Overzicht race (Circuit: Shanghai | Seizoen: 19 | Wedstrijd: 11 | Groep: Master - 2)

Seizoen:  Wedstrijd:

Kies een andere groep:

Pos Winst Banden Nat Naam manager Race tijd Ronden Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pitstop
01. +1 +1 Dunnolop   Robert Zadrozny 1h34:32.339 56 3 1:33.679 193.70km/h 16.030s
02. -1 -1 Yokomama   Julia Panenkova + 31.347 56 3 1:34.238 192.63km/h 17.046s
03. Geen verandering ±0 Michelini   Tadas Ragaliauskas + 41.999 56 1 1:34.270 192.27km/h 24.004s
04. +12 +12 Yokomama   Dominik Soliński + 49.761 56 3 1:34.279 192.01km/h 16.879s
05. +20 +20 Yokomama   Zoran Petrovic + 1:06.686 56 3 1:34.155 191.45km/h 22.097s
06. Geen verandering ±0 Bridgerock   Troy Sheahen + 1:07.257 56 3 1:34.285 191.43km/h 19.605s
07. +1 +1 Dunnolop   Alexis Marinho + 1:32.187 56 3 1:33.890 190.60km/h 20.691s
08. +6 +6 Dunnolop   Jose Antonio + 1:37.307 55 1 1:35.527 190.43km/h 15.313s
09. +2 +2 Dunnolop   Henrique Müller + 1:46.224 55 2 1:34.623 190.14km/h 22.056s
10. +3 +3 Dunnolop   Karolis Pylipauskas + 1:50.552 55 3 1:34.891 189.99km/h 18.257s
11. -6 -6 Dunnolop   Fredrik Thorsen + 1:55.804 55 3 1:35.434 189.82km/h 19.858s
12. -5 -5 Yokomama   Alex Tkachenko + 1:56.291 55 2 1:34.767 189.81km/h 16.720s
13. +6 +6 Dunnolop   Peto Šucha + 2:03.526 55 3 1:34.522 189.57km/h 24.870s
14. +9 +9 Dunnolop   Nicoleta David + 2:17.392 55 1 1:36.076 189.12km/h 17.946s
15. +9 +9 Dunnolop   Jukka Sireni + 2:32.347 55 1 1:35.968 188.63km/h 17.232s
16. -6 -6 Dunnolop   Mo Patel + 3:11.772 54 3 1:36.576 187.36km/h 21.515s
17. +1 +1 Dunnolop   Andreas Andreou + 3:17.935 54 1 1:36.797 187.17km/h 26.167s
18. +16 +16 Dunnolop   Mike Becnel + 3:30.025 54 3 1:36.263 186.78km/h 21.442s
19. +10 +10 Dunnolop   Paul Beard + 3:37.924 54 3 1:36.931 186.53km/h 17.371s
20. +2 +2 Dunnolop   Marcin Kosiór + 3:42.800 54 2 1:36.228 186.38km/h 21.006s
21. +6 +6 Dunnolop   Choves Correa + 3:56.660 54 1 1:37.932 185.94km/h 22.210s
22. -13 -13 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 4:00.272 54 3 1:35.756 185.83km/h 19.259s
23. -6 -6 Dunnolop   Vitalijus Juodisius + 4:03.544 54 2 1:38.274 185.72km/h 22.542s
24. +9 +9 Yokomama   Daniel Veleshko + 4:26.833 54 3 1:37.918 185.00km/h 18.789s
25. -5 -5 Dunnolop   Adam Sledz + 4:29.287 54 4 1:36.970 184.92km/h 21.384s
26. +10 +10 Dunnolop   Kazimieras Lukauskas + 4:33.687 54 3 1:35.698 184.78km/h 22.491s
27. +1 +1 Dunnolop   Ivan Ankov + 5:00.818 53 1 1:38.249 183.94km/h 21.730s
28. -24 -24 Dunnolop   Tom Thomopoylos + 5:07.116 53 4 1:37.564 183.75km/h 25.979s
29. +6 +6 Badyear   Jaime Santos + 5:10.531 53 4 1:38.313 183.64km/h 20.341s
30. +2 +2 Dunnolop   Ivo Peev + 5:20.814 53 1 1:37.275 183.33km/h 22.321s
31. -5 -5 Dunnolop   Daniel Homilius + 6:51.397 52 4 1:39.136 180.60km/h 19.864s
32. -17 -17 Badyear   José Paulo Abi Jaudi + 7:00.697 52 4 1:38.461 180.32km/h 19.009s
33. -12 -12 Dunnolop   Konrad Skrzypczak + 8:38.777 51 3 1:37.980 177.47km/h 22.459s
Niet geklassificeerd
34. -3 -3 Dunnolop   Rokas Vaitkunskas Technische problemen 34 2 1:40.053    20.487s
35. -5 -5 Dunnolop   Carlos Villacastin Lekke band 25 0 1:38.574    -
36. -24 -24 Dunnolop   Sérgio Ibagy Lekke band 18 0 1:37.049    -