2023 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Stanislav Frolov (A41) 1:23.962s + 2.612s Musim 43, Perlumbaan 3 Elite Ogo 19, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Thomas Bertolino (A4) 1:23.977s + 2.627s Musim 66, Perlumbaan 10 Master - 5 Sep 11, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 361 362 363 » Lompat ke halaman: