Halaman « 1 2 3 ... 1626 [16271628 ... 2377 2378 2379 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Magyar Nyelvű Fórum 71346 balasan
Róbert László2
(Kumpulan Amateur - 94)



Mod topik
Kiriman: 1839
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48751 dikirim Nov 22 2013, 22:11:42 (terakhir disunting Nov 22 2013, 22:24:48 oleh Róbert László) Sebut 
Vérfürdő van... a csoportomban vagy hat random volt eleddig.

Quote ( Attila Gyurcsek @ November 22nd 2013,22:19:39 )

Lehet valóban csókos vagyok? :o) Nálunk egy random volt, az pedig nekem kedvezett megint. Félek ezt még kamatostól kell visszafizetnem. :o)


Remélem nem!

Más: aki érti, mi lett a pontszerzők befutója a csoportomban, az magyarázza meg nekem. (A 4. helyezett a fejemben lévő zavar oka...)
Attila Gyurcsek
(Kumpulan Amateur - 90)



Kiriman: 714
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48752 dikirim Nov 22 2013, 22:19:39 (terakhir disunting Nov 22 2013, 22:41:52 oleh Attila Gyurcsek) Sebut 
Lehet valóban csókos vagyok? :o) Nálunk egy random volt, amit figyeltem, mert a környékemen volt, az pedig nekem kedvezett megint. Félek ezt még kamatostól kell visszafizetnem. :o)

H/1, 0 CT-vel bejöttem a 4. helyre. Gratula a szerelőimnek, akik nagyon szép boxot produkáltak, és a pilótámnak, hogy rázós gumin sem remegett meg a keze, és feltartotta a nála 1 másodperccel gyorsabb versenyzőt ezzel bebiztosítva a 4. helyet, még ha valószínű anélkül is meg lett volna. :o)

Nagyon elégedett vagyok, sokkal rosszabb eredményre számítottam. :o) Ez kellemes csalódás!
Kreisz Bálint
(Kumpulan Rookie - 354)



Kiriman: 445
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (6)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48753 dikirim Nov 22 2013, 22:20:39 Sebut 

A csoportunkban magyar 1-2-3 lesz. :)
Szabo Alfred
(Kumpulan Rookie - 297)


Kiriman: 60
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (5)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48754 dikirim Nov 22 2013, 22:25:23 Sebut 
Első Győzelmem a Játékban !!
Tudom hogy ez a nemzetek Versenyében nem sokat számit de én nagyon örülök neki.
Ráadásul a csoportomban az első és a második helyzett is magyar manager lett !
Hajrá Magyarország :)
Norbert Kiss
(Kumpulan Rookie - 405)


Kiriman: 136
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48755 dikirim Nov 22 2013, 22:25:39 Sebut 
4. hely :) Visszatért a régi formám? :O (Utolsó körben vesztettem el a 3. helyet...) Gratulálok minden eredményes magyarnak
László Jandó
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 120
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48756 dikirim Nov 22 2013, 22:26:01 Sebut 
Quote ( Roland Láng @ November 21st 2013,21:00:36 )

<!--JavaScript Tag // Tag for network 5205: Intergi // Website: GPRO OOD // Page: gpro // Placement: gpro_300x250 (2485297) // created at: Aug 6, 2012 3:03:52 PM-->
<!--
document.write('');
//-->





<!-- End of JavaScript Tag -->Íme az eredeti hozzászólás:


Quote ( Veres Tamás @ November 20th 2013,16:50:52 )

+ Gábor: ti full amatőrnek nézitek a csapatomat? pontosan tudjuk hogy mi befolyásolja a pilóta hibát,1 valaki hibázott sokat nálunk,nála "teszteltük" a rizikót,nem is életbevágó volt neki...viszont a lassú box kiállás még a PRO-ba is eléggé lehet randomszerű....de erre is tudjuk a gyógymódot de ettől még fáj mindenkinek hogy a random mint legtöbbször negatívan érintett bennünket,pedig nagyon ritkán előfordul kedvező random a boxkiállásnál ,mikor a box kiállás rettentő jó pedig nincs jó Technikai igazgató,se semmi...na ilyen "jó féle" boxos randomból kellene több nekünk vagy legalább kicsit gyakrabban...mert másoknak is van,pl pont nálad Gábor te írtad hogy milyen jó boxod lett...remélem érthető voltam.

1.
A mondatokat nagy kezdőbetűvel illik indítani, de lévén fórumon vagyunk, ezt nem számoltam bele az említett hat hibába. A vesszők után - akárcsak a szavak után - szóköz következik.

2.
Mondatról mondatra haladva látható, hogy a nyelvtannal komoly problémáid akadnak. Szépen sorban haladok, de még mielőtt szó érné a ház elejét, hangsúlyozom, hogy ha tanítvány adna be ehhez hasonló szöveget neki sem állnék javítani, inkább együtt átfogalmaznánk szóban, és leíratnám vele újra, helyesen.
Esetedben nyilván nem fogok az értékes szabadidőmből túl sok időt és energiát pazarolni a javításra, tehát elnézésed kérem, ha valamire véletlenül mégsem hívnám fel a figyelmed… :D
---
Kezdjünk neki:
A „full amatőr” kifejezésben a „full” használata egyértelműen indokolatlan. Idegen szavak alkalmazása nem számít hibának, amennyiben az többletjelentéssel bír, de jelen esetben erről szó sincs, tehát a „teljesen” szavunk kiválóan illett volna a mondatodba.
---
No de innentől kezdődnek a komolyabb bajok. Te lehet, hogy érted a második mondatod, de valószínűsíthetően nem én vagyok az egyetlen aki a fejét vakargatja az olvasása közben:
„Pontosan tudjuk hogy mi befolyásolja a pilóta hibát,1 valaki hibázott sokat nálunk,nála „teszteltük” a rizikót,nem is életbevágó volt neki…”

Nos, szövegalkotás egyes… Bárhogy is próbálod magyarázni utólag, ez a mondat még általános iskolás szinten is elfogadhatatlan.
További észrevételeim:
- „hogy” elé vessző
- A „pilóta hibát” szószerkezet inkorrekt
- A mondat második részében a szórend hibás (helyesen: „nem is volt neki életbevágó”).
---
Következő mondat:
„viszont a lassú box kiállás még a PRO-ba is eléggé lehet randomszerű....”

Javítva: viszont a lassú boxkiállás még a PRO-ban is eléggé randomszerű (véletlenszerű) lehet.
A szórend itt is rossz, de a legbosszantóbb hibád nem ez, hanem a „-ba”, „-be” és a „–ban”, „-ben” toldalékok összekeverése. Ha rám hallgatsz az említett toldalékok alkalmazását hőn szeretett csapatod adatlapján is leellenőrzöd.
Segítek néhány példával:
- A hülyeségeiddel a „sírBA” viszel! (még nem vagyok benne, de oda tartok!)
- Díszes „koporsóBAN” temettek el! (no most már benne vagyok!)
vagy:
- Elmegyünk a „vásárBA”.
- Ruhát vettünk a „vásárBAN”.

Tetszik érteni?
Akarom mondani: Tudom, hogy nem tetszik, de érted már?
---
Haladjunk tovább.
Következő mondatod:
„de erre is tudjuk a gyógymódot de ettől még fáj mindenkinek hogy a random mint legtöbbször negatívan érintett bennünket,pedig nagyon ritkán előfordul kedvező random a boxkiállásnál ,mikor a box kiállás rettentő jó pedig nincs jó Technikai igazgató,se semmi...”

Újfent az a fránya szövegalkotás. Ha nekem nem hiszel, olvasd fel egy haverodnak, aki őszinte veled - már ha van ilyen -, és kérdezd meg tőle, hogy érti-e miről beszélsz...
Továbbá:
- A „de”, a „hogy” és a „mint” elé vesszőt kellett volna írni.
- A „random mint legtöbbször” kifejezés teljesen értelmetlen, nem is beszélve az azt követő részekről.
---
Következő mondat:
„na ilyen "jó féle" boxos randomból kellene több nekünk vagy legalább kicsit gyakrabban...”
- „vagy” elé vessző
- ez a „boxos random” nekem kicsit rasszista kifejezésnek tűnik! :D (Ha nem annak szántad, akkor nyelvtanilag szintén hibás. :D)
---
Aztán:
„mert másoknak is van,pl pont nálad Gábor te írtad hogy milyen jó boxod lett...”
- mivel a „pl” rövidítés, illik pontot tenni utána
- „jó boxod lett” – biztos azért, mert felújította, kimeszelte, tapétázta… :D Remélem érted a poént, illetve érted, hogy miért nem használtál megfelelő kifejezést (újfent)...


Remélem ez a pár megjegyzés elég lesz ahhoz, hogy egy picit elgondolkodj.

Félreértés ne essék, én is követek el hibákat, nálam is előfordul, hogy itt a fórumon - az igyekezet, a fáradtság vagy a figyelmetlenség miatt - butaságot írok. Nincs is ezzel semmi probléma.

Azzal van gond, ahogy ezt az egészet kezelitek néhányan.

Pozitív példaként említeném Gábort (Safranyik), aki teljesen szimpatikusan reagálta le az egészet, nem lázadozott, nem reklamált, nem játszotta az eszét. Példát lehetne róla venni.

Az ÖNKRITIKA. Hasznos dolog! :)
Zsolt Rizsányi
(Kumpulan Master - 4)


Kiriman: 280
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48757 dikirim Nov 22 2013, 22:26:39 Sebut 
Quote ( Róbert Kis @ November 22nd 2013,21:50:26 )

Ha csak Proban kezdesz a személyzettel foglalkozni, akkor egyrészt Masterban még nem leszel elég felkészült ( bár attól függ, hány szezont töltesz el Proban ), másrészt a Pro már sokkal erőforrás-igényesebb liga, mint az amatőr, vagy a rookie, lesz ott bajod elég, nem csak a személyzet.


Nem tudom a tuti receptet, hogy mikor is kell komolyabban megnyomni a személyzetet, de már így is sokat kell nekik fizetnem futamonként és ha dupla ennyit kellene akkor is csak 1-2s-kel lennének jobbak a pitek. Akkor már inkább egy TD-ért kell többet fizetni és azzal ennél jóval látványosabb eredményt lehet elérni.

De ez csak egy vélemény, nem egy kipróbált megoldás (habár van más Masteres manager is aki kivárt, pedig lett volna pénze).
László Jandó
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 120
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (4)
Kiriman lama #48758 dikirim Nov 22 2013, 22:27:52 Sebut 
Úgy tudtam, hogy ez játék. A nyelvtanórákat máshol kell megtartani.
Lajos Urbán
(Kumpulan Amateur - 15)



Kiriman: 547
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48759 dikirim Nov 22 2013, 22:30:51 Sebut 
Quote ( László Jandó @ November 22nd 2013,22:27:52 )

Úgy tudtam, hogy ez játék. A nyelvtanórákat máshol kell megtartani.


Sajnos szükséges volt, néhanyan annyira nem tisztelik managertársaikat, hogy értelmesen írjanak. ;)
Roland Láng
(Kumpulan Amateur - 5)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (7)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #48760 dikirim Nov 22 2013, 22:31:23 Sebut 
Quote ( László Jandó @ November 22nd 2013,22:27:52 )

Úgy tudtam, hogy ez játék. A nyelvtanórákat máshol kell megtartani.


Akkor csak játssz és ne írj! :)
Ez egy fórum...
Norbert Páldeák
(Kumpulan Amateur - 64)



Kiriman: 511
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48761 dikirim Nov 22 2013, 22:33:09 Sebut 
Az én csoportomban az 1. helyezett mindenkinek adott min. 1 kört, füstölősen, valószínűleg a pilótája nem gyenge amatőr szinten, bár még csak 22 éves , de már az OA-ja meghaladja a 140-et.Szerződése most ismét 17 futamra szól neki, tehát ezt az évet már végig itt tölti.
László Jandó
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 120
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48762 dikirim Nov 22 2013, 22:36:33 Sebut 
Quote ( Roland Láng @ November 22nd 2013,22:31:23 )

Quote ( László Jandó @ November 22nd 2013,22:27:52 )

Úgy tudtam, hogy ez játék. A nyelvtanórákat máshol kell megtartani.

Akkor csak játssz és ne írj! :)
Ez egy fórum...
László Jandó
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 120
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48763 dikirim Nov 22 2013, 22:44:12 Sebut 
Quote ( László Jandó @ November 22nd 2013,22:36:33 )

Quote ( Roland Láng @ November 22nd 2013,22:31:23 )

Quote ( László Jandó @ November 22nd 2013,22:27:52 )

Úgy tudtam, hogy ez játék. A nyelvtanórákat máshol kell megtartani.

Akkor csak játssz és ne írj! :)
Ez egy fórum...
László Jandó
(Kumpulan Amateur - 1)


Kiriman: 120
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (4)
Kiriman lama #48764 dikirim Nov 22 2013, 22:51:48 Sebut 
Úgy látszik, hogy Grétsy tanár úrral kell ellenőriztetni a hozzászólást. Ahogy írod ez egy fórum. Itt a tartalmat kell nézni nem azt hogy milyen helyesírási hibát vét.
Nagyon régen játszom de nem nagyon nézem a fórumot mert itt senki sem a lényeggel foglalkozik hanem okoskodik.
Róbert Kis
(Kumpulan Amateur - 59)



Kiriman: 681
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (7)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48765 dikirim Nov 22 2013, 22:54:20 (terakhir disunting Nov 22 2013, 23:03:20 oleh Róbert Kis) Sebut 
Quote ( Zsolt Rizsányi @ November 22nd 2013,22:26:39 )

Nem tudom a tuti receptet, hogy mikor is kell komolyabban megnyomni a személyzetet, de már így is sokat kell nekik fizetnem futamonként és ha dupla ennyit kellene akkor is csak 1-2s-kel lennének jobbak a pitek. Akkor már inkább egy TD-ért kell többet fizetni és azzal ennél jóval látványosabb eredményt lehet elérni.

De ez csak egy vélemény, nem egy kipróbált megoldás (habár van más Masteres manager is aki kivárt, pedig lett volna pénze).


Nyilván vannak kivételek és vannak mindenre ellenpéldák is. A TD-ről pedig nem volt szó, az egyértelmű, hogy dob rajta. Ugyanakkor én nem vettem észre, hogy személyzet teszteléssel történő edzése olyan sokat dobott volna a fizetésükön. Nekem ez új, bár lehet, hogy jobban oda kéne figyelnem.

Quote ( László Jandó @ November 22nd 2013,22:51:48 )

Úgy látszik, hogy Grétsy tanár úrral kell ellenőriztetni a hozzászólást. Ahogy írod ez egy fórum. Itt a tartalmat kell nézni nem azt hogy milyen helyesírási hibát vét.
Nagyon régen játszom de nem nagyon nézem a fórumot mert itt senki sem a lényeggel foglalkozik hanem okoskodik.


Már ne is haragudj, de egyrészt nem tudom, hogy számodra mi a lényeg, másrészt nem rémlik, hogy mostanában olyan sokszor megszólaltál volna itt, így olyan sokszor nem is beszélhettél a lényegről. Erre idejössz, hogy leolts valaki ( jelzem, szerintem nem jogosan ) azzal, hogy ne okoskodjon.
Elég "érdekesen" adod elő magad...

Edit:
Jajjajajajja! A legnagyobb poén, hogy a mai előtti utolsó hozzászólásod így szólt májusban:

"Ez nem billenytyű kérdés. Egyszerűen nem tudsz helyesen írni. feláll a szőr a hátamon az írásodtól."

Hú, na ez nagy öngól! :D
Roland Láng
(Kumpulan Amateur - 5)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #48766 dikirim Nov 22 2013, 23:02:19 Sebut 
Quote ( László Jandó @ November 22nd 2013,22:51:48 )

Úgy látszik, hogy Grétsy tanár úrral kell ellenőriztetni a hozzászólást. Ahogy írod ez egy fórum. Itt a tartalmat kell nézni nem azt hogy milyen helyesírási hibát vét.
Nagyon régen játszom de nem nagyon nézem a fórumot mert itt senki sem a lényeggel foglalkozik hanem okoskodik.


Rendben kedves László. Kérlek, hogy az általam kijavított hozzászólásból emeld ki a tartalmat... :)
Izzasztó meló lesz! :)

A többit már megfogalmazták előttem:

Quote ( Róbert Kis @ November 22nd 2013,22:54:20 )

Már ne is haragudj, de egyrészt nem tudom, hogy számodra mi a lényeg, másrészt nem rémlik, hogy mostanában olyan sokszor megszólaltál volna itt, így olyan sokszor nem is beszélhettél a lényegről. Erre idejössz, hogy leolts valaki ( jelzem, szerintem nem jogosan ) azzal, hogy ne okoskodjon.
Elég "érdekesen" adod elő magad...
Laszlo Kupcsik
(Kumpulan Pro - 5)


Kiriman: 999
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #48767 dikirim Nov 22 2013, 23:05:04 (terakhir disunting Nov 22 2013, 23:10:20 oleh Laszlo Kupcsik) Sebut 
Személyzet fizetése: A fejleszthető tulajdonságok mindegyike növeli a fizetésüket. A hatékonyság leginkább, a koncentráció legkevésbé. Jól képzett személyzet esetén egy szezon alatt elég szép kis összeget kell kiperkálni.

OFF-------
1. tény: Senki nem itt fog megtanulni helyesen írni
2. tény: Ha piszkáljátok, az nemhogy motiválná, hanem épp ellenkezőleg, annál kevésbé fog akarni megtanulni.
3. tény: Mindenkinek saját érdeke, hogy úgy írjon vagy kérdezzen a fórumon, hogy a többiek megértsék.

Ha a helyesírási hibák ellenére a szöveg érthető, akkor elérte a célját, tehát szerintem semmi gond nincs vele egy ilyen fórumon. Nem lexikon, nem tankönyv, nem szépirodalom. Ha ettől igénytelennek gondolod a hsz. szerzőjét, az a szíved joga, de talán jobb, ha megtartod magadnak.
ON-------
Róbert Kis
(Kumpulan Amateur - 59)



Kiriman: 681
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48768 dikirim Nov 22 2013, 23:07:16 Sebut 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ November 22nd 2013,23:05:04 )

Személyzet fizetése: A fejleszthető tulajdonságok mindegyike növeli a fizetésüket. A hatékonyság leginkább, a koncentráció legkevésbé. Jól képzett személyzet esetén egy szezon alatt elég szép kis összeget kell kiperkálni.


Ha nekem szólt, ez számomra is világos, de én a kezdetektől fogva a tesztelésről beszéltem, ha visszanézed.
Laszlo Kupcsik
(Kumpulan Pro - 5)


Kiriman: 999
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48769 dikirim Nov 22 2013, 23:13:50 Sebut 
Quote ( Róbert Kis @ November 22nd 2013,23:07:16 )

Ha nekem szólt, ez számomra is világos, de én a kezdetektől fogva a tesztelésről beszéltem, ha visszanézed.

Jaaa, a teszteléssel fejlődő tulajdonságok nem befolyásolják a fizut, csak az a bizonyos 3.
Róbert Kis
(Kumpulan Amateur - 59)



Kiriman: 681
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48770 dikirim Nov 22 2013, 23:21:11 Sebut 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ November 22nd 2013,23:05:04 )

OFF-------
1. tény: Senki nem itt fog megtanulni helyesen írni
2. tény: Ha piszkáljátok, az nemhogy motiválná, hanem épp ellenkezőleg, annál kevésbé fog akarni megtanulni.
3. tény: Mindenkinek saját érdeke, hogy úgy írjon vagy kérdezzen a fórumon, hogy a többiek megértsék.

Ha a helyesírási hibák ellenére a szöveg érthető, akkor elérte a célját, tehát szerintem semmi gond nincs vele egy ilyen fórumon. Nem lexikon, nem tankönyv, nem szépirodalom. Ha ettől igénytelennek gondolod a hsz. szerzőjét, az a szíved joga, de talán jobb, ha megtartod magadnak.
ON-------


Laci, esküszöm sokszor adok neked igazat, de arra is, hogy sokszor nem.
De mostanában úgy érzem, hogy túl gyakran foglalkozol szinte csak azzal, hogy rendreutasítsd, terelgesd az embereket, amivel igazából pont azt teszed, amitől óva inted őket.
Roland Láng
(Kumpulan Amateur - 5)



Kiriman: 1380
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (6)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48771 dikirim Nov 22 2013, 23:26:34 Sebut 
Quote ( Laszlo Kupcsik @ November 22nd 2013,23:05:04 )

2. tény: Ha piszkáljátok, az nemhogy motiválná, hanem épp ellenkezőleg, annál kevésbé fog akarni megtanulni.


1. Ezt egyáltalán nem nevezném ténynek...

2. Szerinted nem gond, de akadnak - szerencsére nem is kevesen -, akik más véleményen vannak.

3. Az a vicces az egészben, hogy eddig EGYETLEN ember, EGYETLEN hozzászólását javítottam ki, mégis ekkora vihart kavar néhányaknál.

Ha tényleg végigolvastad az egész írást, akkor talán feltűnt, hogy nem tervezem mindenkinek a hozzászólását korrigálni, ráadásul abban az esetben a hozzászóló maga provokálta ki, hogy megtegyem. Semmi gond, ha hibázik az ember... DE VAN EGY HATÁR!

Most komolyan... Minden második, harmadik hozzászólásba beleköthetnék, ha akarnék... De nem teszem. Nem a nyelvtanmumus vagyok, ezután sem fogok mindenkinek beszólni, aki hibát vét, de ezután is leoltom azokat, akik olyan minősíthetetlen hozzászólást produkálnak, mint például Tamás...
Laszlo Kupcsik
(Kumpulan Pro - 5)


Kiriman: 999
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48772 dikirim Nov 22 2013, 23:29:07 Sebut 
Quote ( Róbert Kis @ November 22nd 2013,23:21:11 )

Laci, esküszöm sokszor adok neked igazat, de arra is, hogy sokszor nem.

Az elsőnek örülök, a második pedig nem kötelező. Most olyan kedvemben vagyok, hogy leírom, ami a szívemet nyomja. Sokszor meg inkább csak legyintek. Az én kis 5 soros szösszenetem azért eltörpül amellett, ami itt megy néha, de ha ennyire irritáló vagyok, akkor szóljatok, és csendben maradok.
Zsolt Rizsányi
(Kumpulan Master - 4)


Kiriman: 280
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48773 dikirim Nov 22 2013, 23:59:37 Sebut 
Quote ( Róbert Kis @ November 22nd 2013,22:54:20 )

Ugyanakkor én nem vettem észre, hogy személyzet teszteléssel történő edzése olyan sokat dobott volna a fizetésükön. Nekem ez új, bár lehet, hogy jobban oda kéne figyelnem.


Teszteléstől tény, hogy nem kerülnek többe. De azzal limitált, hogy mennyit tudsz javítani a piten és elég sokat is kell hozzá tesztelni.

Én mondjuk nem a tesztelésről beszéltem amikor azt mondtam, hogy várni kell vele. Magam is már amatőr szint óta aktívan tesztelgetek.

A személyzet edzése kerül sokba és utána még a fenntartásuk is.
Róbert Kis
(Kumpulan Amateur - 59)



Kiriman: 681
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48774 dikirim Nov 23 2013, 00:14:04 (terakhir disunting Nov 23 2013, 00:16:35 oleh Róbert Kis) Sebut 
Quote ( Zsolt Rizsányi @ November 22nd 2013,23:59:37 )

A személyzet edzése kerül sokba és utána még a fenntartásuk is.


Ha arról beszélünk, akkor rookieban szerintem csak arra kell vigyázni, hogy az induló szint ne csökkenjen tovább.
A későbbi szezonokban meg akkor költöttem rá, amikor jól álltam.
Jelen pillanatban így kb. 1.9M-ba kerül futamonként ( fizetés és épületkarbantartás együtt ). Szerintem ez kigazdálkodható bőven.
Az eddig eltelt tesztelések és a jelenlegi edzettségi szintek nekem egy kb. 24-25mp-es átlagot tudnak.
Ez az amatőr szinten is már több helyezést jelenthet egy 2 kiállásos versenyen egy teljesen edzetlen személyzethez képest.
Persze nem itt fog ez megtérülni igazán, hanem később ( ha megérem ), mert nem nulláról kell majd megfeszülnöm.
De az a jó ebben, hogy sokan sokféle módszerre esküdhetnek.

Edit:
Na jó, asszem leállok, kicsit sok volt belőlem mára, ahogy visszanézem. :D
Tamás Czéhmester
(Kumpulan Rookie - 295)


Kiriman: 14
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48775 dikirim Nov 23 2013, 00:27:49 Sebut 
Picivel több mint 39mp ment a kukába a mai futamomon. Nem tervezett kiállás, azt írta, törött hátsószárny csere...De bárhogy nézem, sehol nem írja, hogy belém jöttek volna. Mástól törhetne?
Persze sokkal előrébb nem végeztem volna, de azért mégiscsak dühítő....
Dávid Guti
(Kumpulan Amateur - 1)



Kiriman: 1672
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48776 dikirim Nov 23 2013, 01:23:16 Sebut 
Elolvastam a szabályzatot néhányszor az utóbbi szezonok alatt. Elolvastam a kezdők részére kreált tudnivalókat, de sehol nem találtam magyarázatot az alábbi tényre:

Kiesés nélkül, a 32. helyet megszerezve kevesebb, mint 3 millióval lettem gazdagabb! A pilótám verseny helyezése 3 milla körül alakult, aminek nem tudom az okát! Nem estem ki, ismétlem! Ez miért van?

Mert biztosan nyomós oka lehet, csak a rutintalan, amatőr buksimon még nem hatolt át...

Köszönöm, ha valaki segít, akár PM formájában is!
István Csorba
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 134
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48777 dikirim Nov 23 2013, 01:33:52 Sebut 
Quote ( Dávid Guti @ November 23rd 2013,01:23:16 )

Elolvastam a szabályzatot néhányszor az utóbbi szezonok alatt. Elolvastam a kezdők részére kreált tudnivalókat, de sehol nem találtam magyarázatot az alábbi tényre:

Kiesés nélkül, a 32. helyet megszerezve kevesebb, mint 3 millióval lettem gazdagabb! A pilótám verseny helyezése 3 milla körül alakult, aminek nem tudom az okát! Nem estem ki, ismétlem! Ez miért van?

Mert biztosan nyomós oka lehet, csak a rutintalan, amatőr buksimon még nem hatolt át...

Köszönöm, ha valaki segít, akár PM formájában is!


Szia.Nem teljesítetted a versenytáv 90%-át. 15 percet kaptál.A verseny összefoglalódban is ott van,hogy nem lettél rangsorolva.
István Csorba
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 134
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48778 dikirim Nov 23 2013, 01:35:48 (terakhir disunting Nov 23 2013, 01:36:28 oleh István Csorba) Sebut 
Quote ( István Csorba @ November 23rd 2013,01:33:52 )

Quote ( Dávid Guti @ November 23rd 2013,01:23:16 )

Elolvastam a szabályzatot néhányszor az utóbbi szezonok alatt. Elolvastam a kezdők részére kreált tudnivalókat, de sehol nem találtam magyarázatot az alábbi tényre:

Kiesés nélkül, a 32. helyet megszerezve kevesebb, mint 3 millióval lettem gazdagabb! A pilótám verseny helyezése 3 milla körül alakult, aminek nem tudom az okát! Nem estem ki, ismétlem! Ez miért van?

Mert biztosan nyomós oka lehet, csak a rutintalan, amatőr buksimon még nem hatolt át...

Köszönöm, ha valaki segít, akár PM formájában is!

Szia.Nem teljesítetted a versenytáv 90%-át. 15 percet kaptál.A verseny összefoglalódban is ott van,hogy nem lettél rangsorolva.


Edit.: Szabályzat 5.3. Versenybevétel. 90%-os szabály: Ha nem teljesíted a versenytáv 90 %-át (ahogy azt a verseny összesítésben is láthatod) csak a helyezés után járó pénz felét kapod meg.
Pl.: 40. helyen végzel az Elite kategóriában és nem teljesíted a táv 90 %-át, akkor csak 5.500.000 $ kapsz a versenyen elért helyezésedért. Ez alól a szabály alól mentesülnek a Rookie csoportok.

Elnézést a dupláért. :)
Dávid Guti
(Kumpulan Amateur - 1)



Kiriman: 1672
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48779 dikirim Nov 23 2013, 01:36:49 (terakhir disunting Nov 23 2013, 01:40:50 oleh Dávid Guti) Sebut 
Köszönöm szépen! :) Sejtettem, hogy valamennyire tudatlan vagyok! :) Csak azt néztem, hogy nem estem ki! :) Illetve, hogy 71 mért köröm volt. :) A 90%-os szabályt úgy értelmeztem, hogy nem szabad kiesni.

Most már tisztában vagyok ezzel is. Legalább a pilótám szerződését meg tudtam hosszabbítani! :) Némi öröm az ürömben...

Istvan Büki
(Kumpulan Amateur - 88)


Kiriman: 179
  Negara:
Hungary 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #48780 dikirim Nov 23 2013, 01:53:11 (terakhir disunting Nov 23 2013, 02:04:58 oleh Istvan Büki) Sebut 
Quote ( Dávid Guti @ November 23rd 2013,01:36:49 )

Csak azt néztem, hogy nem estem ki! :) Illetve, hogy 71 mért köröm volt. :)


Igen ezt már az elején kiszúrtam, itt van egy kis gikszer a játékban. Alaposan át kéne tervezni a verseny lefutását ahhoz, hogy stimmeljen, de szerintem már mindenki elfogadta a helyzetet (A többség számára így áttekinthetőbb, ezért ennyi belefér):). 71 mért kör, de az összefoglalóban ez nem így szerepel.

Nálam ez úgy bukott ki, mikor az egyik futamomon (az első párból) kevesebbet tankoltam 1 körrel és azt számoltam, ha mákom van kapok 1 kört, így elég lesz az üzemanyag. Kaptam kört, aztán kimentem. Néztem mint Rozi a moziban. (lehet nem pont így volt, de valami ilyesmi történt) :)

Halaman « 1 2 3 ... 1626 [16271628 ... 2377 2378 2379 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini