Keputusan ujian (Kumpulan: Elite | Musim: 21 | Perlumbaan: 1)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:

# Tayar Nama pengurus Kew Masa lap terbaik Jarak Jumlah lap
1 Bridgerock  Laila Britāle       1:13.406s  + 0.000s 96
2 Michelini  Evaldas Ruseckas       1:13.491s  + 0.085s 89
3 Bridgerock  Tomasz Kaminski       1:13.492s  + 0.086s 100
4 Michelini  Marek Marchewka       1:13.616s  + 0.210s 92
5 Michelini  Vladimir Petrov       1:13.816s  + 0.410s 76
6 Bridgerock  Wagner Souza       1:13.945s  + 0.539s 100
7 Michelini  Joan Centellas       1:13.990s  + 0.584s 100
8 Michelini  Justinas Smyšliajevas       1:14.215s  + 0.809s 100
9 Michelini  Fredrik Thorsen       1:14.338s  + 0.932s 100
10 Bridgerock  Theo Panag       1:14.475s  + 1.069s 99
11 Michelini  Nuno Vicente       1:14.657s  + 1.251s 100
12 Bridgerock  Robert Zadrozny       1:15.088s  + 1.682s 100
13 Bridgerock  João Monteiro       1:15.137s  + 1.731s 100
14 Bridgerock  Leandro Sereno2       1:15.293s  + 1.887s 100
15 Badyear  Pedro Wiegels       1:15.584s  + 2.178s 100
16 Michelini  Paul Lynch       1:15.704s  + 2.298s 100
17 Bridgerock  Zdenek Hladik       1:15.716s  + 2.310s 100
18 Bridgerock  Victor Chernyshev       1:15.763s  + 2.357s 100
19 Badyear  Kęstutis Vaškevičius       1:15.915s  + 2.509s 86
20 Bridgerock  Hauke Johannsen       1:15.996s  + 2.590s 100
21 Bridgerock  Denis Grahov       1:16.153s  + 2.747s 100
22 Bridgerock  Vladimir Islentiev2       1:16.183s  + 2.777s 100
23 Bridgerock  Tomas Cervinskij       1:16.389s  + 2.983s 99
24 Badyear  Frederico Neves       1:16.396s  + 2.990s 99
25 Bridgerock  Toygun Senler3       1:16.543s  + 3.137s 100
26 Bridgerock  Maksim Krasnov       1:16.579s  + 3.173s 99
27 Bridgerock  Saulius Kepezinskas       1:16.619s  + 3.213s 97
28 Bridgerock  Gabriel Toma       1:16.659s  + 3.253s 100
29 Badyear  Aleksej Sutkin       1:16.865s  + 3.459s 93
30 Dunnolop  Sion Francis       1:17.350s  + 3.944s 100
31 Dunnolop  Ian Lynch       1:17.824s  + 4.418s 100
32 Bridgerock  Tomasz Petryk       1:17.908s  + 4.502s 100
33 Pipirelli  Julia Panenkova       1:18.010s  + 4.604s 99
34 Michelini  Nikhil Shah       1:18.236s  + 4.830s 100
35 Bridgerock  Nikolay Ivanov       1:18.354s  + 4.948s 100
36 Michelini  Edvinas Pranculevicius       1:18.590s  + 5.184s 100