Valencia

Circuit Technische info
Land: Spanje Vermogen: 11
Datum: Feb 4, 2020 Handbaarheid: 12
Race afstand: 310.1km Acceleratie: 16
Ronden: 57 Vleugels: Hoog
Ronde overzicht: 5.44 km Inhalen: Moeilijk
Gemiddelde snelheid: 217.26 km/u Stijfheid ophanging: Normaal
GP's gehouden: 17 Brandstofverbruik: Normaal
Aantal bochten: 25 Slijtage banden: Normaal
Pittijd in/uit: 14.5s Grip level: Laag
Categorie: ex F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S39, R12
Dec 24, 2013
Christos Bobolis 1:31.184s
Seizoen Master
S39, R12
Dec 24, 2013
Florencia Caro 1:32.731s
Seizoen Pro
S69, R16
Apr 16, 2019
Fabien Massard 1:33.461s
Seizoen Amateur
S69, R16
Apr 13, 2019
Aleksey Odegov 1:34.898s
Seizoen Rookie
S69, R16
Apr 12, 2019
Nicolás Soto 1:37.650s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S55, R15
Nov 4, 2016
José Abi Jaudi 1:30.148s
Seizoen Master
S55, R15
Nov 4, 2016
Ayman Daher 1:30.834s
Seizoen Pro
S59, R14
Jul 11, 2017
Tim Wagner 1:32.093s
Seizoen Amateur
S44, R9
Nov 14, 2014
Pille Merisalu 1:33.697s
Seizoen Rookie
S69, R16
Apr 16, 2019
Nicolás Soto 1:35.604s
Omschrijving

Het Valencia Street Circuit is het havenstratencircuit in Valencia in Spanje, waar vanaf 2008 de Europese Grand Prix Formule 1 gehouden wordt onder de naam Grand Prix van Europa Telefónica.Er is in 2007 een contract voor zeven jaar getekend. Het contract is gesloten tussen Ecclestone en de Valmor Sport group, die geleid wordt door de voormaliger motorsportrijder Jorge Martinez Aspar en Villarreal voetbalclub's president Fernando Roig.
Het verloop van de officiële baan werd op 19 juli 2007 bekend gemaakt door Valencia's raadslid en transportminister, Mario Flores. De baan is van asfalt, 5,44 km lang en heeft 25 bochten, waarvan 11 rechtsom en 14 linksom.
De baan werd voor het eerst gebruikt in het laatste weekend in juli 2008. Toen werden er het Spaanse Formule 3-kampioenschap en de International GT Open verreden.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
15 3 Vladimir Islentiev2
1h30:38.824s
Heidi Aareskoski1
3:08.501s
Heidi Aareskoski1
1:33.604s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
16 1 Jari Aareskoski2
1h29:10.418s
Jari Aareskoski2
3:03.664s
Jari Aareskoski2
1:31.347s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
18 13 Vladimir Islentiev2
1h29:22.171s
Vladimir Islentiev2
3:06.677s
Toygun Senler
1:32.356s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
20 12 Toygun Senler2
1h28:57.426s
Toygun Senler2
3:05.912s
Toygun Senler2
1:31.494s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
25 Testcircuit Total test laps: 954888
Your test laps: ???
- Jani Syrjäläinen
1:31.604s
Oude testresultaten
Resultaten van testen
26 1 Justinas Smyšliajevas
1h28:43.001s
Zdenek Hladik3
3:04.278s
Justinas Smyšliajevas
1:31.658s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
29 5 Justinas Smyšliajevas3
1h40:15.569s
Justinas Smyšliajevas3
3:04.166s
Justinas Smyšliajevas3
1:31.594s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
31 9 Toygun Senler3
1h29:55.570s
Toygun Senler3
3:07.790s
Rimantas Sagatas
1:32.658s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
34 8 Atis Praudins
1h29:53.564s
Atis Praudins
3:08.341s
Vladislav Erokhin
1:31.934s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
38 2 Toygun Senler4
1h28:43.054s
Toygun Senler4
3:04.242s
Toygun Senler4
1:31.155s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
39 12 João Monteiro1
1h29:17.290s
Christos Bobolis
3:02.986s
Toygun Senler4
1:31.270s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
44 9 Leandro Sereno6
1h29:37.789s
Roland Postle
3:04.241s
Leandro Sereno6
1:31.702s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
46 10 Leandro Sereno6
1h29:35.114s
Daniel Comalada
3:04.323s
Leandro Sereno6
1:32.024s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
51 11 Zdenek Hladik3
1h41:19.574s
Jan Pavlicek
3:32.802s
Paulo Pinto
1:44.323s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
55 15 Aleksey Odegov
1h29:06.864s
Aleksey Odegov
3:04.281s
José Abi Jaudi
1:30.148s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
59 14 Jukka Sireni1
1h30:00.775s
Roland Postle4
3:18.406s
Niklas Sörén
1:31.054s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
65 6 Radek Czech1
1h29:08.105s
Mark Wright
3:06.040s
Roland Postle6
1:30.910s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
69 16 Yug Desai
1h33:27.879s
Yug Desai
3:05.416s
Róbert László2
1:30.909s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race