Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Tambah topik ini kepada senarai abai anda Tambah topik ini kepada senarai pemerhatian anda
Halaman « 1 2 3 ... 50 [5152 ... 115 116 117 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) 3483 balasan
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1501 dikirim Apr 3 2013, 01:23:48 Sebut 
μαλλον οσο μεγαλυτερο λεβελ το παρτς τοσο μικροτερη φθορα ετσι?
Giannis Ioannou
(Kumpulan Rookie - 28)


Kiriman: 5
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1502 dikirim Apr 3 2013, 01:28:56 Sebut 
φιλε σωτηρη καινουριος και εσυ?
Xristos Dek
(Kumpulan Rookie - 328)


Kiriman: 1
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1503 dikirim Apr 3 2013, 03:24:10 Sebut 
Γεια σας παιδες και απο εμενα!Καινουργιος και εγω στο παιχνιδι!Αν υπαρχει καποιος που να θελει και να διαθετει λιγο χρονο και υπομονη να με βοηθησει και εμενα να μπω στο κλιμα του παιχνιδιου!
Takis Sketo
(Kumpulan Rookie - 118)


Kiriman: 1
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1504 dikirim Apr 3 2013, 11:34:28 Sebut 
γεια σας παιδια και απο μενα.νιουμπις χιερ :)εχω καναδυο(και βαλε) ερωτησεις.καταρχας στην αναβαθμιση μονοθεσιου εχει τα εξαρτηματα και διπλα λεει φθορα.το νουμερο που δειχνει ειναι το ποσο της εκατο φθορα εχει το καθε εξαρτημα ή ποσο εχει μειωθει η ικανοτητα του εξαρτηματος?πχ,ο κινητηρας μου εχει ενα πολυ ωραιο πορτοκαλι 99%.αυτο σημαινει οτι επεσε η αποδοση του 1% ή οτι του εχω αλλαξει τα φωτα?
και ακομα μια απορια.στον χθεσινο αγωνα,ο οδηγος μου εκανε 5 πιτ στοπ οπου αλλαξε 4 φορες λαστιχα.για ποιο λογο εγινε αυτο?προφανως κατι εκανα λαθος στις ρυθμισεις,αλλα δεν ξερω τι.
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1505 dikirim Apr 3 2013, 11:48:55 Sebut 
ελα ρε τακαρε..καλος ορισες το μαχι εδω κανει δυνατη παρουσια λολ!!!

ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΑΣ ΥΠΕΝΘΙΜΗΖΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ MAXITHLON....
ομορφο μανατσερ,κραταει στο χρονο,ελληνικο φορουμ-κοινοτητα,ολυμπιακοι αγωνες,παγκοσμια πρωταθληματα νεων,ανδρων,γυναικων....και γενικα πολυ ενδιαφερον

(ελπιζω να μη σας κουραζω αλλα αξιζει το κοπο και για αυτο επαναλαμβανομαι)
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1506 dikirim Apr 3 2013, 11:51:30 Sebut 
και μια ερωτηση στο κυριο ανδρεα...

βλεπω καποιους να εχουν -13.000.000 τι γινετε με αυτο?μπορεις να πας - οσο θες?δεν εχει επιπτωσεις να εισαι - στο ισοζυγιο??αν εχει ποιες ειναι οι επιπτωσεις?

ευχαριστω
Steve Balias
(Kumpulan Rookie - 318)



Kiriman: 243
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1507 dikirim Apr 3 2013, 13:15:43 Sebut 
Λοιπόν και εγώ καινούριος είμαι, αλλά σίγουρα θα χρειαστεί να διαβάσετε και τους κανόνες κάποια στιγμή, γίατί όσο να 'ναι τα βασικά μπορείς να τα καταλάβεις και από εκεί. Όχι όλα, αλλά πολλά από αυτά στα λέει και μέσα. Για βασικά πράγματα που ρωτάνε πολλοί έχει πάνω και τις συμβουλες που σου λέει και εκεί 2-3 πράγματα πως πρέπει να τα χειριστείς.

Φίλε Τάκη όσο πιο μεγαλό νούμερο γράφει δίπλα(99%) τόση φθορά έχει. Καλό είναι να μην ξεπερνάς το 70% γιατί στον επόμενο σίγουρα θα περάσει το 90% που αυτό ισοδυναμεί μετά με αστοχία, και θα χάνεις ταχύτητα στον αγώνα. Θα δεις δηλαδή να βγάζει καπνούς το μονοθέσιο λόγο κάποια βλάβης. Και νομίζω αν έχεις πολλά εξαρτήματα με τέτοια φθορά εγκαταλείπει τον αγώνα.

Τώρα για τον φίλο από κάτω, αν βρεθείς με -λεφτά, τότε σίγουρα δεν μπορείς ούτε προπόνηση να κάνεις σε κάτι τον οδηγό, δεν ακόμη και αν είσαι στην 4αδα που ανεβαίνει δεν θα σε πάει στην πάνω κατηγορία, και επίσης για να πείς ότι θα είσαι σχετικά ΟΚ την επόμενη σεζόν στην Amateur θα πρέπει να έχεις πάνω από 25-30 μύρια.

Εγώ έχω άλλη ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Προσπαθώ να ρίξω τον οδηγό μου στην συνολική του δύναμη(είναι 87 τώρα). Αν χάνω επίτηδες τους αγώνες, και κάνω προπόνηση στην φυσική κατάσταση που ρίχνει και το κίνητρο, θα μπορέσω να πάω το κίνητρο στο 0 από 117 που είναι τώρα?
Nick Paschalis
(Kumpulan Rookie - 65)



Kiriman: 12
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1508 dikirim Apr 3 2013, 14:49:24 Sebut 
Γεια σου ρε Τάκη:) Καλως ήρθες κι εσύ εδώ στο παιχνίδι!

Λοιπόν παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο και την βοήθεια που μας προσφέρετε.Εμένα προσωπικά με βοηθάει πολύ ο Ανδρέας και τον ευχαριστώ πολύ.(Υπόσχομαι σε λίγες σεζον να μπω στην ομάδα του και να βοηθήσω, μιας και ετοιμάζω το BATMOBILE ;ppp)

Είμαι operator στο Maxithlon και Tutor οπότε γνωρίζω καλά απο newbies όπως είμαστε εμείς τώρα.Θέλω να πω πως διάβασα τους κανόνες αλλά επειδή γενικά δεν ξέρω πολλά από φόρμουλα δεν καταλαβαίνω ορισμένα πράγματα.

Σιγά σιγά όμως θα μπούμε δυνατά στο παιχνίδι έτσι ώστε να μεγαλώσουμε κι εδώ την Ελληνική κοινότητα:))))

Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1509 dikirim Apr 3 2013, 16:58:07 (terakhir disunting Apr 3 2013, 17:01:16 oleh Ioannis Dimitroglou) Sebut 
stστεφενε οπως τα λες ειναι..

αν και
1) οσο αυξανεται η φθορα η αποδοση δεν παραμενει ιδια
2) η πιθανοτητα να "καπνισεις" μετα το 90% αυξανεται και ειδικα μετα το 99%
αυτο δεν σημαινει ομως οτι αν πας 99% θα κανισεις σιγουρα
για αυτο παιζεις με τις πιθανοτητες..


επισης για αυτ ου ρωτησες
αν "καις" τους αγωνες και εγκαταλειπεις θα πεσει το κινιτρο

τακη δες στην αναλυση αγωνα και νθα καταλαβεις γιατι εκανες 5 πιτ
εξηγει τον λογο εισοδου στα πιτ καθε φορα στο αριστερο σου χερι
/gb/RaceAnalysis.asp

επισης σωτηρη οσο μεγαλυτερο το παρτ μειωνεται η φθορα για μικρα επιπεδα . μετα αλλαζει καπως το πραγμα αλλα πρεπει να το βρεις μονο σου!!

γιαννη 15 για ρουκυ ειναι σχετικα οκ
προτεινω 0 για αρχη μεχρι να καταλαβετε τι παιζει και τι παρενεργειες εχουν

στην ελιτ παμε οι περισσοτεροι 100 αλλα αυτο δεν γινεται να το κανεις στο ρουκυ η τεος παντων δεν πρεπει να το κανεις
Steve Balias
(Kumpulan Rookie - 318)



Kiriman: 243
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1510 dikirim Apr 3 2013, 18:21:47 Sebut 
Ας πούμε εγώ σε αυτόν τον αγώνα έχω βάλει πολύ λίγα καύσιμα για να κάνω τουλάχιστον 8 πιτ στοπ, και να βγώ σε μια από τις τελευταίες θέσεις. 'Ετσι πέφτει το κίνητρο ή μόνο αν εγκαταλείπω σε κάθε αγώνα? Αν είναι και θέλει μόνο με εγκατάλειψη να βάλω 100 το ρίσκο να διαλυθεί το μονοθέσιο.
Bill Fouk
(Kumpulan Rookie - 44)



Kiriman: 3
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1511 dikirim Apr 3 2013, 19:15:58 Sebut 
καλησπερα παιδες!βλεπω με χαρα οτι η ελληνικη κοινοτητα ειναι ακμαια κι εκτος απ`το οτι το GPRO ειναι παιχνιδαρα δινει κι ενα παραπανω κινητρο να σχοληθουμε εμεις οι καινουριοι παιχτες.διαβασα αρκετα απ`αυτα που συζητιουνται εδω και πηρα χρησιμες συμβουλες,δεν ειδα ομως κατι σχετικα με τις `σωστες`ρυθμισεις του μονοθεσιου,αναλογα με τα χαρακτηριστικα της πιστας.δηλαδη σε τιμες κυμαινομαστε οταν η πιστα απαιτει καθετη δυναμη μεση πχ,η σκληροτητα αναρτησης υψηλη,επιπεδο προσφυσης φυσιολογικο κτλ?
Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1512 dikirim Apr 3 2013, 19:29:20 Sebut 
στεφανε
εχεις 4-5 αγωνες οποτε απλα τρεχεις χωρις να αλλαξεις τα μερη του αυτοκινητου και καποια στιγμη σε 2-3 αγωνες δεν θα τερματισεις
αν πιστευεις οτι θα καπνισεις ετσι και αλλιως και όλα τα παρτς σου ειναι διαλυμενα μπορεις απλα να βαλεις 100 ρισκο μπας και κανεις και ταχυτερο γυρο ;)

επισης το καλο στο ρουκυ ειναι οτι αν εγκαταλειψεις δεν παιρνεις το 50% των χρηματων

/gb/GPRORules.asp


βασιλη
δεν υπαρχει καποιο gold standard
σε βοηθανε να αποφασισεις πχ αν τρεχεις στο μονακο ενοειται οτι οι πτερυγες θα ειναι καπου στο 900

απο εκει και περα προτεινω να κρατας δεδομενα απο τις ρυθμισεις που χρησιμοποιησες ωστε αν ξανατρεξεις στη ιδια πιστα να εχεις καποια δεδομενα

το βελτιστο σεταπ το επηρεαζουν
1) η πιστα
2) το αυτοκινητο
3) οι καιρικες συνθηκες
4) ο οδηγος

να φανταστειτε υπαρχει προγραμμα που υπολογιζει το τελοιο σεταπ αλλα ουτε σαν ολυμπους το εχουμε
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1513 dikirim Apr 3 2013, 19:40:49 Sebut 
δε θα ειχε ενδιαφερον αν υπηρχε τετοιο προγραμμα..κατα τη δικη μου αποψη!!
Andreas Andreou
(Kumpulan Master - 1)



Kiriman: 408
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1514 dikirim Apr 3 2013, 19:51:44 Sebut 
Καλά έχω πάθει την πλάκα μου!
Τόσες Season εδώ (περίπου 4-5 πραγματικά έτη) και πρώτη φορά βλέπω αυτό που γίνεται! Συνεχίστε έτσι παιδιά και μεις όπου μπορούμε να βοηθάμε θα βοηθήσουμε.
Σύντομα (μάλλον αύριο Πέμπτη) θα έχω οριστικά νέα για το πρόγραμμα επιμόρφωσης! Αλλά παιδιά με ανταλλαγή μηνυμάτων είναι λίγο δύσκολο.
Καλό είναι όσοι δεν έχετε να βάλετε Skype για να τα λέμε πιο άνετα.
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1515 dikirim Apr 3 2013, 20:57:49 Sebut 
και εμεις φιλαρακι ανδρεα...μπουκαραμε ολοι μαζι και σε εχουμε τρελλανει!!!!!αλλα καλυτερα να υπαρχει αυτη η ζωηραδα παρα να ειναι νεκρο τοπιο!!εξαλλου οσο καλο και να ειναι ενα παιχνιδακι η ΠΑΡΕΑ το κανει καλυτερο...εγω σε ευχαριστω προσωπικα για το ενδιαφερον σου και τη βοηθεια σου..
Nick Paschalis
(Kumpulan Rookie - 65)



Kiriman: 12
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1516 dikirim Apr 4 2013, 00:23:16 Sebut 
Το Skype που λέει ο Ανδρέας είναι καλή φάση.
Έχω λογαριασμό Skype αλλά δεν το χρησιμοποιώ και δεν θυμάμαι τον κωδικό(νομίζω).Θα κοιτάξω να συνδεθώ όμως γιατί live θα καταλάβω πολύ καλύτερα τί παίζει.
Να φανταστείτε πόσο άσχετος είμαι ποτέ δεν κατάλαβα όταν μπαίνουν στα πιτ και οι άλλοι τους περνάνε πως τους φτάνουν μετά????? :)))) μην κοροιδεύετε και μη γελάτε ρε κ***παιδα!!!!

Χαρηκά πού που μπήκα και στην ομάδα του Μένιου! (πως την λένε όμως την ομάδα?)χμμμ θα ψάξω και θα σας πω γιατί δεν θυμάμαι!

Που θα πάει θα το μάθουμε κι αυτό το παιχνίδι:)

Πάμε γερά Ελλαδάρα!!!!


Steve Balias
(Kumpulan Rookie - 318)



Kiriman: 243
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1517 dikirim Apr 4 2013, 11:52:09 Sebut 
Οπότε μάλλον η καλύτερη λύση είναι να το αφήσω να καταστρέφεται το μονοθέσιο σε κάθε αγώνα. Αλλα νομίζω ότι αν το μονοθέσιο βγεί εκτός από μηχανικά προβλήματα, πρέπει να το φτιάξεις για να σε αφήσει να τρέξεις στο επόμενο, έτσι δν είναι? Οπότε οικονομικά ακόμη και lvl1 να βάζω πιθανόν να μην με βγάζει οικονομικά, μιας και έχω αλλάξει 2 οδηγους μέχρι τώρα για να καταλάβω τι θέλει γενικά ένας οδηγος για να είναι γρήγορος, και έχω μείνει με 9 μύρια.. Θα προσπαθήσω να βγώ στους 2 αυτούς αγώνες τελευταίος ή κάπου εκεί πίσω γενικά, να δω αν πέφτει καθόλου το κίνητρο, και αν δεν γίνεται τίποτα θα κοιτάξω να το χαλάω μήπως και τον σώσω.

Ένα ακόμη που κάνω είναι να του βάζω προπόνηση σε φυσική κατάσταση που ρίχνει το κίνητρο, αλλά ανεβάζει αντοχή και ρίχνει και τα κιλά του. Οπότε νομίζω ότι πάλι δεν το σώζω έτσι, γιατί και που χάνει κίνητρο δίνει σε κάτι άλλο και μένει στα ίδια πιθανόν.

Υ.Γ Φίλε Γιάννη το όνομα μου είναι Σταύρος για να μην σε μπερδεύει το Steve. ;)
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1518 dikirim Apr 4 2013, 12:23:03 Sebut 
καλησπερα σε ολους,με τον spad ειμαστε 10 απο μαχι μαγκες!!! με τα λιγα η ελληνικη κοινοτητα μεγαλωσε κατα 10 ατομα...πιστευω θα ερθουν και αλλοι εδω..

καλη μας συνεχεια
Lazaros Spiliopoulos
(Kumpulan Master - 2)



Kiriman: 33
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1519 dikirim Apr 4 2013, 12:36:09 Sebut 
Quote ( Steve Balias @ April 4th 2013,11:52:09 )

Αλλα νομίζω ότι αν το μονοθέσιο βγεί εκτός από μηχανικά προβλήματα, πρέπει να το φτιάξεις για να σε αφήσει να τρέξεις στο επόμενο, έτσι δν είναι?

Καλησπέρα. Όχι δεν ισχύει αυτό, μπορείς να τρέξεις και ας είναι όλα στο 99%. Απλά θα καπνίσει από νωρίς
Steve Balias
(Kumpulan Rookie - 318)



Kiriman: 243
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1520 dikirim Apr 4 2013, 13:12:47 Sebut 
Quote ( Lazaros Spiliopoulos @ April 4th 2013,12:36:09 )

Quote ( Steve Balias @ April 4th 2013,11:52:09 )

Αλλα νομίζω ότι αν το μονοθέσιο βγεί εκτός από μηχανικά προβλήματα, πρέπει να το φτιάξεις για να σε αφήσει να τρέξεις στο επόμενο, έτσι δν είναι?
Καλησπέρα. Όχι δεν ισχύει αυτό, μπορείς να τρέξεις και ας είναι όλα στο 99%. Απλά θα καπνίσει από νωρίς


Α ναι? Ωραία. Τότε μια ζωή χαλασμένος θα πάω! :D
Andreas Andreou
(Kumpulan Master - 1)



Kiriman: 408
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1521 dikirim Apr 4 2013, 19:51:14 Sebut 
Quote ( Andreas Andreou @ April 1st 2013,00:08:38 )

Λοιπόν μιας και βλέπουμε λίγο να ζωηρεύει η ελληνική κοινότητα και προκειμένου να ζωντανέψει και άλλο αποφασίσαμε στην Olympus Racing να κάνουμε ένα πρόγραμμα επιμορφωτικό σε απλά βασικά πραγματάκια τα οποία θα βοηθήσουν τους νέους παίκτες να προσαρμοτούν πιο εύκολα και πιο γρήγορα στο παιχνίδι.
Έμπειροι παίκτες της Ομάδας μας θα αναλάβουν μέντορες νέων Ελλήνων παικτών (που ΔΕΝ ανήκουν σε κάποια ομάδα) που θέλουν να παίξουν το παιχνίδι προκειμένου να τους βοηθήσουν στα πρώτα τους βήματα σε βασικά πραγματάκια του παιχνιδιού.
Από 1/4/2013 μπορείτε όσοι ενδιαφέρεστε να επικοινωνείται μαζί μου για να δηλώσετε συμμετοχή έτσι ώστε να καταρτιστεί ένα πρόγραμμα.

Bonus! Οι καλύτεροι μπορούν να ελπίζουν σε ένταξή τους σε μία από τις Ομάδες μας όταν προκύπτουν κενές θέσεις!


Σήμερα ορίστηκαν οι 3 πρώτοι μέντορες από την Ομάδα μας για 3 νέους Έλληνες Managers.

Τα παιδιά που εντάχθηκαν σε κάποιες ομάδες μπορούν στο πλαίσιο της Ομάδος τους να συνεργάζονται ελεύθερα με τους Team mates τους.

Καλή αρχή και υπομονή σε όλους τους νεοφερμένους!
Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1522 dikirim Apr 4 2013, 20:43:19 (terakhir disunting Apr 4 2013, 20:43:55 oleh Ioannis Dimitroglou) Sebut 
παιδια εχουμε απο τους καλυτερους μεσους ορους ποντων ανα μανατζερ οποτε αν αυξηθουμε ποσοτικα και ποιοτικα θα παμε πολυ ψηλα

μπορουμε σε καθε ερωτημα να απαντησουμε και μεσω φορουμ εννοειται αρκει να μην υπαρχουν ακριβη δεδομενα
ειναι ωστόσο σαφες οτι αν καποιος ανηκει σε αλλη ομαδα δεν μπορεις να πεις τα ιδια πραγματα
ειναι πιστευω κατανοητό ως κανονας δεοντολογιας

απο εκει και περα ευχομαι αυτο το τοπικ να συνεχισι ετσι ζωντανο

και τωρα ειδικα στα πρωτα βηματα μην φοβαστε να ρωτησετε
κανεις δεν θα αρνηθει να απαντησει πραγματα ευρεως γνωστα που υπαρχουν στους κανονες, σημαντικα ομως και αρκετα πολλες φορες για να φτασετε οχι απλα στην προτελευταια κατηγορια , αλλα με λιγη τυχη ακομα πιο πανω
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1523 dikirim Apr 4 2013, 20:50:26 Sebut 
ο κυριος γιαννης ειναι αστερας νο 8 στη παγκοσμια καταταξη! σε ολες τις κατηγοριες μεσα λολ

εγω θα σε περασω μια μερα....ισως μεσα στο 2015-16 λολ
Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1524 dikirim Apr 4 2013, 22:03:40 (terakhir disunting Apr 4 2013, 22:04:15 oleh Ioannis Dimitroglou) Sebut 
τι εννοεις no 8??
φετος παω χαλια αν και αυτο ωφειλεται σε περσινο προπερσινα λαθη κυριως :P
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1525 dikirim Apr 4 2013, 22:27:38 Sebut 
καλυτερο μονοθεσιο κλπ
Sotirios Tripodis
(Kumpulan Rookie - 245)


Kiriman: 23
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1526 dikirim Apr 5 2013, 19:25:26 Sebut 
kalh tyxi se oloys
Steve Balias
(Kumpulan Rookie - 318)



Kiriman: 243
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1527 dikirim Apr 5 2013, 20:10:33 Sebut 
Με το 100 ρίσκο πήρε τα βουνά ο δικός μου.. Βγήκα εκτός από τον 1ο γύρο.. Πια μάντρα θα θέλει άραγε χτίσιμο τώρα? Για να δούμε τώρα αν τελικά μπορώ να καταφέρω έτσι και τον ρίξω τελικά.
Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1528 dikirim Apr 6 2013, 11:02:36 Sebut 
'σταυρο
αν βαζεις μεγαλο ρισκο "ταχυτητας" πρεπει να ξερεις οτι δεν μπορεις να βαζεις και τα αλλα ρισκα στον "θεο"

βεβαια αυτο που επαθες σε ψιλοβολεψε πιστευω γιατι εχασες κινητρο

ωστόσο τωρα που δεν σε πολυ νοιαζουν τα αποτελεσματα σου προτεινω να πειραματιστεις για το μεχρι τι ειδους ρισκα μπορεις να βαλεις χωρις να αυξανεις πολυ τον κινδυνο αυχηματος στον 1ο γυρο..

επισης ετσι θα δεις και τα + και - του ρισκου χοντρικα βεβαια σε πρωτη φαση
Giannis Ioannou
(Kumpulan Rookie - 28)


Kiriman: 5
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1529 dikirim Apr 6 2013, 13:43:41 Sebut 
μια ερωτηση.οταν εισαι rookie και παραμενεισ rookie την νεα χρονια τα λεφτα παραμενουν ιδια η' ξεκινας παλι απο την αρχη?
Andréas Theo
(Kumpulan Rookie - 305)


Kiriman: 5
  Negara:
Cyprus 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1530 dikirim Apr 6 2013, 14:03:53 Sebut 
Αν δεν κάνω λάθος θα πας στα 35Μ αν αγωνιστείς σε όλα ή 30Μ
Halaman « 1 2 3 ... 50 [5152 ... 115 116 117 » Lompat ke halaman:
Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Tambah topik ini kepada senarai abai anda Tambah topik ini kepada senarai pemerhatian anda

Balas topik ini