Overzicht race (Circuit: Suzuka | Seizoen: 75 | Wedstrijd: 2 | Groep: Master - 1)

Seizoen:  Wedstrijd:

Kies een andere groep:

Pos Winst Banden Nat Naam manager Race tijd Ronden Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pitstop
01. Geen verandering ±0 Contimental   Wouter Teuwen 1h23:18.896 53 1 1:31.390 223.68km/h 18.174s
02. Geen verandering ±0 Yokomama   Carlos Esparza + 35.788 53 1 1:31.963 222.09km/h 20.152s
03. +1 +1 Contimental   Aleksey Titarenko + 51.541 53 1 1:32.280 221.40km/h 19.017s
04. -1 -1 Yokomama   Rimantas Sagatas2 + 51.745 53 1 1:31.861 221.39km/h 17.143s
05. +3 +3 Yokomama   David Michler + 1:00.746 53 1 1:33.319 221.00km/h 19.657s
06. +4 +4 Contimental   Akshay Dhole + 1:26.013 53 1 1:32.770 219.90km/h 17.585s
07. +12 +12 Yokomama   Pablo Fernandez + 1:31.262 53 1 1:33.633 219.67km/h 17.578s
08. +13 +13 Yokomama   David Rolleston + 1:35.100 52 1 1:33.889 219.51km/h 17.054s
09. -3 -3 Contimental   Daniel Rosa + 1:41.123 52 1 1:32.884 219.25km/h 19.143s
10. +3 +3 Contimental   Marcin Czarkowski + 1:45.507 52 2 1:32.927 219.06km/h 21.579s
11. +1 +1 Contimental   Adam Wójcik + 1:45.903 52 2 1:33.172 219.04km/h 16.470s
12. +8 +8 Contimental   Alexander Kateliev + 1:47.368 52 1 1:32.511 218.98km/h 18.410s
13. -4 -4 Yokomama   Tan S Lake + 1:49.819 52 2 1:33.161 218.87km/h 18.428s
14. Geen verandering ±0 Contimental   Mindaugas Bauža + 1:53.786 52 1 1:33.913 218.70km/h 16.396s
15. -10 -10 Contimental   Felix Horch + 2:01.547 52 2 1:32.852 218.37km/h 18.630s
16. +11 +11 Badyear   Marco Longo + 2:02.256 52 1 1:34.034 218.34km/h 18.027s
17. -10 -10 Yokomama   Andrew King + 2:07.144 52 2 1:34.021 218.13km/h 19.623s
18. Geen verandering ±0 Yokomama   Thomas Uvyn + 2:15.005 52 1 1:34.670 217.80km/h 17.902s
19. +4 +4 Dunnolop   Damian Mikuszewski + 2:15.603 52 1 1:34.172 217.77km/h 20.967s
20. -5 -5 Badyear   Craig McLean + 2:27.686 52 1 1:34.599 217.26km/h 23.243s
21. +1 +1 Pipirelli   Mikko Suhonen + 2:27.935 52 1 1:34.554 217.25km/h 25.360s
22. -11 -11 Contimental   Lovász Tibor + 2:59.670 52 1 1:35.418 215.92km/h 23.179s
23. +9 +9 Yokomama   Leonardo Solazzi + 3:00.129 52 1 1:35.259 215.90km/h 17.643s
24. +9 +9 Yokomama   Mike Osintsev + 3:00.673 52 1 1:35.314 215.88km/h 19.370s
25. +1 +1 Dunnolop   Maciej Młynek + 3:08.192 51 1 1:34.765 215.57km/h 22.597s
26. +8 +8 Yokomama   Sergei Gordov + 3:08.621 51 1 1:34.581 215.55km/h 21.907s
27. -3 -3 Dunnolop   Stefan Leinsinger + 3:13.649 51 1 1:35.522 215.34km/h 19.932s
28. -3 -3 Avonn   Stefano Mana + 3:15.319 51 2 1:34.394 215.27km/h 17.840s
29. +2 +2 Yokomama   Mauricio Angelucci + 3:21.797 51 1 1:35.730 215.00km/h 17.867s
30. -14 -14 Yokomama   Darek Kolodziejski + 3:34.229 51 2 1:34.934 214.49km/h 17.545s
31. +4 +4 Yokomama   Radim Zeleznik + 3:44.523 51 2 1:35.225 214.07km/h 18.172s
32. -3 -3 Yokomama   Kostas Laskaridis + 3:44.777 51 1 1:36.307 214.06km/h 21.503s
33. -5 -5 Yokomama   Ferenc Koncz + 3:44.937 51 1 1:36.057 214.05km/h 20.542s
34. -4 -4 Dunnolop   Karol Opoka + 3:53.028 51 1 1:36.667 213.72km/h 19.637s
35. +1 +1 Yokomama   Sebastian Jóźwiak + 4:01.467 51 1 1:36.469 213.37km/h 23.291s
36. +1 +1 Avonn   Danilo Alberghetti + 4:20.955 51 1 1:35.966 212.58km/h 21.098s
37. +2 +2 Yokomama   Ville Pohjanen + 4:47.749 50 5 1:35.092 211.51km/h 17.333s
38. -21 -21 Badyear   Dávid Guti + 4:56.688 50 3 1:36.397 211.15km/h 18.579s
39. -1 -1 Pipirelli   Fabien Massard + 5:58.632 50 1 1:37.775 208.71km/h 25.606s