Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Tambah topik ini kepada senarai abai anda Tambah topik ini kepada senarai pemerhatian anda
Halaman « 1 2 3 ... 64 [6566 ... 115 116 117 » Lompat ke halaman:
Pengarang Topik: Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) 3483 balasan
Nektarios Boukou
(Kumpulan Rookie - 183)



Kiriman: 16
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1921 dikirim Nov 2 2013, 23:03:12 Sebut 
Μια ερώτηση ρε παιδιά.. έριξα μια ματιά στους κανόνες αλλά δεν βρήκα κάτι.. αν υπάρχει ισοβαθμία ας πούμε στην 4 θέση από 2 παίχτες.. τι γίνετε? Ποιος ανεβαίνει??
Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1922 dikirim Nov 2 2013, 23:14:23 Sebut 
αυτος με τις περισσοτερες νικες
αν εχουν ιδιο αριθμο μετραν οι 2ες θεσεις κοκ
Nektarios Boukou
(Kumpulan Rookie - 183)



Kiriman: 16
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1923 dikirim Nov 2 2013, 23:16:06 Sebut 
ευχαριστώ φιλαράκι...
Giorgos Kostopoulos
(Kumpulan Rookie - 247)


Kiriman: 184
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1924 dikirim Nov 2 2013, 23:32:13 (terakhir disunting Nov 2 2013, 23:37:30 oleh Giorgos Kostopoulos) Sebut 
αλλα υπαρχουν και επιπλεον προαγωγες αναλογα με τους βαθμους στο κατω μερος αυτης της σελιδας /gr/AllPromotions.asp γραφει επιπλεον προαγωγες που αυτο σημαινει οτι αν καποιος εχει πχ 70 βαθμους και βγει 5ος πιθανοτατα θα ανεβει λογο βαθμων
Stavros Foufoutos
(Kumpulan Amateur - 76)


Kiriman: 148
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1925 dikirim Nov 6 2013, 11:28:02 Sebut 
Καλησπέρα ,

μία ερώτηση και από μένα

στους κανόνες γράφει

7.1 Promotion/Relegation

The top 4 managers in each group (excluding Elite) will be promoted to a randomly assigned group, one level above the level they are currently at.

Στην κατάταξη πρασινίζει μόνο τους 3 πρώτους στο amateur. Δεν θα έπρεπε να πρασινιζει και τους 4 πρωτους οπως στο ρουκι και βαση κανονισμων ;
Takis Bekris
(Kumpulan Rookie - 301)


Kiriman: 276
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1926 dikirim Nov 6 2013, 11:39:21 (terakhir disunting Nov 6 2013, 11:42:38 oleh Takis Bekris) Sebut 
Κανονικα ναι. Νομιζω οτι το κανουν ετσι ομως λογω της επεκτασης ολων των κατηγοριων του παιχνιδιου που γινεται εδω και καποιες σεζον.
Εδω το εχουν αναφερει αρκετες φορες /gb/ViewAnnouncements.asp

Δηλαδη προσθετουν κι αλλα προ, αματεουρ, ρουκι γκρουπς σιγα σιγα και γι' αυτο κατ' αναγκη καποιες φορες προβιβαζονται λιγοτεροι και καποιες περισσοτεροι.

Εσυ παντως προβιβαστηκες απο τωρα. Δες εδω: /gb/AllPromotions.asp?Class=Amateur κατω στο additional promotions (ordered by points)


Edit: δες για παραδειγμα season 35 στο αματεουρ /gb/History.asp οι promoters ηταν 6
Nektarios Boukou
(Kumpulan Rookie - 183)



Kiriman: 16
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1927 dikirim Nov 6 2013, 19:32:33 Sebut 
καλησπέρα..μετά και το τέλος της δεύτερης χρονιάς κατάφερα να ανέβω κατηγορία..τώρα στην amateur πλέον έχει κάποια παλιοσειρα να μου πει δυο πραγματάκια για να μην πιάσουμε πάτο??τι πρέπει να προσέξουμε έτσι για αρχή τουλάχιστον...
Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1928 dikirim Nov 6 2013, 19:38:18 Sebut 
1) τα οικονομικα
2) τον οδηγο
3) τις στρατηγικες
4) τα ρισκα

πρεπει να κανεις καλες επιλογες στα παραπανω

κανε ενα search μονος σου
γενικα πρεπει

1) να βρεις πως μενεις κατηγορια
2) να βρεις πως μαζευεις λεφτα εκει
3) να βρεις πως ανεβαινεις
Giannis Salampalas
(Kumpulan Rookie - 229)



Kiriman: 67
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1929 dikirim Nov 6 2013, 19:47:32 Sebut 
Καλησπέρα σε όλους. ετρεξα 10 απο τους 17 αγωνες για φετος κ γενικα το ευχαριστήθηκα μια που καθιερώθηκα στην 5η - 6η θεση σε καθε αγωνα.

Η σεζόν τελείωσε και ο οδηγος μου εχει αλλο ενα αγωνα στο συμβόλαιο του. Ειναι σε επιπεδο 102, λογικα θα τον χασω ε? δε παιζει να μπορεσω να του ανανεώσω το συμβολαιο (ειμαι στη rookie) ε? Οπως κ να εχει τωρα που μαζεψα data απο πιστες πιστεύω να τα παω καλυτερα στην επομενη χρονια.

επομενο θεμα μου ειναι ειναι οι χορηγοι. ειμαι σε διαπραγματεύσεις με 2 χορηγους και με τον ενα ειμαστε πολυ κοντα σε συμφωνια. θα ακυρωθουν οι συνομιλιες μας με την εναρξη της σεζων?

σορρυ αν σας ζαλισα, καλη νεα σεζόν να εχουμε ολοι!
Nektarios Boukou
(Kumpulan Rookie - 183)



Kiriman: 16
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1930 dikirim Nov 6 2013, 19:49:07 Sebut 
αν κατάλαβα καλά, μου λες να αποφύγω τα οικονομικά ανοίγματα [αναβαθμίσεις μονοθέσιου και εγκαταστασεων ] παίρνοντας λίγα ρίσκα με σκοπό να τερματίζουμε στους αγώνες,μαζεύοντας οτι βαθμούς μπορώ ..
Kostas Kotsas
(Kumpulan Rookie - 16)



Kiriman: 85
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1931 dikirim Nov 7 2013, 12:18:49 Sebut 
πριν τον τελευταιο αγωνα εκανα ενα νεο συμβολαιο με εναν οδηγο ωστε να μπορεσω να τον εκπαιδευσω για την νεα σεζον. ο οδηγος ειναι overall 85 αλλα στον τελευταιο αγωνα παρα πολλοι επελεξαν στεγνα ελαστικα και παρολο που ειχα χαλια μονοθεσιο και στρατηγηκη( επιτηδες) ωστε να μην ανεβει το overall του οδηγου μου και τον χασω, τερματισα 5ος με αποτελεσμα το Motivation να ανεβει και τωρα ο οδηγος μου ειναι στο overall 89. μετα το reset θα πεσει αυτο? υπαρχει περιπτωση να τον κρατησω η παμε για αλλον?
Takis Bekris
(Kumpulan Rookie - 301)


Kiriman: 276
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1932 dikirim Nov 7 2013, 16:08:10 Sebut 
Quote ( Kostas Kotsas @ November 7th 2013,12:18:49 )

πριν τον τελευταιο αγωνα εκανα ενα νεο συμβολαιο με εναν οδηγο ωστε να μπορεσω να τον εκπαιδευσω για την νεα σεζον. ο οδηγος ειναι overall 85 αλλα στον τελευταιο αγωνα παρα πολλοι επελεξαν στεγνα ελαστικα και παρολο που ειχα χαλια μονοθεσιο και στρατηγηκη( επιτηδες) ωστε να μην ανεβει το overall του οδηγου μου και τον χασω, τερματισα 5ος με αποτελεσμα το Motivation να ανεβει και τωρα ο οδηγος μου ειναι στο overall 89. μετα το reset θα πεσει αυτο? υπαρχει περιπτωση να τον κρατησω η παμε για αλλον?


Quote ( Giannis Salampalas @ November 6th 2013,19:47:32 )

Η σεζόν τελείωσε και ο οδηγος μου εχει αλλο ενα αγωνα στο συμβόλαιο του. Ειναι σε επιπεδο 102, λογικα θα τον χασω ε?


Δυστυχως ναι θα τους χασετε τους οδηγους. Οταν ειναι πανω απο 85 παει περιπατο. Μην απογοητευεστε ομως, ολοι απο τα λαθη μας μαθαινουμε.

Γενικως ο καλυτερος τροπος να κρατησεις τον οδηγο σου στο ρουκι ειναι να πας κατω απο -15 μυρια πριν τον τελευταιο αγωνα για να του ριξεις το κινητρο στο 0. Και αν θελεις και την δικη μου συμβουλη ασφαλεστερο ειναι να εισαι κατω απο -15 και μετα το τελος του τελευταιου αγωνα για να διασφαλισεις οτι το κινητρο δεν θα ξανανεβει. Δες τι εκανα εγω για παραδειγμα. Φυσικα θα πρεπει να ξερεις οτι ο οδηγος να ειναι κατω απο 85 χωρις το κινητρο. Το πως το υπολογιζεις αυτο ειναι κατι το οποιο θα πρεπει να το βρειτε μονοι σας.

Quote ( Giannis Salampalas @ November 6th 2013,19:47:32 )

επομενο θεμα μου ειναι ειναι οι χορηγοι. ειμαι σε διαπραγματεύσεις με 2 χορηγους και με τον ενα ειμαστε πολυ κοντα σε συμφωνια. θα ακυρωθουν οι συνομιλιες μας με την εναρξη της σεζων?


Θα σε στεναχωρησω και εδω. Τα παντα ολα γινονται ρεσετ στο ρουκι. ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Εκτος απο τον οδηγο οπως προειπαμε αν ειναι κατω απο 85. Το θετικο της υποθεσης... Ξεκινας απο την αρχη με το χορηγο που σου δινει ενα μυριο. :-Ρ

Αυτο που δεν μπορει να σας παρει ποτε κανεις ειναι την εμπειρια σας και τα δεδομενα που εχετε συλλεξει. Τα πιο σημαντικα δηλαδη. Εστιαστε πρωτα σε αυτα και στο τι κανει καποιον οδηγο καλο και ολα τα αλλα ερχονται μονα τους.


Quote ( Nektarios Boukou @ November 6th 2013,19:49:07 )

αν κατάλαβα καλά, μου λες να αποφύγω τα οικονομικά ανοίγματα [αναβαθμίσεις μονοθέσιου και εγκαταστασεων ] παίρνοντας λίγα ρίσκα με σκοπό να τερματίζουμε στους αγώνες,μαζεύοντας οτι βαθμούς μπορώ ..


Στο αματεουρ μονοψηφιος αριθμος βαθμων αρκει για να επιβιωσεις. Καποιες φορες ακομα και μονο ενας. Τροφη για σκεψη.
Ioannis Dimitroglou4
(Kumpulan Elite)



Kiriman: 2052
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1933 dikirim Nov 7 2013, 16:17:46 Sebut 
γιαννη και κωστα πατε για αλλα
οι χορηγοι χανωνται αν δεν ανεβεις


νεκταριε
βασικα αμα ξερεις υπαρχει τροπος να παιρνεις βαθρα και να κανεις οικονομια
ομως αυτο που προεχει πρωτα ειναι να μαθεις ΠΩΣ κανεις οικονομια με το βελτιστο αποτελεσμα...
σιγα σιγα θα βελτιωνεσαι
γενικα τα πειραματα δεν βλαπτουν αρκει να τα κανεις την ακταλληλη στιγμη με το καταλληλο τροπο...
Giannis Salampalas
(Kumpulan Rookie - 229)



Kiriman: 67
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1934 dikirim Nov 7 2013, 21:09:34 Sebut 
Ευχαριστώ για της απαντήσεις σας παιδιά. Ψάχνω για οδηγό λοιπόν....

άντε να βρω πάλι Φιλανδό με κρύο αίμα :p

Nektarios Boukou
(Kumpulan Rookie - 183)



Kiriman: 16
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1935 dikirim Nov 7 2013, 21:10:53 Sebut 
φίλε Γιαννη σε ευχαριστώ για τις συμβουλές ...κατι τελευταίο για τον οδηγό, έχω βάλει στην λίστα 2-3 οδηγούς που μου κάνουν..λεω να επεκτείνω το συμβόλαιο πέρα των 17 αγώνων..μετά το τέλος της σεζόν σίγουρα ο μ.ο. θα ανέβει αρκετά..τι γίνετε? α] σε περίπτωση παραμονής στην amateur και β] σε περίπτωση υποβιβασμού? τον χάνω και στις 2 περιπτώσεις , ετσι δεν ειναι??
Nektarios Boutzoukas
(Kumpulan Rookie - 257)



Kiriman: 84
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1936 dikirim Nov 7 2013, 23:20:47 Sebut 
Η επανεκκίνηση της σεζόν αναμένεται να γινει στις Νοε 9.
αυτο σημαινει 1ος αγωνας τριτη 12 νοε. ετσι παει?
Giannis Salampalas
(Kumpulan Rookie - 229)



Kiriman: 67
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1937 dikirim Nov 8 2013, 14:11:57 (terakhir disunting Nov 8 2013, 14:12:21 oleh Giannis Salampalas) Sebut 
Το πρόγραμμα για τη νέα σεζόν έχει Serres circuit (10) !!!!!!


1. Austin (United States)
2. Montreal (Canada)
3. Interlagos (Brazil)
4. Mexico City (Mexico)
5. Paul Ricard (France)
6. Zolder (Belgium)
7. Brands Hatch (United Kingdom)
8. Fiorano (Italy)
9. Istanbul (Turkey)
10. Serres (Greece)
11. Ahvenisto (Finland)
12. Valencia (Spain)
13. Irungattukottai (India)
14. Sepang (Malaysia)
15. Fuji (Japan)
16. Adelaide (Australia)
17. Kyalami (South Africa)

Testtrack: Portimao (Portugal)

First race of S39 is scheduled for 15th of November, first staffmarket will be held on 11th of November.
Basilis Mpousias
(Kumpulan Rookie - 321)



Kiriman: 25
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1938 dikirim Nov 9 2013, 20:53:36 Sebut 
καλησπερα παιδια..και καλη αρχη να εχουμε στη νεα σεζον..μια ερωτησουλα θα ηθελα..γινεται να διαλεγεις πιστα δοκιμων η οχι??εμενα παντα μια μου βγαζει..η κατι κανω λαθος???
Alex Trelos
(Kumpulan Rookie - 348)


Kiriman: 20
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1939 dikirim Nov 9 2013, 22:49:15 Sebut 
παιδια τι στο καλο εγινε?βγηκα 4ος στην σεζον ομως ειμαι στο ρουκιε ακομα :O
Giorgos Kostopoulos
(Kumpulan Amateur - 81)


Kiriman: 184
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1940 dikirim Nov 9 2013, 23:17:36 Sebut 
για να ανεβεις κατηγορια δεν πρεπει να εχεις χρεος
Alex Trelos
(Kumpulan Rookie - 348)


Kiriman: 20
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1941 dikirim Nov 9 2013, 23:41:21 Sebut 
αα καταλαβα...φτου και απο την αρχη παλι
Andreas Andreou
(Kumpulan Master - 1)



Kiriman: 408
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1942 dikirim Nov 9 2013, 23:43:19 Sebut 
Quote ( Basilis Mpousias @ November 9th 2013,20:53:36 )

καλησπερα παιδια..και καλη αρχη να εχουμε στη νεα σεζον..μια ερωτησουλα θα ηθελα..γινεται να διαλεγεις πιστα δοκιμων η οχι??εμενα παντα μια μου βγαζει..η κατι κανω λαθος???


Όχι δεν μπορείς! Η πίστα δοκιμών είναι 1 για όλη τη σεζόν και είναι ίδια για όλους.
Nektarios Boutzoukas
(Kumpulan Rookie - 257)



Kiriman: 84
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1943 dikirim Nov 9 2013, 23:45:30 Sebut 
βασιλη για καθε σεζον υπαρχει μια πιστα δοκιμων. καθε σεζον αλλαζει....
Steve Balias
(Kumpulan Amateur - 51)



Kiriman: 243
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1944 dikirim Nov 10 2013, 01:10:10 (terakhir disunting Nov 10 2013, 01:14:29 oleh Steve Balias) Sebut 
Quote ( Nektarios Boukou @ November 7th 2013,21:10:53 )

φίλε Γιαννη σε ευχαριστώ για τις συμβουλές ...κατι τελευταίο για τον οδηγό, έχω βάλει στην λίστα 2-3 οδηγούς που μου κάνουν..λεω να επεκτείνω το συμβόλαιο πέρα των 17 αγώνων..μετά το τέλος της σεζόν σίγουρα ο μ.ο. θα ανέβει αρκετά..τι γίνετε? α] σε περίπτωση παραμονής στην amateur και β] σε περίπτωση υποβιβασμού? τον χάνω και στις 2 περιπτώσεις , ετσι δεν ειναι??


Kαλημέρα, τέτοια ώρα που είναι! Καλό είναι πάντα όταν παίρνεις έναν οδηγό που πιστεύεις ότι είναι ικανός να σε κρατήσει κατηγορία να του κάνεις την ίδια στιγμή ανανέωση για άλλους 17 αγώνες.. Συνολικά 34.. Εκτός και αν δεν έχεις σκοπό να τον κρατήσεις τόσο, οπότε του κάνεις αρχικά 17 όσοι είναι οι αγώνες της πρώτης σεζόν, και επέκταση μετά όσο θέλεις.. Αν δεν του κάνεις ανανέωση και τελειώσει η σεζόν, λόγο του ότι το Μ.Ο. θα έχει ξεφύγει από τα όρια δεν θα μπορείς να ανανεώσεις μετά και πάει ο οδηγός.

Σε περίπτωση υποβιβασμού, τον χάνεις σίγουρα, είτε ανανεώσεις, είτε όχι! Επίσης η amateur, είναι καλή κατηγορία για να ψάχνεις και κάποια πράγματα παραπάνω, οπότε δεν χρειάζεται να βιάζεστε να πάτε στην Pro.

Εγώ πλέον μετά από 2 σεζόν στο χαλαρό, πάω να δοκιμάσω αυτή την σεζόν για άνοδο.. Κάτι μου λέει όμως ότι ο οδηγός μου δεν είναι ικανός να το πάρει πάνω του, και επειδή εχουμε πρώτα σκοπό να μαζέψουμε λεφτά που θα μας κάνουν πιο εύκολη την ζωή στην PRO, δεν θα το πιέσω και ιδιαίτερα αν δω ότι δεν με παίρνει, και αναγκάζομαι να πληρώνω περισσότερα από αυτά που κερδίζω.
Giorgos Triantis
(Kumpulan Rookie - 57)


Kiriman: 1
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1945 dikirim Nov 10 2013, 12:28:57 Sebut 
Xαιρετίζω και εγώ την ελληνική κοινότητα.Διάβαζα στους κανόνες ότι μπορείς να διαπραγματευτείς με τους χορηγούς.
Εγώ βλέπω ότι παίρνω 1 μύριο στάνταρ.Αλλά δεν βρίσκω που μπορώ να διαπραγματευτώ.
Nektarios Boutzoukas
(Kumpulan Rookie - 257)



Kiriman: 84
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1946 dikirim Nov 10 2013, 16:58:00 Sebut 
γιωργο πας... χορηγοι-διαθεσιμοι χορηγοι και μετα πατας σε οποιον χορηγο θες για να διαπραγματευεις....
Antonis Kalimnios
(Kumpulan Rookie - 50)



Kiriman: 6
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1947 dikirim Nov 13 2013, 20:41:44 Sebut 
Αντε παιδια, καλη αρχη στη καινουρια σεζον

Προσεχτικα και απο το πεζοδρομιο ;)
Takis Bekris
(Kumpulan Rookie - 301)


Kiriman: 276
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1948 dikirim Nov 15 2013, 16:33:57 Sebut 
Καλη σεζον παιδια. Πολυ γαλανολευκο επεσε εκει πανω στο Μαστερ-2. Προσεχτε μην φατε τα μουστακια σας μεταξυ σας. :-)
Spiros Panagiotopoulos
(Kumpulan Rookie - 201)


Kiriman: 3
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1949 dikirim Nov 19 2013, 10:22:11 Sebut 
Καλημερα σε ολους,νεος εδω ακομα δεν εχω παρει χαμπαρι τι και πως αλλα μαθαινω γρηγορα. ελπιζω να φανω ανταξιος των προσδοκιων...μου.
Konnos Tsag
(Kumpulan Pro - 1)



Kiriman: 4
  Negara:
Greece 
Persijilan: 
Suka kiriman ini (0)   Tidak suka kiriman ini (0)
Kiriman lama #1950 dikirim Nov 19 2013, 10:44:56 Sebut 
Καλός ήρθες Σπύρο.
Καλη αρχή και οτι χρειαστείς εδώ ειμαστε
:)
Halaman « 1 2 3 ... 64 [6566 ... 115 116 117 » Lompat ke halaman:
Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Tambah topik ini kepada senarai abai anda Tambah topik ini kepada senarai pemerhatian anda

Balas topik ini