Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Master - 1 | Seizoen: 73 | Race: 10)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:
Kwalificatie 1
Pos Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Hancock  Sergei Gordov   1:26.758s  + 0.000s
2 Badyear  Melando Tasoso   1:27.566s  + 0.808s
3 Yokomama  Andreas Ramann   1:27.845s  + 1.087s
4 Dunnolop  Damir Sen   1:27.913s  + 1.155s
5 Dunnolop  Bora Janić   1:28.114s  + 1.356s
6 Badyear  Mike Kreisz   1:28.170s  + 1.412s
7 Yokomama  David Rolleston   1:28.364s  + 1.606s
8 Dunnolop  Paweł Grabowski   1:28.435s  + 1.677s
9 Dunnolop  Konrad Lasak   1:28.482s  + 1.724s
10 Dunnolop  Jimmy De Roy   1:28.628s  + 1.870s
11 Yokomama  Mike Osintsev   1:28.747s  + 1.989s
12 Badyear  Stefan Leinsinger   1:28.882s  + 2.124s
13 Badyear  Greg Tierney   1:28.960s  + 2.202s
14 Dunnolop  Rimantas Sagatas2   1:28.968s  + 2.210s
15 Badyear  Sylvain Guillon   1:29.054s  + 2.296s
16 Dunnolop  Tihamér Pál   1:29.068s  + 2.310s
17 Badyear  Marcos Barizon   1:29.099s  + 2.341s
18 Yokomama  Andrew King   1:29.105s  + 2.347s
19 Yokomama  Viktor Dyankov   1:29.174s  + 2.416s
20 Yokomama  David Michler   1:29.200s  + 2.442s
21 Badyear  Michele Miksche   1:29.281s  + 2.523s
22 Yokomama  Doru Paraschiv   1:29.308s  + 2.550s
23 Contimental  Damian Mikuszewski   1:29.474s  + 2.716s
24 Yokomama  Mauricio Angelucci   1:29.528s  + 2.770s
25 Yokomama  Sam Wainwright   1:29.584s  + 2.826s
26 Dunnolop  Maciej Młynek   1:29.606s  + 2.848s
27 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:29.610s  + 2.852s
28 Contimental  Goran Slunjski   1:29.646s  + 2.888s
29 Contimental  Mindaugas Bauža   1:29.768s  + 3.010s
30 Yokomama  Bartek Nowak   1:29.812s  + 3.054s
31 Yokomama  Pedro Da Silva   1:30.007s  + 3.249s
32 Contimental  Ferenc Koncz   1:30.191s  + 3.433s
33 Contimental  Lovász Tibor   1:30.264s  + 3.506s
34 Badyear  Zoltán Zelei   1:30.492s  + 3.734s
35 Dunnolop  Pete Lohvansuu   1:30.514s  + 3.756s
36 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:30.544s  + 3.786s
37 Yokomama  Piotr Wrona   1:30.570s  + 3.812s
38 Contimental  Lazaros Spiliopoulos   1:30.987s  + 4.229s
39 Badyear  Daniel Couto   1:31.029s  + 4.271s
40 Pipirelli  Mattias Svensson   1:32.290s  + 5.532s
Kwalificatie 2
Pos Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Yokomama  Andreas Ramann   1:40.221s  + 0.000s
2 Yokomama  Viktor Dyankov   1:40.312s  + 0.091s
3 Badyear  Melando Tasoso   1:40.428s  + 0.207s
4 Yokomama  David Rolleston   1:41.023s  + 0.802s
5 Badyear  Mike Kreisz   1:41.037s  + 0.816s
6 Badyear  Greg Tierney   1:41.282s  + 1.061s
7 Yokomama  Andrew King   1:41.359s  + 1.138s
8 Dunnolop  Damir Sen   1:41.373s  + 1.152s
9 Hancock  Sergei Gordov   1:41.595s  + 1.374s
10 Dunnolop  Rimantas Sagatas2   1:41.846s  + 1.625s
11 Dunnolop  Bora Janić   1:41.855s  + 1.634s
12 Badyear  Sylvain Guillon   1:41.872s  + 1.651s
13 Yokomama  Mike Osintsev   1:41.913s  + 1.692s
14 Dunnolop  Paweł Grabowski   1:41.948s  + 1.727s
15 Badyear  Stefan Leinsinger   1:42.097s  + 1.876s
16 Dunnolop  Jimmy De Roy   1:42.100s  + 1.879s
17 Badyear  Marcos Barizon   1:42.133s  + 1.912s
18 Dunnolop  Konrad Lasak   1:42.231s  + 2.010s
19 Yokomama  Sam Wainwright   1:42.387s  + 2.166s
20 Yokomama  David Michler   1:42.408s  + 2.187s
21 Yokomama  Bartek Nowak   1:42.468s  + 2.247s
22 Dunnolop  Tihamér Pál   1:42.599s  + 2.378s
23 Contimental  Damian Mikuszewski   1:42.602s  + 2.381s
24 Yokomama  Doru Paraschiv   1:42.665s  + 2.444s
25 Dunnolop  Pete Lohvansuu   1:42.717s  + 2.496s
26 Yokomama  Pedro Da Silva   1:42.834s  + 2.613s
27 Yokomama  Mauricio Angelucci   1:42.940s  + 2.719s
28 Badyear  Zoltán Zelei   1:43.093s  + 2.872s
29 Badyear  Michele Miksche   1:43.318s  + 3.097s
30 Badyear  Daniel Couto   1:43.425s  + 3.204s
31 Dunnolop  Maciej Młynek   1:43.478s  + 3.257s
32 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:43.488s  + 3.267s
33 Yokomama  Piotr Wrona   1:43.562s  + 3.341s
34 Contimental  Mindaugas Bauža   1:43.609s  + 3.388s
35 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:43.614s  + 3.393s
36 Contimental  Goran Slunjski   1:43.729s  + 3.508s
37 Contimental  Ferenc Koncz   1:43.885s  + 3.664s
38 Contimental  Lovász Tibor   1:43.964s  + 3.743s
39 Pipirelli  Mattias Svensson   1:44.901s  + 4.680s
40 Contimental  Lazaros Spiliopoulos   1:46.596s  + 6.375s