Brasilia

Circuit Technische info
Land: Brazilië Vermogen: 16
Datum: Feb 18, 2020 Handbaarheid: 15
Race afstand: 301.1km Acceleratie: 7
Ronden: 55 Vleugels: Normaal
Ronde overzicht: 5.475 km Inhalen: Moeilijk
Gemiddelde snelheid: 210.98 km/u Stijfheid ophanging: Hard
GP's gehouden: 20 Brandstofverbruik: Hoog
Aantal bochten: 12 Slijtage banden: Normaal
Pittijd in/uit: 13.5s Grip level: Normaal
Categorie: ex F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S69, R10
Maa 26, 2019
Alpo Kaakinen 1:35.247s
Seizoen Master
S69, R10
Maa 23, 2019
Dmitry Nechitailo 1:36.466s
Seizoen Pro
S63, R4
Feb 13, 2018
Mihail Golovanov 1:37.676s
Seizoen Amateur
S69, R10
Maa 25, 2019
Pedro Nazaré 1:39.936s
Seizoen Rookie
S49, R15
Okt 16, 2015
Gary Mullins 1:42.998s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S69, R10
Maa 26, 2019
Mihail Morozov 1:33.412s
Seizoen Master
S63, R4
Feb 13, 2018
Rui Silva 1:36.330s
Seizoen Pro
S69, R10
Maa 26, 2019
Tom Seib 1:37.054s
Seizoen Amateur
S51, R15
Feb 23, 2016
Szente Szabolcs 1:38.523s
Seizoen Rookie
S47, R14
Jun 9, 2015
Andrea D`Agostino 1:40.110s
Omschrijving

Het circuit van Jacarepagua is een racecircuit gelegen in de Braziliaanse stad Rio de Janeiro. In 1978 en tussen 1981 en 1989 werd op dit circuit de Grand Prix Formule 1 van Brazilië gereden. De Fransman Alain Prost is met vijf overwinningen recordhouder op dit circuit. Van 1995 tot 2004 werd er jaarlijks de Grote Prijs van Brazilië voor GP wegraces gereden.
Van 1996 tot 2000 werd er jaarlijks een Champ Car wedstrijd gereden. Het circuit was ovaal en er werd een gedeelte van het originele circuit gebruikt en had de naam Emerson Fittipaldi Speedway, naar de Braziliaanse autocoureur.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
13 2 Martynas Molneris
1h32:55.606s
Martynas Molneris
3:13.108s
Martynas Molneris
1:36.466s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
15 13 Heidi Aareskoski1
1h30:04.823s
Heidi Aareskoski1
3:12.411s
Heidi Aareskoski1
1:36.442s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
17 16 Leandro Sereno1
1h30:15.300s
Jari Aareskoski3
3:13.439s
Tomasz Wypych
1:36.400s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
23 15 Edvinas Pranculevicius1
1h30:16.833s
Edvinas Pranculevicius1
3:14.193s
Edvinas Pranculevicius1
1:36.712s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
26 Testcircuit Total test laps: 919807
Your test laps: ???
- Laila Britāle
1:35.593s
Oude testresultaten
Resultaten van testen
29 2 Toygun Senler3
1h33:50.036s
Toygun Senler3
3:12.614s
Toygun Senler3
1:35.634s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
32 4 Wojciech Uzikowski
1h29:53.027s
Wojciech Uzikowski
3:13.179s
Sergey Tuzhilov
1:36.419s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
35 16 Rimantas Sagatas1
1h30:34.716s
Rimantas Sagatas1
3:15.578s
Michael Novikov
1:37.195s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
37 10 Leandro Sereno5
1h30:08.284s
Sion Francis
3:13.137s
Sion Francis
1:36.642s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
40 12 Rimantas Sagatas2
1h39:25.748s
Rimantas Sagatas2
3:26.309s
Rimantas Sagatas2
1:36.334s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
42 2 Vsevolod Demydov2
1h30:07.930s
Roland Postle
3:12.805s
Vsevolod Demydov2
1:35.839s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
47 14 Vsevolod Demydov2
1h29:54.915s
Leandro Sereno6
3:15.086s
Vsevolod Demydov2
1:36.292s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
49 15 Jan Pavlicek
1h30:19.223s
Zdenek Hladik3
3:13.754s
Jan Pavlicek
1:36.588s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
51 15 Ioannis Dimitroglou
1h29:36.049s
Jukka Sireni
3:13.679s
Ioannis Dimitroglou
1:35.818s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
56 12 Rafael Mantovani
1h30:01.183s
Michał Wilczyński
3:13.682s
Grzesiek Jakubiak
1:35.924s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
60 12 Paulo Pinto
1h28:58.228s
Paulo Pinto
3:13.871s
Paulo Pinto
1:34.701s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
62 7 Christos Bobolis4
1h30:42.093s
Marek Hajnrych
3:13.572s
Sam Wainwright
1:35.155s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
63 4 Roland Postle5
1h30:24.850s
Christos Bobolis4
3:13.522s
Radek Czech
1:35.670s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
66 13 Pavel Buhharin
1h29:48.839s
Rafal Celejewski
3:12.347s
Łukasz Dudek
1:35.513s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
69 10 Mihail Morozov
1h28:38.662s
Alpo Kaakinen
3:12.398s
Mihail Morozov
1:33.412s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
71 13 Roland Postle6
1h29:32.425s
Gonzalo Alvarez
3:28.338s
Gonzalo Alvarez
1:35.290s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race