Keputusan ujian (Kumpulan: Elite | Musim: 18 | Perlumbaan: 1)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

# Tayar Nama pengurus Kew Masa lap terbaik Jarak Jumlah lap
1 Dunnolop  Philipp Hartmann       1:23.704s  + 0.000s 73
2 Dunnolop  Martynas Atkočius       1:24.382s  + 0.678s 77
3 Pipirelli  Ermin Covic       1:24.649s  + 0.945s 95
4 Badyear  Michael Monaco       1:24.775s  + 1.071s 100
5 Dunnolop  João Monteiro       1:24.896s  + 1.192s 100
6 Michelini  Chris Williams       1:24.922s  + 1.218s 50
7 Dunnolop  Vitor Novo       1:25.184s  + 1.480s 100
8 Dunnolop  Michał Smiatacz       1:27.205s  + 3.501s 100
9 Pipirelli  Heidi Aareskoski2       1:27.661s  + 3.957s 100
10 Pipirelli  Rogerio Mandler       1:27.793s  + 4.089s 100
11 Pipirelli  Alexander Hartmann       1:31.900s  + 8.196s 95
12 Badyear  Leandro Sereno2       1:32.440s  + 8.736s 100
13 Michelini  Jari Aareskoski3       1:32.763s  + 9.059s 100
14 Michelini  Toygun Senler       1:33.098s  + 9.394s 100
15 Michelini  Andrius Talandzevicius       1:33.128s  + 9.424s 100
16 Dunnolop  Joan Centellas       1:33.163s  + 9.459s 100
17 Michelini  Tomasz Wypych       1:33.273s  + 9.569s 100
18 Michelini  Laila Britāle       1:33.561s  + 9.857s 100
19 Michelini  Aleksej Sutkin       1:34.224s  + 10.520s 100
20 Dunnolop  Vladimir Petrov       1:34.291s  + 10.587s 100
21 Pipirelli  Radomir Czech       1:34.596s  + 10.892s 72
22 Dunnolop  Junior Almeida       1:34.713s  + 11.009s 100
23 Pipirelli  Jose Lopez       1:34.804s  + 11.100s 100
24 Pipirelli  Paul Lynch       1:34.845s  + 11.141s 100
25 Pipirelli  Christer Andersson       1:35.435s  + 11.731s 100
26 Dunnolop  Daniele Ambroggi       1:35.914s  + 12.210s 100
27 Michelini  Zdenek Hladik       1:36.087s  + 12.383s 100
28 Pipirelli  Giann Gorospe       1:36.168s  + 12.464s 100
29 Dunnolop  Rui Fonseca       1:36.739s  + 13.035s 100
30 Dunnolop  Oli Jais       1:37.215s  + 13.511s 100
31 Michelini  Vladimir Islentiev2       1:38.503s  + 14.799s 100
32 Dunnolop  Andreas Weilemann       1:39.023s  + 15.319s 98
33 Pipirelli  Audrius Vaitiekunas       1:44.911s  + 21.207s 100
34 Dunnolop  Andy Zavarin       1:45.123s  + 21.419s 100
35 Michelini  Tomasz Kaminski       2:20.796s  + 57.092s 100
36 Michelini  Edvinas Pranculevicius       2:26.786s  + 1:03.082s 100