Halaman « 1 2 3 ... 142 [143144 ... 228 229 230 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Češi sem !!!! 6881 balasan
Petr Vagaši
(Kumpulan Rookie - 252)



Kiriman: 771
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #4261 dikirim Apr 7 2012, 11:25:22 Sebut 
Zlatý to deštík:-)))
Alexandra Baburková
(Kumpulan Rookie - 61)



Kiriman: 35
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4262 dikirim Apr 10 2012, 09:30:39 Sebut 
tak tak, zlatý bol veru ...))))
Pavel Sztefek
(Kumpulan Amateur - 2)


Kiriman: 202
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4263 dikirim Apr 10 2012, 22:04:01 Sebut 
Super!!! nejlepší startovní pozice v AMA (10. místo), ikdyž předtím jsem měl nejlepší startovní pozici 11. místo.... ale konečně jsem dokázal zajet nejrychlejší kolo závodu (což se mi ani v Rookie nepodařilo) a hezké 3. místo.... nebýt toho deště, vítězství by bylo velmi reálné (na suché trati jsem byl většinu závodu nejrychlejší na trati)... teď si ještě počkat na Zandvoort GP (další jezdcova oblíbená trať), snad tam bude celý závod sucho...
Mark Zeb
(Kumpulan Rookie - 100)


Kiriman: 3
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4264 dikirim Apr 10 2012, 22:11:17 Sebut 
Alexandro tu holku co máš na fotce znám, a určitě se Alexandra nejmenuje.
Martin Pospíšil
(Kumpulan Amateur - 51)



Kiriman: 439
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4265 dikirim Apr 10 2012, 22:18:04 Sebut 
Tak jsem si vybral dávku lidské hlouposti a z vítězné strategie jsem udělal totální fiasko.Za sucha jsem jel na mokrých a za deště na suchých :-((
Nu což, ponaučení pro příště.
Roman Zelený
(Kumpulan Rookie - 288)


Kiriman: 20
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4266 dikirim Apr 11 2012, 21:46:36 Sebut 
No já v 1. kvaldě na mokru suché gumy. Taky jsem to hrubě zazdil..
Petr Palasek
(Kumpulan Rookie - 248)


Kiriman: 35
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4267 dikirim Apr 13 2012, 15:16:36 Sebut 
Novy cesky tym GLADIATORS ma uz jen 4 volna mista...

/cz/TeamProfile.asp?TeamId=1177
Jakub Šidlák
(Kumpulan Rookie - 47)



Kiriman: 33
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #4268 dikirim Apr 13 2012, 17:22:35 Sebut 
Ahoj lidi, na off topic forum tam mám v anglickém jazyce napsaný takový příběh, samozřejmě ještě není hotový, zatim mám 3.díly, dám vám to sem v češtině a postupně budu přidávat díly.
Snad se vám to bude líbít.

1.díl:Pilotní díl
Karel byl obyčejný člověk, který měl pravidelný režim, který spočíval v tom, že se vracel vždy ve 2 hodiny ráno.
Jednoho dne se zase vracel směrem přes náměstí, na kterém byl motorkář a zahradník, který zrovna sázel své oblíbené tulipány, najednou náměstí bylo oslněno silným světlem
a když světlo uhaslo tak motorkář byl ve zdi a zahradník měl úplně suché kytky. Motorkář naštvaně vzal motorku a hodil jí 10 metrů daleko, Karel si řekl že toto není normální a že se s ním něco muselo stát, potom se podíval na zahradníka a ten byl vzteky bez sebe, ale když se dotkl tulipánu, tak najednou začal růst rychle.
Tohle už bylo na Karla moc, dopil láhev piva, kterou měl v ruce, a šel dál.
Když došel domů tak si jen naštvaně lehnul na postel a usnul.
Když se druhý den ráno probudil, šel do hospody a zase se vracel až ve 2 hodiny ráno a cestou potkal motorkáře a zahradníka a protože byl tak trošku opilý, tak se rozhodl vrazit jednu motorkářovi, samozřejmě motorkář se hned začal bránit, chytil Karla, chtěl s ním hodit daleko, ale jen do něj dokázal mírně strčit, a tak Karlovi došlo, co má za schopnost... ....Začal si řikat AntiHeroMan.


2.díl
Začátek


Když už tedy Charles věděl co má za schopnost, začal přemýšlet nad jejím využitím a došlo mu ,že je mu vlastně celkem k ničemu, protože nevěděl o žádných superhrdinech ani superkrtcích se kterými by se mohl poprat a kousek steaku. A tak se rozhodl vydat do novin článek do kterého napsal: "Tímto vyzývám všechny lidi z celého světa, kteří mají schopnost aby se ukázali ve středu přesně o půnoci na Mt. Everest."
Když už byl čas, začali se sjíždět lidé z celého světa, nejdříve se jich Chrales zeptal:"Jak jste přišli ke svým schopnostem?"
Všichni odpověděli, že šlí a najednou je oslnilo silné světlo, ale nikdo nevěděl, kde se to světlo vzalo.
Světlo ozářilo některé části světa přesně ve 2:02 a.m..
Na Mt. Everest dorazilo 72 lidí, za chvíli Charles řekl:"Až řeknu teď, rozdělíte se náhodně do dvojic, já budu to tabulky psát pouze schopnosti, až budete jen 2, tak společně se mnou si budem řikat Hospodská šestka."
Některým lidem se to ale nelíbilo a zeptali se:"A co máš ty za schopnost?"
A Charles odpověděl:" Já jsem AntiHeroMan, víc se dozvědí použe 2 nejlepší.
Poté Charles udeřil do gongu a lidé se sestavili do dvojic.
Po několika kolech to vypadalo takhle:

Super síla, neviditelnost, super rychlost, inteligence, zastavení času, oživování.

V dalším kole se uktala super síla proti neviditelnosti, neviditelnost sice dobře mátla, ale neměla na hrubou sílu.
V boji super rychlosti proti zastavení času byl ze začátku nejlepší zastavovač času, ale chlápek se superrychlosti dokázal překonat jeho schopnost
a skolil ho na zem.
Potom už na zápas zvývala jen inteligence a oživování, borec s inteligencí měl vždy navrch, protože dokázal přesně odhadnout kdy oživovač zaútočí,
protože oživování bylo v tomhle souboji téměř k ničemu, tak už byli známi 3 finalisti.

SuperPower, SuperSpeed, intelligence.

Tito 3 se utkají v jediném souboji, kdo jako první spadne, ten prohrje, zbývající 2 půjdou do týmu k AntiHeroMan.
Charles:"3.... 2... 1.. Start!"
A zápas začal, SuperPower tvrdě udeřil do intelligence, ale intelligence se vzpamatovává a pokouší se vrátit úder, ale SuperPower má výborné bojové reflexy, takže okamžitě bouchá do intelligence, sráží jí k zemi a ukončuje tím zápas.

Chrales prohlásil:"Gratuluji, SuperPower a SuperSpeed uza jejich fantastický výkon v tomto zápase a těšim se na spolupráci.


3.díl
Hospodská šestka je na světe

Hospodská šestka je na světě....

Když byl tým kompletní Charles řekl:"Nyní mi řekněte vaše super přezdívky, od nýnějška se budeme oslovovat pomocí nich.
SuperPower:"Já jsem StrenghtMan."
SuperSpeed:"Já jsem SpeedWoman."
StrenghtMan i AntiHeroMan byli překvapeni, netušili že pod tou maskou se skrývyla žena.
SpeedWoman začala vysvětlovat:"Když jsem se ozvěděla, že se hledají superhrdinové, byla jsem nadšená, ale potom jsem si všimla, že na fotceu článku je
vyfocen chlap a já se bála, že kdyby se zjistilo žej sem žena, tak že bych byla vyhozena"
StrenghtMan a AntiHeroMan se rozhodli jí v týmu nechat, přeci jenom porazila všechny.
...SpeedWoman si tedy zašla pro jiný převlek...
Když už byli zase u sebe, rozodli se že si ajdou někam na pivo, protože na sobě meli převleky, rozhodli se zajít někam kde je nikdo nebude znát,
rozhodli se zajít do Indie.
Cestou do Indie je ale potkal takový chlap v masce, a ten jim řekl:"Budte zdrávi, panáčci, máte dvě možnosti:Opustíte tuto planetu navždy nebo vás odvedu
na svojí základnu tajnou. Tak jak se rozhodnete?"
The pub six:"Proč nás chceš vyhnat?"
Můž v masce:"Protože vy jstem moje hrozba."
The pub six:"Nikdy neodejdeme."
Muž v masce:"Dobrá, jak chcete, připravit teleport."
The Pub six:"Ty máš taky schopnost?"
Muž v masce:"Ano, oslnilo mě světlo, zjitil jsem, že umim vysávat cizí schopnosti, tak když jsem se dozvěděl o srazu lidí se schopnostma,
zašel jsem tam a vzal si pár schopností od poražených, ale vám třem co udělám později."

...když už byla The pub six přenesena na základnu, objevili se uprostřed malé místnosti.

Muž v masce:"Táák, nyní jste v mé cele, já nyní můžu bez problému ovládnout celou Evropu a poté i celý svět!"
The pub six:"Nikdy neovládneš celáý svět, my tě zastavíme."
Muž v masce:"Cha cha cha, Chci vidět."

Poté muž v masce opustil místnost a nechal je tam...



BTW:Karel a Charles je jedna a ta samá osoba, je to kvůli anglickému překladu, já si na potom zvykl i při českém psaní.
Jakub Šidlák
(Kumpulan Rookie - 47)



Kiriman: 33
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #4269 dikirim Apr 13 2012, 17:37:43 Sebut 
4.díl
Ve vězení


The pub six jsou ve vězení a šílenec v masce, který chce ovládnout svět, je momentálně někde venku...
Man in the Mask se vrátil zpět na zemský povrch...
Man in the Mask:"chichichi, Zdarec lidi, připravte se na postupné obsazování vaší planetu."
Náhodný občan:"Nemůže ovládnout svět, když skoro v každém státě je aspon jeden člověk, který má schopnost."
Man in the Mask:"Pamatuješ si na to setkání a na ty souboje na Mt. Everest?"
Náodný občan:"Jo, jasně."
Man in the Mask:"Tak, většině poraženým jsem bral schopnosti, takže na světě zbyli už jen se schopnostmi 3lidi z toho týmu,
plus 5 lidí co měly schopnosti, které se mi nehodili.
Náhodný občan:"Udělal jsi chybu že jsis nevzal mojí schopnost..."
...Náhodnbý občan se zneviditelnil...
Man in the Mask:"Sakra, asi jsem zapoměl, jen počkej, až tě najdu, tak ti seberu nejen tvou schopnost."
Náhodný občan:"Si zkus, ale nikdy nedokážeš chytit někoho koho nevidíš, takže sbohem."

Mezitím na stanici...

SpeedWoman:"Musíme se odtud něják dostat."
StrengtMan:"Nepovídej :D."
AntiHeroMan:"Nech toho, něco vážně musíme vymyslet."
SpeedWoman:"Musímě něják využít naše schopnosti."
StrengtMan:"Nojo, kurva, ta se vždycky musí prosazovat co?"
SpeedWoman:"Já nejsem kurva!"
StrengtMan:"Ale vypadáš tak a já ti moc nevěřím že nejsi, postavu na to máš, já bych tě bral taky, takže podle mě jsi kurva."
SpeedWoman:"Zklapni!"
AntiHeroMan:"Klid, tohle si vyřešte později, ted se odtud musíme dostat."
SpeedWoman:"Já se snažim přemýšlet, ale on je hroznej idiot."
StrenghtMan:"Fajn já jsem idiot, ale ty jsi kurva."
SpeedWoman:"Tohle nemá cenu s tebou."
AntiheroMan:"Nemá to cenu s nykim z vás, začněte psolu laskavě vycházet, hlavně ty StrangtMan, udělej se sebou něco."
Najednou se střecha základny zvedla a nad ní se objevila helikoptéra a zní se sesunul žebřík a hrinové nastoupili a dostlai se do helikoptéry, tam ale
nikdo nebyl, ani pilot, začali si myslet že je to psat, tak se chystali skočit pryč, ale najednou se otvor zavřel aoni zůstali v helikoptéře.


Petr Vagaši
(Kumpulan Rookie - 252)



Kiriman: 771
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (4)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4270 dikirim Apr 13 2012, 19:20:01 Sebut 
no vypadá to jako parodie na jeden nejmenovaný seriál :-DDD

každopádně bych doporučil přestat brát drogy |:-DDD


nadruhou stranu určitě najdešspoustu fanoušků :-DDD

Jakub Šidlák
(Kumpulan Rookie - 47)



Kiriman: 33
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (3)
Kiriman lama #4271 dikirim Apr 13 2012, 20:37:33 Sebut 
no ano toho jsem si všiml, jako ono je to možná i napodobenina nebo parodie na více seriálů.
A jinak drogy fakt neberu, k tomu já se nesnížim.
A jinak celkem mě zajmá jakej seriál máš namysli.
Tomas Kocurek
(Kumpulan Rookie - 212)


Kiriman: 25
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (3)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4272 dikirim Apr 15 2012, 15:01:54 Sebut 
Quote ( Jakub Šidlák @ April 13th 2012,20:37:33 )


no ano toho jsem si všiml, jako ono je to možná i napodobenina nebo parodie na více seriálů.
A jinak drogy fakt neberu, k tomu já se nesnížim.
A jinak celkem mě zajmá jakej seriál máš namysli.


ahoj,
budu k tobe uprimny, je to blbost a na tvem miste bych radeji zacal brat ty drogy xD
Alexandra Baburková
(Kumpulan Rookie - 61)



Kiriman: 35
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (1)
Kiriman lama #4273 dikirim Apr 16 2012, 19:06:30 Sebut 
Quote ( Mark Zeb @ April 10th 2012,22:11:17 )

Alexandro tu holku co máš na fotce znám


ja zasa poznám toho, čo ho máš na fotke ty ..)))) myslím že každý má dvojníka, ale ak poznáš len tú fotku, tak jedna bývalá "kamarátka" z Čiech jednu dobu moje fotky posielala ako prezentáciu seba v jednej online flash hre. Viac ti k tomu neprezradím.. ale ak chceš, rada si dám inú fotku..
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 30)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4274 dikirim Apr 16 2012, 22:15:55 Sebut 
Quote ( Alexandra Baburková @ April 16th 2012,19:06:30 )

ale ak chceš, rada si dám inú fotku.

tato je tiez pekna... ale mozes nam spravit trochu prehliadku zenskeho pohlavia... malo tu je zien a s fotkou este menej :) ... tak mozes menit aj kazdy mesiac :)))
Mark Zeb
(Kumpulan Rookie - 100)


Kiriman: 3
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4275 dikirim Apr 19 2012, 16:55:14 Sebut 
Quote ( Alexandra Baburková @ April 16th 2012,19:06:30 )

ja zasa poznám toho, čo ho máš na fotke ty ..)))) myslím že každý má dvojníka, ale ak poznáš len tú fotku, tak jedna bývalá "kamarátka" z Čiech jednu dobu moje fotky posielala ako prezentáciu seba v jednej online flash hre. Viac ti k tomu neprezradím.. ale ak chceš, rada si dám inú fotku..


Hm dobrý prosimtě, to sem fakt netušil, že ještě budeš mít tu drzost opravdu hrát si tu dál na tu holku. Můžu sem hodit odkaz na její profil, znám jí OSOBNĚ. Nejsi sama, kdo si na ní hraje, po netu koluje spousta jejích fake profilů, protože je opravdu hezká. Bohužel dala fotky nezamčený na net a lidi jako ty toho využili. :/ Musíš mít hodně malý sebevědomý, když se potřebuješ prezentovat jako někdo jiný. :(
Lukas Nahaj
(Kumpulan Amateur - 38)



Kiriman: 145
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4276 dikirim Apr 19 2012, 17:48:01 Sebut 
aj keby to bol chalan ktory sa citim byt viac babou a preto ma falosny profil, jazdi kvoli tomu tvoja formula pomalsie? ak nie tak to nechaj tak. pokial nehra 2 profily sucasne tak v tom problem nevidim.
Tomaš Novacki
(Kumpulan Rookie - 310)


Kiriman: 2
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4277 dikirim Apr 20 2012, 15:07:51 Sebut 

Čau som tu nový chcel by som vedieť čo mám nakupovať, či ma nezoberete do nejakého tímu a proste ako začať čo nakúpiť, akého jazda atď ;)
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 30)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4278 dikirim Apr 20 2012, 15:52:47 Sebut 
Quote ( Mark Zeb @ April 19th 2012,16:55:14 )

Hm dobrý prosimtě, to sem fakt netušil, že ještě budeš mít tu drzost opravdu hrát si tu dál na tu holku. Můžu sem hodit odkaz na její profil, znám jí OSOBNĚ. Nejsi sama, kdo si na ní hraje, po netu koluje spousta jejích fake profilů, protože je opravdu hezká. Bohužel dala fotky nezamčený na net a lidi jako ty toho využili. :/ Musíš mít hodně malý sebevědomý, když se potřebuješ prezentovat jako někdo jiný. :(

mat tvoje problemy... co ak sa len velmi podobaju na seba ?
Mark Zeb
(Kumpulan Rookie - 100)


Kiriman: 3
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4279 dikirim Apr 21 2012, 20:32:43 Sebut 
Quote ( Róbert Fabian @ April 20th 2012,15:52:47 )

mat tvoje problemy... co ak sa len velmi podobaju na seba ?


Ne, tuhle fotku znám, tu má ta kámoška. Mně to je v podstatě jedno, jenom se mi nelíbí, že se tu někdo vydává za kamarádku. Buď je to kluk a nebo nějaká ošklivá a tlustá holka. Ale klidně buďte naivní a zobejte jí z ruky.
Milan Jadlovsky
(Kumpulan Rookie - 204)


Kiriman: 37
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4280 dikirim Apr 22 2012, 10:16:33 Sebut 
ked ti to nevadi tak to tu dookola nerozvadzaj
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 30)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4281 dikirim Apr 23 2012, 14:40:00 Sebut 
neviem co tu riesis... toto nie je nejaka zoznamka alebo co... pisat taketo veci mozes na facebooku... tu mas riesit veci ohladne gpro...
Libor Studecký
(Kumpulan Rookie - 110)



Kiriman: 16
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4282 dikirim Apr 24 2012, 00:47:19 (terakhir disunting Apr 24 2012, 00:50:26 oleh Libor Studecký) Sebut 
Čau som tu nový chcel by som vedieť čo mám nakupovať, či ma nezoberete do nejakého tímu a proste ako začať čo nakúpiť, akého jazda atď ;)


Ono je Tomáši těžké předávat nějaké rady... GPRO je hodně o vlastních zkušenostech a ikdyž ti někdo poradí tak a tak, ne vždy to lze 100% aplikovat pro tvou konkrétní potřebu. Důležité je si archivovat odjeté závody a podle nich si později pilovat strategii. Do té doby je to spíš systém - pokus/omyl.

Peníze... snaž se je zbytečně neutrácet, ale spíš šetřit!

Jezdec... Podle mého nejdůležitější vlastnosti jsou: Koncentrace-Talent-Zkušenosti. Možná bude mít ale někdo jiný názor...

Tým... odjeď si nejdříve pár závodů, sezónu - zjisti zda tě to baví a pak zkus oslovit nějaký konkrétní tým. Lidé v týmu si totiž také musí být jistí že budeš pro tým nějakým způsobem přínosný a že se na ně po třech závodech nevybodneš...

Přeji ti, ať tě hra baví.
Vláďa Pallas
(Kumpulan Rookie - 50)


Kiriman: 20
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4283 dikirim Apr 25 2012, 18:09:39 Sebut 
Ahoj lidi, zdraví vás další nováček

Chtěl bych se zeptat jestli mi někdo poradí. Není mi zcela jasné v nastavení pro závod nastavení počtu kol v případě poruchy. Ta věta mi nějak nedává smysl. Když nastavím třeba dvojku. Znamená to, že v případě poruchy zajedu během následujících 2 kol do depa k opravě?

Za případné odpovědi dík předem
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 30)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (2)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4284 dikirim Apr 25 2012, 18:28:18 Sebut 
Quote ( Vláďa Pallas @ April 25th 2012,18:09:39 )

Ahoj lidi, zdraví vás další nováček

Chtěl bych se zeptat jestli mi někdo poradí. Není mi zcela jasné v nastavení pro závod nastavení počtu kol v případě poruchy. Ta věta mi nějak nedává smysl. Když nastavím třeba dvojku. Znamená to, že v případě poruchy zajedu během následujících 2 kol do depa k opravě?

Za případné odpovědi dík předem

precitaj si to este raz a poriadne :) ... mas to tam vsetko napisane :) ...
Tomáš Parolek
(Kumpulan Rookie - 134)



Kiriman: 60
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4285 dikirim Apr 25 2012, 18:30:04 (terakhir disunting Apr 25 2012, 18:34:51 oleh Tomáš Parolek) Sebut 
Ahoj
Do češtiny je to tam přeložený trochu zvláštně, ale mám za to, že když tam nastavíš třeba 10 a porucha tě zastihne v posledních 10ti kolech, tak kvůli ní do depa už nepojedeš.
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 30)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4286 dikirim Apr 25 2012, 18:40:18 Sebut 
Má tvoj jazdec zájsť do boxov, keď sa vyskytne porucha? Áno/Nie
Ak áno, nastav aby zastavil len keď je do konca viac ako xxx kôl :) ... takto to mame v slovencine
Tomáš Parolek
(Kumpulan Rookie - 134)



Kiriman: 60
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4287 dikirim Apr 25 2012, 18:59:52 Sebut 
Jj slovenskou verzi jsem četl, ale česká zní trochu jinak :)

Pokud nastanou potíže, měl by jezdec provést Pit Stop, pokud lze tento problém vyřešit? Ano/Ne

Pokud " Ano", vložte počet kol než má zajet jezdec do pitu, jestliže počet kol do konce závodu je menší než xxx zbývající kola (0 - 79)
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 30)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4288 dikirim Apr 25 2012, 19:04:11 Sebut 
no trochu zle to mate prelozene... ale aj to sa da pochopit :)
Vláďa Pallas
(Kumpulan Rookie - 50)


Kiriman: 20
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4289 dikirim Apr 25 2012, 19:16:11 Sebut 
Ten českej překlad je trochu nešťastnej. Slovenská verze to říká jasně. Dík všem za radu
Vláďa Pallas
(Kumpulan Rookie - 50)


Kiriman: 20
  Negara:
Republik Czech 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #4290 dikirim Apr 25 2012, 19:25:15 Sebut 
Quote ( Róbert Fabian @ April 25th 2012,19:04:11 )

no trochu zle to mate prelozene... ale aj to sa da pochopit :)


To víš, jsem už starší člověk. Už mi to tolik nemyslí :-)
Halaman « 1 2 3 ... 142 [143144 ... 228 229 230 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini