Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Rookie - 30) « »
Kwalificatie 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Antonio Farias Ceron | 1:20.187s | + 0.000s | ||
2 | Erik Koós | 1:21.024s | + 0.837s | ||
3 | Hannu Juhola | 1:21.112s | + 0.925s | ||
4 | José Carlos | 1:21.325s | + 1.138s | ||
5 | Severi Niittymäki | 1:21.485s | + 1.298s | ||
6 | David Sabin | 1:21.507s | + 1.320s | ||
7 | Francesco Cannone | 1:21.579s | + 1.392s | ||
8 | Jesús Jiménez | 1:21.700s | + 1.513s | ||
9 | Andrea Cairone | 1:21.732s | + 1.545s | ||
10 | Michel Fran | 1:21.851s | + 1.664s | ||
11 | Szabolcs Szalay | 1:22.288s | + 2.101s | ||
12 | Mauro Sineo | 1:22.589s | + 2.402s | ||
13 | Anderson Anvers | 1:22.661s | + 2.474s | ||
14 | Clauber Pena | 1:23.439s | + 3.252s | ||
15 | Guilherme Correia | 1:23.933s | + 3.746s | ||
16 | Joaquin Baliero | 1:24.119s | + 3.932s | ||
17 | Marcin Dudka | 1:24.161s | + 3.974s | ||
18 | Dmitriy Glushnev | 1:24.465s | + 4.278s | ||
19 | Afandi Official | 1:25.693s | + 5.506s | ||
20 | Rafael Souza | 1:25.868s | + 5.681s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Neil Hoskins | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jan Kiviniemi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hiteshwar Jindal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Evgeniy Gold | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ray Machado | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aleksandr Amelyakin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gabriel Coimbra | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sam Zam | -:--.---s | + -.---s | ||
- | James Williams | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Dennis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Clyde Wootton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Fitzgerald | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eiza Unax | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vojtěch Schlimbach | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Diego Bruno | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pedro Leonardo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eduardo Poispois | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Shriman Pa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tom Blaze | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alejandro Iniesta | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Spencer Dreiseszun | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Generic Grassblade | -:--.---s | + -.---s |
Kwalificatie 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Severi Niittymäki | 1:22.490s | + 0.000s | ||
2 | Mauro Sineo | 1:22.752s | + 0.262s | ||
3 | Antonio Farias Ceron | 1:22.941s | + 0.451s | ||
4 | Hannu Juhola | 1:22.980s | + 0.490s | ||
5 | José Carlos | 1:23.157s | + 0.667s | ||
6 | Erik Koós | 1:23.346s | + 0.856s | ||
7 | David Sabin | 1:23.622s | + 1.132s | ||
8 | Michel Fran | 1:23.714s | + 1.224s | ||
9 | Francesco Cannone | 1:24.547s | + 2.057s | ||
10 | Szabolcs Szalay | 1:24.591s | + 2.101s | ||
11 | Andrea Cairone | 1:24.766s | + 2.276s | ||
12 | Jesús Jiménez | 1:24.808s | + 2.318s | ||
13 | Clauber Pena | 1:25.904s | + 3.414s | ||
14 | Anderson Anvers | 1:26.066s | + 3.576s | ||
15 | Dmitriy Glushnev | 1:26.634s | + 4.144s | ||
16 | Marcin Dudka | 1:27.111s | + 4.621s | ||
17 | Guilherme Correia | 1:27.261s | + 4.771s | ||
18 | Joaquin Baliero | 1:27.279s | + 4.789s | ||
19 | Rafael Souza | 1:28.105s | + 5.615s | ||
20 | Afandi Official | 1:29.542s | + 7.052s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Neil Hoskins | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jan Kiviniemi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hiteshwar Jindal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Evgeniy Gold | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ray Machado | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aleksandr Amelyakin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gabriel Coimbra | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sam Zam | -:--.---s | + -.---s | ||
- | James Williams | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Francesco Dennis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Clyde Wootton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Fitzgerald | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eiza Unax | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vojtěch Schlimbach | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Diego Bruno | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pedro Leonardo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eduardo Poispois | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Shriman Pa | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tom Blaze | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alejandro Iniesta | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Spencer Dreiseszun | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Generic Grassblade | -:--.---s | + -.---s |