Yeongam

Circuit Technische info
Land: Zuid Korea Vermogen: 11
Datum: Niet op de kalender Handbaarheid: 15
Race afstand: 309.2km Acceleratie: 13
Ronden: 55 Vleugels: Hoog
Ronde overzicht: 5.622 km Inhalen: Normaal
Gemiddelde snelheid: 218.19 km/u Stijfheid ophanging: Normaal
GP's gehouden: 29 Brandstofverbruik: Normaal
Aantal bochten: 18 Slijtage banden: Hoog
Pittijd in/uit: 23.5s Grip level: Normaal
Categorie: ex F1
Records
Bekijk de beste kwalificerende ronden van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S37, R12
Aug 13, 2013
João Monteiro1 1:34.438s
Seizoen Master
S66, R16
Sep 29, 2018
Yug Desai 1:35.429s
Seizoen Pro
S37, R12
Aug 13, 2013
Max Watson 1:36.749s
Seizoen Amateur
S49, R8
Sep 22, 2015
Mario Põldma 1:38.347s
Seizoen Rookie
S46, R17
Apr 17, 2015
Neophytos Christodoulides 1:41.897s
Bekijk de beste race ronden van alle managers
Seizoen Circuit record
S72, R14
Okt 15, 2019
Nevzat Kasapoglu 1:32.757s
Seizoen Master
S65, R14
Jul 24, 2018
Zoltan Kormos 1:34.421s
Seizoen Pro
S29, R15
Maa 2, 2012
Yuriy Vizir 1:35.696s
Seizoen Amateur
S49, R8
Sep 22, 2015
Mario Põldma 1:37.115s
Seizoen Rookie
S53, R10
Jun 14, 2016
Luca Bertani 1:38.597s
Omschrijving

De Grand Prix van Korea is een race uit de Formule 1 kalender die voor de eerste keer gehouden zal worden op 17 oktober 2010 op het Zuid-Koreaanse Korean International Circuit tijdens het Formule 1-seizoen van 2010. Er werd een contract gesloten dat de grand prix ten minste zeven jaar op de kalender blijft, met een optie voor vijf extra jaar. De grand prix staat gepland op 55 ronden of 308 km.

Geschiedenis
Seizoen Wedstrijd Winnaar Pole position Snelste ronde
20 10 Vladimir Islentiev2
1h42:05.451s
Toygun Senler2
3:41.307s
Martynas Molneris
1:49.392s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
22 7 Edvinas Pranculevicius1
1h30:07.729s
Edvinas Pranculevicius1
3:13.529s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.832s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
23 9 Edvinas Pranculevicius1
1h30:00.083s
Edvinas Pranculevicius1
3:12.021s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.784s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
25 4 Zdenek Hladik2
1h29:49.891s
Zdenek Hladik2
3:13.255s
Zdenek Hladik2
1:35.325s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
27 13 Leandro Sereno2
1h41:59.122s
Leandro Sereno2
3:10.445s
David Rolleston
1:35.734s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
29 15 Justinas Smyšliajevas3
1h29:21.371s
Atis Praudins
3:10.780s
Atis Praudins
1:34.719s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
33 3 Leandro Sereno3
1h32:00.932s
Leandro Sereno3
3:26.877s
Leandro Sereno3
1:36.301s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
36 13 João Monteiro
1h29:41.232s
Leandro Sereno5
3:11.276s
João Monteiro
1:35.438s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
37 12 Sion Francis
1h29:41.303s
João Monteiro1
3:10.475s
Sion Francis
1:34.896s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
38 8 Vsevolod Demydov
1h30:20.980s
Vsevolod Demydov
3:12.003s
Ilya Medvedev
1:35.451s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
40 14 Leandro Sereno6
1h31:26.855s
Leandro Sereno6
3:12.849s
Leandro Sereno6
1:35.561s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
44 11 Roland Postle
1h30:03.976s
Roland Postle
3:11.024s
Roland Postle
1:35.353s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
46 17 Leandro Sereno6
1h30:08.665s
Leandro Sereno6
3:13.373s
Roland Postle2
1:36.081s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
48 14 Christos Bobolis
1h36:03.648s
José Abi Jaudi
3:11.245s
Mikołaj Przybylski
1:35.684s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
49 8 Vsevolod Demydov2
1h35:51.984s
Vsevolod Demydov2
3:26.721s
Paulo Pinto
1:35.303s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
51 3 Jan Pavlicek
1h29:40.508s
Zdenek Hladik3
3:12.670s
Zdenek Hladik3
1:35.888s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
53 10 Jan Pavlicek1
1h38:36.752s
Jan Pavlicek1
3:39.025s
Alexey Manukalov
1:35.587s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
55 4 Evaldas Ruseckas
1h29:34.713s
Evaldas Ruseckas
3:11.087s
Dmitri Nadkho
1:33.538s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
56 4 Ioannis Dimitroglou2
1h30:09.666s
Eduard Gindullin
3:12.538s
Michał Wilczyński
1:34.679s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
58 4 Jukka Sireni
1h42:27.927s
Jarosław Nowacki
3:26.295s
Rimantas Sagatas2
1:35.593s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
59 11 Christos Bobolis4
1h30:01.756s
Christos Bobolis4
3:11.719s
Nuno Vicente
1:34.444s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
61 15 Roland Postle4
1h28:28.505s
Róbert László
3:12.595s
Tamás Végh
1:33.542s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
63 16 Alpo Kaakinen
1h29:17.347s
Radek Czech
3:10.791s
Radek Czech
1:33.603s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
65 14 Ioannis Dimitroglou3
1h33:34.361s
Ioannis Dimitroglou3
3:26.860s
Róbert László1
1:33.526s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
66 16 Radek Sus
1h28:55.881s
Rafal Celejewski
3:10.806s
Rafal Celejewski
1:33.373s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
69 13 Alpo Kaakinen
1h28:45.559s
Róbert László2
3:11.237s
Róbert László2
1:33.894s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
72 14 Jan Velske
1h29:02.825s
Nevzat Kasapoglu
3:10.592s
Nevzat Kasapoglu
1:32.757s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
74 15 Carlos Esparza
1h35:17.400s
George Slater
3:13.106s
Alix Martin
1:35.355s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race
76 9 Roland Postle9
1h41:32.532s
Roland Postle9
3:42.867s
Roland Postle9
1:47.735s
Kwalificatie resultaten
Overzicht race | Herhaling race