Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Prestatiestatistieken
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Tussenstand als het seizoen één grote race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 100 101 102 » Ga snel naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Yug Desai2 Elite 13:26:53.871s
2. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 0:02:10.615s
3. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite + 0:06:11.744s
4. Michelini George Slater Elite + 0:09:49.724s
5. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:10:31.743s
6. Hancock Klas Britse Elite + 0:11:25.783s
7. Badyear Joachim Rang Elite + 0:14:46.327s
8. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:16:56.797s
9. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:18:29.237s
10. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:18:39.563s
11. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:19:08.000s
12. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:20:17.539s
13. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:21:55.048s
14. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:26:57.774s
15. Contimental Kuba Szajbel Elite + 0:27:33.792s
16. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:28:06.321s
17. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:28:09.864s
18. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:28:51.948s
19. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:29:17.154s
20. Contimental Ignacio Belatti Elite + 0:30:58.168s
21. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:32:08.567s
22. Contimental Tan S Lake Elite + 0:32:09.645s
23. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:32:14.796s
24. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:32:48.725s
25. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:33:17.574s
26. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:34:14.242s
27. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:34:25.719s
28. Contimental Ayman Daher Elite + 0:34:33.071s
29. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:34:39.699s
30. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:34:48.023s
31. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:36:17.525s
32. Dunnolop Mike Bennett Master - 3 + 0:37:26.971s
33. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:37:59.987s
34. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:38:21.203s
35. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 24 + 0:39:03.546s
36. Badyear Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 + 0:39:26.492s
37. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:39:27.405s
38. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:39:30.900s
39. Badyear Stefan Leitgeb Master - 1 + 0:40:22.497s
40. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:40:28.512s
41. Badyear Dmitry Shevel Master - 2 + 0:40:42.438s
42. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:41:01.785s
43. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:41:14.093s
44. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:41:20.459s
45. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:41:45.513s
46. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:41:53.923s
47. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 2 + 0:42:05.787s
48. Dunnolop Christer Andersson Master - 2 + 0:42:06.495s
49. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:42:27.732s
50. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:42:37.526s
51. Contimental Róbert László2 Elite + 0:42:38.892s
52. Dunnolop Mario Sendim Pro - 13 + 0:42:44.508s
53. Dunnolop Hugo Reis Pro - 4 + 0:42:46.464s
54. Dunnolop Patrick Urlings Master - 5 + 0:42:57.444s
55. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 0:43:20.940s
56. Dunnolop Miguel Mateus Pro - 3 + 0:43:39.352s
57. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:43:41.359s
58. Dunnolop Sam Wainwright Master - 2 + 0:43:46.751s
59. Badyear Frank Maasdijk Elite + 0:44:02.222s
60. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:44:09.375s
61. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:44:15.011s
62. Avonn Paul Williams Master - 5 + 0:44:19.256s
63. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:44:29.495s
64. Dunnolop Robin Goodey Master - 4 + 0:44:58.030s
65. Yokomama Antonio Gattulli Master - 5 + 0:44:58.316s
66. Yokomama Alberto Pérez Master - 2 + 0:45:08.521s
67. Badyear Andreas Andreou Pro - 12 + 0:45:12.827s
68. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:45:25.019s
69. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:45:31.106s
70. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 5 + 0:46:01.492s
71. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:46:06.560s
72. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:46:30.418s
73. Badyear Giuseppe Perrone Master - 3 + 0:46:36.357s
74. Dunnolop David Michler Master - 4 + 0:46:47.329s
75. Dunnolop Victor Chernyshev Master - 2 + 0:47:00.806s
76. Dunnolop João António Pro - 16 + 0:47:11.971s
77. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:47:12.568s
78. Dunnolop Lee Ifans Master - 3 + 0:47:20.665s
79. Badyear Edenilson Oliveira Master - 5 + 0:47:22.844s
80. Yokomama Rafal Celejewski Pro - 22 + 0:47:37.973s
81. Dunnolop Mark Philips Master - 2 + 0:47:38.665s
82. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:47:39.644s
83. Badyear Ezequiel Palletti Master - 3 + 0:47:41.333s
84. Badyear Samoeni Albanalopolis Pro - 3 + 0:47:46.160s
85. Dunnolop Vsevolod Demydov2 Master - 2 + 0:47:49.385s
86. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:48:02.962s
87. Yokomama Edwin Silva Master - 1 + 0:48:07.969s
88. Yokomama Max Watson Pro - 4 + 0:48:11.746s
89. Badyear Mihail Golovanov Master - 2 + 0:48:15.788s
90. Avonn Felipe Aguiar Master - 4 + 0:48:19.685s
91. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:48:25.188s
92. Dunnolop Maxim Kotov2 Master - 2 + 0:48:26.165s
93. Yokomama Michael Keeney Pro - 24 + 0:48:33.907s
94. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:48:34.487s
95. Badyear Maja Soren Pro - 19 + 0:48:45.578s
96. Yokomama Emmanuel Manfre Pro - 5 + 0:48:54.427s
97. Dunnolop Piotr Wechterowicz Pro - 16 + 0:48:56.261s
98. Dunnolop Peter Alan Pro - 12 + 0:48:58.929s
99. Yokomama Dominique Jean Master - 3 + 0:49:00.443s
100. Badyear Rogerio Mandler Master - 3 + 0:49:17.590s
Pagina [12 3 ... 100 101 102 » Ga snel naar pagina: