Halaman « 1 2 3 ... 719 [720721 ... 2376 2377 2378 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Magyar Nyelvű Fórum 71339 balasan
Nagy András
(Kumpulan Rookie - 201)


Kiriman: 214
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21571 dikirim Ogo 24 2011, 21:44:34 Sebut 
Félelmetes, hogy páran milyen nagyüzemben csinálják a fake accokat:
64. Allen Bill
70. Sean Green
73. Green Andeson
76. Green Bill
79. Allen Randellatherley
83. Allen Danaspanski
Lehet, hogy nem mind az, de ez a sok "Green" meg "Allen" meg "Bill" kicsit gyanús.
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 43)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (10)
Kiriman lama #21572 dikirim Ogo 24 2011, 22:03:50 Sebut 
Quote ( Feri Ács @ August 24th 2011,20:47:00 )

egetem itt ezeket a fel/le mutogató hüvelykujjakat és most már még biztosabb vagyok abban, amit eddig is tudtam más játékosoktól

Komoly érv. Kb. 3 pec alatt elég sok lefelé mutató ujjat lehet(ne) akár a te neved mellé is tenni:-D
Quote ( Feri Ács @ August 24th 2011,20:47:00 )

alap setupot néztem a magyar fórumról, bár ne tettem volna: rá x napra jött a javítás, bocs nem volt jó. Hát jah... arra magamtól is rájöttem, "jól" is sikerült az a kvali! :D

Ó bocsánat! Te tévedhetetlen vagy, ugye?
Quote ( Feri Ács @ August 24th 2011,20:47:00 )

Leírtam, mondhatni építő jelleggel, hogy pl én miért nem segítem a csapat munkáját.

Az építő jelleg szerintem ott kezdődik amikor segítesz valamiben és nem amikor akadályozod.

Mellesleg, bocs hogy élek, bocs hogy puszta romoblásból magyarítottuk az oldalt és a többi...
Erről jut eszembe. Az oldal magyarítása (csak hogy az általam végzett aljas-szemét-romboló stb. "munka" soha senkit ne zavarjon többet) el fog tűnni. Hamarosan. Addig még bírjátok ki, míg az illetékes felnéz az oldalra. Utána már nem kell elviselnetek, hogy ekkora mocskos-szemét disznó próbáld meg nektek ezzel is keresztbe tenni. Azt viszlát!
Bence Nagy
(Kumpulan Rookie - 239)



Kiriman: 249
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (9)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #21573 dikirim Ogo 24 2011, 22:14:29 Sebut 
Hahhhaahah gyerekek! :D Hát már tudom mért szeretek itt élni kedves Magyarországon... Legalább nevetni lehet az embereken! :D Igaz, hogy ott ahol tudnak tesznek keresztbe a másiknak, forgatják ki egymás szavait, stb stb, de ezt legalább viccesen teszik. Pláne az ilyen fórum"flém"-ekben.
Viccet félre, egy kicsit mindkét oldal tegye félre a gyerekességét szerintem. Feri, Te ezzel nagyon durván aláásod azt amiért itt páran dolgoznak, a közösség kiépítését. Szépen elijeszted az eddig nem tesztelőket attól, hogy teszteljenek. De ha csináltad volna akár egyszer is, tudnád, hogy nincs is igazad.

Quote ( Feri Ács @ August 24th 2011,17:24:27 )

Full új 2-es szintű kocsi, pilótád ne vacsorázzon, mert 97 felé megy az OA, te ne reggelizzél és 21:57 illetve 21:58 között legyél gép előtt. Csak PS-el zaklassá, mert ha 6-ból 1-nél elcsúszol és tévedtél 1/999 -edet, akkor dádá! És csináld amit kell, különben nagy pofonnak leszel kis gazdája és olyan leszel mint a postagalamb - repülsz mindenhonnan össze-vissza.


Na ez egy vicc. Mindenkinél becsúszott már hiba a PS számításba, egy rossz szó nem volt érte. Megesik. Full új kocsis tesztek kb 2 hónapja nincsenek, az újakban ki van emelve, hogy akármilyen kocsi, akármilyen pilóta. Csak egy kis agy kell hozzá. Meg elküldeni pár adatot és várni egy kicsit majdnem tökéletes beállításra. Olyan nagy dolgok ezek? Cserébe kapsz jó beállítást (mint már mondottam), és egy olyan taktikát ami valószínűleg be fog jönni. Tehát aktualitását vesztette ez a kis szösszeneted.
Kasper úrnak meg annyit, hogy én nagyon hálás vagyok a külső fórumért, és szerintem akik ott vannak és csinálják is a dolgot, ugyanígy éreznek. Sajnos mindenkinek nem lehet (nem is kell) megfelelni, de ezt már tudod szerintem. ,) De azért ennyire nem kéne felkapni a vizet, csak moderátor vagy, vagy valami olyasmi.

Egy szónak is száz a vége (vagy fordítva?): Folytassátok a civakodást, én élvezem. Mindkét oldalt meg lehet érteni (valahol mélyen), de szerintem csak az egyiket érdemes. Köszi, hogy végigolvastátok. ;)

u.i.: Magyarország, én így szeretlek
Roland Láng
(Kumpulan Amateur - 62)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (6)   Tidak suka kiriman ini (4)
Kiriman lama #21574 dikirim Ogo 24 2011, 22:15:25 Sebut 
Én nem akarok belefolyni, de elég régóta itt vagyok már (persze vannak nálam sokkal rutinosabbak és jobb játékosok is), és jól elszórakozom a játékkal. Nem veszem véresen komolyan, de igyekszem minél jobban szerepelni...

Na de lényeg, a lényeg, Gáborék munkáját elvitatni nem lehet. Amit pedig volt szerencsém tapasztalni a mögöttem álló szezonok alatt, hogy egyre több játékos jön, akik egyre kevésebb energiát fektetnek a valós tapasztalatszerzésbe, de legalább jó nagy hülyeségeket kérdeznek...

A másik dolog pedig. Akinek nem tetszik az itteni fórum hangneme, és az azt "irányító" öregek stílusa, az dönthet úgy is, hogy kérdések és beszólások helyett inkább elkerüli messzire...
Károly Szanyi
(Kumpulan Rookie - 250)


Kiriman: 162
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #21575 dikirim Ogo 24 2011, 22:16:51 Sebut 
Egy kis kiegészítés az építő jelleghez. (Tudom ne szóljak bele, de nem bírtam ki)

Az állandó pesszimizmus, és a folyamatos negatív hangulatkeltés egy vezetőtől sem tesz hozzá sokat az építkezéshez.

Magyarán a véleményem továbbra is ugyanaz: Gábor jót akar, sokat tesz, csak hát az a fránya stílus nem akar szelídülni (pedig kéne)...
Feri Ács
(Kumpulan Rookie - 42)



Kiriman: 302
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #21576 dikirim Ogo 24 2011, 22:28:39 Sebut 
Quote ( Nagy András @ August 24th 2011,21:44:34 )

Félelmetes, hogy páran milyen nagyüzemben csinálják a fake accokat:

Szerintem (remélem) ezeket utólag azért szűrik alaposan. Legalább is mi már jártunk úgy barátnőmmel, hogy nyaralás alkalmával ketten használtunk 1 gépet (bezony, rákaopott az asszony is :D), és jött az érdeklődő levél, hogy miként is van ez. :) Minden esetre tényleg durva...
Balázs Ordodi
(Kumpulan Pro - 10)


Kiriman: 446
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (7)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21577 dikirim Ogo 24 2011, 22:30:16 (terakhir disunting Ogo 24 2011, 22:30:36 oleh Balázs Ordodi) Sebut 
Quote ( Gabor Kasper @ August 24th 2011,22:03:50 )

Erről jut eszembe. Az oldal magyarítása (csak hogy az általam végzett aljas-szemét-romboló stb. "munka" soha senkit ne zavarjon többet) el fog tűnni. Hamarosan.


1, Ez a munka azért nem csak a Te érdemed!
2, Bár én örülök, ha eltűnik több okból is, de nagyon remélem, hogy nem a te "bosszúd" köszön vissza ebben, mert az nagyon nem lenne jó! (most eléggé úgy hangzik)
3, Ha nem bírod tovább, add le a moderátorságot. (mindenkinek kell pihi)
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 43)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (9)
Kiriman lama #21578 dikirim Ogo 24 2011, 22:32:36 (terakhir disunting Ogo 24 2011, 22:34:16 oleh Gabor Kasper) Sebut 
Quote ( Károly Szanyi @ August 24th 2011,22:16:51 )

Gábor jót akar, sokat tesz, csak hát az a fránya stílus nem akar szelídülni (pedig kéne)...

Ez biztos így van. De tele a kiscipőm-gumicsizmám és a cipősszekrényem úgy általában azokkal akiknek semmi nem jó, semmi nem elég. Persze szónokolni azt tudnak. Azt könnyű.
Ilyenkor pedig (akár jó, akár nem) kinyílik a bicska a zsebemben. És ennyi.

Ettől függetlenül amit fentebb írtam a magyarításról az pedig úgy fog történni. Nem nagyon kellett erőlködni, hogy összeszedjek tizenpár nem is olyan kicsi szabálysértés a nagyrabecsült néptársak cselekedeteiből összevetve azzal az idővel amikor biza itt minden ángliusul volt. Nekem nem lesz munkám vele, az oldal megszabadul pár okos embertől. Mindenki nyer vele szerintem. Ugyanez áll a külső oldalra is. Még meggondolom, de azt hiszem minden olyasmi amihez a legcsekélyebb közöm van sürgősen repül onnan elfele. Boldoguljon mindenki magának! Majdcsak kibírom valahogy a csapattársak segítségével. Persze csak addig amíg őket is tönkreteszem, mint a magyar KÖZÖSSÉGET!

Quote ( Balázs Ordodi @ August 24th 2011,22:30:16 )


1, Ez a munka azért nem csak a Te érdemed!


Ezt nem is állítottam. Legalábbis remélem:-D

Quote ( Balázs Ordodi @ August 24th 2011,22:30:16 )

3, Ha nem bírod tovább, add le a moderátorságot. (mindenkinek kell pihi)


Már többször ajánlottam sokaknak, hogy lehet rá jelentkezni.
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 43)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #21579 dikirim Ogo 24 2011, 22:38:49 Sebut 
Quote ( Bence Nagy @ August 24th 2011,22:14:29 )

Kasper úrnak

Jujj ezt csak most látom! Ezt kikérem magamnak, úr sose voltam:-D
Károly Szanyi
(Kumpulan Rookie - 250)


Kiriman: 162
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21580 dikirim Ogo 24 2011, 22:43:39 Sebut 
[
Quote ( Gabor Kasper @ August 24th 2011,22:32:36 )

Ugyanez áll a külső oldalra is. Még meggondolom, de azt hiszem minden olyasmi amihez a legcsekélyebb közöm van sürgősen repül onnan elfele. Boldoguljon mindenki magának!


Abszolút egyet értek a saját boldogulással. DE.
Azért remélem lesz némi kifizetődése annak a 15-20, általad már említett embernek, aki folyamatosan adatokkal segítette a PS számolótok kifejlesztését (minden gyanúsítás nélkül írom ezt)...
Mátyás Kinde
(Kumpulan Rookie - 2)


Kiriman: 2205
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (5)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #21581 dikirim Ogo 24 2011, 22:50:35 Sebut 
Ezennel váltottam "Pirate" nyelvre. :D
Feri Ács
(Kumpulan Rookie - 42)



Kiriman: 302
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (8)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #21582 dikirim Ogo 24 2011, 22:53:48 Sebut 
Quote ( Károly Szanyi @ August 24th 2011,22:43:39 )

Abszolút egyet értek a saját boldogulással. DE.
Azért remélem lesz némi kifizetődése annak a 15-20, általad már említett embernek, aki folyamatosan adatokkal segítette a PS számolótok kifejlesztését (minden gyanúsítás nélkül írom ezt)...

Nem akartam ismét hozzászólni a témához, mert eléggé meddő "vitának" tűnik, szóval én részemről fel is adtam - nem egyről beszélünk, nem egy nyelven...!
Ugyanakkor ahogy más is mondta vitathatatlan érdemei vannak Gábornak (és természetesen még jó pár emberkének) és azt azért nem hiszem, hogy bárkinek is bármi hátsó szándéka lett volna vagy lenne az adatokkal. Tehát én nem aggódnék emiatt és végül is ez egy játék, ne szekálljuk már szét egymást! :)
Roland Láng
(Kumpulan Amateur - 62)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (6)
Kiriman lama #21583 dikirim Ogo 24 2011, 22:54:55 Sebut 
Quote ( Mátyás Kinde @ August 24th 2011,22:50:35 )

Ezennel váltottam "Pirate" nyelvre. :D


most nem tudom eldönteni, hogy a feszültséget igyekszel csökkenteni ezzel a "vicces" kijelentéssel, vagy egy hihetetlenül émelyítő belső késztetés fojtogatott, mely arra késztetett, hogy közérdekű közleményként kezeled eme felettébb érdekfeszítő információt...

...BTW én az angol nyelvet használom :D:D
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 43)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #21584 dikirim Ogo 24 2011, 22:57:52 (terakhir disunting Ogo 24 2011, 23:11:11 oleh Gabor Kasper) Sebut 
Quote ( Feri Ács @ August 24th 2011,22:53:48 )

és azt azért nem hiszem, hogy bárkinek is bármi hátsó szándéka lett volna vagy lenne az adatokkal

Jó pénzért eladtam mindent a kínaiaknak...
Quote ( Károly Szanyi @ August 24th 2011,22:43:39 )

Azért remélem lesz némi kifizetődése annak a 15-20, általad már említett embernek, aki folyamatosan adatokkal segítette a PS számolótok kifejlesztését (minden gyanúsítás nélkül írom ezt)...

Miért ne lenne?
Dániel Szarka
(Kumpulan Rookie - 130)


Kiriman: 108
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (5)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21585 dikirim Ogo 25 2011, 00:03:51 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 00:05:51 oleh Dániel Szarka) Sebut 
Húdedurcalettittminden :D
Pedig csak fél napot nem néztem fel.
1. Szerintem egy forumra nem elég egy moderátor. Sem lelkileg sem időben nem lehet ezt birni, ráadásul több moderátor ezt állatlában másképp lát egy helyzetet, így igazságosabb.

2. Kötözködni ilyen hülyeségeken nem érdemes. Ha nem értesz valamivel eggyet (Pl. Feri), akkor mondd el mi nem tetszik (normális stílusban) és lépj tovább.

3. Gábor meg vagy tudomásul veszi vagy.... felkapja a vizet, balhét csinál stb...
De megértem, mert ahogy elöttem is mondták, kell egy kis pihi mindnekinek. Nem lehet ezt végig birni.

Még annyit: Gábor, nemértem a mártirkodásod... mindig mikor valakniek valmi nem tetszik, balhézol, hogy mi mindent "nem tettél"... ezt már nem előszőr csinálod.
De vedd észre kérlek, a munkádat mindenki megbecsüli és értékeli. Nem értem miért jó "maggadal rántani" a munkád.. ezzel tényleg ártanál azoknak is akik melletted álltak.

Magamról: Igyekeztem külső forumra járni de nem lett elég időm rá. Tesztelni késöbb akartam volna, mikor már nincs esélyem a feljutásra benn maradásra stb... most kerültem pont sínre, mikor a tesztelések kezdődtek. (ezt azért mondom, mert hátha más is van így, nem csak gonosz emberek vannak)
Sajnálnám Gábor, ha ilyen haraggal hagynád itt a közösséget. (elnézést hogy ilyen hosszú lett)
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 43)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (9)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #21586 dikirim Ogo 25 2011, 05:25:29 Sebut 
Quote ( Dániel Szarka @ August 25th 2011,00:03:51 )

nemértem a mártirkodásod...

Hát ha ez az...
Quote ( Dániel Szarka @ August 25th 2011,00:03:51 )

mikor valakniek valmi nem tetszik

Itt nem a "nem tetszés"en van a hangsúly
Quote ( Dániel Szarka @ August 25th 2011,00:03:51 )

balhézol, hogy mi mindent "nem tettél"..

Max. nem csípem, hogy ha olyan valaki szólja le a dolgokat, aki 1 gombnyomással sem vett részt benne
Quote ( Dániel Szarka @ August 25th 2011,00:03:51 )

Magamról: Igyekeztem külső forumra járni de nem lett elég időm rá. Tesztelni késöbb akartam volna, mikor már nincs esélyem a feljutásra benn maradásra stb... most kerültem pont sínre, mikor a tesztelések kezdődtek. (ezt azért mondom, mert hátha más is van így, nem csak gonosz emberek vannak)

Azt azért nagyjából leszűrtük, hogy:

-Nagyon sokan szeretnénk látni 1 kupát a magyar nemzet nevénél
-1400 emberből 1400 szájjal, "csinálással" kb. 50

- "Teszt": Ahogy én tenném ha "vak-béna-süket és abszolút kezdő" lennék. Ha sikerül idetalálnom és meglátom a kb. 2 oldalanként feltűnő külső segítség lehetőségét, hát izibe rárepülnék. Körülnéznék és ha ott mondjuk példákkal igazolva látom, hogy "nézd, má' ezek a hülyék nem is elrontani akarják az életemet" akkor LEHET, hogy megpróbálnám azt csinálni, amit leírtak(itt a PS elérésére gondolok). A kicsi próbálkozásaimat vagy elküldeném PMben valakinek aki hozzáértőnek tűnik vagy szimplán feltenném a megfelelő helyre. Oszt majd megmondják, hogy jó-e vagy nem vagy mit csináljak. Lehet, hogy elsőre nem, de hátha ötödik versenyre már sikerül. Én jobb leszek, az a sok "okoska" meg nyer még 1 adatsort amivel játszadozhat.
Nem akarok személyeskedni (ezért nem írok nevet), de tényleg hidd el, hogy volt olyan eset egy korábbi tesztkísérletnél, hogy az illető jelentkezett, majd amikor megadtuk neki a paramétereket szó szerint elküldött a jófrancba, hogy nehogy már megmondjuk hogyan is kell ezt.
De mondhatnék olyan embert is akinek elküldtük a beállítást és mind a 8 kört lefutotta ugyanúgy...
Ráadásul a PS a mostani állapotban egyáltalán nem ördöngösség:
1. Ott a greasemonkey alá készített számoló (ha jól tudom)
2. Van ott XLS verzió is (Igaz nem teljes körben elérhető, a hibái miatt). Kinek van kedve leszúrást kapni (ld. pár oldallal feljebb), mert valami hibás?
3. S27R1től indul (ha igaz) a teljesen online verzió, szó szerint mindennel ami kell!

Ebből az 1.-3. nem az én szellemi termékem, esetleg csak a sok-sok "csináljunk már valamit" hiszti indította el a készítést.

Utolsó dolog. Nem véletlenül ajánlottuk azt is, hogy az adott tesztelésre szánt futamra 1-1 embert átveszünk Holidayban. Te segítesz vele a plusz 1 adatsor miatt, mi pedig megcsináljuk a dolgot helyetted. Erre is kaptam olyan választ (név nélkül és fejből (tehát nem pontosan) idézve), hogy: Ne akarjak már az asszonykája mellé feküdni az ágyába...
Akkor kinek hisztis a hozzáállása?

Szigorúan véve (mivel eddig egyetlen felsőbb matematikában igazán járatos ember sem bukkant fel itt) a legegyszerűbb "feltörés":

1. Pilóták vs. PS összefüggései (ere kiváló lehetőség bármely R1 futam)
2. Ha az első kész jöhet az autószintek vs. PS dolog (ez kicsit nehezebb, mert sok-sok zsír új verda kell)
3. Minden vs. PS (de egy taktikán, hogy a gumikérdés is tisztázódjon)
4. Itt már minden mindegy:-D
5. Az egészet újra és újra kezdeni, mert vélhetőleg a dolog MINDEN pályán kicsit más.
6. Ezt összefogni, számolni, kérni-könyörögni adatokért folyamatosan.

Mellesleg remélem, hogy soha sehol nem állítottam, hogy ez csak az én munkám és eredményem, mert ez nincs így. Szívesen vállaltam/vállalom amit tudok, de pl.: a tizensok ismeretlenes egyenletek fejben levezetése vagy éppen 1 java-s segítség összekalapálása nem az én világom...
Tibor Szuromi
(Kumpulan Rookie - 4)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21587 dikirim Ogo 25 2011, 07:37:43 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 07:38:14 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
Én azt gondolom, ha az ember egy játékba belekezd, akkor próbálja feltérképezni a hátterét; ha csak nem a vak-világban akar tapogatózni.
Szerencsejátékoknál megnézi a nyerés esélyét, ez alapján el tudja dönteni, hogy melyikkel próbálkozzon.
Kártya-játékoknál is esélyeket, taktikákat elemez (eklatáns példa a póker).
Menedzser-játékoknál pedig próbálja kifürkészni, hogy mi módon irányítsa a csapatát, hogy sikeres lehessen.
Túl hosszúra sikeredne a HSZ-m, ha konkrét példát írnék le.
Én itt szeretném módszeresen gurítgatni a színes golyóimat és nem csak úgy "habokra".
Kérem senki se vegye el!?!
Köszönöm!
Istvan Pál
(Kumpulan Rookie - 213)



Kiriman: 212
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21588 dikirim Ogo 25 2011, 08:05:13 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 08:06:10 oleh Istvan Pál) Sebut 
Kedves Gábor!
Szerintem mindenki elismeri a munkádat!!!
Ha valaki beszól, vagy a nemtetszését fejezi ki, az csak azért van, mert minden ember más, és nem mindenki ugyanúgy gondolkodik. Tudom ez közhely, de ha ezeket elfogadjuk, akkor rájöhetsz, hogy senki sem gondolja, hogy felesleges a munkád...
Sajnos ezeket le kell nyelni, mivel mindenkinek más a véleménye, de szerintem ez az életben mindenhol így van.
Esetleg egy olyan próbálkozást látnék megoldásnak, ha egy olyan fórumot, vagy chat-szobát nyitnátok, ami zártkörű, és ott korlátozva van, hogy ki lehet ott!
De egy ilyen nyilvános fórumon mindig lesznek ilyen viták...
Szerintem erre a magyar fórumra, és a külsőre szükségünk van!
Dominik Fekete
(Kumpulan Rookie - 153)


Kiriman: 98
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21589 dikirim Ogo 25 2011, 08:59:30 Sebut 
Én is nagyon szívesen segítenék de ezt a PS-t még megg kell értsem! Amint megérzem e lényegét máris ''szolgálatban állaok'' és segítek ha tudok.
Patrik Hámori
(Kumpulan Rookie - 44)


Kiriman: 105
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #21590 dikirim Ogo 25 2011, 09:01:26 Sebut 
ha már végeztetek akkor csinálok új témát:D foci területén ki kinek szurkol vagy miért nem szereti a focit?
József Magyari
(Kumpulan Rookie - 72)



Kiriman: 458
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21591 dikirim Ogo 25 2011, 09:20:29 Sebut 
Milyen jó ha szezon van, akkor nem érünk rá egymást nyírni, hanem játszunk......
Mátyás Kinde
(Kumpulan Rookie - 2)


Kiriman: 2205
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21592 dikirim Ogo 25 2011, 09:51:37 Sebut 
az első staff decision hétfőn lesz?:)
Veres Tamás
(Kumpulan Amateur - 45)


Kiriman: 5060
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21593 dikirim Ogo 25 2011, 10:01:14 Sebut 
Nemértem,hogy minek kéne megszüntetni a magyar nyelvet?
Ezzel csak a magyaroknak tennétek keresztbe,mert sokan nem tudnak angolul/németül,mivel vannak fiatalok is.
Szóval remélem,hogy nem gondoljátok komolyan,hogy megszüntetitek a saját nyelvünket,mert különben a vb 3.helytől garantáltan búcsút lehet venni.
Alex Tolmar
(Kumpulan Rookie - 108)



Kiriman: 864
  Negara:
England 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #21594 dikirim Ogo 25 2011, 10:01:17 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 10:06:22 oleh Alex Tolmar) Sebut 
Quote ( Feri Ács @ August 24th 2011,20:47:00 )

Én nem segítséget kértem, éppen hogy segíteni akartam! Leírtam, mondhatni építő jelleggel, hogy pl én miért nem segítem a csapat munkáját.


Ez a mondat mindent elarul rolad.
Ugy latom, meg nem regisztraltal a kulso oldalon. Nem a segitseged kerem, hanem epp segiteni akarok, amikor azt mondom: meg se probald... ;)

Edit: nagyon-nagyon sokat dolgoztunk a forditason, de nem banom, ha lekerul, mert tobbet art, mint hasznal. :(
Szabolcs Habóczki
(Kumpulan Amateur - 48)



Kiriman: 644
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #21595 dikirim Ogo 25 2011, 10:35:05 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 10:36:20 oleh Szabolcs Habóczki) Sebut 
Az én véleményem igazán az, hogy tényleg különböző emberek vagyunk, különböző véleménnyel. Viszont egy dolgot nem lehet elvitatni, hogy amióta létezik a külső fórum, azóta lényegesen könnyebb előre haladni és fejlődni a játékban. A saját példámon kiindulva kb. 2-3 szezonban mentem úgy, mint vak az erdőbe, de szerencsére a régi embereknek köszönhetően el kezdtem fejlődni és most már sokkal jobban tudok szerepelni és egyre több dolgot értek meg, hogy mi miért történik. Ezt szó szerint a külső fórumnak és a csapatomnak köszönhetem. Azt pedig mindenkinek el kell fogadnia, hogy továbbra is ilyen ütemben tudjunk fejlődni, ahhoz minél több adatra és emberre szükség van! Higgyétek el, hogy csak közös munkával tudunk olyan fejlődést produkálni, ami a végén akár egy kupát eredményezhet majd a "kis" Hazánknak. Mindenkit csak arra szeretnék kérni, hogy regisztráljon a külső fórumra és versenyenként azt a pár percet fordítsa az adatok megadására, hogy segítse Gáborék munkáját. Tényleg megéri ezt higgyétek el nekem.

Egy szó, mint száz ha jobban összefogunk, akkor jobb eredményt érhetünk el!
Merse Kovácsházi
(Kumpulan Amateur - 8)



Kiriman: 784
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (12)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #21596 dikirim Ogo 25 2011, 10:42:42 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 10:44:44 oleh Merse Kovácsházi) Sebut 
Gábor már elnézést, de úgy viselkedsz, mint egy öt éves diktátor.
Öt éves, mert "fujjdeutállaktitet, nem játszhattok a focilabdámmal" és ész nélkül rombolni kezdesz. Törlöd a magyar nyelvet (nem mintha használnám), törlöd a külső fórumról ami szerinted a tied. Tisztára mint egy óvodás...
Diktátor, mert úgy véled, hogy mindennek úgy kell lennie, ahogy te azt kitaláltad, és az úgy jó. És az összes többi ember a hülye meg a bunkó, mert nem hajlandó azt csinálni, amit te mondasz nekik, és nem fogják fel, hogy nekik az lesz jó, amiről te azt mondod, hogy jó lesz nekik.
Az emberek nem így működnek!

Én még viszonylag új vagyok, alig két és fél szezonnal a hátam mögött. Még mindig vannak apróbb dolgok, amiket nem értek, még mindig elég sokat hibázom, még mindig elrontom a PS kiszámolását. Gyakran azt sem tudom, megtaláltam-e.

Arra akarok rámutatni, hogy sokunk eleve még nincs azon a szinten, hogy minden apró részletre oda tudjon figyelni. Örülünk, ha minden rendben megy, fejlődik a pilóta, szerzünk pár pontot, nem szúrjuk el az üzemanyag kiszámolását.
És akkor jössz a magad nem épp visszafogott stílusában és ordítasz, hogy most aztán midnenki azonnal diktálja a következő adatokat - és mondasz huszonhárom dolgot, amiről lehet, hogy az itt lévők kétharmada azt sem tudja, mi az, vagy hogy kell kiszámolni.

Aki több segítséget akar először maga segítsen! Ha adatokat akarunk gyűjteni, először "ki kell nevelni" azokat a játékosokat, akik értik is az adatokat, otthonosan mozognak köztük, könnyedén kiszámolják, felfogják mit jelentenek, mit hogyan befolyásolnak.
Tizenakárhány szezon tapasztalatával ez már nem tűnik nehéznek, de azoknak, akik csak most kezdték, felfoghatatlanul komplex adathalmazról van szó. Kell néhány szezon mindenkinek, mire meglátja az összefüggéseket és felfogja a dolgokat.
Amennyiben gyorsan adatokat akarsz gyűjteni, akkor először el kéne magyarázni az embereknek, hogy melyik adat micsoda, mit befolyásol, mire lehet belőle következtetni. És nem úgy, hogy "ott a külső fórum, kérdezd meg ott", vagy hogy "ki kell tapasztalni", mert az ember gyakran nem is tudja, mire kéne oda figyelnie.

Szerintem ha hatékonyan akarjuk ezt csinálni, akkor írni kell egy szájbarágós tutorialt pl. a kocsi beállításáról, arról, hogyan befolyásolják az egyes körülmények azt stb. Mert így az ember gyorsabban megérti, mi történik körülötte, és meg is érti, hogyan segíthet a többieknek.
Persze lehet továbbra is dühöngeni, meg követelőzni, csak nem biztos, hogy hatékony lesz. Elvégre egy újszülött madárfiókától hiába követeled, hogy repüljön, ha nem tanítottad meg előtte...
Gabor Kasper
(Kumpulan Amateur - 43)



Kiriman: 6223
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (5)
Kiriman lama #21597 dikirim Ogo 25 2011, 10:51:57 Sebut 
Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )

Aki több segítséget akar először maga segítsen!

Ezt ki nem tette meg?
Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )

Szerintem ha hatékonyan akarjuk ezt csinálni, akkor írni kell egy szájbarágós tutorialt pl. a kocsi beállításáról, arról, hogyan befolyásolják az egyes körülmények azt stb

Szerinted nincs ilyen?
Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )

És az összes többi ember a hülye meg a bunkó, mert nem hajlandó azt csinálni, amit te mondasz nekik, és nem fogják fel, hogy nekik az lesz jó

Nem kötelező azt csinálni. Viszont fikázni sem kell. Főleg ha nem érti miről van szó.
Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )

Törlöd a magyar nyelvet (nem mintha használnám)

Akkor miért fáj?
Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )

törlöd a külső fórumról ami szerinted a tied.

Miért ne?
Quote ( Alex Tolmar @ August 25th 2011,10:01:17 )

Ugy latom, meg nem regisztraltal a kulso oldalon.

De megpróbálta...
Quote ( Veres Tamás @ August 25th 2011,10:01:14 )

Nemértem,hogy minek kéne megszüntetni a magyar nyelvet?
Ezzel csak a magyaroknak tennétek keresztbe,mert sokan nem tudnak angolul/németül,mivel vannak fiatalok is.
Szóval remélem,hogy nem gondoljátok komolyan,hogy megszüntetitek a saját nyelvünket,mert különben a vb 3.helytől garantáltan búcsút lehet venni.

Nem az én véleményem (de egyetértek), hogy a magyar nyelv ELŐTT az átlag IQ a duplája volt...
Zoltán Babos
(Kumpulan Rookie - 46)


Kiriman: 238
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21598 dikirim Ogo 25 2011, 10:56:24 Sebut 
Quote ( Mátyás Kinde @ August 25th 2011,09:51:37 )

az első staff decision hétfőn lesz?:)


Igen.
Alex Tolmar
(Kumpulan Rookie - 108)



Kiriman: 864
  Negara:
England 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (2)
Kiriman lama #21599 dikirim Ogo 25 2011, 10:57:33 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 10:59:40 oleh Alex Tolmar) Sebut 
Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )

Aki több segítséget akar először maga segítsen!

Rossz ajton tetszik kopogtatni! Ez bosszantotta fel Gabort, szerintem joggal, hogy sokan vagyunk, akik segiteni szeretnenk, erre jon nehany ember, aki azt mondja, nem segitunk. Ebbol lett elege.

Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )

Szerintem ha hatékonyan akarjuk ezt csinálni, akkor írni kell egy szájbarágós tutorialt

Write-only modban ragadtal, ha jol latom. Tessek szetnezni a kulso forumon. Van leiras, van szajbaragas. MINDEN van, ami kell.

Edit vigyorog, mert alapvetoen nagyon rosszindulatu... :)
Quote ( Gabor Kasper @ August 25th 2011,10:51:57 )

Quote ( Alex Tolmar @ August 25th 2011,10:01:17 )Ugy latom, meg nem regisztraltal a kulso oldalon. De megpróbálta...
Tibor Szuromi
(Kumpulan Rookie - 4)


Kiriman: 11906
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #21600 dikirim Ogo 25 2011, 10:59:34 (terakhir disunting Ogo 25 2011, 11:02:57 oleh Tibor Szuromi) Sebut 
Quote ( Merse Kovácsházi @ August 25th 2011,10:42:42 )


Én még viszonylag új vagyok, alig két és fél szezonnal a hátam mögött.

Merse!
Én is annyi tapasztalattal vagyok futam-számban kb., mint Te.
Én viszont rengeteg mindent nem értek!
Viszont, amit Gáborék csapata kér azt nagyon hamar megtanultam és szinte alig hibázok a PS kérdésében (ha hibázok az akkor sem a szisztéma értetlenségéből adódik; hanem a játék kezeléséből /pl. nem figyelek és a gép lassúsága miatt 2x nyomom le ugyanazt a gyakorló kőrt, stb.../).
Nekem ne mond, hogy 1339 (pillanatnyilag) magyar manager-ből csupán cca. 20 az, aki tapasztalt a PS elkészítése tekintetében, a többi meg tök kezdő!
Pedig állítom, hogy néhány perc többlet munka csupán az adatok elküldése, és nincsenek olyan követelmény-szintek, ami nem teljesíthető! Volt, hogy zsír új verdát kértek (régebben volt ilyen), de én nem tudtam azt megcsinálni és eltekintettek tőle (nem állítottak sarokba és nem térdepeltem génkezelt kukoricán).
Halaman « 1 2 3 ... 719 [720721 ... 2376 2377 2378 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini