Halaman « 1 2 3 ... 93 [9495 ... 124 125 126 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Slovaci 3770 balasan
Jay Ricoss
(Kumpulan Rookie - 33)



Kiriman: 6
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2791 dikirim Jan 31 2014, 00:36:57 Sebut 
Ahojte hladám volne miesto v stabilnom time, keby viete o niečom, prosím dajte mi vedieť, dakujem
Boris Haulik
(Kumpulan Rookie - 191)


Kiriman: 1
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2792 dikirim Feb 1 2014, 09:05:03 Sebut 
Caute, potreboval by som par rad, som uplny zaciatocnik.
Henrich Mansfeld
(Kumpulan Rookie - 272)


Kiriman: 38
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2793 dikirim Feb 1 2014, 10:20:26 Sebut 
Prosim, poradi mi niekto, co mam spravit aby moj jazdec zlepsil svoje starty? Troje preteky sezony za nami a moj jazdec tri krat zvrzal start. dva krat vyhral kvalifikaciu a startoval z prveho miesta a raz z druheho. No po starte sa prepadol dva krat na stvrte miesto a raz az na sieste. A skutocne nie je nic "zabavnejsieho" ako na trati kde je predbiehanie tazke alebo velmi tazke klesnut za jazdca co ma nastavene vysoke percento branenia. Pretek sa okamzite stava len pokusom o ziskanie aspon nejakeho bodoveho zisku. Na boj o "bednu" mozem zabudnut.
Dakujem za kazdu radu.
Andrej Borsuk
(Kumpulan Pro - 16)



Kiriman: 1225
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2794 dikirim Feb 1 2014, 21:24:02 Sebut 
Quote ( Henrich Mansfeld @ February 1st 2014,10:20:26 )

Prosim, poradi mi niekto, co mam spravit aby moj jazdec zlepsil svoje starty? Troje preteky sezony za nami a moj jazdec tri krat zvrzal start. dva krat vyhral kvalifikaciu a startoval z prveho miesta a raz z druheho. No po starte sa prepadol dva krat na stvrte miesto a raz az na sieste. A skutocne nie je nic "zabavnejsieho" ako na trati kde je predbiehanie tazke alebo velmi tazke klesnut za jazdca co ma nastavene vysoke percento branenia. Pretek sa okamzite stava len pokusom o ziskanie aspon nejakeho bodoveho zisku. Na boj o "bednu" mozem zabudnut.

Ide hlavne o dve veci:
1.) Risk pre start: Toto je prva vec, s ktorou by som zaexperimentoval. Mozno ich mas nastavene na prilis nizke a superi co pouzivaju vyssie, ta porazaju. Alebo prilis vysoke a preto tvoj pilot starty kazi. Neviem, ktore z toho by mohol by tvoj pripad, ale rozhodne by som skusil na par zavodov v tomto zmenu a pozoroval, ci sa to zlepsilo alebo zhorsilo.
Treba vsak mat na pamati, ze s vyssim startovym riskom je aj vacsia pravdepodobnost kolizie na starte, a to urcite nechces.
2.) Pretekova rychlost: Podla pretekovej rychlosti dost zalezi ako sa start vyvinie. Ak je niekto vyrazne rychlejsi na starte za tebou, s velkou pravdepodobnostou ta predbehne (a naopak) a je viac-menej jedno ake mate kto startovacie risky, zabranit sa tomu velmi neda. Ak je vsak vasa pretekova rychlost podobna, zrejme ide o to, co bolo spominane v 1. bode
Henrich Mansfeld
(Kumpulan Rookie - 272)


Kiriman: 38
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2795 dikirim Feb 2 2014, 08:28:35 (terakhir disunting Feb 2 2014, 08:30:03 oleh Henrich Mansfeld) Sebut 
Vdaka za odpoved.

Quote ( Andrej Borsuk @ February 1st 2014,21:24:02 )

Ide hlavne o dve veci:
1.) Risk pre start:


Pouzil som 2x drat sa dopredu a v poslednom preteku, kedze som startoval z pole position a na trati bolo predbiehanie velmi tazke som mal udrzat si poziciu. Risk predbiehat aj branit mam nastaveny na 20.


2.) Pretekova rychlost:


Pokial nemam pred sebou ziadneho "brzdica" tak moj cas na kolo je vacsinou na prvych troch miestach.
Erik Mizenak
(Kumpulan Rookie - 55)


Kiriman: 3
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2796 dikirim Feb 5 2014, 23:56:05 Sebut 
Uz 2 preteky za sebou co som nedosiel :? v oboch som mal najlepsie kolo a tiez som bol na 1-2 mieste ale nedokazal som dojst v prvom som mal poruchu (neopravil som motor) a v tom druhom vybuchla pneu (da sa tomu nejako predist ?) dufam ze v 3 preteku uz budem mat viac stastia :)
Peter Ignác
(Kumpulan Rookie - 313)



Kiriman: 264
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2797 dikirim Feb 6 2014, 07:54:26 Sebut 
Quote ( Erik Mizenak @ February 5th 2014,23:56:05 )

da sa tomu nejako predist ?


To že ti praskla pneumatika neovplyvnís. Je to proste random. Hra je tak nastavena, že občas sa ti niečo take stane.
S tým neopravenym motorom si už pochopil sám. Musíš si sledovať spotrebu súčiastok na danej trati...a podľa toho nastavovat a opravovať. Myslím, že neprezradím žiadne tajomstvo ak poviem, že napr 3 level sa líši od 6.
Dáta dáta dáta.
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 53)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2798 dikirim Feb 7 2014, 15:23:29 Sebut 
Quote ( Erik Mizenak @ February 5th 2014,23:56:05 )

da sa tomu nejako predist ?


na opotrebenie suciastok maju vplyv aj risky... mozno aj tu robis chybu...
Henrich Mansfeld
(Kumpulan Rookie - 272)


Kiriman: 38
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2799 dikirim Feb 11 2014, 20:16:31 (terakhir disunting Feb 11 2014, 20:24:23 oleh Henrich Mansfeld) Sebut 
Boa, zo siestich pretekov 5x jazdec zaspal na starte a dovrzal start.
Uz som skusil menit aj nastavenie priorit na starte a nic. Poradte prosim ako trenovat jazdca na start??? Prestava ma takto tato hra bavit. Ved to nie je normalne.
Robert Roar
(Kumpulan Rookie - 240)



Kiriman: 2
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2800 dikirim Feb 11 2014, 20:44:18 Sebut 
Zdravim pani, potreboval by som pomoc s hrou, mam za sebou 3ti pretek a nejako sa velmi z toho netesim, vedel by mi niekto pomoct, poradit, vysvetlit nieco ?
Lukas Nahaj
(Kumpulan Pro - 12)



Kiriman: 145
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2801 dikirim Feb 12 2014, 01:52:46 (terakhir disunting Feb 12 2014, 02:04:40 oleh Lukas Nahaj) Sebut 
Henrich - si v tabulke druhy a jazdis spicu. Ked ta toto nebavi, tak po postupe do AMA to urcite zabalis ;) Rady co ti dal Andrej boli najlepsie co si na fore mohol dostat. Pilota mas uz tretiu sezonu. Kazil starty aj predtym? Ak nie, co robis inak?

Robert - zapis sa na mentor forum /sk/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21831#scroll tu ta dalej usmernia nasi cesky kamarati a pridelia ti nejaku dobru dusu
Richard Ráczkó
(Kumpulan Amateur - 81)



Kiriman: 63
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2802 dikirim Feb 12 2014, 14:41:45 Sebut 
čaute kolegovia, prepáčte ale kde nájdem id číslo môjho tímu? napíšte mi správu.. vopred ďakujem :)
Ľubomír Štec
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 713
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2803 dikirim Feb 12 2014, 15:10:28 Sebut 
Quote ( Henrich Mansfeld @ February 11th 2014,20:16:31 )

Boa, zo siestich pretekov 5x jazdec zaspal na starte a dovrzal start.
Uz som skusil menit aj nastavenie priorit na starte a nic. Poradte prosim ako trenovat jazdca na start??? Prestava ma takto tato hra bavit. Ved to nie je normalne.


Je štart naozaj tak dôležitý ? Sice štartuješ takmer stále z Pole ale výsledky máš celkom slušné. To, že ti jazdec kazí štarty je možno aj kvôli nemu...čo ak nie je dobrý na štartovanie alebo mu niečo chýba aby sa mu lepšie darilo na štarte.
Máš už dosť závodov za sebou, tak by si si také veci mohol aj otestovať. Túto hru sa naučíš hrať tým, že budeš skúšať rôzne veci. Skús to, je to lepšie, než sa tlačiť hore a nič nevedieť...to ťa len odradí ;)
Adrian Plaka
(Kumpulan Rookie - 41)


Kiriman: 2
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2804 dikirim Feb 12 2014, 15:42:07 Sebut 
Nazdar hosi, jazdim prvu sezonu ale postupne sa do toho dostavam ucim sa nastavenie a vlastne secky veci okolo pretekov, buducu sezonu uz chcem atakovat popredne priecky, mate nejake rady resp. je nejaky slovensky tim ?? som s nejakymi indmi a rusmi ci co takze komunikacia dost viazne :D diky
Lukas Nahaj
(Kumpulan Pro - 12)



Kiriman: 145
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2805 dikirim Feb 12 2014, 17:42:04 Sebut 
Quote ( Henrich Mansfeld @ February 11th 2014,20:16:31 )

Boa, zo siestich pretekov 5x jazdec zaspal na starte a dovrzal start.
Uz som skusil menit aj nastavenie priorit na starte a nic. Poradte prosim ako trenovat jazdca na start??? Prestava ma takto tato hra bavit. Ved to nie je normalne.

Som premyslal ako ti pomoct a mozno ze to bude iba tym ze tvoj jazdec je tlste prasa. Netusim ako velmi vplyva vaha monopostu na start, ale ked pilot ma takmer 90kg a superov 60, niekde sa to prejavit musi.
Henrich Mansfeld
(Kumpulan Rookie - 272)


Kiriman: 38
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2806 dikirim Feb 12 2014, 20:17:46 Sebut 
Dakujem za odpovede Lukas & Ľubomír.

Lukas - Nie, nestavalo sa mu to. Maximalne tak jeden mozno dva starty za sezonu pokazil, zaspal. Preto ma to tak stve, ze si neviem vysvetlit v com je odrazu problem. Vahu mal aj predtym 88Kg. Ale dik za typ. Skusim mu nasadit odtucnovaciu dietu.
Ten predchadzajuci prispevok bol moj emocionalny vybuch z frustracie nad znovu zaspatim na starte. Ak nepocitam startovu taktiku(risk), tak jedina zmena je v lepsom prepocitavani opotrebovania gum a mnozstva paliva cim som jazdu zefektivnil a zmenil pocet pitstopov. Kedze som v tejto sezone zacal dosahovat prevazne pol position(4x) a druhe startove miesto(2x), tak som skusil zmiernit risk na starte. Po tretom preteku a typu na zmenu som sa vratil k povodnemu risku(maximalnemu) a vysledok rovnaky - zaspanie na starte a prepad o 4 az 6 miest.

Ľubomír - Myslim ze ano. Hlavne na trati kde je tazke alebo velmi tazke predbiehat. Vychadzam z realu, napr. Monaco. Ked na takej trati klesnem za jazdca co ide na strednych alebo tvrdych gumach, plne natankovanom monoposte(1 pitstop) a s riskom branenia 30 a viac, tak je prakticky nemozne ho predbehnut a strata za 10 kol dosahuje aj 20-25 sekund na prveho, co sa mi uz neda stiahnut za normalnych okolnosti. To je na tom to frustrujuce, ze tieto chyby nerobil a teraz "kazdy" pretek a neviem prist na to, co sa mu porobilo.
Ľubomír Štec
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 713
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2807 dikirim Feb 20 2014, 17:49:25 Sebut 
napísal si to dobre. Je pravda, že ak je ťažké predbiehanie a máš pred sebou niekoho, kto je pomaly s takmer nemožným spôsobom predbehu tak to je potom dosť frustrujúce. Ja som to tiež zažil veľa krát ale musíš to brať ako súčasť hry a prispôsobovať tomu stratégiu a nastavenie ešte pred závodom. Takisto veľa hraje čo máš v pláne počas sezony a aké priečky by si chcel dosahovať, potom sa to dá nejako prekuknúť.

Čo sa týka toho jazdca súhlasim s Lukášom. Ja som to síce nikdy netestoval ani to nemám overené ale niečo pravdy na tom môže byť. Ak máš toho jazdca dokonca sezony tak určite postrehneš nejaký ten rozdiel a môžeš to potom napísať ale ja fakt bližšie neviem prečo to je tak :)
Tomas Tomanicek
(Kumpulan Rookie - 281)


Kiriman: 2
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2808 dikirim Feb 23 2014, 18:56:50 Sebut 
Caute, chcem sa spytat, ako mam postupovat, ked chcem zrychlit zastavky v boxoch. na zaciatku sezony to bolo v poriadku a teraz patrim k tym najpomalsim. V poslednych pretekoch som kvoli tomu skoncil az treti.
Ľubomír Štec
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 713
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2809 dikirim Feb 23 2014, 19:01:44 Sebut 
no ideš pekne čo sa týka tvojich výsledkov ale pokiaľ si v rookie, tak nemá veľmi zmysel trénovať personál a kupovať si vybavenie v rookie. Jednoducho tam to je skôr o náhode kto a akú má zastávku. Ja by som ti odporúčal niečo našetriť a ak budeš chcieť, tak na konci sezony si trošku vylepšiel staff a pripravíš si to do Ama, tam sa to už viac vypláca.
Peter Ignác
(Kumpulan Rookie - 313)



Kiriman: 264
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2810 dikirim Feb 24 2014, 22:31:17 Sebut 
Quote ( Ľubomír Štec @ February 23rd 2014,19:01:44 )

pripravíš si to do Ama


Caves. Nerad to pisem, ale ani v AMA to velky vyznam nema. Az ked vazne zacnes uvazovat nad postupom do Pro treba mat rozbehnuty personal, lebo tam to uz chalani maju zvladnute a na tom stoji taktika.

Vsimli ste si opotrebovanie na buducu sezonu? Bude treba mat riadne vrecka.
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 53)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2811 dikirim Feb 25 2014, 16:04:57 Sebut 
Quote ( Peter Ignác @ February 24th 2014,22:31:17 )

Az ked vazne zacnes uvazovat nad postupom do Pro treba mat rozbehnuty personal, lebo tam to uz chalani maju zvladnute a na tom stoji taktika.


nemyslim si, ja som v pohodke postupil aj bez toho :) treba mat v prvom rade hlavne dobreho sofera a samozrejme taktika :D
Peter Ignác
(Kumpulan Rookie - 313)



Kiriman: 264
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2812 dikirim Feb 25 2014, 16:30:50 Sebut 
samozrejme taktika :D


Čo najmenej stratiť v pitoch :-P . V PRO s dvojnásobným časom v pite sa už ťažko bojuje a taktizuje.
Lukas Nahaj
(Kumpulan Pro - 12)



Kiriman: 145
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2813 dikirim Feb 25 2014, 17:43:19 Sebut 
Quote ( Tomas Tomanicek @ February 23rd 2014,18:56:50 )

Caute, chcem sa spytat, ako mam postupovat, ked chcem zrychlit zastavky v boxoch. na zaciatku sezony to bolo v poriadku a teraz patrim k tym najpomalsim. V poslednych pretekoch som kvoli tomu skoncil az treti.

Tak ako pisu chalani, v rookie su boxy velmi o nahode a trening personalu tomu nejako nepomoze. Ale na druhej strane, prvych 20 levelov stoji tusim menej ako 2 mil, takze si to kludne mozes kupit a vyskusat na vlastnej kozi.
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 53)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2814 dikirim Feb 25 2014, 18:45:17 Sebut 
Quote ( Peter Ignác @ February 25th 2014,16:30:50 )

Čo najmenej stratiť v pitoch :-P . V PRO s dvojnásobným časom v pite sa už ťažko bojuje a taktizuje

myslel som tu taktiku trochu inak (spravny vyber pneu, paliva a riskov) a v PRO je to uz o inom no :) tam uz ti len ta taktika nepomoze, treba mat cosi odtrenovane, povylepsovane zazemie a podobne... len skoda, ze som sa na to vtedy vykaslal a musim sa tam znovu dostat...
Ľubomír Adámech
(Kumpulan Rookie - 33)



Kiriman: 6
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2815 dikirim Mac 8 2014, 08:56:17 Sebut 
Prosím vás, viete mi poradiť ako znížim CS jazdca? Rád by som si ho nechal do budúcej sezóny. Ďakujem
Richard Ráczkó
(Kumpulan Amateur - 81)



Kiriman: 63
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2816 dikirim Mac 10 2014, 18:56:29 Sebut 
Ahoj kolegovia :) potrebujem pomoc,potreboval by som 0,50€ kreditov.Ak by mi ich niekto daroval,bol by som veľmi šťastný : ) o 6 dní začína sezóna f1! :)
Adam Pilo
(Kumpulan Rookie - 57)



Kiriman: 236
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2817 dikirim Mac 10 2014, 19:30:38 Sebut 
Zdravíčko Slováci a Slovenky (ak tu dajaké sú)!
Poradíte mi? Viem že to je FOBY ale, poradíte mi ktoré staty sú také dôležitejšie? Pretože moja "jazdkyňa" má koncentráciu 200+ a talent 130+, ale na začiatku vždy spomalí a spadne na 10-13tu pozíciu. Vďaka za odpoveď.
Róbert Fabian
(Kumpulan Amateur - 53)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2818 dikirim Mac 10 2014, 21:03:09 (terakhir disunting Mac 10 2014, 21:03:32 oleh Róbert Fabian) Sebut 
Quote ( Adam Pilo @ March 10th 2014,19:30:38 )

Zdravíčko Slováci a Slovenky (ak tu dajaké sú)!
Poradíte mi? Viem že to je FOBY ale, poradíte mi ktoré staty sú také dôležitejšie? Pretože moja "jazdkyňa" má koncentráciu 200+ a talent 130+, ale na začiatku vždy spomalí a spadne na 10-13tu pozíciu. Vďaka za odpoveď.


nedavno sa tu riesil podobny pripad, skus si precitat 56./57. stranu tu na fore a mozno zistis preco klesa tvoj jazdec na starte... nemusi to byt jazdcom, mozno mas nieco zle nastavene (a teraz ma napadlo, ze mozny problem moze byt aj plne auto paliva oproti zvysku... ak sa uz aj o tom tam nepisalo)
Andrej Fülöp
(Kumpulan Amateur - 47)



Kiriman: 335
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2819 dikirim Mac 10 2014, 22:01:08 Sebut 
Tak jednoduchá otázka : Zostúpiť z AMA alebo ísť až do konca ako každú sezónu a nakoniec horko tažko nezostúpiť. ? ... mám málo financií
Ľubomír Štec
(Kumpulan Pro - 8)



Kiriman: 713
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #2820 dikirim Mac 10 2014, 22:29:33 Sebut 
je to na tebe, ja by som sa do rookie určite nikdy nevrátil...v ama si vieš kľudne zarobiť peniaze, uhrať body a mať aj zábavu :)
Halaman « 1 2 3 ... 93 [9495 ... 124 125 126 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini