Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Elite | Seizoen: 12 | Race: 4)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:
Kwalificatie 1
Pos Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole  Edijs Putniņš   1:06.707s  + 0.000s
2  Jari Aareskoski   1:07.125s  + 0.418s
3  Heidi Aareskoski   1:07.888s  + 1.181s
4  Leandro Sereno1   1:08.142s  + 1.435s
5  Martynas Molneris   1:08.241s  + 1.534s
6  Vladimir Islentiev2   1:08.305s  + 1.598s
7  Toygun Senler   1:08.337s  + 1.630s
8  Maarten Verhulst   1:08.442s  + 1.735s
9  Toni Metsänkylä   1:08.480s  + 1.773s
10  Jos Roestenberg   1:08.638s  + 1.931s
11  Tomas Celiesius   1:08.666s  + 1.959s
12  Abdulla Humaidan   1:08.780s  + 2.073s
13  Rozen Kutew   1:08.834s  + 2.127s
14  Jarno Lehikoinen   1:08.858s  + 2.151s
15  Gatis Laugalis1   1:08.865s  + 2.158s
16  Roni Moura   1:08.888s  + 2.181s
17  Evaldas Ruseckas   1:08.961s  + 2.254s
18  Georgi Georgiev   1:09.064s  + 2.357s
19  Anton Shikoff   1:09.094s  + 2.387s
20  Harri Pakosta   1:09.140s  + 2.433s
21  Gordon Ashford   1:09.191s  + 2.484s
22  Tomasz Wypych   1:09.277s  + 2.570s
23  Vaidotas Valiukas   1:09.293s  + 2.586s
24  Edvinas Pranculevicius   1:09.321s  + 2.614s
25  Vladimir Petrov   1:09.422s  + 2.715s
26  Junior Almeida   1:09.526s  + 2.819s
27  Rimantas Sagatas   1:09.784s  + 3.077s
28  Rafael Jose   1:09.894s  + 3.187s
29  Luther Walker   1:09.955s  + 3.248s
30  Mindaugas Zaremba   1:10.083s  + 3.376s
31  Rinat Hafisoff   1:10.499s  + 3.792s
32  Encho Ivanov   1:10.500s  + 3.793s
33  Håkan Ferm   1:10.521s  + 3.814s
34  Tiago Meireles   1:10.605s  + 3.898s
35  Paul Venner   1:10.606s  + 3.899s
36  Ivan Mishinev   1:10.686s  + 3.979s
37  Aleksander Bracko   1:10.993s  + 4.286s
38  Simonas Vaitekunas   1:11.594s  + 4.887s
39  João Monteiro   1:16.733s  + 10.026s
Kwalificatie 2
Pos Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole  Edijs Putniņš   1:08.086s  + 0.000s
2  Martynas Molneris   1:08.197s  + 0.111s
3  Heidi Aareskoski   1:08.785s  + 0.699s
4  Vladimir Islentiev2   1:08.875s  + 0.789s
5  Leandro Sereno1   1:08.878s  + 0.792s
6  Jari Aareskoski   1:08.895s  + 0.809s
7  Maarten Verhulst   1:08.960s  + 0.874s
8  Gordon Ashford   1:09.026s  + 0.940s
9  Gatis Laugalis1   1:09.035s  + 0.949s
10  Toni Metsänkylä   1:09.199s  + 1.113s
11  Tomas Celiesius   1:09.446s  + 1.360s
12  Abdulla Humaidan   1:09.621s  + 1.535s
13  Jos Roestenberg   1:09.673s  + 1.587s
14  Toygun Senler   1:09.690s  + 1.604s
15  Rozen Kutew   1:09.811s  + 1.725s
16  Roni Moura   1:09.893s  + 1.807s
17  Jarno Lehikoinen   1:10.017s  + 1.931s
18  Tomasz Wypych   1:10.032s  + 1.946s
19  Evaldas Ruseckas   1:10.183s  + 2.097s
20  Edvinas Pranculevicius   1:10.272s  + 2.186s
21  Junior Almeida   1:10.284s  + 2.198s
22  Georgi Georgiev   1:10.291s  + 2.205s
23  Rafael Jose   1:10.371s  + 2.285s
24  Harri Pakosta   1:10.395s  + 2.309s
25  Anton Shikoff   1:10.539s  + 2.453s
26  Rimantas Sagatas   1:10.548s  + 2.462s
27  Vaidotas Valiukas   1:10.624s  + 2.538s
28  Mindaugas Zaremba   1:10.839s  + 2.753s
29  Luther Walker   1:10.899s  + 2.813s
30  Vladimir Petrov   1:10.998s  + 2.912s
31  Paul Venner   1:11.184s  + 3.098s
32  Håkan Ferm   1:11.564s  + 3.478s
33  Rinat Hafisoff   1:11.774s  + 3.688s
34  Tiago Meireles   1:11.829s  + 3.743s
35  Encho Ivanov   1:11.996s  + 3.910s
36  Aleksander Bracko   1:12.346s  + 4.260s
37  Ivan Mishinev   1:12.584s  + 4.498s
38  Simonas Vaitekunas   1:13.055s  + 4.969s
39  João Monteiro   1:18.001s  + 9.915s