Sepang

Circuit Technische info
Land: Maleisië Vermogen: 14
Datum: Niet op de kalender Handbaarheid: 11
Race afstand: 310.4km Acceleratie: 14
Ronden: 55 Vleugels: Normaal
Ronde overzicht: 5.644 km Inhalen: Normaal
Gemiddelde snelheid: 220.14 km/u Stijfheid ophanging: Normaal
GP's gehouden: 34 Brandstofverbruik: Normaal
Aantal bochten: 17 Slijtage banden: Normaal
Pittijd in/uit: 24s Grip level: Heel Hoog
Categorie: ex F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S14, R1
Apr 7, 2009
Jari Aareskoski2 1:33.239s
Seizoen Master
S47, R12
Jun 2, 2015
Piotr Wechterowicz 1:34.347s
Seizoen Pro
S69, R14
Apr 6, 2019
Sagar Abhyankar 1:35.376s
Seizoen Amateur
S69, R14
Apr 9, 2019
Aleksey Odegov 1:37.052s
Seizoen Rookie
S69, R14
Apr 8, 2019
Kristof Aelbrecht 1:39.855s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S64, R4
Apr 17, 2018
Roland Postle5 1:32.290s
Seizoen Master
S71, R16
Aug 20, 2019
Fabien Massard 1:33.396s
Seizoen Pro
S64, R4
Apr 17, 2018
Ilya Vedenikov 1:34.149s
Seizoen Amateur
S69, R14
Apr 9, 2019
Jason Claydon 1:36.472s
Seizoen Rookie
S32, R15
Sep 18, 2012
Radek Sus 1:38.476s
Omschrijving

Het Sepang International Circuit is onder andere een F1 racecircuit in Maleisië. Het circuit ligt 3,5 km van Kuala Lumpur International Airport en circa 80 km van Kuala Lumpur. Het is een nieuw circuit dat eind jaren negentig door de Duitser Hermann Tilke ontworpen werd. Het moderne 5,54 km lange circuit met een gemiddelde breedte van 16 meter is indrukwekkend door zijn grote tribune, de grandstands, die aan beide zijden een snel recht stuk hebben en de wagens er dus eigenlijk omheen rijden. Ook bij coureurs is het populair, en bovendien zeer veilig. Eddie Irvine won er de eerste Grand Prix in 1999. (Bron : Wikipedia)

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
3 15 Leandro Sereno
1h30:42.839s
Leandro Sereno
3:12.738s
Leandro Sereno
1:36.588s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
4 Testcircuit Total test laps: 112391
Your test laps: ???
- Leandro Sereno
1:34.159s
Oude testresultaten
Resultaten van testen
5 5 Petar Totev2
1h31:58.231s
Maxim Kotov
3:14.226s
Vladimir Islentiev
1:38.206s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
7 1 Cristian Iorga1
1h31:37.910s
Peter Helcmanovsky
3:17.224s
Cristian Iorga1
1:38.174s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
8 9 Edvinas Pranculevicius
1h30:24.094s
Edvinas Pranculevicius
3:14.642s
Jari Aareskoski
1:35.912s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
9 15 Maxim Kotov2
1h30:13.538s
Gatis Laugalis1
3:15.324s
Vladimir Islentiev
1:36.713s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
11 14 Jari Aareskoski
1h28:49.686s
Leandro Sereno
3:10.082s
Jari Aareskoski
1:34.131s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
12 15 Jari Aareskoski
1h28:26.182s
Jari Aareskoski
3:09.379s
Heidi Aareskoski
1:33.843s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
14 1 Jari Aareskoski2
1h28:05.989s
Jari Aareskoski2
3:06.813s
Jari Aareskoski2
1:33.553s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
16 12 Jari Aareskoski2
1h28:20.738s
Jari Aareskoski2
3:08.315s
Jari Aareskoski2
1:33.632s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
18 15 Toygun Senler
1h28:54.991s
Toygun Senler
3:10.907s
Vladimir Islentiev2
1:34.681s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
19 7 Vladimir Islentiev2
1h31:02.455s
Toygun Senler1
3:10.599s
Toygun Senler1
1:34.753s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
21 15 Zdenek Hladik
1h32:50.657s
Zdenek Hladik
3:26.125s
Zdenek Hladik
1:34.557s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
22 5 Zdenek Hladik
1h29:02.324s
Zdenek Hladik
3:25.792s
Zdenek Hladik
1:34.947s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
29 13 Justinas Smyšliajevas3
1h28:25.325s
Atis Praudins
3:09.085s
Toygun Senler3
1:33.560s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
30 2 Atis Praudins
1h29:30.138s
Leandro Sereno2
3:11.395s
Heidi Aareskoski2
1:35.009s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
32 15 Atis Praudins
1h28:50.581s
Atis Praudins
3:08.944s
Atis Praudins
1:33.916s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
33 2 Toygun Senler4
1h28:53.045s
Atis Praudins
3:09.169s
Rimantas Sagatas1
1:34.231s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
35 9 Leandro Sereno5
1h39:58.204s
Sion Francis
3:37.972s
Leandro Sereno5
1:47.577s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
37 13 Leandro Sereno5
1h28:39.011s
Leandro Sereno5
3:10.685s
Leandro Sereno5
1:35.027s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
39 14 Rafael Mantovani
1h39:18.747s
Ian Lynch
3:37.599s
Vsevolod Demydov1
1:35.656s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
41 1 Leandro Sereno6
1h28:30.086s
João Monteiro1
3:08.222s
Radek Sus
1:33.586s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
46 11 Leandro Sereno6
1h35:10.897s
Roland Postle2
3:24.946s
Roland Postle2
1:35.710s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
47 12 Leandro Sereno6
1h41:32.590s
Christos Bobolis
3:23.957s
Vsevolod Demydov2
1:48.699s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
49 12 Christos Bobolis1
1h29:00.907s
Jan Pavlicek
3:09.600s
Jan Pavlicek
1:34.518s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
52 2 Ioannis Dimitroglou
1h28:30.001s
Jukka Sireni
3:09.472s
Dmitry Shevel
1:33.376s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
55 5 Christos Bobolis3
1h29:19.810s
Maxim Kotov2
3:09.297s
Grzesiek Jakubiak
1:33.042s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
59 8 Jukka Sireni1
1h34:04.497s
Rimantas Sagatas2
3:10.029s
Alexey Manukalov
1:32.774s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
61 1 Paulo Pinto1
1h27:44.540s
Ioannis Dimitroglou3
3:08.713s
Paulo Pinto1
1:32.808s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
63 14 Roland Postle5
1h28:07.252s
Roland Postle5
3:08.723s
Roland Postle5
1:32.938s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
64 4 Roland Postle5
1h27:16.636s
Alex Holland
3:08.582s
Roland Postle5
1:32.290s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
67 10 Radek Sus
1h28:40.347s
Toni Söyrinki
3:23.791s
Michael Keeney
1:33.106s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
69 14 Alpo Kaakinen
1h39:41.277s
Max Watson
3:09.046s
Yug Desai
1:35.153s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
71 16 Roland Postle6
1h27:59.672s
Nevzat Kasapoglu
3:23.770s
Gonzalo Alvarez
1:33.024s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
77 10 Yug Desai1
1h38:01.224s
Yug Desai1
3:39.111s
Nevzat Kasapoglu
1:34.871s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race