Halaman « 1 2 3 ... 110 [111112 ... 124 125 126 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Slovaci 3770 balasan
Matej Čambal
(Kumpulan Pro - 13)



Kiriman: 21
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3301 dikirim Sep 27 2017, 09:44:19 Sebut 
No ty mi Rasto povedz, ako si mohol postupit s minus 27 mega...
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3302 dikirim Sep 27 2017, 10:08:07 (terakhir disunting Sep 27 2017, 10:08:18 oleh Rastislav Padysak) Sebut 
Quote ( Matej Čambal @ September 27th 2017,09:44:19 )

No ty mi Rasto povedz, ako si mohol postupit s minus 27 mega...

Podla vyjadrenia majitela GPRO islo o chybu v skripte.
Poriadne ma tym postupom nastvali, takze som na cas odisiel z GPRO.
Ale zavislost je zavislost, tak tu otravujem vzduch znova...
Daniel Miklovič
(Kumpulan Amateur - 45)



Kiriman: 304
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3303 dikirim Sep 27 2017, 10:27:41 Sebut 
Dokonca mám 2010 -_-
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3304 dikirim Sep 27 2017, 10:36:36 Sebut 
Quote ( Daniel Miklovič @ September 27th 2017,10:27:41 )

Dokonca mám 2010 -_-
Dedo. :-)
Daniel Miklovič
(Kumpulan Amateur - 45)



Kiriman: 304
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3305 dikirim Sep 27 2017, 10:38:16 Sebut 
Quote ( Rastislav Padysak @ September 27th 2017,10:36:36 )

Quote ( Daniel Miklovič @ September 27th 2017,10:27:41 )

Dokonca mám 2010 -_- Dedo. :-)
ale 3x ret je smutné :( sa hanbím
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3306 dikirim Sep 27 2017, 10:45:11 (terakhir disunting Sep 27 2017, 10:45:50 oleh Rastislav Padysak) Sebut 
Quote ( Daniel Miklovič @ September 27th 2017,10:38:16 )

...ale 3x ret je smutné :( sa hanbím
V pohode... Zrejme bol dovod. :-)
Daniel Miklovič
(Kumpulan Amateur - 45)



Kiriman: 304
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3307 dikirim Sep 27 2017, 10:53:01 Sebut 
Bolo bolo ^_^
Matej Čambal
(Kumpulan Pro - 13)



Kiriman: 21
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3308 dikirim Sep 27 2017, 13:26:26 Sebut 
Tak to ja len jedno cca jednosezonne vypustenie, skorej to bola strata motivacie a nedostatok casu. Zato vy by ste mohli mat ciel aspon pro a udrzat sa nejaku tu sezonu. Pro je uz podstatne zaujimavejsie, minimalne z pohladu pneu. A zjavne tuto sezonu obzvlast.
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3309 dikirim Sep 27 2017, 13:56:17 (terakhir disunting Sep 27 2017, 14:01:57 oleh Rastislav Padysak) Sebut 
Quote ( Matej Čambal @ September 27th 2017,13:26:26 )

... Zato vy by ste mohli mat ciel aspon pro a udrzat sa nejaku tu sezonu. Pro je uz podstatne zaujimavejsie, minimalne z pohladu pneu. A zjavne tuto sezonu obzvlast.
Neviem, ci to bolo mienene aj smerom ku mne...

Ak ano:
Este mam plany v Rookie na niekolko sezon. Ked ich naplnim, zopakujem zrejme nieco podobne v Amateur a tak dalej...

Ale urcite sa nikam neponahlam. Ak by som isiel hore prilis rychlo, stratil by som motivaciu a odisiel z GPRO.

V Rookie som donedavna ostaval aj kvoli kamaratom a niektorym moznostiam, ktore ziadna ina cast hry, okrem Rookie, neposkytuje. Ale, aj kvoli silnejucemu tlaku na Super Rookies, (pomaly a neochotne) zacinam menit plany a sposob hry. ;-)

Samozrejme, nevylucujem dalsiu zmenu v planoch. Mozno si (napriklad) raz za cas predcasne vybehnem do Amateur a oberiem long-term manazerov o nejake peniaze a umiestnenia. Lebo (niektori z nich) mi uz lezu na nervy so svojimi retardovanymi nenavistnymi nazormi na adresu Super Rookies. Vsak uvidime.
Daniel Miklovič
(Kumpulan Amateur - 45)



Kiriman: 304
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3310 dikirim Sep 27 2017, 14:07:33 Sebut 
Quote ( Matej Čambal @ September 27th 2017,13:26:26 )

Tak to ja len jedno cca jednosezonne vypustenie, skorej to bola strata motivacie a nedostatok casu. Zato vy by ste mohli mat ciel aspon pro a udrzat sa nejaku tu sezonu. Pro je uz podstatne zaujimavejsie, minimalne z pohladu pneu. A zjavne tuto sezonu obzvlast.

Ja som stratil motivaciu že som sa musel riadiť podla tímu čakal som na pneu data teraz si zbieram vlasné riadim sa podla seba motivacia je kvoli F1 a popri tom hrám F1 na volante takže -_- skoro až premotivovaný :D a túto sezonu chcem isť pro min sezonu som mal testovanie + trening jazdca na túto sezonu to vyzerá zo staminou lepšie :) a prvý krát v živote som testoval takže som to skúšal aťd data data..
Ľubomír Štec
(Kumpulan Master - 4)



Kiriman: 713
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3311 dikirim Sep 27 2017, 14:49:59 Sebut 
no zrejme ťa hra nebaví tak ako by mala keď sa spoliehaš na dáta svojich kolegov...niekedy táto hra nie je iba o tom, že dostanneš čo si zapýtaš a zrazu si majster skupiny.
Ja to hrám už hodne dlho a nikdy som nečakal na to, aby mi niekto podával dáta, o tom tá hra je...ak si ich nenazbieraš sám a nevieš ako funguje mechanika, popr. si nevieš vyrátať sám čo potrebuješ...tak to nemá zmysel ani hrať...

o tom rookie/ama je...bohužiaľ je škoda, že sa viac ľudí netlačí vyššie, keďže tam je to z toho hľadiska úplne odlišné a musíš sa viaac spoliehať na seba a svoje rozhodnutia, keďže máš viac faktorov, ktoré ťa ovplyvňujú...

neviem si predstaviť jazdiť v Rookie ..
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3312 dikirim Sep 27 2017, 15:06:23 (terakhir disunting Sep 27 2017, 15:11:34 oleh Rastislav Padysak) Sebut 
Quote ( Ľubomír Štec @ September 27th 2017,14:49:59 )

... neviem si predstaviť jazdiť v Rookie ..
Netreba sa tym trapit. Nikto vraj nie je dokonaly...
Daniel Miklovič
(Kumpulan Amateur - 45)



Kiriman: 304
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3313 dikirim Sep 27 2017, 15:40:36 Sebut 
Quote ( Ľubomír Štec @ September 27th 2017,14:49:59 )

no zrejme ťa hra nebaví tak ako by mala keď sa spoliehaš na dáta svojich kolegov...niekedy táto hra nie je iba o tom, že dostanneš čo si zapýtaš a zrazu si majster skupiny.
Ja to hrám už hodne dlho a nikdy som nečakal na to, aby mi niekto podával dáta, o tom tá hra je...ak si ich nenazbieraš sám a nevieš ako funguje mechanika, popr. si nevieš vyrátať sám čo potrebuješ...tak to nemá zmysel ani hrať...

o tom rookie/ama je...bohužiaľ je škoda, že sa viac ľudí netlačí vyššie, keďže tam je to z toho hľadiska úplne odlišné a musíš sa viaac spoliehať na seba a svoje rozhodnutia, keďže máš viac faktorov, ktoré ťa ovplyvňujú...

neviem si predstaviť jazdiť v Rookie ..
spoliehal som sa pred 6-7 rokmi a nemal som s tej hry nič ked ti niekto hovorí čo máš isť aťd
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3314 dikirim Sep 27 2017, 16:06:05 Sebut 
Ako sa vam paci novy vyzor stranok obsahujucich info o trati?
napriklad:
/TrackDetails.asp?id=15
Daniel Miklovič
(Kumpulan Amateur - 45)



Kiriman: 304
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3315 dikirim Sep 27 2017, 17:40:44 Sebut 
Quote ( Rastislav Padysak @ September 27th 2017,16:06:05 )

Ako sa vam paci novy vyzor stranok obsahujucich info o trati?
napriklad:
/TrackDetails.asp?id=15
nepáči sa mi ale určite si zvyknem.. takže to je jedno
Matej Čambal
(Kumpulan Pro - 13)



Kiriman: 21
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3316 dikirim Sep 27 2017, 17:57:57 Sebut 
Presne ako vravi Lubo, v pro a vyssie je to uz ine kafe, viac faktorov viac moznosti, silni superi, financie a za zaciatok hlavne hlboka cervena zona. V master som.vydrzal az jednu sezonu, vobec som nemal stastie na pilotov a hlavne ma stiahli financie, co je moj dlhodoby problem. Nas tim patri uz dlhsiu dobu k slovenskej a mozno aj ceskej spicke a v gpro meradle sme tiez na tom celkom slusne, sem tam mame problem s fluktuaciou, ale mame zase pevne jadro. Mojim cielom je, aby si kazdy jeden clen timu aspon raz zajazdil sezonu v pro a vyssie, co sa mi celkom dari. 3 sezony spat k nam prisla baba, frajerka nasho jadra a dnes je v pro. Fungujeme na viber baze, cize sa snazime zdielat zajladne udaje, poznatky, radime si a podobne. Ale urcite nemame nejake autokraticke riadenie, jedina podmienka je jazdit vsetky zavody, teda v ramci moznosti, nie vzdy sa to kazdemu podari, ale ked nejde o zivot... ja mam toto v pidstate len ako doplnok k k real F1, co ma drzi uz vyse 20 rokov a hlavne je gpro casovo nenarocne.
Daniel Miklovič
(Kumpulan Amateur - 45)



Kiriman: 304
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3317 dikirim Sep 27 2017, 18:18:14 Sebut 
Quote ( Matej Čambal @ September 27th 2017,17:57:57 )

Presne ako vravi Lubo, v pro a vyssie je to uz ine kafe, viac faktorov viac moznosti, silni superi, financie a za zaciatok hlavne hlboka cervena zona. V master som.vydrzal az jednu sezonu, vobec som nemal stastie na pilotov a hlavne ma stiahli financie, co je moj dlhodoby problem. Nas tim patri uz dlhsiu dobu k slovenskej a mozno aj ceskej spicke a v gpro meradle sme tiez na tom celkom slusne, sem tam mame problem s fluktuaciou, ale mame zase pevne jadro. Mojim cielom je, aby si kazdy jeden clen timu aspon raz zajazdil sezonu v pro a vyssie, co sa mi celkom dari. 3 sezony spat k nam prisla baba, frajerka nasho jadra a dnes je v pro. Fungujeme na viber baze, cize sa snazime zdielat zajladne udaje, poznatky, radime si a podobne. Ale urcite nemame nejake autokraticke riadenie, jedina podmienka je jazdit vsetky zavody, teda v ramci moznosti, nie vzdy sa to kazdemu podari, ale ked nejde o zivot... ja mam toto v pidstate len ako doplnok k k real F1, co ma drzi uz vyse 20 rokov a hlavne je gpro casovo nenarocne.
Pekne napísané Pro je iné kafé ale ja si na to nepametám kedže som mal velmi dlhú pauzu mi sme zase na bázy Facebook privátnej skupiny :)
Róbert Fabian
(Kumpulan Rookie - 172)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3318 dikirim Sep 27 2017, 19:40:39 Sebut 
Ja som tiez 2011 ale mal som dve velke pauzy :)

Co sa tyka rookie a ama, tak to ma cenu jazdit podla mna len pre tych, koho bavi stale vyhravat... ale ak chce clovek pricuchnut k realnejsiemu boju o body, tak treba ist do PRO a samozrejme master a elite su vzdy este o level vyssie narocnostou.

Samozrejme neodsudzujem nikoho kto jazdi len rookie/ama, je to kazdeho rozhodnutie a hlavne je to hra, ktora ma zabavit... tak clovek musi sam vediet, co ho bavi a preco to hra :)

Data: Najlepsie je spoliehat sa sam na seba a teda zbierat si vsetky data. Ak si niekto nechava poradit od druheho, tak vlastne ak vyhra, je to uspech "radcu" a da sa povedat, ze ten "radca" ma dva ucty.
Peter Novák
(Kumpulan Rookie - 159)



Kiriman: 40
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3319 dikirim Okt 16 2017, 17:17:07 Sebut 
no
Quote ( Róbert Fabian @ September 27th 2017,19:40:39 )

Ja som tiez 2011 ale mal som dve velke pauzy :)

Co sa tyka rookie a ama, tak to ma cenu jazdit podla mna len pre tych, koho bavi stale vyhravat... ale ak chce clovek pricuchnut k realnejsiemu boju o body, tak treba ist do PRO a samozrejme master a elite su vzdy este o level vyssie narocnostou.

Samozrejme neodsudzujem nikoho kto jazdi len rookie/ama, je to kazdeho rozhodnutie a hlavne je to hra, ktora ma zabavit... tak clovek musi sam vediet, co ho bavi a preco to hra :)


no mas pravdu s tym radenim ale na zaciatku to velmi pomoze ako uplnemu novacikovi nejake tie grify od skusenejsich v tyme samozrejme ze sa clovek uci a skusa aj sam no sem tam ak ti niekto vysvetli polopate nieje to na skodu nie?

Data: Najlepsie je spoliehat sa sam na seba a teda zbierat si vsetky data. Ak si niekto nechava poradit od druheho, tak vlastne ak vyhra, je to uspech "radcu" a da sa povedat, ze ten "radca" ma dva ucty.
Róbert Fabian
(Kumpulan Rookie - 172)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3320 dikirim Okt 16 2017, 18:20:14 Sebut 
Quote ( Peter Novák @ October 16th 2017,17:17:07 )

no mas pravdu s tym radenim ale na zaciatku to velmi pomoze ako uplnemu novacikovi nejake tie grify od skusenejsich v tyme samozrejme ze sa clovek uci a skusa aj sam no sem tam ak ti niekto vysvetli polopate nieje to na skodu nie?


Samozrejme vysvetlit ano. Len nie potom cely cas hovorit aku ma ist taktiku a podobne, to by mal uz sam manazer rozhodnut na zaklade niecoho co sam zisti :)
Peter Novák
(Kumpulan Rookie - 159)



Kiriman: 40
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3321 dikirim Okt 16 2017, 18:55:32 Sebut 
Quote ( Róbert Fabian @ October 16th 2017,18:20:14 )

Quote ( Peter Novák @ October 16th 2017,17:17:07 )

no mas pravdu s tym radenim ale na zaciatku to velmi pomoze ako uplnemu novacikovi nejake tie grify od skusenejsich v tyme samozrejme ze sa clovek uci a skusa aj sam no sem tam ak ti niekto vysvetli polopate nieje to na skodu nie?

Samozrejme vysvetlit ano. Len nie potom cely cas hovorit aku ma ist taktiku a podobne, to by mal uz sam manazer rozhodnut na zaklade niecoho co sam zisti :)



ano samozrejme suhlasim a tak to aj robim potom by to bolo o nicom takto jazdit robim chyby ale tak to ma byt ucim sa na vlastnych
Róbert Fabian
(Kumpulan Rookie - 172)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3322 dikirim Okt 16 2017, 19:37:13 Sebut 
Quote ( Peter Novák @ October 16th 2017,18:55:32 )

ano samozrejme suhlasim a tak to aj robim potom by to bolo o nicom takto jazdit robim chyby ale tak to ma byt ucim sa na vlastnych

To je podla mna spravny pristup, tak by to malo vyzerat :)
Peter Novák
(Kumpulan Rookie - 159)



Kiriman: 40
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3323 dikirim Okt 17 2017, 06:50:51 Sebut 
caute tuto sezonu ak by sa mi nepodarilo postupit by sme sa mohli slovaci stretnut v nejake rokie skupine co vz na to v 22 , 28 a este jednej su traja co tak si buducu sezonu zapretekat spolu v jednej skupine kto nevie tak nastavenie uctu - resetovani/ zmazanie uctu a v lavo dole preferovana skupina rokie ja mam zatial 28 skupinu ale dajte nejaky navrh
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3324 dikirim Okt 17 2017, 08:22:21 (terakhir disunting Okt 17 2017, 08:40:50 oleh Rastislav Padysak) Sebut 
Quote ( Peter Novák @ October 17th 2017,06:50:51 )

caute tuto sezonu ak by sa mi nepodarilo postupit by sme sa mohli slovaci stretnut v nejake rokie skupine co vz na to v 22 , 28 a este jednej su traja co tak si buducu sezonu zapretekat spolu v jednej skupine kto nevie tak nastavenie uctu - resetovani/ zmazanie uctu a v lavo dole preferovana skupina rokie ja mam zatial 28 skupinu ale dajte nejaky navrh
Zdravim. :-)
Mne sa napad paci (koniec koncov som nieco podobne v minulosti navrhoval ked sa blizila sezona so Slovakiaringom).
Sam by som sa zrejme (tak na 90%) takej akcie v sezone 62 nezucastnil, kedze mam v nej ine plany, ale zrejme by som velmi rad sledoval preteky takej skupiny - a, ak by to zucastnenym nevadilo, mozno by som sa pridal niekedy v buducnosti.

Pripadne to tu mozeme udrziavat ako dlhodobu myslienku (hmm, cudny vyraz) s tym, ze kto chce, nech si dokonci plany, ktore ma teraz rozpracovane a nech sa prida v sezone X (urcime si neskor).

Edit:
Alebo tu jednoducho napisme (a priebezne prizvukujme a posielajme ako tip novacikom a mentorovanym manazerom), ze, kto ma zaujem, nech sa necha preradit do skupiny [...], aby bol v SK skupine. Tym sa priebezne - v priebehu viacerych sezon - moze vytvorit skupina so silnym SK zastupenim.
Peter Novák
(Kumpulan Rookie - 159)



Kiriman: 40
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3325 dikirim Okt 17 2017, 11:05:09 Sebut 
No navrhnite cislo rokie ako som pisal dajme tomu 38' 99 100,111 mne je to jedno ja som za cislo 99 lahko zapamatatwlne
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3326 dikirim Okt 17 2017, 11:25:06 Sebut 
Quote ( Peter Novák @ October 17th 2017,11:05:09 )

No navrhnite cislo rokie ako som pisal dajme tomu 38' 99 100,111 mne je to jedno ja som za cislo 99 lahko zapamatatwlne

Moj hlas je pre 38 (Demitra), ale nemam nic proti uvedenym - len pripomienku, ze lahko zapamatatelne si mozu castejsie volit ini (nie SK) manazeri, cim nam zablokuju volne "sloty" (5 je tusim max na jeden season reset?).
Uvidime, ako sa vyjadria dalsi kolegovia... ;-)
Peter Novák
(Kumpulan Rookie - 159)



Kiriman: 40
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3327 dikirim Okt 17 2017, 13:35:27 Sebut 
dobre som za 38 davam si to do nastavenia profilu takze sme zatial dvaja heh
Rastislav Padysak
(Kumpulan Rookie - 128)


Kiriman: 611
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3328 dikirim Okt 17 2017, 13:53:13 (terakhir disunting Okt 17 2017, 13:59:46 oleh Rastislav Padysak) Sebut 
Quote ( Peter Novák @ October 17th 2017,13:35:27 )

dobre som za 38 davam si to do nastavenia profilu takze sme zatial dvaja heh
Pozor! Ako som uviedol v jednom z predchadzajucich prispevkov: Na S62 mam uz iny plan, ktory ma zatial u mna 90% platnost. 10% si nechavam pre pripad, ze by sa nieco zmenilo. Ale myslim, ze R38 by sme mali dalej propagovat, aby sa ludia hlasili. Sam sa tam zrejme velmi rychlo pridam - len co splnim to, co uz mam rozrobene... (par sezon este je co robit)
Róbert Fabian
(Kumpulan Rookie - 172)


Kiriman: 604
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3329 dikirim Okt 17 2017, 14:57:42 Sebut 
Neviem ci je vhodne, ze sa budete oberat o body. Ak chce niekto postupit, tak by som do takej skupiny nesiel. Ak vam nevadi, ze jazdite len rookie, tak potom ano. Len vznikne problem ked budu chciet postupit dajme tomu piati naraz - vykonnost mozno bude, kazdy by inu skupinu rookie mozno vyhral, ale v tej jednej pojdete proti sebe(takze zvazte aj buducnost trochu).
Peter Novák
(Kumpulan Rookie - 159)



Kiriman: 40
  Negara:
Slovakia 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (1)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #3330 dikirim Okt 17 2017, 15:12:42 Sebut 
Quote ( Róbert Fabian @ October 17th 2017,14:57:42 )

Neviem ci je vhodne, ze sa budete oberat o body. Ak chce niekto postupit, tak by som do takej skupiny nesiel. Ak vam nevadi, ze jazdite len rookie, tak potom ano. Len vznikne problem ked budu chciet postupit dajme tomu piati naraz - vykonnost mozno bude, kazdy by inu skupinu rookie mozno vyhral, ale v tej jednej pojdete proti sebe(takze zvazte aj buducnost trochu).


no veed samozrejme je to na kazdom osobnom rozhodnuti samozrejme ze konkurencia bude a co ?: ak niekto chce postupit nieje jedno s kym superi:?? ak niekto cche vsemozne postupit nemusi is do R38 ale mna to motivuje taky boj s mozno lepsou konkurenciou
Halaman « 1 2 3 ... 110 [111112 ... 124 125 126 » Lompat ke halaman:

Balas topik ini