Buenos Aires

Circuit Technische info
Land: Argentinië Vermogen: 12
Datum: Niet op de kalender Handbaarheid: 11
Race afstand: 306.6km Acceleratie: 9
Ronden: 72 Vleugels: Hoog
Ronde overzicht: 4.258 km Inhalen: Zeer moeilijk
Gemiddelde snelheid: 188.21 km/u Stijfheid ophanging: Hard
GP's gehouden: 29 Brandstofverbruik: Heel laag
Aantal bochten: 16 Slijtage banden: Hoog
Pittijd in/uit: 19.5s Grip level: Normaal
Categorie: ex F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S43, R10
Sep 12, 2014
Roland Postle 1:21.835s
Seizoen Master
S43, R10
Sep 12, 2014
Rimantas Sagatas2 1:23.260s
Seizoen Pro
S57, R9
Feb 16, 2017
Dorian Jouble 1:24.565s
Seizoen Amateur
S60, R13
Sep 6, 2017
Aleksey Titarenko 1:26.089s
Seizoen Rookie
S33, R14
Nov 20, 2012
Klavs Kalnins 1:29.168s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S72, R16
Okt 22, 2019
Łukasz Dudek1 1:21.450s
Seizoen Master
S72, R16
Okt 22, 2019
Andrej Rilke 1:22.565s
Seizoen Pro
S53, R7
Jun 3, 2016
Zoltan Kormos 1:23.278s
Seizoen Amateur
S53, R7
Jun 3, 2016
Kolya Tarantin 1:24.859s
Seizoen Rookie
S77, R16
Sep 8, 2020
Nicolás Soto 1:25.665s
Omschrijving

Het Autodromo Oscar Alfredo Galvez was het circuit waarop de Grand Prix van Argentinië werd verreden. Tegenwoordig wordt de 200 km van Buenos Aires gereden in het TC 2000 kampioenschap. Het circuit, gelegen aan de rand van Buenos Aires, werd vaak omschreven als een Mickey Mouse circuit, omdat het veel bochten heeft. Het circuit is 4,2 kilometer lang. Het is vrij hobbelig en inhalen is er moeilijk. In het verleden werd het circuit El Autodromo 17 de Octobre of Autódromo de la Ciudad de Buenos Aires genoemd.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
2 1 Cristian Iorga
1h47:57.054s
Mariano Torregomez
2:56.712s
Cristian Iorga
1:27.494s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
3 2 Petar Totev
2h2:37.436s
Mariano Torregomez
2:51.153s
Mariano Torregomez
1:26.617s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
5 15 Maxim Kotov
1h47:23.803s
Maxim Kotov
2:50.768s
Maxim Kotov
1:27.832s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
6 8 Gatis Laugalis
1h44:54.567s
Edvinas Pranculevicius
2:48.051s
Edvinas Pranculevicius
1:25.050s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
7 14 Maxim Kotov
2h2:37.873s
Edvinas Pranculevicius
3:06.540s
Vladimir Islentiev
1:40.251s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
9 14 Vladimir Islentiev
1h45:04.996s
Gatis Laugalis1
2:53.451s
Martynas Molneris
1:26.058s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
11 1 Leandro Sereno
1h43:37.386s
Leandro Sereno
2:47.740s
Leandro Sereno
1:24.522s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
16 16 Jari Aareskoski2
1h42:50.563s
Jari Aareskoski2
2:45.093s
Jari Aareskoski2
1:22.914s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
19 8 Toygun Senler1
1h44:40.531s
Vladimir Islentiev2
3:02.253s
Toygun Senler1
1:23.819s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
21 7 Edvinas Pranculevicius
1h42:45.229s
Edvinas Pranculevicius
2:48.316s
Toygun Senler3
1:23.659s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
23 14 Zdenek Hladik1
1h42:47.934s
Zdenek Hladik1
2:47.364s
Zdenek Hladik1
1:23.769s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
24 3 Zdenek Hladik1
1h43:29.409s
Edvinas Pranculevicius2
2:48.281s
Edvinas Pranculevicius2
1:24.143s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
26 14 Zdenek Hladik3
1h42:04.185s
Zdenek Hladik3
2:45.905s
Justinas Smyšliajevas
1:22.728s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
29 1 Justinas Smyšliajevas3
1h42:02.480s
Justinas Smyšliajevas3
2:45.869s
Justinas Smyšliajevas3
1:23.038s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
30 13 Justinas Smyšliajevas4
1h44:52.046s
Justinas Smyšliajevas4
3:00.318s
Justinas Smyšliajevas4
1:23.723s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
33 14 Leandro Sereno3
1h42:26.216s
Atis Praudins
2:47.374s
Leandro Sereno3
1:23.641s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
35 10 Rimantas Sagatas1
1h48:53.172s
Rimantas Sagatas1
2:47.727s
Rimantas Sagatas1
1:24.720s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
38 17 Rimantas Sagatas2
1h56:15.504s
Rimantas Sagatas2
3:11.302s
Rimantas Sagatas2
1:35.452s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
40 13 Leandro Sereno6
1h44:52.180s
Nikolay Borzenkov
2:58.690s
Apostolis Goutzos
1:23.093s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
43 10 Roland Postle
1h42:24.661s
Florencia Caro
2:44.667s
Roland Postle
1:22.765s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
50 3 Roland Postle3
1h50:20.031s
Vsevolod Demydov2
2:46.228s
Joaquín Quintana
1:23.951s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
53 7 Jan Pavlicek1
1h42:02.973s
Christos Bobolis2
2:46.099s
Ioannis Dimitroglou1
1:22.034s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
57 9 Dmitri Nadkho
1h43:15.628s
Ioannis Dimitroglou3
2:47.391s
Pavel Buhharin
1:22.796s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
60 13 Justinas Smyšliajevas4
1h42:10.622s
Atis Praudins
2:46.894s
Rimantas Sagatas2
1:22.152s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
63 2 Miel Soeterbroek
1h42:04.768s
Radek Sus
2:45.674s
Miel Soeterbroek
1:21.618s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
67 4 Michael Keeney
1h42:39.747s
Michael Keeney
2:46.154s
Michael Keeney
1:22.312s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
72 16 Jan Velske
1h42:24.666s
Łukasz Dudek1
2:46.723s
Łukasz Dudek1
1:21.450s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
75 13 Robin Goodey
1h42:10.324s
Robin Goodey
2:48.142s
Christos Bobolis4
1:23.165s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
77 16 Yug Desai1
1h42:24.818s
Andreas Ramann
2:47.036s
Andrea Squizzato
1:21.972s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race