Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Prestatiestatistieken
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Klassement indien het seizoen één grote race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 82 83 84 » Ga snel naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Michelini Dominiek Van West Elite 20:42:48.660s
2. Michelini Bruno Caseiro Elite + 20.897s
3. Michelini Vladimir Valis Elite + 0:06:08.095s
4. Michelini Bert Huylebroeck1 Elite + 0:08:31.131s
5. Michelini Kuba Szajbel Elite + 0:09:39.933s
6. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:09:50.141s
7. Michelini Kristijan Mihovic Elite + 0:10:36.515s
8. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:17:23.792s
9. Badyear Rimantas Sagatas4 Elite + 0:18:02.810s
10. Hancock Lee Harding Elite + 0:21:20.713s
11. Hancock Pieterjan Staessen Elite + 0:26:18.387s
12. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:27:07.358s
13. Contimental Simone Scarpa Elite + 0:27:41.587s
14. Hancock Tan S Lake Elite + 0:30:25.771s
15. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:31:28.191s
16. Contimental Mihail Morozov Elite + 0:32:49.079s
17. Badyear Sergio Fanelli Elite + 0:33:06.921s
18. Contimental Dmitry Shevel Elite + 0:33:16.349s
19. Badyear Wouter Teuwen Elite + 0:33:20.988s
20. Badyear Ilya Vedenikov Elite + 0:34:11.075s
21. Badyear Brice Meyer Master - 1 + 0:35:18.940s
22. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:36:32.598s
23. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 4 + 0:37:27.386s
24. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:37:44.214s
25. Yokomama Branislav Mihic Elite + 0:37:55.256s
26. Badyear Mika Pekkarinen Elite + 0:38:10.233s
27. Michelini Pedro Nazaré Master - 4 + 0:39:22.471s
28. Michelini Mato Nikic Master - 3 + 0:39:35.126s
29. Badyear Benedetto Campobello Master - 2 + 0:39:39.588s
30. Yokomama Gonzalo Alvarez Master - 3 + 0:39:48.962s
31. Yokomama Alexei Malkin Master - 2 + 0:40:40.361s
32. Dunnolop Rei Frost Master - 5 + 0:41:02.682s
33. Badyear Ivan Silva Master - 5 + 0:41:10.049s
34. Badyear Kai Wen Chew Elite + 0:41:17.109s
35. Badyear Romain Lebreton Master - 3 + 0:41:17.887s
36. Yokomama Diogo Schwinn Master - 2 + 0:41:27.755s
37. Badyear Vincent Douchez Master - 3 + 0:42:03.444s
38. Michelini Rui Morais Master - 2 + 0:42:19.112s
39. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:42:44.784s
40. Dunnolop Bernard Bontjer Master - 1 + 0:42:47.645s
41. Badyear Katerina Kakni Master - 1 + 0:43:17.139s
42. Badyear Peter Willmore Master - 3 + 0:43:38.649s
43. Yokomama Pedro Moura Master - 1 + 0:45:13.787s
44. Dunnolop Viktor Dyankov Master - 3 + 0:45:28.443s
45. Yokomama Paulo Silva Master - 2 + 0:46:18.653s
46. Dunnolop Felipe Seolin Master - 1 + 0:46:33.959s
47. Badyear Vsevolod Demydov2 Master - 4 + 0:46:40.629s
48. Badyear Aigars Vitolins Master - 1 + 0:46:53.208s
49. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 3 + 0:47:28.832s
50. Yokomama Alessandro Reda Master - 2 + 0:47:32.611s
51. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:47:54.663s
52. Dunnolop Marco Triulzi Master - 5 + 0:48:18.485s
53. Yokomama Gyuri Székely Master - 5 + 0:48:35.254s
54. Yokomama Tony Cullen Master - 2 + 0:48:36.432s
55. Yokomama Frederik Broux Master - 3 + 0:48:43.430s
56. Badyear Geoffrey Stanislawski Master - 4 + 0:48:48.256s
57. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:48:56.111s
58. Contimental Igor Augusto Elite + 0:49:04.769s
59. Yokomama Joscha Büllesbach Master - 5 + 0:49:51.764s
60. Dunnolop Iain Bartholomew Master - 1 + 0:49:59.503s
61. Badyear Daniel Comalada Pro - 24 + 0:50:01.087s
62. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 0:50:02.791s
63. Yokomama Diogo Abdalla Master - 2 + 0:50:04.546s
64. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:50:11.407s
65. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 2 + 0:50:21.517s
66. Yokomama Herve Imbert Master - 1 + 0:50:32.386s
67. Badyear Fabricio Ramos Master - 5 + 0:50:45.002s
68. Badyear Gideon Rosa Master - 5 + 0:50:48.876s
69. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 4 + 0:50:56.559s
70. Yokomama Bora Janić Master - 4 + 0:51:05.974s
71. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:51:08.023s
72. Yokomama Craig Templeman Master - 3 + 0:51:16.766s
73. Dunnolop Ioannis Kalogirou Master - 5 + 0:51:31.047s
74. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:53:02.237s
75. Badyear Rogerio Mandler Master - 4 + 0:53:06.583s
76. Contimental Vinicio Souza Elite + 0:53:14.247s
77. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:53:31.217s
78. Badyear Gianluca Bini Master - 5 + 0:53:32.469s
79. Yokomama Roland Postle9 Pro - 21 + 0:53:46.164s
80. Badyear Paulo Neves Pro - 22 + 0:53:46.817s
81. Yokomama Geir Pukk Pro - 3 + 0:54:00.289s
82. Dunnolop Gonçalo Fernandes Pro - 20 + 0:54:09.914s
83. Yokomama Martino Colombo Pro - 12 + 0:54:14.989s
84. Dunnolop Alberto Pérez Master - 5 + 0:54:16.097s
85. Badyear Samoeni Albanalopolis Master - 2 + 0:54:28.028s
86. Dunnolop Andreas Ramann Master - 4 + 0:54:38.787s
87. Yokomama Antonny Katayama Pro - 22 + 0:54:50.250s
88. Yokomama Christer Andersson Master - 1 + 0:55:08.886s
89. Yokomama Frédéric Pierret Master - 5 + 0:55:11.706s
90. Yokomama Mikko Heikkinen Master - 4 + 0:55:16.401s
91. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 23 + 0:55:23.112s
92. Yokomama James Berriman Master - 5 + 0:55:24.217s
93. Dunnolop Andrew Merkel Master - 3 + 0:55:26.027s
94. Yokomama Geoff Atkin Master - 1 + 0:55:33.887s
95. Yokomama Mael Grosjean Master - 4 + 0:55:34.384s
96. Yokomama Atis Praudins Pro - 5 + 0:55:36.609s
97. Dunnolop Mark Iverson Master - 5 + 0:55:55.110s
98. Badyear Nikola Jancic Master - 5 + 0:55:58.819s
99. Yokomama Jesús Pérez Master - 4 + 0:56:10.489s
100. Dunnolop Tom Hewer Master - 4 + 0:56:25.858s
Pagina [12 3 ... 82 83 84 » Ga snel naar pagina: