Melbourne

Circuit Technische info
Land: Australië Vermogen: 12
Datum: Okt 18, 2019 Handbaarheid: 15
Race afstand: 307.6km Acceleratie: 10
Ronden: 58 Vleugels: Normaal
Ronde overzicht: 5.303 km Inhalen: Moeilijk
Gemiddelde snelheid: 221.86 km/u Stijfheid ophanging: Laag
GP's gehouden: 25 Brandstofverbruik: Normaal
Aantal bochten: 17 Slijtage banden: Normaal
Pittijd in/uit: 16.5s Grip level: Laag
Categorie: F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S43, R1
Aug 12, 2014
Florencia Caro 1:26.443s
Seizoen Master
S40, R15
Maa 14, 2014
Denis Grahov 1:28.012s
Seizoen Pro
S69, R7
Maa 15, 2019
Damian Zglinicki 1:29.294s
Seizoen Amateur
S72, R15
Okt 15, 2019
Jason Claydon 1:30.766s
Seizoen Rookie
S32, R13
Sep 11, 2012
Mateusz Zaborny 1:34.440s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S63, R15
Maa 23, 2018
Christos Bobolis4 1:26.056s
Seizoen Master
S69, R7
Maa 15, 2019
Carlos Esparza 1:26.985s
Seizoen Pro
S58, R1
Maa 24, 2017
Alpo Kaakinen 1:28.015s
Seizoen Amateur
S72, R15
Okt 18, 2019
Sylvain Elsass 1:29.388s
Seizoen Rookie
S63, R15
Maa 23, 2018
Jason Claydon 1:31.578s
Omschrijving

Albert Park is het circuit waarop sinds 1996 de Grand Prix Formule 1 van Australië gehouden wordt. Aangelegd in een park, was er aanvankelijk veel protest tegen de aanleg. De Grand Prix zou aanvankelijk weer in Adelaide worden gehouden, maar een iets beter bod van de staat Victoria sloot de deal ten voordele van Melbourne.
Het circuit is semi-permanent. Delen van de baan zijn openbare weg, die voor het race weekeinde worden afgesloten, andere delen zijn onderdeel van het circuit. De lengte van de baan is 5,7 kilometer.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
1 1 Nikolay Ivanov
1h33:07.388s
Chris Whiting
3:09.221s
Nikolay Ivanov
1:33.490s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
3 10 Mariano Torregomez
1h29:16.772s
Mariano Torregomez
2:59.628s
Mariano Torregomez
1:30.210s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
8 7 Maxim Kotov1
1h27:11.222s
Edvinas Pranculevicius
2:59.587s
Maxim Kotov1
1:27.983s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
10 15 Vladimir Islentiev1
1h28:10.916s
Vladimir Islentiev1
3:00.119s
Martynas Molneris
1:29.429s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
12 13 Heidi Aareskoski
1h26:11.801s
Gatis Laugalis1
2:54.674s
Heidi Aareskoski
1:26.687s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
13 17 Heidi Aareskoski
1h27:48.857s
Heidi Aareskoski
2:58.979s
Heidi Aareskoski
1:29.048s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
16 14 Vladimir Islentiev2
1h27:49.980s
Vladimir Islentiev2
2:58.755s
Vladimir Islentiev2
1:29.120s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
18 1 Toygun Senler
1h27:05.169s
Tomasz Wypych
2:56.148s
Tomasz Wypych
1:28.308s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
19 5 Toygun Senler1
1h27:11.836s
Toygun Senler1
2:57.210s
Toygun Senler1
1:27.932s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
22 17 Edvinas Pranculevicius1
1h28:38.434s
Edvinas Pranculevicius1
3:23.207s
Zdenek Hladik
1:28.821s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
24 1 Edvinas Pranculevicius2
1h26:48.897s
Edvinas Pranculevicius2
2:56.122s
Edvinas Pranculevicius2
1:27.556s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
27 10 Zdenek Hladik3
1h26:58.207s
Justinas Smyšliajevas1
2:56.112s
Justinas Smyšliajevas1
1:27.995s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
29 17 Justinas Smyšliajevas3
1h26:54.540s
Justinas Smyšliajevas3
2:57.824s
Justinas Smyšliajevas3
1:27.536s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
30 Testcircuit Total test laps: 1041772
Your test laps: ???
- Rimantas Sagatas
1:27.297s
Oude testresultaten
Resultaten van testen
32 13 Atis Praudins
1h26:58.271s
Atis Praudins
2:58.145s
Atis Praudins
1:28.097s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
35 7 Leandro Sereno5
1h27:41.269s
Rimantas Sagatas1
3:11.687s
Wojciech Uzikowski
1:28.808s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
37 9 João Monteiro1
1h38:54.668s
João Monteiro1
2:55.479s
Toygun Senler4
1:29.250s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
40 15 Toygun Senler5
1h27:25.689s
Apostolis Goutzos
2:56.399s
Nikolay Borzenkov
1:28.171s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
43 1 Florencia Caro
1h26:41.710s
Florencia Caro
2:53.449s
Florencia Caro
1:26.871s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
46 7 Leandro Sereno6
1h27:18.805s
Leandro Sereno6
3:09.324s
Leandro Sereno6
1:27.967s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
49 11 Roland Postle3
1h27:17.990s
Roland Postle3
2:57.153s
Jukka Sireni
1:27.781s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
52 3 Roland Postle4
1h26:52.217s
Christos Bobolis2
2:57.363s
Krzysztof Malik
1:26.791s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
58 1 Florencia Caro
1h26:40.955s
Florencia Caro
2:55.131s
Max Watson
1:26.295s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
63 15 Radek Czech
1h25:47.497s
Radek Czech
2:57.859s
Christos Bobolis4
1:26.056s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
69 7 Róbert László2
1h26:02.018s
Alpo Kaakinen
2:55.307s
Yug Desai
1:26.093s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
72 15 Jan Velske
1h25:29.659s
Jan Velske
2:56.464s
Jan Velske
1:26.060s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race