Halaman « 1 2 3 ... 2376 2377 [2378 Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Magyar Nyelvű Fórum 71333 balasan
Róbert László2
(Kumpulan Elite)



Mod topik
Kiriman: 1838
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71279 dikirim Apr 8 2024, 20:29:28 Sebut 
Quote ( Vass István @ April 7th 2024,14:47:55 )

Az most komoly, hogy eltilt a versenyzéstől a gpro, vagy valami programhiba?

Én sem hallottam még ilyenről.
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71280 dikirim Apr 8 2024, 20:55:17 Sebut 
Quote ( Róbert László @ April 8th 2024,20:29:28 )

Én sem hallottam még ilyenről.
Mostanában a DA esetében alkalmaznak x futamról való eltiltást.
Vass István
(Kumpulan Pro - 9)


Kiriman: 11
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71281 dikirim Apr 9 2024, 00:22:50 (terakhir disunting Apr 9 2024, 00:24:06 oleh Vass István) Sebut 
Nos, ezen a gépen játszom kb. 6-7 éve. El van dugva, senki nem fér hozzá. Senki nem tudja használni. Én sem lépek be másik gépről, de telefonról sem. Érthetetlen számomra. Az ott van felül, hogy nem megfelelő az e-mail címem, viszont kapom rá rendszeresen a figyelmeztetést, ha nem kvaliztam, vagy új szezon kezdődik. Azaz itt sem érthető, hogy pontosan mi zajlik. Már régóta unalmas számomra ez a játék, de függővé váltam. Ha most eltiltanak egy játéktól, ami elvileg azért van, hogy kikapcsolódj, pihenj, stb..., valószínűleg sosem jövök vissza később. Nevetségesnek gondolom, hogy egy olyan játék, amiben már rég nincs tűz (szerintem), eltilt valamiért. Jó, hogy nem kapok piros lapot, meg hat meccs eltiltást, nem?!

Edit.: talán nem véletlenül van egyre kevesebb menedzser.
Bindics Róbert
(Kumpulan Amateur - 77)


Kiriman: 67
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71282 dikirim Apr 9 2024, 02:48:06 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 8th 2024,20:55:17 )

Mostanában a DA esetében alkalmaznak x futamról való eltiltást.


Hogy érted, hogy "X" futamról eltiltanak? Ezt mi alapján tehetik meg? Sok ilyen eset van?


Quote ( Vass István @ April 9th 2024,00:22:50 )

Nos, ezen a gépen játszom kb. 6-7 éve. El van dugva, senki nem fér hozzá. Senki nem tudja használni. Én sem lépek be másik gépről, de telefonról sem. Érthetetlen számomra. Az ott van felül, hogy nem megfelelő az e-mail címem, viszont kapom rá rendszeresen a figyelmeztetést, ha nem kvaliztam, vagy új szezon kezdődik. Azaz itt sem érthető, hogy pontosan mi zajlik. Már régóta unalmas számomra ez a játék, de függővé váltam. Ha most eltiltanak egy játéktól, ami elvileg azért van, hogy kikapcsolódj, pihenj, stb..., valószínűleg sosem jövök vissza később. Nevetségesnek gondolom, hogy egy olyan játék, amiben már rég nincs tűz (szerintem), eltilt valamiért. Jó, hogy nem kapok piros lapot, meg hat meccs eltiltást, nem?!

Edit.: talán nem véletlenül van egyre kevesebb menedzser.


Nekem magas, amiről beszéltek. Azt persze értem, amit írsz. Én már több alkalommal eldöntöttem, hogy befejezem, mert történtek gyanús dolgok a szezonok alatt, de aztán maradtam. Nem vagyok aktív, de azt a heti két beállítást megcsinálom, a többi nem hoz lázba. Sajnos már a futamok sem érdekelnek, túl kiszámíthatóak, illetve sokkal több a random faktor, mint szükséges lenne. Szóval megnézem a tabella állását, beállítom az autót, majd kijelentkezem. Remélem, megoldódik a problémád!
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71283 dikirim Apr 9 2024, 09:25:22 (terakhir disunting Apr 9 2024, 09:29:24 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
@Bindics Róbert (A77) Nem végeztem közvélemény-kutatást. Egy csapattársamat tiltottak el 5 futamra - persze többszöri hadakozás (PM-váltást követően) után. ... és ezt be is tartották.
Régebben ezért kitiltás járt.

Megjegyzem, hogy bajban vannak a DA ellenőrzéssel, mert sokan kijátszák ezt a szabályt, VPN-t használnak. Ezeket egyszerűen csak csalóknak nevezik.
Itt olvashattok erről:
/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=25667&PostId=5077524#post5077524

Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71284 dikirim Apr 9 2024, 09:56:18 (terakhir disunting Apr 9 2024, 09:59:08 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
@Vass István (P9) Nem egyszer találkoztam olyannal, hogy csapattársamat kitiltottak véglegesen, mert DA-t véltek.
Kitartó PM-váltások után sikerült ezt a döntésüket visszavonatni. Mellesleg semmi adat, amit leírtak nem stimmelt (születési hely, lakhely, ...). A tévedésükért még egy röpke elnézést sem kértek.
Igen magas lovon ülnek ezek.
Már kapsz x meccsre történő eltiltást is.
A random kérdésben, mint egyéb másban sem fogadják el a többség kérését, javaslatát. Ezzel ártanak mindennek és egyeseknek. Sőt, elüldöznek sok menedzsert.
Mostanában is, ezzel a telefon mizériával - melytől a létszám emelkedését várják - egyre inkább lex@rják a játék fejlesztését.
Magány véleményem, hogy ezt a játékot hiába optimalizálják telefonra; a készülék alkalmatlan, nem tudja azt, amit egy PC. Talán a PC-n is elrontják az eddig működő dolgokat. Ha tévedek, akkor elnézést. Bizonyára nem értem - a szokásos ködösítéssel - előadott változtatási törekvésüket.

Ha idén Székely Gyuri nem lesz (ELIT) bajnok, akkor azon fog múlni, hogy egy indokolatlan RB-t belöktek neki (megfelelő start-risket alkalmazott). /hu/RaceSummary.asp?Group=Elite&sort=&order=&nat...

Béla Ormos
(Kumpulan Amateur - 49)



Kiriman: 716
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71285 dikirim Apr 9 2024, 10:51:10 Sebut 
Ne felejd el, hogy nem csak telefonos app van, hanem steamen is elérhető a játék. Van is aki onnan játszik, szóval nem értelmetlen a dolog, még ha furának is tűnik.

Azt sokszor elfelejtik az emberek, hogy sok embernek a telefonja az internet, amihez nincs app, az nincs is. Változnak az idők, ami neked normális, az másnak őskövületség, vagy hülyeség. Mindig is így volt.
Gábor Safranyik
(Kumpulan Pro - 1)



Kiriman: 1684
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71286 dikirim Apr 9 2024, 11:12:30 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 9th 2024,09:56:18 )
Ha idén Székely Gyuri nem lesz (ELIT) bajnok, akkor azon fog múlni, hogy egy indokolatlan RB-t belöktek neki (megfelelő start-risket alkalmazott). /hu/RaceSummary.asp?Group=Elite&sort=&order=&nat...



ehm elnézést, de mi számít megfelelő start risknek? Mert ez eléggé tág fogalom, és meghatározás. Millionyi variáció lép fel. Ergo ha csak 1 egység van bármelyik rizikó beállításnál, akkor az úgymond random faktor életbe lép, akár a rajtnál is.

Mindenesetre Gyurit sajnálom én is, mert szurkolok neki nagyon, hogy összejöjjön neki a hőn áhított bajnoki cím, véleményem szerint Gyurninak jobbak a kilátásai, még a sajnálatos kieséssel együtt is.

Hajrá! :)
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71287 dikirim Apr 9 2024, 11:31:57 Sebut 
@Béla Ormos (A49) Lehet tőlem bármi; de egyik sem tudja azt, mint a PC. Én egyszerre több ablakot és több alkalmazást is használok (egy képernyőn). Nekem ez szükséges ahhoz, hogy összehozzam az ideális taktikát.

Nekem az a jó újítás (ezen esetben), ami többet tud, mint a régi.
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71288 dikirim Apr 9 2024, 11:41:28 Sebut 
Quote ( Gábor Safranyik @ April 9th 2024,11:12:30 )



ehm elnézést, de mi számít megfelelő start risknek?
... ami több 10000 esetben a gyakorlatban bevált (statisztika).

... ezért írtam, hogy belökték az RB-t (randomize).

Állandóan ostromolják ezt a rengeteg randomot - minden fórumon.

Ha valaki, akkor - talán - én tudom azt, hogy Székely Gyuri mennyit morfondírozik - évadok óta -, hogy a lehető legeredményesebb legyen. Nem sokan teszik ezt meg; Ő igazán eredménycentrikus.

Természetesen, én is szurkolok Neki, hogy nyerjen; ezért is bosszant ez az indokolatlan (random RB).
Gábor Safranyik
(Kumpulan Pro - 1)



Kiriman: 1684
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71289 dikirim Apr 9 2024, 14:06:25 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 9th 2024,11:41:28 )

... ami több 10000 esetben a gyakorlatban bevált (statisztika).

... ezért írtam, hogy belökték az RB-t (randomize).

Állandóan ostromolják ezt a rengeteg randomot - minden fórumon.

Ha valaki, akkor - talán - én tudom azt, hogy Székely Gyuri mennyit morfondírozik - évadok óta -, hogy a lehető legeredményesebb legyen. Nem sokan teszik ezt meg; Ő igazán eredménycentrikus.

Természetesen, én is szurkolok Neki, hogy nyerjen; ezért is bosszant ez az indokolatlan (random RB).


Én még mindig határozottan tartom azon állításomat, hogy ha valamit a játékon belül erőn felül próbálunk cselekedni, akkor ez a bizonyos random faktor hatványozottan megnövekszik. Ezt azért mondom mert ezt elitben nagyon is megtapasztaltam. Feljutottam elite-ben egy talicska kocsival, meg a személyzettel, de egy Schumachert igazoltam le. Erőn felül ment a szezon elején a kvalikon aztán, 2 RB, meg 2 futamközi random kicsinált ( ebből 1 első körös box)
Nyílván egy randomot benyalni nagyon fájdalmas dolog tud lenni mindig, mert ugye nem számolsz vele.... nem is véletlen hogy random a random.

Ez kb olyan mint a halál.... Egyszer egy nap mindenkit utolér...
Vass István
(Kumpulan Pro - 9)


Kiriman: 11
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71290 dikirim Apr 9 2024, 15:18:32 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 9th 2024,09:25:22 )

@Bindics Róbert (A77) Nem végeztem közvélemény-kutatást. Egy csapattársamat tiltottak el 5 futamra - persze többszöri hadakozás (PM-váltást követően) után. ... és ezt be is tartották.
Régebben ezért kitiltás járt.

Megjegyzem, hogy bajban vannak a DA ellenőrzéssel, mert sokan kijátszák ezt a szabályt, VPN-t használnak. Ezeket egyszerűen csak csalóknak nevezik.
Itt olvashattok erről:
/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=25667&PostId=5077524#post5077524



Írtam nekik, de válaszra sem méltatnak. Semmi baj, legrosszabb esetben befejezem. Vagy, amivel önmagukat lövik tökön, csinálok egy új "csapatot". De kérdezem én, miért jobb, ha csinálsz egy újat, mintha belátnák, hogy a szuper rendszerük tévedett, majd engednek tovább. Először azt hittem, hogy az e-mail cím miatt csinálják.
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71291 dikirim Apr 9 2024, 15:38:14 Sebut 
@Vass István (P9) Ezzel csak az a baj, hogy elölről kezdés esetében az addig megszerzett javaidat elveszted.
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71292 dikirim Apr 9 2024, 15:40:01 Sebut 
@Gábor Safranyik (P1) Pszichológia?
Gábor Safranyik
(Kumpulan Pro - 1)



Kiriman: 1684
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71293 dikirim Apr 9 2024, 15:57:30 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 9th 2024,15:40:01 )

@Gábor Safranyik (P1) Pszichológia?


Dupla hsz ? :D Amugy most (sem) nem értem mire gondolsz :)
György Székely
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 377
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71294 dikirim Apr 9 2024, 16:20:45 (terakhir disunting Apr 9 2024, 16:21:31 oleh György Székely) Sebut 
Safinak válasz: [csak éppen telóról most az idézés sem működik]
Én sem tudom mire vélni az olyan eseteket amikor mondjuk Jasper Bremgartenben szintén RB-t kapott a szervertől. De Roland is járt így előző szezonokban asszem, most én is.
Mike Kreisz
(Kumpulan Amateur - 57)



Kiriman: 239
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71295 dikirim Apr 9 2024, 18:12:10 Sebut 
Tibi, nem szeretnék kérdezősködni, (de hátha kapok tőled választ :) ) ezek alapján Foby témákról van szó, de akkor ezek szerint mikor 97R17 és 98 R4 mind a két futamon durr defektet kaptam és belecsapodtam a falba ezzel bukva egy biztos 1. helyet és egy 3.-at mindkét esetben 1 perc fölött kett volna a mögöttem haladó.

Mindezt 5 futamon belül rám sózta a játék bukva rengeteg milliót és nyilván kopott autót kapva, mert a futam fele fölött történt mind kettő + ugye ajándék 100%törött felfügesztés a 0-ról extra jutalomból.

- Ez a két halál defekt ilyen hamar egymás után az én hibám mert valamit rosszul állítottam be ezek szerint a versenybeállítások közűl?
Csak mert a ct nem közeli barátom és ha van valami probléma tőlem jöjjön be az utolsó körben az utolsó kanyarba is a boxba csak ne csináljon dnf-et.


- A másik kérdés Q1-es szereplésnek hány %-a random a szabados időhöz képest?

Csak mert régi motoros vagyok úgyvélem tudom mikor mi a megfelelő rizikó vállalás Q1-re a pilóta és a többi szettem alapján, ennek ellenére sorozatban 4. kvalin buktam a szabados időmhöz képest és ebből 2 alkalommal 4 tizedes rontás még kedvenc pályán is.
Nem , a túl válalás se a barátom sose , de cserébe eddig kb tudtam mire számíthatok, de mintha már ezt se lehetne egyáltalán kiszámolni, nézhetem vissza az analíziseket , tapasztalataimat, de a Q1 vége mindig rontás lesz mostanában.


Róbert László2
(Kumpulan Elite)



Mod topik
Kiriman: 1838
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71296 dikirim Apr 9 2024, 19:42:35 Sebut 
Quote ( Mike Kreisz @ April 9th 2024,18:12:10 )

Tibi, nem szeretnék kérdezősködni, (de hátha kapok tőled választ :) ) ezek alapján Foby témákról van szó, de akkor ezek szerint mikor 97R17 és 98 R4 mind a két futamon durr defektet kaptam és belecsapodtam a falba ezzel bukva egy biztos 1. helyet és egy 3.-at mindkét esetben 1 perc fölött kett volna a mögöttem haladó.

Mindezt 5 futamon belül rám sózta a játék bukva rengeteg milliót és nyilván kopott autót kapva, mert a futam fele fölött történt mind kettő + ugye ajándék 100%törött felfügesztés a 0-ról extra jutalomból.

- Ez a két halál defekt ilyen hamar egymás után az én hibám mert valamit rosszul állítottam be ezek szerint a versenybeállítások közűl?
Csak mert a ct nem közeli barátom és ha van valami probléma tőlem jöjjön be az utolsó körben az utolsó kanyarba is a boxba csak ne csináljon dnf-et.


- A másik kérdés Q1-es szereplésnek hány %-a random a szabados időhöz képest?

Csak mert régi motoros vagyok úgyvélem tudom mikor mi a megfelelő rizikó vállalás Q1-re a pilóta és a többi szettem alapján, ennek ellenére sorozatban 4. kvalin buktam a szabados időmhöz képest és ebből 2 alkalommal 4 tizedes rontás még kedvenc pályán is.
Nem , a túl válalás se a barátom sose , de cserébe eddig kb tudtam mire számíthatok, de mintha már ezt se lehetne egyáltalán kiszámolni, nézhetem vissza az analíziseket , tapasztalataimat, de a Q1 vége mindig rontás lesz mostanában.




Remélem nem haragszol, ha én (is) válaszolok.

A randomok/defektek véletlenszerűek. Van egy kis esély arra, hogy bekövetkezzenek. Ahogy a lottó ötös is időnként "bejön" valakinek, sajnos a random is. Akár többször egymás után is. Nem tudsz ellene tenni semmit. A hatásait tudod a megfelelő manageléssel kezelni.

A Q1 random az nagyrészt a szett/időjárás/pálya befolyásolta random. A magas risk itt azt jelenti, amit gondohatsz: nagyobb esély a hibára, de a nagyobb mértékű javításra is. Ha túlvállalod magad, akkor nyilván a hiba kerül előtérbe, a javításra meg kicsi lesz az esély... De azért ott van.


Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #71297 dikirim Apr 9 2024, 20:13:16 Sebut 
Quote ( Gábor Safranyik @ April 9th 2024,15:57:30 )

Dupla hsz ?
Nem.
Névre szóló választ egy postba nem tudok írni - nyomákolom, de nem sikerül.

"Amugy most (sem) nem értem mire gondolsz" - azért írtam, mert amit írsz csak megérzés, nem lehet alátámasztani. ... bővebben nem fejteném ki, hogy miért is. Bár látom, hogy Robi megírta: "A randomok/defektek véletlenszerűek."
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71298 dikirim Apr 9 2024, 20:23:06 Sebut 
@Mike Kreisz (A57) Robi, remekül megválaszolta a randomot. Ez a lutri, ami ilyen játékban nemkívánatos elem.

A Q1 és Q2 riskekkel kapcsolatosan ~10000 adatnál tartok, amiből semmi-féle következtetést nem tudtam levonni. Azt hittem, hogy van valami támpont, de nincs; ezért a beépített PH-k is randomizálva vannak.

Ezek mind olyan dolgok, amik a játék irányítóinak tetszenek és nem hajlandók változtatni rajta, annak dacára, hogy emiatt sokan abbahagyják a játékot. <--- legalábbis sokan ezzel indokolták/ják.
Attila Vincze
(Kumpulan Amateur - 54)


Kiriman: 3
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71299 dikirim Apr 11 2024, 00:11:50 Sebut 
Szerintetek esős vagy száraz futamra érdemes inkább készülni?
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71300 dikirim Apr 11 2024, 08:17:45 Sebut 
Esni fog - az biztos; de el is állhat, eleredhet.
Dávid Guti
(Kumpulan Master - 3)



Kiriman: 1670
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71301 dikirim Apr 13 2024, 16:21:23 Sebut 
Quote ( Tibor Szuromi @ April 11th 2024,08:17:45 )

Esni fog - az biztos; de el is állhat, eleredhet.


Szerintem pályát tévesztettél... ;) Mehetnél időjósnak is.
Tibor Szuromi
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 11898
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #71302 dikirim Apr 13 2024, 16:46:25 Sebut 
Quote ( Dávid Guti @ April 13th 2024,16:21:23 )

Mehetnél időjósnak is.
Eduscho Szilárd veszett el bennem.
Halaman « 1 2 3 ... 2376 2377 [2378 Lompat ke halaman:

Balas topik ini